• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

سونوگرافی - اکوکاردیوگارفی

ما به عنوان اعضای توشیبا معتقدیم که صرفاً بهترین کیفیت تصویر می‌تواند به تشخیصی سریع و مطمئن منجر گردد. هر یک از تکنولوژی های تصویربرداری منحصر به فرد توشیبا با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می آورد. تصاویر واضح و سازگار با تنوع وسیعی از معاینات تخصصی کلینیکی، به همراه وفوری از ابزارهای تخصصی، به شما اطمینان می‌دهد که با استفاده از محصولات توشیبا، همواره می‌توانید به پاسخ های تشخیصی سریع و قابل اعتماد دست یابید.

تعداد محصولات : 13
 • Aplio i900
  GETTING TO THE HEART OF THE MATTER

  طراحی متحولانه iBeam در دستگاه Aplio با قدرت پردازشی شگرف، از ظریفترین تا درشت اندام ترین بیماران، وضوح تصویر و قدرت تفکیک غیرمنتظره ای را توامان با عمق نفوذ بهبود یافته، ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i800 RAD
  MAGIC INSIDE

  Aplio i800 RAD برای ارائه دقت و بهره وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i800 WHC
  MAGIC INSIDE

  Aplio i800 WHC برای ارائه دقت و بهره وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i700
  THE PERFECT FIT

  Aplio i700 با ترکیب تصویربرداری فوق العاده و محدوده وسیعی از ابزارهای تخصصی و کاربری بسیار ساده، به گونه ای طراحی شده است که همواره نیازهای کلینیکی شما را برآورده کند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i600
  COMPLETE FLEXIBILITY, OUTSTANDING QUALITY

  برای کارایی قدرتمندی که در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، بتوانید به آن اعتماد کنید؛ فراتر از Aplio i600 را نجویید! Aplio i600 با تلفیقی از ابزار های سهل الوصول برای تشخیص پیشرفته و اقدامات دقیق تهاجمی، اطمینان تشخیصی و بهره وری عالی را تضمین می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio 500
  SUPERIOR IMAGING – CUTTING-EDGE TECHNOLOGY

  هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق العاده ای را برای عمده بیماران به ارمغان می آورد. تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه، سطحی از دقت و بهره وری کلینیکی بی‌همتایی را به همراه کاربری ساده ممکن ساخته و به شما اجازه می‌دهد تا به تشخیص سریعتر و مطمئن‌تری نسبت به سابق، دست یابید.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio 400
  PRECISION, CONTROL AND AN AMAZINGLY CLEAR PICTURE

  Aplio 400 در هر زمینه ای از تصویربرداری پا به عرصه می‌گذارد. این دستگاه با تضمین اینکه هر معاینه کیفیت بهینه را داراست، کیفیت تصاویر بی‌نظیر، بهره وری عالی و گردش‌کار ارگونومیکی را با کنسول کاملاً قابل تنظیم، مهیا می‌کند. ابزار های تخصصی، قابلیت های تصویربرداری حجمی حرفه ای و گزینه های کمیّ سازی پیشگامانه این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا همواره نیازهای کلینیکی خود را برآورده کنید.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio 300
  PERSONALIZED PRODUCTIVITY

  برای کارایی های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio 300 را نجویید! این دستگاه مقرون به صرفه، سود بخش، چندکاربردی و شکیل، تصویربرداری فوق العاده ای را با عمق نفوذ و جزئیات بارزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی، به ارمغان می آورد. قابلیت های جامع موجود در این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را به سهولت روی دستگاه یا محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش دهی کنید.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio CV
  SEE IT WHEN YOU NEED IT

  رده دستگاه های اختصاصی قلب و عروق Aplio کارایی برجسته ای را با دقت، اطمینان تشخیصی و بهره وری کلینیکی عالی تامین می‌کنند. این رده از دستگاه ها با محفظه نگهداری پردازش الکترونیکی کوچکتر و سبکتر، به گونه ای طراحی شده اند تا پویایی را افزایش دهند؛ مشاهده تصاویر را بهینه سازند و گردش‌کار ارگونومیکی را برای شما مهیا کنند.

  مشاهده بیشتر
 • Viamo
  PERFORMANCE TO GO

  Viamo تمامی مزیت های یک دستگاه سونوگرافی قابل حمل را با دقت، بهره وری و سهولت در تشخیص یک دستگاه ساکن cart-based ترکیب و عجین می‌کند. پردازنده تصویر و پروب های مشترک با دستگاه Aplio، کیفیت تصویر بی‌نقصانی را برای Viamo رقم می‌زند. صفحه لمسی این دستگاه کاملاً قابل برنامه‌ریزی است و دسترسی مستقیم شما به مجموعه قابلیت های کمیّ سازی و تصویربرداری را ممکن می‌سازد.

  مشاهده بیشتر
بستن