• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو حوزه های پزشکی
مرهون تنوع وسیع مدالیته های مختلف تصویربرداری توشیبا اعم از CT، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیوگرافی و فلوروسکوپی، رادیوگرافی مداخله ای و MRI و با توجه به رده بندی و مدل های متعدد در هر مدالیته، نیازهای کلینیکی همواره در هر یک از زمینه های تخصصی زیر برآورده می‌شوند. رادیولوژی، کاردیولوژی، بهداشت و درمان زنان، خدمات مشترک، آنژیوگرافی، مراقبت های اورژانسی، گوارش، آنکولوژی، ارتوپدی و معاینات اسکلتی-عضلانی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی و تصویرسازی های پیشرفته.
کاردیولوژی
 • Infinix-i Core
  برای بیمارستان هایی که با چالش بیشترین کارایی با کمترین مخارج و ساده ترین دستگاه روبرو هستند؛ Infinix-i Core راهکار درستی است. این دستگاه متقضیات امروزی معاینات تهاجمی کاردیولوژی و رادیولوژی را برآورده می‌سازد و قابلیت به روز شدن در آینده را برای کارایی در محدوده وسیع‌تری از اقدامات تهاجمی نیز دارد.
  جزییات بیشتر
 • +Infinix-i Core
  این دستگاه که روی کف اتاق تعبیه می‌شود انعطاف پذیری و تحرک پذیری یک دستگاه تعبیه شده روی سقف را داراست. این ویژگی مرهون تکیه‌گاه 5 محوره مبدعانه این دستگاه برای دسترسی بهینه و بیشینه به بیمار است. کارایی بی‌نقصان این دستگاه با انتخاب سه گزینه برای آشکارساز های آن تامین می‌شود. آشکارساز های مختص معاینات قلبی با ابعاد 20cmx20cm، آشکارساز های مختص معاینات عروقی با ابعاد 30cmx40cm و آشکارساز های 30cmx30cm برای معاینات قلبی-عروقی.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Sky
  این دستگاه C-arm سقفی با آشکارساز flat panel بزرگ (30cmx40cm) دستگاه پیشرو توشیبا برای آنژیوگرافی تهاجمی است. این دستگاه دسترسی به بیمار را از تمام جهات، ممکن می‌سازد. بدین ترتیب، تمام معاینات با ساکن نگه داشتن بیمار، بدون جابجا کردن تخت، قابل انجام هستند. برای این دستگاه سه نوع آشکارساز flat panel با ابعاد مختلف موجود است. 30cmx30cm ، 30cmx40cm و 20cmx20cm
  جزییات بیشتر
 • +Infinix-i Sky
  +Infinix-i Sky با چرخش ˚270 هم مرکز، دسترسی به بیمار و انعطاف پذیری بی‌همتایی را، حتی برای چالش برانگیز ترین معاینات، فراهم می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid, Maquet
  ترکیب دستگاه C-arm سقفی Infinix-i با تخت های اختصاصی جراحی Maquet Magnus، مقتضیات اقدامات تهاجمی ترکیبی رو به رشد فزاینده را برآورده می‌سازد. طراحی انعطاف پذیر ریل سقفی این دستگاه، دسترسی عالی به بیمار را در هر وضعیتی، ممکن می‌سازد. دو نوع آشکارساز flat panel برای این دستگاه موجود است. آشکارساز های 30cmx40cm و 30cmx30cm.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid, Trumpf
  ترکیب دستگاه C-arm سقفی Infinix-i با تخت های اختصاصی جراحی Trumpf TruSystem 7500، مقتضیات اقدامات تهاجمی ترکیبی رو به رشد فزاینده را برآورده می‌سازد. طراحی انعطاف پذیر ریل سقفی این دستگاه، دسترسی عالی به بیمار را در هر وضعیتی، ممکن می‌سازد. دو نوع آشکارساز flat panel برای این دستگاه موجود است. آشکارساز های 30cmx40cm و 30cmx30cm.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid+, Maquet
  تامین کنندگان دستگاه های تصویربرداری تهاجمی همواره با چالش بهبود نتایج کلینیکی، راحتی بیمار و اثربخشی دز، ضمن کاهش مخارج تملک و آثار محیطی روبرو بوده اند. +Infinix-i Hybrid با بازوی C شکل دو لغزشی منحصر به فردش، پوشش سه بعدی تمام بدن با سرعت بسیار بالا، دسترسی آزاد به سر و حرکت C-arm جانبی به منظور ارگونومی بهتر، بهره وری ارتقا یافته و همچنین تصاویر سه بعدی شگفت آوری از سر تا پا را ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid+, Trumpf
  تامین کنندگان دستگاه های تصویربرداری تهاجمی همواره با چالش بهبود نتایج کلینیکی، راحتی بیمار و اثربخشی دز، ضمن کاهش مخارج تملک و آثار محیطی روبرو بوده اند. +Infinix-i Hybrid با بازوی C شکل منحصر به فردش، پوشش سه بعدی تمام بدن با سرعت بسیار بالا، دسترسی آزاد به سر و حرکت C-arm جانبی به منظور ارگونومی بهتر، بهره وری ارتقا یافته و همچنین تصاویر سه بعدی شگفت آوری از سر تا پا را ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • VitreaAdvanced
  ®VitreaAdvanced راهکارهایی قدرتمند با کاربردهای پیشرفته ای برای تصویربرداری های قلبی-عروقی، نو رگزایی و آنکولوژی عرضه می‌کند. بهره مندی از بهترین کاربردهای کلینیکی در رده خود، به پزشکان کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری را ببینند و با گرد‌آوری تصاویر مدالیته های مختلف از تخصص های مختلف، به طور موثرتری اندازه‌گیری کنند. VitreaAdvanced fX راهکارهای تصویرسازی پیشرفته ای را برای اسکنر Aquilion ONE توشیبا فراهم می آورد. VitreaAdvanced fX داده های چهار بعدی از اسکنر های حجم دینامیکی را نیز می‌پذیرد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE ViSION Edition
  با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکار های کلینیکی قدرتمندی را، هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت ترین نتایج تشخیصی را فراهم می آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Prime SP
  Aquilion Prime SP جدید یک دستگاه CT برای برآورده ساختن تمام نیاز های تصویربرداری شما از پیشروی سریع در روند تصویربرداری بیمار تا اسکن های توانمند قلبی با قابلیت های نوین تشخیصی می‌باشد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i900
  طراحی متحولانه iBeam در دستگاه Aplio با قدرت پردازشی شگرف، از ظریفترین تا درشت اندام ترین بیماران، وضوح تصویر و قدرت تفکیک غیرمنتظره ای را توامان با عمق نفوذ بهبود یافته، ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 400
  Aplio 400 در هر زمینه ای از تصویربرداری پا به عرصه می‌گذارد. این دستگاه با تضمین اینکه هر معاینه کیفیت بهینه را داراست، کیفیت تصاویر بی‌نظیر، بهره وری عالی و گردش‌کار ارگونومیکی را با کنسول کاملاً قابل تنظیم، مهیا می‌کند. ابزار های تخصصی، قابلیت های تصویربرداری حجمی حرفه ای و گزینه های کمیّ سازی پیشگامانه این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا همواره نیازهای کلینیکی خود را برآورده کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 300
  برای کارایی های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio 300 را نجویید! این دستگاه مقرون به صرفه، سود بخش، چندکاربردی و شکیل، تصویربرداری فوق العاده ای را با عمق نفوذ و جزئیات بارزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی، به ارمغان می آورد. قابلیت های جامع موجود در این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را به سهولت روی دستگاه یا محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش دهی کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio CV
  رده دستگاه های اختصاصی قلب و عروق Aplio کارایی برجسته ای را با دقت، اطمینان تشخیصی و بهره وری کلینیکی عالی تامین می‌کنند. این رده از دستگاه ها با محفظه نگهداری پردازش الکترونیکی کوچکتر و سبکتر، به گونه ای طراحی شده اند تا پویایی را افزایش دهند؛ مشاهده تصاویر را بهینه سازند و گردش‌کار ارگونومیکی را برای شما مهیا کنند.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan 3T
  توشیبا با دستگاه Vantage Titan 3T سیستم MRI با دهانه (bore) عریضی ارائه می‌دهد که هیچ نقصانی در کیفیت تصویری ندارد. این دستگاه به دلیل کویل های گرادیان مستقر در خلأ Pianissimo، آرام و ساکت است. رابط گرافیکی و شهودی M-Power، کاربری موثر، ساده و سریع این دستگاه را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Galan 3T
  Vantage Galan™ 3T توشیبا، تجریه متحولانه ای را در تصویربرداری MRI برای شما و بیمارانتان به ارمغان می آورد. Vantage Galan™ 3T با در اولویت قرار دادن تجربه بیمار، کیفیت تصویر و گردش‌کار کلینیکی، به گونه ای طراحی شده است تا سریعترین و کوچکترین دستگاه MRI در رده خود بوده و فراتر از نیاز های شما باشد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan
  اسکنر های MRI جدید، از دهانه (bore) عریضتری برای پذیرش بیماران چاق و کاهش ترس از فضاهای بسته (claustrophobia) برخوردار هستند. برای ساخت چنین دهانه های بازی، مگنت دستگاه باید از نو طراحی شود؛ هرچند که در غالب موارد این مهم، لحاظ نشده و همگنی میدان مغناطیسی مورد اغفال قرار می‌گیرد. توشیبا برای دستگاه Vantage Titan از همان طراحی مگنت دستگاه Vanatge با دهانه 60cm استفاده کرده است؛ با این تفاوت که کویل های گرادیان را با همان مشخصه های اصلی، باز طراحی نموده است. نتیجه، دستگاهی با دهانه وسیع و بدون هیچ نقصانی در کیفیت تصویر است.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Elan
  کیفیت تصویر بالا، اساسی ترین عامل کلیدی در دستگاه های MRI است. توشیبا برای دستگاه Vantage Elan گستره وسیعی از تکنولوژی های نوین را مخصوصاً در رابطه با کنترل میدان مغناطیسی، توسعه داده که راهگشای دست یابی به کیفیت تصویر بالاست.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning
  دستگاه پیشتاز 16 ردیفه helical CT توشیبا مختص تصویربرداری تمام بدن، Aquilion Lightning، پیشرفته ترین تکنولوژی ها را برای بهینه سازی مراقبت از بیمار و تسریع تصمیم گیری های کلینیکی، به کار می‌گیرد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Biplane
  این دستگاه دوصفحه ای با ترکیب انعطاف پذیری استثنایی دو تکیه‌گاه مستقر روی سقف و کف، انتخابی عالی برای معاینات عروقی، اعصاب، اطفال و تصویربرداری های تهاجمی است.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Dual plane
  Infinix-i Dual Plane برای تاسیساتی که به درمان تعداد کثیری از بیماران و همزمان صرفه اقتصادی و مخارج کم نیازمندند؛ درست ترین و به روز ترین دستگاه است. این دستگاه بدون از دست دادن کیفیت تصویر پیشتاز، بدون کاستی در قابلیت های مدیریتی دز و تکنولوژی های پیشرفته توشیبا و حتی بدون خللی در بازده و نتایج معاینات، کارایی چندگانه و ساده بی‌همتایی را برای معاینات قلبی و عروقی در یک اتاق به صورت همزمان، ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i800 WHC
  Aplio i800 WHC برای ارائه دقت و بهره وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 500
  هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق العاده ای را برای عمده بیماران به ارمغان می آورد. تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه، سطحی از دقت و بهره وری کلینیکی بی‌همتایی را به همراه کاربری ساده ممکن ساخته و به شما اجازه می‌دهد تا به تشخیص سریعتر و مطمئن‌تری نسبت به سابق، دست یابید.
  جزییات بیشتر
 • VitreaView
  VitreaView نمایشگر عمومی Vital است. این محصول دسترسی سریع به تصاویر با و بدون فرمت DICOM را از هر آرشیوی با استفاده از یک جستجوگر یا تبلت، فراهم می‌کند. VitreaView با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیمار از روی سیستم های مجزا و با اجتماع یکپارچه با شبکه های EMR ، HIE و EHR، پزشکان را یاری می‌رساند. همچنین به زبان HTML و فاقد جستجوگر و محفظه نگهداری می‌باشد.
  جزییات بیشتر
 • VitreaWorkstation
  ™VitreaWorkstation متصل به اسکنر، با توسعه گردش‌کار فراتر از کنسول، بهره وری را افزایش می‌دهد. قابلیت تمام و کمال Vitrea و Vitrea fX، مجموعه ابزار های جامع مورد نیاز طراحی درمان بیماران را عرضه می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Prime
  Aquilion Prime پیشرفته ترین تکنولوژی هایی که برای برآورده ساختن نیاز های فعلی و آتی کلینیکی شما طراحی شده اند را در کنار هم، گرد آورده است. ویژگی های مبدعانه این دستگاه، تضمین می‌کند که برای بهترین تشخیص ممکن، تصاویر با کیفیت با کمترین دز ممکن برای بیمار، به صورت روزمره، اتخاذ می‌شوند. به این ترتیب، گردش‌کار را روان می‌سازد؛ پیشرفت بیمارتان را افزایش داده و زمان انتظار را کاهش می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE
  با معرفی Dynamic Volume CT عریض 160mm در سال 2007، تاریخ CT دوباره متحول شد. بدین ترتیب، Aquilion ONE جهش رو به جلوی بعدی در تکنولوژی CT را عرضه می‌کند تا مراقبت از بیمار را تا حد تکاملی خود ارتقا دهد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i 4D CT
  دستگاه جدید و پیشتاز Infinix-i 4DCT با ایجاد پل ارتباطی میان دستگاه CT و تصویربرداری تهاجمی، با رابطی یکپارچه، شما را برای نهایت حد مراقبتی از بیمار، پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، Infinix-i 4DCT با کمینه کردن دز و حفظ ایمنی بیمار، نیاز به جابجا کردن بیمار بین اتاق های مختلف را مرتفع می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning / SP Package
   آیا در جستجوی یک اسکنر CT هستید که با طراحی متراکم و مقرون به صرفه، مراقبت بهتر و تصویربرداری ایمن‌تری را تامین کند؟ Aquilion Lightning™ / SP Package دقیقاً این ویژگی ها را برای شما به ارمغان می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion GENESIS
  Aquilion One GENESIS Edition فراتر از حد تکاملی یک سیستم Dynamic Volume CT است. GENESIS از طریق تکنولوژی هوشمند و مراقبت عالی از بیمار، ایمنی و تجربه بیمار را اعتلا می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Xario 200 Platinum Series
  محیط بهداشت و درمان این دوران چالش برانگیز است. Xario 200 Platinum Series نیازهای کلینیکی شما را با کاربری ساده، گردش‌کار منعطف و تصویربرداری با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه برآورده می‌سازد. Xario محدوده وسیعی از ابزارهای کلینیکی را ارائه می‌دهد که با آنها می‌توانید از وضوح و قدرت تفکیک بی‌نقصان تصاویر برای محدوده وسیعی از شرایط کلینیکی محظوظ و بهره‌مند گردید. مجموعه گزینه های تصویربرداری و کمیّ سازی این دستگاه، شما را در تصمیم گیری های آگاهانه‌تر برای کنترل بیماری، توانمند می‌سازد.
  جزییات بیشتر
بستن