• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

ام آر آی (MRI)

دستگاه های MRI توشیبا در صنعت تصویربرداری پزشکی با توجه به تمام جنبه های مراقبت از بیمار، منحصر به فرد هستند. میدان دید (field of view) وسیع و طیف گسترده کویل های اختصاصی و استاندارد، تشخیص دقیق و صحیح را تضمین می‌کنند. دهانه (bore) باز و بسیار کوتاه، آغاز روند تصویربرداری از پاها به سمت سر و سریعترین کاربری در دستگاه های MRI توشیبا که همگی مرهون تکنولوژی Pianissimo هستند؛ راحتی بیمار را تامین می‌کنند. علاوه بر این، تکنیک های آنژیوگرافی بدون ماده حاجب، معاینات را تسهیل می‌کند و ایمنی بیمار را افزایش می‌دهد.

تعداد محصولات : 4
 • Vantage Galan 3T
  PEACEFULLY QUIET. REMARKABLY FAST

  Vantage Galan™ 3T توشیبا، تجریه متحولانه ای را در تصویربرداری MRI برای شما و بیمارانتان به ارمغان می آورد. Vantage Galan™ 3T با در اولویت قرار دادن تجربه بیمار، کیفیت تصویر و گردش‌کار کلینیکی، به گونه ای طراحی شده است تا سریعترین و کوچکترین دستگاه MRI در رده خود بوده و فراتر از نیاز های شما باشد.

  مشاهده بیشتر
 • Vantage Titan 3T
  NEW STANDARDS IN COMFORT, IMAGING AND PRODUCTIVITY

  توشیبا با دستگاه Vantage Titan 3T سیستم MRI با دهانه (bore) عریضی ارائه می‌دهد که هیچ نقصانی در کیفیت تصویری ندارد. این دستگاه به دلیل کویل های گرادیان مستقر در خلأ Pianissimo، آرام و ساکت است. رابط گرافیکی و شهودی M-Power، کاربری موثر، ساده و سریع این دستگاه را ممکن می‌سازد.

  مشاهده بیشتر
 • Vantage Titan
  COMPREHENSIVE AND PATIENT FRIENDLY

  اسکنر های MRI جدید، از دهانه (bore) عریضتری برای پذیرش بیماران چاق و کاهش ترس از فضاهای بسته (claustrophobia) برخوردار هستند. برای ساخت چنین دهانه های بازی، مگنت دستگاه باید از نو طراحی شود؛ هرچند که در غالب موارد این مهم، لحاظ نشده و همگنی میدان مغناطیسی مورد اغفال قرار می‌گیرد. توشیبا برای دستگاه Vantage Titan از همان طراحی مگنت دستگاه Vanatge با دهانه 60cm استفاده کرده است؛ با این تفاوت که کویل های گرادیان را با همان مشخصه های اصلی، باز طراحی نموده است. نتیجه، دستگاهی با دهانه وسیع و بدون هیچ نقصانی در کیفیت تصویر است.

  مشاهده بیشتر
 • Vantage Elan
  ACHIEVING HIGH IMAGE QUALITY

  کیفیت تصویر بالا، اساسی ترین عامل کلیدی در دستگاه های MRI است. توشیبا برای دستگاه Vantage Elan گستره وسیعی از تکنولوژی های نوین را مخصوصاً در رابطه با کنترل میدان مغناطیسی، توسعه داده که راهگشای دست یابی به کیفیت تصویر بالاست.

  مشاهده بیشتر
بستن