• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

فناوری بهداشت و درمان

Vital یکی از سیستم های کمپانی گروه پزشکی توشیبا با سابقه حداقل 25 ساله در حوزه نرم افزاری تصویرسازی پیشرفته، استاندارد این صنعت را برای نسل آینده با پایداری و موفقیت سازمانی در صنعت حوزه بهداشت و درمان به ثبت رسانده است. نرم افزار Vital تصویرسازی و تحلیل تصاویر ساختاری و عملکردی دو بعدی، سه بعدی و چهار بعدی CT، MR، PET و X-Ray را امکان پذیر می‌سازد و برای متخصصان پزشکی به منظور بهره وری بالاتر، ابزارهای دسترسی به شبکه و صرفه جویی در زمان را به ارمغان می آورد. با بیش از 5000 مشتری از 83 کشور در سراسر جهان، نرم افزار تصویربرداری پیشرفته ای را ارائه می‌دهیم که سریع، ساده و پر بازده است.

تعداد محصولات : 3
 • VitreaAdvanced
  ENTERPRISE-WIDE ADVANCED VISUALIZATION FOR MULTIPLE MODALITIES AND SPECIALTIES

  ®VitreaAdvanced راهکارهایی قدرتمند با کاربردهای پیشرفته ای برای تصویربرداری های قلبی-عروقی، نو رگزایی و آنکولوژی عرضه می‌کند. بهره مندی از بهترین کاربردهای کلینیکی در رده خود، به پزشکان کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری را ببینند و با گرد‌آوری تصاویر مدالیته های مختلف از تخصص های مختلف، به طور موثرتری اندازه‌گیری کنند. VitreaAdvanced fX راهکارهای تصویرسازی پیشرفته ای را برای اسکنر Aquilion ONE توشیبا فراهم می آورد. VitreaAdvanced fX داده های چهار بعدی از اسکنر های حجم دینامیکی را نیز می‌پذیرد.

  مشاهده بیشتر
 • VitreaView
  THE CROSS-BROWSER, CROSS-PLATFORM, ZERO-FOOTPRINT, UNIVERSAL IMAGE VIEWING SOLUTION

  VitreaView نمایشگر عمومی Vital است. این محصول دسترسی سریع به تصاویر با و بدون فرمت DICOM را از هر آرشیوی با استفاده از یک جستجوگر یا تبلت، فراهم می‌کند. VitreaView با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیمار از روی سیستم های مجزا و با اجتماع یکپارچه با شبکه های EMR ، HIE و EHR، پزشکان را یاری می‌رساند. همچنین به زبان HTML و فاقد جستجوگر و محفظه نگهداری می‌باشد.

  مشاهده بیشتر
 • VitreaWorkstation
  OPTIMIZES THE RESOURCES REQUIRED TO PRODUCE CLINICAL RESULTS EFFICIENTLY

  ™VitreaWorkstation متصل به اسکنر، با توسعه گردش‌کار فراتر از کنسول، بهره وری را افزایش می‌دهد. قابلیت تمام و کمال Vitrea و Vitrea fX، مجموعه ابزار های جامع مورد نیاز طراحی درمان بیماران را عرضه می‌کند.

  مشاهده بیشتر
بستن