• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

فناوری بهداشت و درمان

Vital یکی از سیستم های کمپانی گروه پزشکی توشیبا با سابقه حداقل 25 ساله در حوزه نرم افزاری تصویرسازی پیشرفته، استاندارد این صنعت را برای نسل آینده با پایداری و موفقیت سازمانی در صنعت حوزه بهداشت و درمان به ثبت رسانده است. نرم افزار Vital تصویرسازی و تحلیل تصاویر ساختاری و عملکردی دو بعدی، سه بعدی و چهار بعدی CT، MR، PET و X-Ray را امکان پذیر می‌سازد و برای متخصصان پزشکی به منظور بهره وری بالاتر، ابزارهای دسترسی به شبکه و صرفه جویی در زمان را به ارمغان می آورد. با بیش از 5000 مشتری از 83 کشور در سراسر جهان، نرم افزار تصویربرداری پیشرفته ای را ارائه می‌دهیم که سریع، ساده و پر بازده است.

تعداد محصولات : 8
 • Vitrea Advanced
  ENTERPRISE-WIDE ADVANCED VISUALIZATION FOR MULTIPLE MODALITIES AND SPECIALTIES

  ®Vitrea Advanced راهکارهایی قدرتمند با کاربردهای پیشرفته‌ای برای تصویربرداری‌های قلبی-عروقی، نو-رگزایی و آنکولوژی عرضه می‌کند. این محصول با بهره‌مندی از بهترین کاربردهای کلینیکی در رده خود، به پزشکان کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری را ببینند و با گرد‌آوری تصاویر مدالیته‌های مختلف از تخصص‌های مختلف، به طور موثرتری اندازه‌گیری کنند. Vitrea Advanced fX راهکارهای تصویرسازی پیشرفته‌ای را برای اسکنر Aquilion ONE فراهم می‌آورد. Vitrea Advanced fX داده‌های چهار بعدی از اسکنرهای دینامیک حجمی را نیز می‌پذیرد.

  مشاهده بیشتر
 • Vitrea View
  THE CROSS-BROWSER, CROSS-PLATFORM, ZERO-FOOTPRINT, UNIVERSAL IMAGE VIEWING SOLUTION

  Vitrea View نمایشگر عمومی Vital است. این محصول دسترسی سریع به تصاویر با و بدون فرمت DICOM را از هر آرشیوی با استفاده از یک جستجوگر یا تبلت، فراهم می‌کند. Vitrea View با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیمار از روی سیستم‌های مجزا و با اجتماع یکپارچه با شبکه‌های EMR ، HIE و EHR، پزشکان را یاری می‌رساند. همچنین به زبان HTML و فاقد جستجوگر و محفظه نگهداری می‌باشد.

  مشاهده بیشتر
 • Vitrea Workstation
  OPTIMIZES THE RESOURCES REQUIRED TO PRODUCE CLINICAL RESULTS EFFICIENTLY

  ™Vitrea Workstation متصل به اسکنر، با توسعه گردش‌کار فراتر از کنسول، بهره‌وری را افزایش می‌دهد. قابلیت تمام و کمال Vitrea و Vitrea fX، مجموعه ابزارهای جامع مورد نیاز طراحی درمان بیماران را عرضه می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Vitrea® Advanced Visualization
  Advanced Visualization

  Vitrea® Visualization Advanced یک پلتفرم ماژولار مشاهده تصاویر پزشکی است که طیف وسیعی از عملکردها را با امکان برای افزودن قابلیت‌های بیشتر در صورت نیاز، به شما ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Automation Platform
  The right insights. Accelerated by AI

  Automation Platform با ارائه یک لایه اضافی از اطلاعات به تصویربرداری مشارکتی، یک محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و بدون کلیک است که برای کسب نتایج سریع و قابل اجرا در هر زمان، از فناوری یادگیری عمیق به منظور ساده‌سازی گردش‌کار شما استفاده می‌کند. این محصول از مرحله اسکن تا تصمیم‌گیری بالینی، با برخورداری از فناوری‌های پیشرفته یادگیری عمیق، از پردازش و ارائه تصاویر دقیق برای تریاژ، اولویت‌بندی لیست کار و تصمیمات درمانی، پشتیبانی می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Global Illumination
  Setting the New Standard in Visualization

  Global Illumination یک تکنیک رندر سه بعدی/چهار بعدی متحولانه است که در گردش‌کار Vitrea Advanced Visualization موجود می‌باشد و به شما کمک می‎‌کند تا تصاویری واقع‌بینانه‌تر از آناتومی انسان را ارائه دهید.

  مشاهده بیشتر
 • Clinical Applications
  Collaborating Imaging Made Possible

  Clinical Applications برای زمینه‌های مختلف تصویربرداری‌ و تنوع متفاوتی از مدالیته‌ها ارائه شده‌اند.

  مشاهده بیشتر
 • Olea Solutions
  Olea Post Processing

  فناوری‌های جامع و خودکار Olea Medical به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به طور یکپارچه در گردش‌کار بالینی ادغام شوند؛ همکاری را ارتقا دهند و روش ارزیابی برای بسیاری از آسیب‌شناسی‌ها با پارامترهای کیفی و کمّی فوری را بهینه‌سازی کنند.

  مشاهده بیشتر
بستن