• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو حوزه های پزشکی
مرهون تنوع وسیع مدالیته های مختلف تصویربرداری توشیبا اعم از CT، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیوگرافی و فلوروسکوپی، رادیوگرافی مداخله ای و MRI و با توجه به رده بندی و مدل های متعدد در هر مدالیته، نیازهای کلینیکی همواره در هر یک از زمینه های تخصصی زیر برآورده می‌شوند. رادیولوژی، کاردیولوژی، بهداشت و درمان زنان، خدمات مشترک، آنژیوگرافی، مراقبت های اورژانسی، گوارش، آنکولوژی، ارتوپدی و معاینات اسکلتی-عضلانی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی و تصویرسازی های پیشرفته.
آنژیوگرافی
 • +Infinix-i Core
  این دستگاه که روی کف اتاق تعبیه می‌شود انعطاف پذیری و تحرک پذیری یک دستگاه تعبیه شده روی سقف را داراست. این ویژگی مرهون تکیه‌گاه 5 محوره مبدعانه این دستگاه برای دسترسی بهینه و بیشینه به بیمار است. کارایی بی‌نقصان این دستگاه با انتخاب سه گزینه برای آشکارساز های آن تامین می‌شود. آشکارساز های مختص معاینات قلبی با ابعاد 20cmx20cm، آشکارساز های مختص معاینات عروقی با ابعاد 30cmx40cm و آشکارساز های 30cmx30cm برای معاینات قلبی-عروقی.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Sky
  این دستگاه C-arm سقفی با آشکارساز flat panel بزرگ (30cmx40cm) دستگاه پیشرو توشیبا برای آنژیوگرافی تهاجمی است. این دستگاه دسترسی به بیمار را از تمام جهات، ممکن می‌سازد. بدین ترتیب، تمام معاینات با ساکن نگه داشتن بیمار، بدون جابجا کردن تخت، قابل انجام هستند. برای این دستگاه سه نوع آشکارساز flat panel با ابعاد مختلف موجود است. 30cmx30cm ، 30cmx40cm و 20cmx20cm
  جزییات بیشتر
 • +Infinix-i Sky
  +Infinix-i Sky با چرخش ˚270 هم مرکز، دسترسی به بیمار و انعطاف پذیری بی‌همتایی را، حتی برای چالش برانگیز ترین معاینات، فراهم می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid, Maquet
  ترکیب دستگاه C-arm سقفی Infinix-i با تخت های اختصاصی جراحی Maquet Magnus، مقتضیات اقدامات تهاجمی ترکیبی رو به رشد فزاینده را برآورده می‌سازد. طراحی انعطاف پذیر ریل سقفی این دستگاه، دسترسی عالی به بیمار را در هر وضعیتی، ممکن می‌سازد. دو نوع آشکارساز flat panel برای این دستگاه موجود است. آشکارساز های 30cmx40cm و 30cmx30cm.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid, Trumpf
  ترکیب دستگاه C-arm سقفی Infinix-i با تخت های اختصاصی جراحی Trumpf TruSystem 7500، مقتضیات اقدامات تهاجمی ترکیبی رو به رشد فزاینده را برآورده می‌سازد. طراحی انعطاف پذیر ریل سقفی این دستگاه، دسترسی عالی به بیمار را در هر وضعیتی، ممکن می‌سازد. دو نوع آشکارساز flat panel برای این دستگاه موجود است. آشکارساز های 30cmx40cm و 30cmx30cm.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid+, Maquet
  تامین کنندگان دستگاه های تصویربرداری تهاجمی همواره با چالش بهبود نتایج کلینیکی، راحتی بیمار و اثربخشی دز، ضمن کاهش مخارج تملک و آثار محیطی روبرو بوده اند. +Infinix-i Hybrid با بازوی C شکل دو لغزشی منحصر به فردش، پوشش سه بعدی تمام بدن با سرعت بسیار بالا، دسترسی آزاد به سر و حرکت C-arm جانبی به منظور ارگونومی بهتر، بهره وری ارتقا یافته و همچنین تصاویر سه بعدی شگفت آوری از سر تا پا را ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Hybrid+, Trumpf
  تامین کنندگان دستگاه های تصویربرداری تهاجمی همواره با چالش بهبود نتایج کلینیکی، راحتی بیمار و اثربخشی دز، ضمن کاهش مخارج تملک و آثار محیطی روبرو بوده اند. +Infinix-i Hybrid با بازوی C شکل منحصر به فردش، پوشش سه بعدی تمام بدن با سرعت بسیار بالا، دسترسی آزاد به سر و حرکت C-arm جانبی به منظور ارگونومی بهتر، بهره وری ارتقا یافته و همچنین تصاویر سه بعدی شگفت آوری از سر تا پا را ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE ViSION Edition
  با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکار های کلینیکی قدرتمندی را، هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت ترین نتایج تشخیصی را فراهم می آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !
  جزییات بیشتر
 • Aquilion RXL
  توشیبا به توسعه تکنولوژی های جدید برای به حداقل رساندن دز تابشی، ضمن حفظ کیفیت تصویر پیشتاز در صنعت، همت گمارده است. این تکنولوژی های کاهش دز به همراه قابلیت های دیگر، در دستگاه Aquilion RXL CT به صورت استاندارد موجودند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion LB
  ابعاد یک دستگاه CT آنکولوژی را به طور چشمگیری گسترش دهید. Aquilion LB به طور ویژه ای طراحی شده است تا چالش ها و مقتضیات آنکولوژی را برآورده سازد و مراقبت از بیمار را بهبود بخشد. Aquilion LB موقعیت‌یابی آناتومیک شبیه سازی شده با CT را به سهولت موقعیت‌یابی حین پرتودرمانی، بدون هیچ نقصی، عیناً به نمایش می‌گذارد.
  جزییات بیشتر
 • Astelion Advance
  Astelion Advance Edition تنها دستگاه multislice CT این صنعت است که همان تکنیک فوق العاده (Adaptive Iterative Dose Reconstruction technique (AIDR 3D را که در دستگاه های CT ممتاز ما تعبیه شده است؛ ارائه می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Astelion
  همگان سزاوار داشتن یک دستگاه multislice CT با کارایی بالا هستند. دستگاه های Astelion کارایی فوق العاده ارزشمند و کیفیت تصویر عالی را با دز بسیار کمی، برای شما فراهم می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Xantara
  دستگاه دیجیتالی Xantara با کنترل از راه دور، تصویربرداری استثنایی DR /RF را برای محدوده وسیعی از کاربردهای رادیولوژی عرضه کرده و راحتی و ایمنی بهینه را برای بیماران و کاربران فراهم می‌کند. Xantara برای برآورده ساختن نیازهای کلینیکی شما، با ارگونومی فوق العاده، کیفیت بالا، تصویربرداری با دز کم و اجتماع یکپارچه شبکه طراحی شده است. مجموعه مدیریت دز جامع Xantara مراقبت سریع، ایمن و دقیق از بیماران را تضمین می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Radrex-i
  RADREX-i یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال جدید است که محدوده وسیعی از نیازهای کلینیکی را با یک FPD میدان بزرگ با ابعاد 43cmx43cm و یک FPD قابل حمل بی‌سیم با ابعاد 43cmx36cm پوشش می‌دهد. این دستگاه، رادیولوژی صحیح و دقیق را به واسطه کاربری ساده، ممکن می‌سازد و ضرورت تکرار تابش دهی را به حداقل می‌رساند. همچنین، گردش‌کار فوق العاده بالایی را فراهم می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan 3T
  توشیبا با دستگاه Vantage Titan 3T سیستم MRI با دهانه (bore) عریضی ارائه می‌دهد که هیچ نقصانی در کیفیت تصویری ندارد. این دستگاه به دلیل کویل های گرادیان مستقر در خلأ Pianissimo، آرام و ساکت است. رابط گرافیکی و شهودی M-Power، کاربری موثر، ساده و سریع این دستگاه را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Galan 3T
  Vantage Galan™ 3T توشیبا، تجریه متحولانه ای را در تصویربرداری MRI برای شما و بیمارانتان به ارمغان می آورد. Vantage Galan™ 3T با در اولویت قرار دادن تجربه بیمار، کیفیت تصویر و گردش‌کار کلینیکی، به گونه ای طراحی شده است تا سریعترین و کوچکترین دستگاه MRI در رده خود بوده و فراتر از نیاز های شما باشد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan
  اسکنر های MRI جدید، از دهانه (bore) عریضتری برای پذیرش بیماران چاق و کاهش ترس از فضاهای بسته (claustrophobia) برخوردار هستند. برای ساخت چنین دهانه های بازی، مگنت دستگاه باید از نو طراحی شود؛ هرچند که در غالب موارد این مهم، لحاظ نشده و همگنی میدان مغناطیسی مورد اغفال قرار می‌گیرد. توشیبا برای دستگاه Vantage Titan از همان طراحی مگنت دستگاه Vanatge با دهانه 60cm استفاده کرده است؛ با این تفاوت که کویل های گرادیان را با همان مشخصه های اصلی، باز طراحی نموده است. نتیجه، دستگاهی با دهانه وسیع و بدون هیچ نقصانی در کیفیت تصویر است.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Elan
  کیفیت تصویر بالا، اساسی ترین عامل کلیدی در دستگاه های MRI است. توشیبا برای دستگاه Vantage Elan گستره وسیعی از تکنولوژی های نوین را مخصوصاً در رابطه با کنترل میدان مغناطیسی، توسعه داده که راهگشای دست یابی به کیفیت تصویر بالاست.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning
  دستگاه پیشتاز 16 ردیفه helical CT توشیبا مختص تصویربرداری تمام بدن، Aquilion Lightning، پیشرفته ترین تکنولوژی ها را برای بهینه سازی مراقبت از بیمار و تسریع تصمیم گیری های کلینیکی، به کار می‌گیرد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Biplane
  این دستگاه دوصفحه ای با ترکیب انعطاف پذیری استثنایی دو تکیه‌گاه مستقر روی سقف و کف، انتخابی عالی برای معاینات عروقی، اعصاب، اطفال و تصویربرداری های تهاجمی است.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Dual plane
  Infinix-i Dual Plane برای تاسیساتی که به درمان تعداد کثیری از بیماران و همزمان صرفه اقتصادی و مخارج کم نیازمندند؛ درست ترین و به روز ترین دستگاه است. این دستگاه بدون از دست دادن کیفیت تصویر پیشتاز، بدون کاستی در قابلیت های مدیریتی دز و تکنولوژی های پیشرفته توشیبا و حتی بدون خللی در بازده و نتایج معاینات، کارایی چندگانه و ساده بی‌همتایی را برای معاینات قلبی و عروقی در یک اتاق به صورت همزمان، ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Ultimax-i
  پیوستگی C-arm اجازه می‌دهد که ناحیه مورد نظر (ROI) از زوایای مختلف مشاهده شود. علاوه بر این، تلفیق یک آشکارساز flat panel با ابعاد 43cm × 43cm با این دستگاه، میدان تصویر (image field) وسیعی را برای تنوع گسترده ای از معاینات فراهم می‌کند. تکنولوژی تصویربرداری جدیدی به نام "ابر فیلتر کاهش نویز (SNRF)" برای بهبود تصویرسازی فلوروسکوپی مورد استفاده قرار گرفته است که از اهمیت به سزایی برای غالب معاینات برخوردار است. این دستگاه انجام تصویربرداری چندجهته با میدان تصویر (image field) بزرگ و کیفیت تصویر عالی را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE
  با معرفی Dynamic Volume CT عریض 160mm در سال 2007، تاریخ CT دوباره متحول شد. بدین ترتیب، Aquilion ONE جهش رو به جلوی بعدی در تکنولوژی CT را عرضه می‌کند تا مراقبت از بیمار را تا حد تکاملی خود ارتقا دهد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i 4D CT
  دستگاه جدید و پیشتاز Infinix-i 4DCT با ایجاد پل ارتباطی میان دستگاه CT و تصویربرداری تهاجمی، با رابطی یکپارچه، شما را برای نهایت حد مراقبتی از بیمار، پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، Infinix-i 4DCT با کمینه کردن دز و حفظ ایمنی بیمار، نیاز به جابجا کردن بیمار بین اتاق های مختلف را مرتفع می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning / SP Package
   آیا در جستجوی یک اسکنر CT هستید که با طراحی متراکم و مقرون به صرفه، مراقبت بهتر و تصویربرداری ایمن‌تری را تامین کند؟ Aquilion Lightning™ / SP Package دقیقاً این ویژگی ها را برای شما به ارمغان می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion GENESIS
  Aquilion One GENESIS Edition فراتر از حد تکاملی یک سیستم Dynamic Volume CT است. GENESIS از طریق تکنولوژی هوشمند و مراقبت عالی از بیمار، ایمنی و تجربه بیمار را اعتلا می‌دهد.
  جزییات بیشتر
بستن