• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو محصولات پزشکی پارس
گروه پزشکی توشیبا طیف وسیعی از محصولات تصویربرداری-تشخیصی پزشکی اعم از CT، رادیوگرافی پرتوی ایکس، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی و MRI را در سرتاسر جهان عرضه می‌کند. در راستای تحقق فلسفه "Made for Life" بیماران در مرکز توجه تمام فعالیت های ما قرار دارند. ماموریت ما فراهم آوردن محصولاتی برای متخصصان پزشکی است که فعالیت های مرتبط آنان با حوزه سلامت و رفاه بیماران در سراسر دنیا را پشتیبانی کند. هدف ما عرضه فرصت های سلامت بهینه به بیماران از طریق ایمنی، راحتی و کارایی بی‌نقصان محصولاتمان است.
 • سی تی اسکن تعداد محصولات : 16

  با بیش از 30000 دستگاه نصب شده، متخصصان سراسر دنیا کیفیت تصویر فوق العاده، کارایی و اطمینان پذیری اسکنر های CT توشیبا را تحسین می‌کنند. تمام دستگاه های CT توشیبا به صورت استاندارد به تکنولوژی پیشرفته دز پایین Adaptive Iterative Dose Reduction AIDR 3D Enhanced مجهز شده اند که دز بیمار را در معاینات روزمره تا حداکثر 75%، کاهش می‌دهد.

  مشاهده آرشیو
 • سونوگرافی - اکوکاردیوگارفی تعداد محصولات : 20

  ما به عنوان اعضای توشیبا معتقدیم که صرفاً بهترین کیفیت تصویر می‌تواند به تشخیصی سریع و مطمئن منجر گردد. هر یک از تکنولوژی های تصویربرداری منحصر به فرد توشیبا با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می آورد. تصاویر واضح و سازگار با تنوع وسیعی از معاینات تخصصی کلینیکی، به همراه وفوری از ابزارهای تخصصی، به شما اطمینان می‌دهد که با استفاده از محصولات توشیبا، همواره می‌توانید به پاسخ های تشخیصی سریع و قابل اعتماد دست یابید.

  مشاهده آرشیو
 • آنژیوگرافی تعداد محصولات : 11

  مدیریت دز برای همگان امر مهمی است. معاینات تهاجمی به صورت فزاینده ای پیچیده شده است که به افزایش شدیدی در میانگین زمان تصویربرداری آنژیوگرافی تهاجمی منتج می‌شود. تکنولوژی ™DoseRite توشیبا، راهکار جامعی برای مدیریت دز است که مجموعه وسیعی از ابزارهای مدیریت دز و بهینه سازی دز را شامل می‌شود.

  مشاهده آرشیو
 • رادیوگرافی و فلوروسکوپی تعداد محصولات : 6

  ما به عنوان اعضای توشیبا، نیازهای خاص کلینیکی و همچنین چالش های حوزه بهداشت و درمان برای ارتقای استاندارد های مراقبتی بیمار در دستگاه های تصویربرداری را که شما با آن مواجه هستید؛ درک می‌کنیم. دستگاه های پرتوی ایکس دیجیتال توشیبا، اجتماع یکپارچه شبکه بیمارستانی، ویژگی های ارگونومیکی و کیفیت تصویر عالی را با سیستم درونی مدیریت دز ترکیب می‌کند و به بیماران شما اطمینان می‌دهد که هر جایی که نیاز داشته باشند؛ مراقبت سریع، ایمن و دقیقی را از آنان به عمل می آورد.

  مشاهده آرشیو
 • ام آر آی (MRI) تعداد محصولات : 7

  دستگاه های MRI توشیبا در صنعت تصویربرداری پزشکی با توجه به تمام جنبه های مراقبت از بیمار، منحصر به فرد هستند. میدان دید (field of view) وسیع و طیف گسترده کویل های اختصاصی و استاندارد، تشخیص دقیق و صحیح را تضمین می‌کنند. دهانه (bore) باز و بسیار کوتاه، آغاز روند تصویربرداری از پاها به سمت سر و سریعترین کاربری در دستگاه های MRI توشیبا که همگی مرهون تکنولوژی Pianissimo هستند؛ راحتی بیمار را تامین می‌کنند. علاوه بر این، تکنیک های آنژیوگرافی بدون ماده حاجب، معاینات را تسهیل می‌کند و ایمنی بیمار را افزایش می‌دهد.

  مشاهده آرشیو
 • فناوری بهداشت و درمان تعداد محصولات : 8

  Vital یکی از سیستم های کمپانی گروه پزشکی توشیبا با سابقه حداقل 25 ساله در حوزه نرم افزاری تصویرسازی پیشرفته، استاندارد این صنعت را برای نسل آینده با پایداری و موفقیت سازمانی در صنعت حوزه بهداشت و درمان به ثبت رسانده است. نرم افزار Vital تصویرسازی و تحلیل تصاویر ساختاری و عملکردی دو بعدی، سه بعدی و چهار بعدی CT، MR، PET و X-Ray را امکان پذیر می‌سازد و برای متخصصان پزشکی به منظور بهره وری بالاتر، ابزارهای دسترسی به شبکه و صرفه جویی در زمان را به ارمغان می آورد. با بیش از 5000 مشتری از 83 کشور در سراسر جهان، نرم افزار تصویربرداری پیشرفته ای را ارائه می‌دهیم که سریع، ساده و پر بازده است.

  مشاهده آرشیو
بستن