• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

سی تی اسکن

با بیش از 30000 دستگاه نصب شده، متخصصان سراسر دنیا کیفیت تصویر فوق العاده، کارایی و اطمینان پذیری اسکنر های CT توشیبا را تحسین می‌کنند. تمام دستگاه های CT توشیبا به صورت استاندارد به تکنولوژی پیشرفته دز پایین Adaptive Iterative Dose Reduction AIDR 3D Enhanced مجهز شده اند که دز بیمار را در معاینات روزمره تا حداکثر 75%، کاهش می‌دهد.

تعداد محصولات : 11
 • Aquilion GENESIS
  TRANSFORMING CT

  Aquilion One GENESIS Edition فراتر از حد تکاملی یک سیستم Dynamic Volume CT است. GENESIS از طریق تکنولوژی هوشمند و مراقبت عالی از بیمار، ایمنی و تجربه بیمار را اعتلا می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion ONE ViSION Edition
  THE WORLD’S FIRST AND MOST ADVANCED DYNAMIC VOLUME CT SYSTEM JUST GOT EVEN BETTER

  با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکار های کلینیکی قدرتمندی را، هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت ترین نتایج تشخیصی را فراهم می آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion ONE
  THE WORLD’S FIRST DYNAMIC VOLUME CT WITH 160 MM COVERAGE

  با معرفی Dynamic Volume CT عریض 160mm در سال 2007، تاریخ CT دوباره متحول شد. بدین ترتیب، Aquilion ONE جهش رو به جلوی بعدی در تکنولوژی CT را عرضه می‌کند تا مراقبت از بیمار را تا حد تکاملی خود ارتقا دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Prime SP
  COMPLETE CLINICAL CAPABILITY

  Aquilion Prime SP جدید یک دستگاه CT برای برآورده ساختن تمام نیاز های تصویربرداری شما از پیشروی سریع در روند تصویربرداری بیمار تا اسکن های توانمند قلبی با قابلیت های نوین تشخیصی می‌باشد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Prime
  HIGH-END CT SYSTEM FOR YOUR CLINICAL NEEDS TODAY AND IN THE FUTURE

  Aquilion Prime پیشرفته ترین تکنولوژی هایی که برای برآورده ساختن نیاز های فعلی و آتی کلینیکی شما طراحی شده اند را در کنار هم، گرد آورده است. ویژگی های مبدعانه این دستگاه، تضمین می‌کند که برای بهترین تشخیص ممکن، تصاویر با کیفیت با کمترین دز ممکن برای بیمار، به صورت روزمره، اتخاذ می‌شوند. به این ترتیب، گردش‌کار را روان می‌سازد؛ پیشرفت بیمارتان را افزایش داده و زمان انتظار را کاهش می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion RXL
  LOW DOSE, LIGHTNING SPEED, LATEST APPLICATIONS

  توشیبا به توسعه تکنولوژی های جدید برای به حداقل رساندن دز تابشی، ضمن حفظ کیفیت تصویر پیشتاز در صنعت، همت گمارده است. این تکنولوژی های کاهش دز به همراه قابلیت های دیگر، در دستگاه Aquilion RXL CT به صورت استاندارد موجودند.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion LB
  OPENING NEW DIMENSIONS

  ابعاد یک دستگاه CT آنکولوژی را به طور چشمگیری گسترش دهید. Aquilion LB به طور ویژه ای طراحی شده است تا چالش ها و مقتضیات آنکولوژی را برآورده سازد و مراقبت از بیمار را بهبود بخشد. Aquilion LB موقعیت‌یابی آناتومیک شبیه سازی شده با CT را به سهولت موقعیت‌یابی حین پرتودرمانی، بدون هیچ نقصی، عیناً به نمایش می‌گذارد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Lightning / SP Package
  TRUSTED PERFORMANCE. SMART INVESTMENT

   آیا در جستجوی یک اسکنر CT هستید که با طراحی متراکم و مقرون به صرفه، مراقبت بهتر و تصویربرداری ایمن‌تری را تامین کند؟ Aquilion Lightning™ / SP Package دقیقاً این ویژگی ها را برای شما به ارمغان می آورد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Lightning
  BETTER CARE. SAFER IMAGING

  دستگاه پیشتاز 16 ردیفه helical CT توشیبا مختص تصویربرداری تمام بدن، Aquilion Lightning، پیشرفته ترین تکنولوژی ها را برای بهینه سازی مراقبت از بیمار و تسریع تصمیم گیری های کلینیکی، به کار می‌گیرد.

  مشاهده بیشتر
 • Astelion Advance
  PERFORMANCE THAT MATTERS

  Astelion Advance Edition تنها دستگاه multislice CT این صنعت است که همان تکنیک فوق العاده (Adaptive Iterative Dose Reconstruction technique (AIDR 3D را که در دستگاه های CT ممتاز ما تعبیه شده است؛ ارائه می‌کند.

  مشاهده بیشتر
بستن