• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

رادیوگرافی و فلوروسکوپی

ما به عنوان اعضای توشیبا، نیازهای خاص کلینیکی و همچنین چالش های حوزه بهداشت و درمان برای ارتقای استاندارد های مراقبتی بیمار در دستگاه های تصویربرداری را که شما با آن مواجه هستید؛ درک می‌کنیم. دستگاه های پرتوی ایکس دیجیتال توشیبا، اجتماع یکپارچه شبکه بیمارستانی، ویژگی های ارگونومیکی و کیفیت تصویر عالی را با سیستم درونی مدیریت دز ترکیب می‌کند و به بیماران شما اطمینان می‌دهد که هر جایی که نیاز داشته باشند؛ مراقبت سریع، ایمن و دقیقی را از آنان به عمل می آورد.

تعداد محصولات : 6
 • Ultimax-i
  PERFORM MULTIDIRECTIONAL IMAGING WITH A LARGE IMAGE FIELD AND EXCELLENT IMAGE QUALITY.

  پیوستگی C-arm اجازه می‌دهد که ناحیه مورد نظر (ROI) از زوایای مختلف مشاهده شود. علاوه بر این، تلفیق یک آشکارساز flat panel با ابعاد 43cm × 43cm با این دستگاه، میدان تصویر (image field) وسیعی را برای تنوع گسترده ای از معاینات فراهم می‌کند. تکنولوژی تصویربرداری جدیدی به نام "ابر فیلتر کاهش نویز (SNRF)" برای بهبود تصویرسازی فلوروسکوپی مورد استفاده قرار گرفته است که از اهمیت به سزایی برای غالب معاینات برخوردار است. این دستگاه انجام تصویربرداری چندجهته با میدان تصویر (image field) بزرگ و کیفیت تصویر عالی را ممکن می‌سازد.

  مشاهده بیشتر
 • Xantara
  A COMPLETE SOLUTION FOR DIGITAL RADIOGRAPHY AND FLUOROSCOPY.

  دستگاه دیجیتالی Xantara با کنترل از راه دور، تصویربرداری استثنایی DR /RF را برای محدوده وسیعی از کاربردهای رادیولوژی عرضه کرده و راحتی و ایمنی بهینه را برای بیماران و کاربران فراهم می‌کند. Xantara برای برآورده ساختن نیازهای کلینیکی شما، با ارگونومی فوق العاده، کیفیت بالا، تصویربرداری با دز کم و اجتماع یکپارچه شبکه طراحی شده است. مجموعه مدیریت دز جامع Xantara مراقبت سریع، ایمن و دقیق از بیماران را تضمین می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Radrex-i
  ACCURATE RADIOGRAPHY THROUGH SIMPLE OPERATION, MINIMIZING THE NECESSITY FOR EXPOSURE REPETITION.

  RADREX-i یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال جدید است که محدوده وسیعی از نیازهای کلینیکی را با یک FPD میدان بزرگ با ابعاد 43cmx43cm و یک FPD قابل حمل بی‌سیم با ابعاد 43cmx36cm پوشش می‌دهد. این دستگاه، رادیولوژی صحیح و دقیق را به واسطه کاربری ساده، ممکن می‌سازد و ضرورت تکرار تابش دهی را به حداقل می‌رساند. همچنین، گردش‌کار فوق العاده بالایی را فراهم می آورد.

  مشاهده بیشتر
 • Radrex
  THE TOSHIBA RADREX SERIES OF GENERAL RADIOGRAPHY SYSTEMS BOASTS SUPERIOR PERFORMANCE AND FUNCTIONS.

  مجموعه دستگاه های رادیوگرافی عمومی RADREX توشیبا به کارایی و عملکردهای عالی مباهات می‌کند. RADREX برای برآورده کردن مقتضیات متنوع رادیوگرافی عمومی توسعه یافته است. بسته به اهداف کلینیکی و فضای موجود در اتاق معاینه، امکان انتخاب یک دستگاه بهینه از میان مجموعه دستگاه های موجود از رده ممتاز تا رده پایه ای و مقرون به صرفه وجود دارد.

  مشاهده بیشتر
 • Mobirex
  A NEW GENERATION MOBILE X-RAY SYSTEM EQUIPPED WITH A WIRELESS PORTABLE FLAT PANEL DETECTOR

  توشیبا در کارایی درجه یک توامان با کیفیت تصویر بالا نام و آوازه ای زبانزد دارد. طبیعتاً، دستگاه های پیشتاز در صنعت پرتوی ایکس دیجیتال ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ما مقتضیات خاص کلینیکی و چالش های پیش روی شما در حوزه بهداشت و درمان را برای برخورداری دستگاه های تصویربرداری از استانداردهای بالای مراقبتی بیمار، درک می‌کنیم. دستگاه های پرتوی ایکس دیجیتال توشیبا، اجتماع یکپارچه شبکه بی‌سیم بیمارستانی، ویژگی های ارگونومیک و کیفیت تصویر بالا را با مدیریت دز ترکیب می‌کنند و به بیماران شما اطمینان می‌دهند که مراقبتی سریع، ایمن و دقیق را، هر زمان که نیاز داشته باشند، دریافت خواهند کرد.

  مشاهده بیشتر
 • OrthoMod
  FAST AND EASY. NO ADDITIONAL PATIENT DOSE.

  OrthoMod3D تصویربرداری و تحلیل سه بعدی ارتوپدی پیشرفته را به مجموعه تشخیصی شما می‌افزاید. این دستگاه به سادگی با یک مجموعه R/F مجهز به قابلیت های تصویربرداری ستون فقرات و ساق پا همانند Xantara، ترکیب و عجین می‌شود.

  مشاهده بیشتر
بستن