• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

آنژیوگرافی

مدیریت دز برای همگان امر مهمی است. معاینات تهاجمی به صورت فزاینده ای پیچیده شده است که به افزایش شدیدی در میانگین زمان تصویربرداری آنژیوگرافی تهاجمی منتج می‌شود. تکنولوژی ™DoseRite توشیبا، راهکار جامعی برای مدیریت دز است که مجموعه وسیعی از ابزارهای مدیریت دز و بهینه سازی دز را شامل می‌شود.

تعداد محصولات : 11
 • Infinix-i Core
  UNMATCHED FLEXIBILITY, GREATER PATIENT ACCESS

  برای بیمارستان هایی که با چالش بیشترین کارایی با کمترین مخارج و ساده ترین دستگاه روبرو هستند؛ Infinix-i Core راهکار درستی است. این دستگاه متقضیات امروزی معاینات تهاجمی کاردیولوژی و رادیولوژی را برآورده می‌سازد و قابلیت به روز شدن در آینده را برای کارایی در محدوده وسیع‌تری از اقدامات تهاجمی نیز دارد.

  مشاهده بیشتر
 • +Infinix-i Core
  UNPRECEDENTED FLEXIBILITY AND INTEGRATION

  این دستگاه که روی کف اتاق تعبیه می‌شود انعطاف پذیری و تحرک پذیری یک دستگاه تعبیه شده روی سقف را داراست. این ویژگی مرهون تکیه‌گاه 5 محوره مبدعانه این دستگاه برای دسترسی بهینه و بیشینه به بیمار است. کارایی بی‌نقصان این دستگاه با انتخاب سه گزینه برای آشکارساز های آن تامین می‌شود. آشکارساز های مختص معاینات قلبی با ابعاد 20cmx20cm، آشکارساز های مختص معاینات عروقی با ابعاد 30cmx40cm و آشکارساز های 30cmx30cm برای معاینات قلبی-عروقی.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Sky
  UNPRECEDENTED FLEXIBILITY AND INTEGRATION

  این دستگاه C-arm سقفی با آشکارساز flat panel بزرگ (30cmx40cm) دستگاه پیشرو توشیبا برای آنژیوگرافی تهاجمی است. این دستگاه دسترسی به بیمار را از تمام جهات، ممکن می‌سازد. بدین ترتیب، تمام معاینات با ساکن نگه داشتن بیمار، بدون جابجا کردن تخت، قابل انجام هستند. برای این دستگاه سه نوع آشکارساز flat panel با ابعاد مختلف موجود است. 30cmx30cm ، 30cmx40cm و 20cmx20cm

  مشاهده بیشتر
 • +Infinix-i Sky
  ENJOY THE FREEDOM TO SEE MORE AND DO MORE

  +Infinix-i Sky با چرخش ˚270 هم مرکز، دسترسی به بیمار و انعطاف پذیری بی‌همتایی را، حتی برای چالش برانگیز ترین معاینات، فراهم می آورد.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Biplane
  HIGH PERFORMANCE PLUS FLEXIBILITY

  این دستگاه دوصفحه ای با ترکیب انعطاف پذیری استثنایی دو تکیه‌گاه مستقر روی سقف و کف، انتخابی عالی برای معاینات عروقی، اعصاب، اطفال و تصویربرداری های تهاجمی است.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Dual plane
  UNMATCHED FLEXIBILITY, GREATER PATIENT ACCESS

  Infinix-i Dual Plane برای تاسیساتی که به درمان تعداد کثیری از بیماران و همزمان صرفه اقتصادی و مخارج کم نیازمندند؛ درست ترین و به روز ترین دستگاه است. این دستگاه بدون از دست دادن کیفیت تصویر پیشتاز، بدون کاستی در قابلیت های مدیریتی دز و تکنولوژی های پیشرفته توشیبا و حتی بدون خللی در بازده و نتایج معاینات، کارایی چندگانه و ساده بی‌همتایی را برای معاینات قلبی و عروقی در یک اتاق به صورت همزمان، ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Hybrid, Maquet
  YOUR OPTIMIZED AND COMFORTABLE HYBRID ENVIRONMENT

  ترکیب دستگاه C-arm سقفی Infinix-i با تخت های اختصاصی جراحی Maquet Magnus، مقتضیات اقدامات تهاجمی ترکیبی رو به رشد فزاینده را برآورده می‌سازد. طراحی انعطاف پذیر ریل سقفی این دستگاه، دسترسی عالی به بیمار را در هر وضعیتی، ممکن می‌سازد. دو نوع آشکارساز flat panel برای این دستگاه موجود است. آشکارساز های 30cmx40cm و 30cmx30cm.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Hybrid, Trumpf
  YOUR OPTIMIZED AND COMFORTABLE HYBRID ENVIRONMENT

  ترکیب دستگاه C-arm سقفی Infinix-i با تخت های اختصاصی جراحی Trumpf TruSystem 7500، مقتضیات اقدامات تهاجمی ترکیبی رو به رشد فزاینده را برآورده می‌سازد. طراحی انعطاف پذیر ریل سقفی این دستگاه، دسترسی عالی به بیمار را در هر وضعیتی، ممکن می‌سازد. دو نوع آشکارساز flat panel برای این دستگاه موجود است. آشکارساز های 30cmx40cm و 30cmx30cm.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Hybrid+, Maquet
  UNMATCHED FLEXIBILITY, GREATER PATIENT ACCESS

  تامین کنندگان دستگاه های تصویربرداری تهاجمی همواره با چالش بهبود نتایج کلینیکی، راحتی بیمار و اثربخشی دز، ضمن کاهش مخارج تملک و آثار محیطی روبرو بوده اند. +Infinix-i Hybrid با بازوی C شکل دو لغزشی منحصر به فردش، پوشش سه بعدی تمام بدن با سرعت بسیار بالا، دسترسی آزاد به سر و حرکت C-arm جانبی به منظور ارگونومی بهتر، بهره وری ارتقا یافته و همچنین تصاویر سه بعدی شگفت آوری از سر تا پا را ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Infinix-i Hybrid+, Trumpf
  UNMATCHED FLEXIBILITY, GREATER PATIENT ACCESS

  تامین کنندگان دستگاه های تصویربرداری تهاجمی همواره با چالش بهبود نتایج کلینیکی، راحتی بیمار و اثربخشی دز، ضمن کاهش مخارج تملک و آثار محیطی روبرو بوده اند. +Infinix-i Hybrid با بازوی C شکل منحصر به فردش، پوشش سه بعدی تمام بدن با سرعت بسیار بالا، دسترسی آزاد به سر و حرکت C-arm جانبی به منظور ارگونومی بهتر، بهره وری ارتقا یافته و همچنین تصاویر سه بعدی شگفت آوری از سر تا پا را ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
بستن