• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو حوزه های پزشکی
مرهون تنوع وسیع مدالیته های مختلف تصویربرداری توشیبا اعم از CT، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیوگرافی و فلوروسکوپی، رادیوگرافی مداخله ای و MRI و با توجه به رده بندی و مدل های متعدد در هر مدالیته، نیازهای کلینیکی همواره در هر یک از زمینه های تخصصی زیر برآورده می‌شوند. رادیولوژی، کاردیولوژی، بهداشت و درمان زنان، خدمات مشترک، آنژیوگرافی، مراقبت های اورژانسی، گوارش، آنکولوژی، ارتوپدی و معاینات اسکلتی-عضلانی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی و تصویرسازی های پیشرفته.
رادیولوژی
 • VitreaAdvanced
  ®VitreaAdvanced راهکارهایی قدرتمند با کاربردهای پیشرفته ای برای تصویربرداری های قلبی-عروقی، نو رگزایی و آنکولوژی عرضه می‌کند. بهره مندی از بهترین کاربردهای کلینیکی در رده خود، به پزشکان کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری را ببینند و با گرد‌آوری تصاویر مدالیته های مختلف از تخصص های مختلف، به طور موثرتری اندازه‌گیری کنند. VitreaAdvanced fX راهکارهای تصویرسازی پیشرفته ای را برای اسکنر Aquilion ONE توشیبا فراهم می آورد. VitreaAdvanced fX داده های چهار بعدی از اسکنر های حجم دینامیکی را نیز می‌پذیرد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE ViSION Edition
  با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکار های کلینیکی قدرتمندی را، هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت ترین نتایج تشخیصی را فراهم می آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Prime SP
  Aquilion Prime SP جدید یک دستگاه CT برای برآورده ساختن تمام نیاز های تصویربرداری شما از پیشروی سریع در روند تصویربرداری بیمار تا اسکن های توانمند قلبی با قابلیت های نوین تشخیصی می‌باشد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion RXL
  توشیبا به توسعه تکنولوژی های جدید برای به حداقل رساندن دز تابشی، ضمن حفظ کیفیت تصویر پیشتاز در صنعت، همت گمارده است. این تکنولوژی های کاهش دز به همراه قابلیت های دیگر، در دستگاه Aquilion RXL CT به صورت استاندارد موجودند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion LB
  ابعاد یک دستگاه CT آنکولوژی را به طور چشمگیری گسترش دهید. Aquilion LB به طور ویژه ای طراحی شده است تا چالش ها و مقتضیات آنکولوژی را برآورده سازد و مراقبت از بیمار را بهبود بخشد. Aquilion LB موقعیت‌یابی آناتومیک شبیه سازی شده با CT را به سهولت موقعیت‌یابی حین پرتودرمانی، بدون هیچ نقصی، عیناً به نمایش می‌گذارد.
  جزییات بیشتر
 • Astelion Advance
  Astelion Advance Edition تنها دستگاه multislice CT این صنعت است که همان تکنیک فوق العاده (Adaptive Iterative Dose Reconstruction technique (AIDR 3D را که در دستگاه های CT ممتاز ما تعبیه شده است؛ ارائه می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Astelion
  همگان سزاوار داشتن یک دستگاه multislice CT با کارایی بالا هستند. دستگاه های Astelion کارایی فوق العاده ارزشمند و کیفیت تصویر عالی را با دز بسیار کمی، برای شما فراهم می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Xantara
  دستگاه دیجیتالی Xantara با کنترل از راه دور، تصویربرداری استثنایی DR /RF را برای محدوده وسیعی از کاربردهای رادیولوژی عرضه کرده و راحتی و ایمنی بهینه را برای بیماران و کاربران فراهم می‌کند. Xantara برای برآورده ساختن نیازهای کلینیکی شما، با ارگونومی فوق العاده، کیفیت بالا، تصویربرداری با دز کم و اجتماع یکپارچه شبکه طراحی شده است. مجموعه مدیریت دز جامع Xantara مراقبت سریع، ایمن و دقیق از بیماران را تضمین می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Radrex-i
  RADREX-i یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال جدید است که محدوده وسیعی از نیازهای کلینیکی را با یک FPD میدان بزرگ با ابعاد 43cmx43cm و یک FPD قابل حمل بی‌سیم با ابعاد 43cmx36cm پوشش می‌دهد. این دستگاه، رادیولوژی صحیح و دقیق را به واسطه کاربری ساده، ممکن می‌سازد و ضرورت تکرار تابش دهی را به حداقل می‌رساند. همچنین، گردش‌کار فوق العاده بالایی را فراهم می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 400
  Aplio 400 در هر زمینه ای از تصویربرداری پا به عرصه می‌گذارد. این دستگاه با تضمین اینکه هر معاینه کیفیت بهینه را داراست، کیفیت تصاویر بی‌نظیر، بهره وری عالی و گردش‌کار ارگونومیکی را با کنسول کاملاً قابل تنظیم، مهیا می‌کند. ابزار های تخصصی، قابلیت های تصویربرداری حجمی حرفه ای و گزینه های کمیّ سازی پیشگامانه این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا همواره نیازهای کلینیکی خود را برآورده کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 300
  برای کارایی های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio 300 را نجویید! این دستگاه مقرون به صرفه، سود بخش، چندکاربردی و شکیل، تصویربرداری فوق العاده ای را با عمق نفوذ و جزئیات بارزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی، به ارمغان می آورد. قابلیت های جامع موجود در این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را به سهولت روی دستگاه یا محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش دهی کنید.
  جزییات بیشتر
 • Xario 100 Platinum Series
  Xario 100 Platinum Series با ترکیب کیفیت تصویر عالی و کاربری ساده، کارایی بالایی در کلینیک یا اتاق معاینه شما خواهد داشت. قابلیت تحرک پذیری برجسته و کارایی بالای Xario 100 Platinum Series برای محدوده وسیعی از معاینات تخصصی کلینیکی، این دستگاه را برای استفاده در بخش های بیمارستانی یا تاسیسات متحرک، ایده‌آل می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Xario 100 MX Edition
  Xario 100 MX با ترکیب کیفیت تصویر عالی و کاربری ساده، کارایی بالایی در کلینیک یا اتاق معاینه شما خواهد داشت. قابلیت تحرک پذیری برجسته و کارایی بالای Xario 100 Platinum Series برای محدوده وسیعی از معاینات تخصصی کلینیکی، این دستگاه را برای استفاده در بخش های بیمارستانی یا تاسیسات متحرک، ایده‌آل می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i600
  برای کارایی قدرتمندی که در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، بتوانید به آن اعتماد کنید؛ فراتر از Aplio i600 را نجویید! Aplio i600 با تلفیقی از ابزار های سهل الوصول برای تشخیص پیشرفته و اقدامات دقیق تهاجمی، اطمینان تشخیصی و بهره وری عالی را تضمین می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i700
  Aplio i700 با ترکیب تصویربرداری فوق العاده و محدوده وسیعی از ابزارهای تخصصی و کاربری بسیار ساده، به گونه ای طراحی شده است که همواره نیازهای کلینیکی شما را برآورده کند.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan 3T
  توشیبا با دستگاه Vantage Titan 3T سیستم MRI با دهانه (bore) عریضی ارائه می‌دهد که هیچ نقصانی در کیفیت تصویری ندارد. این دستگاه به دلیل کویل های گرادیان مستقر در خلأ Pianissimo، آرام و ساکت است. رابط گرافیکی و شهودی M-Power، کاربری موثر، ساده و سریع این دستگاه را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Galan 3T
  Vantage Galan™ 3T توشیبا، تجریه متحولانه ای را در تصویربرداری MRI برای شما و بیمارانتان به ارمغان می آورد. Vantage Galan™ 3T با در اولویت قرار دادن تجربه بیمار، کیفیت تصویر و گردش‌کار کلینیکی، به گونه ای طراحی شده است تا سریعترین و کوچکترین دستگاه MRI در رده خود بوده و فراتر از نیاز های شما باشد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan
  اسکنر های MRI جدید، از دهانه (bore) عریضتری برای پذیرش بیماران چاق و کاهش ترس از فضاهای بسته (claustrophobia) برخوردار هستند. برای ساخت چنین دهانه های بازی، مگنت دستگاه باید از نو طراحی شود؛ هرچند که در غالب موارد این مهم، لحاظ نشده و همگنی میدان مغناطیسی مورد اغفال قرار می‌گیرد. توشیبا برای دستگاه Vantage Titan از همان طراحی مگنت دستگاه Vanatge با دهانه 60cm استفاده کرده است؛ با این تفاوت که کویل های گرادیان را با همان مشخصه های اصلی، باز طراحی نموده است. نتیجه، دستگاهی با دهانه وسیع و بدون هیچ نقصانی در کیفیت تصویر است.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Elan
  کیفیت تصویر بالا، اساسی ترین عامل کلیدی در دستگاه های MRI است. توشیبا برای دستگاه Vantage Elan گستره وسیعی از تکنولوژی های نوین را مخصوصاً در رابطه با کنترل میدان مغناطیسی، توسعه داده که راهگشای دست یابی به کیفیت تصویر بالاست.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning
  دستگاه پیشتاز 16 ردیفه helical CT توشیبا مختص تصویربرداری تمام بدن، Aquilion Lightning، پیشرفته ترین تکنولوژی ها را برای بهینه سازی مراقبت از بیمار و تسریع تصمیم گیری های کلینیکی، به کار می‌گیرد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Biplane
  این دستگاه دوصفحه ای با ترکیب انعطاف پذیری استثنایی دو تکیه‌گاه مستقر روی سقف و کف، انتخابی عالی برای معاینات عروقی، اعصاب، اطفال و تصویربرداری های تهاجمی است.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i Dual plane
  Infinix-i Dual Plane برای تاسیساتی که به درمان تعداد کثیری از بیماران و همزمان صرفه اقتصادی و مخارج کم نیازمندند؛ درست ترین و به روز ترین دستگاه است. این دستگاه بدون از دست دادن کیفیت تصویر پیشتاز، بدون کاستی در قابلیت های مدیریتی دز و تکنولوژی های پیشرفته توشیبا و حتی بدون خللی در بازده و نتایج معاینات، کارایی چندگانه و ساده بی‌همتایی را برای معاینات قلبی و عروقی در یک اتاق به صورت همزمان، ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i800 WHC
  Aplio i800 WHC برای ارائه دقت و بهره وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 500
  هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق العاده ای را برای عمده بیماران به ارمغان می آورد. تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه، سطحی از دقت و بهره وری کلینیکی بی‌همتایی را به همراه کاربری ساده ممکن ساخته و به شما اجازه می‌دهد تا به تشخیص سریعتر و مطمئن‌تری نسبت به سابق، دست یابید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i800 RAD
  Aplio i800 RAD برای ارائه دقت و بهره وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.
  جزییات بیشتر
 • Viamo
  Viamo تمامی مزیت های یک دستگاه سونوگرافی قابل حمل را با دقت، بهره وری و سهولت در تشخیص یک دستگاه ساکن cart-based ترکیب و عجین می‌کند. پردازنده تصویر و پروب های مشترک با دستگاه Aplio، کیفیت تصویر بی‌نقصانی را برای Viamo رقم می‌زند. صفحه لمسی این دستگاه کاملاً قابل برنامه‌ریزی است و دسترسی مستقیم شما به مجموعه قابلیت های کمیّ سازی و تصویربرداری را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • VitreaView
  VitreaView نمایشگر عمومی Vital است. این محصول دسترسی سریع به تصاویر با و بدون فرمت DICOM را از هر آرشیوی با استفاده از یک جستجوگر یا تبلت، فراهم می‌کند. VitreaView با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیمار از روی سیستم های مجزا و با اجتماع یکپارچه با شبکه های EMR ، HIE و EHR، پزشکان را یاری می‌رساند. همچنین به زبان HTML و فاقد جستجوگر و محفظه نگهداری می‌باشد.
  جزییات بیشتر
 • VitreaWorkstation
  ™VitreaWorkstation متصل به اسکنر، با توسعه گردش‌کار فراتر از کنسول، بهره وری را افزایش می‌دهد. قابلیت تمام و کمال Vitrea و Vitrea fX، مجموعه ابزار های جامع مورد نیاز طراحی درمان بیماران را عرضه می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Prime
  Aquilion Prime پیشرفته ترین تکنولوژی هایی که برای برآورده ساختن نیاز های فعلی و آتی کلینیکی شما طراحی شده اند را در کنار هم، گرد آورده است. ویژگی های مبدعانه این دستگاه، تضمین می‌کند که برای بهترین تشخیص ممکن، تصاویر با کیفیت با کمترین دز ممکن برای بیمار، به صورت روزمره، اتخاذ می‌شوند. به این ترتیب، گردش‌کار را روان می‌سازد؛ پیشرفت بیمارتان را افزایش داده و زمان انتظار را کاهش می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Ultimax-i
  پیوستگی C-arm اجازه می‌دهد که ناحیه مورد نظر (ROI) از زوایای مختلف مشاهده شود. علاوه بر این، تلفیق یک آشکارساز flat panel با ابعاد 43cm × 43cm با این دستگاه، میدان تصویر (image field) وسیعی را برای تنوع گسترده ای از معاینات فراهم می‌کند. تکنولوژی تصویربرداری جدیدی به نام "ابر فیلتر کاهش نویز (SNRF)" برای بهبود تصویرسازی فلوروسکوپی مورد استفاده قرار گرفته است که از اهمیت به سزایی برای غالب معاینات برخوردار است. این دستگاه انجام تصویربرداری چندجهته با میدان تصویر (image field) بزرگ و کیفیت تصویر عالی را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE
  با معرفی Dynamic Volume CT عریض 160mm در سال 2007، تاریخ CT دوباره متحول شد. بدین ترتیب، Aquilion ONE جهش رو به جلوی بعدی در تکنولوژی CT را عرضه می‌کند تا مراقبت از بیمار را تا حد تکاملی خود ارتقا دهد.
  جزییات بیشتر
 • Infinix-i 4D CT
  دستگاه جدید و پیشتاز Infinix-i 4DCT با ایجاد پل ارتباطی میان دستگاه CT و تصویربرداری تهاجمی، با رابطی یکپارچه، شما را برای نهایت حد مراقبتی از بیمار، پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، Infinix-i 4DCT با کمینه کردن دز و حفظ ایمنی بیمار، نیاز به جابجا کردن بیمار بین اتاق های مختلف را مرتفع می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning / SP Package
   آیا در جستجوی یک اسکنر CT هستید که با طراحی متراکم و مقرون به صرفه، مراقبت بهتر و تصویربرداری ایمن‌تری را تامین کند؟ Aquilion Lightning™ / SP Package دقیقاً این ویژگی ها را برای شما به ارمغان می آورد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion GENESIS
  Aquilion One GENESIS Edition فراتر از حد تکاملی یک سیستم Dynamic Volume CT است. GENESIS از طریق تکنولوژی هوشمند و مراقبت عالی از بیمار، ایمنی و تجربه بیمار را اعتلا می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Xario 200 Platinum Series
  محیط بهداشت و درمان این دوران چالش برانگیز است. Xario 200 Platinum Series نیازهای کلینیکی شما را با کاربری ساده، گردش‌کار منعطف و تصویربرداری با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه برآورده می‌سازد. Xario محدوده وسیعی از ابزارهای کلینیکی را ارائه می‌دهد که با آنها می‌توانید از وضوح و قدرت تفکیک بی‌نقصان تصاویر برای محدوده وسیعی از شرایط کلینیکی محظوظ و بهره‌مند گردید. مجموعه گزینه های تصویربرداری و کمیّ سازی این دستگاه، شما را در تصمیم گیری های آگاهانه‌تر برای کنترل بیماری، توانمند می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Mobirex
  توشیبا در کارایی درجه یک توامان با کیفیت تصویر بالا نام و آوازه ای زبانزد دارد. طبیعتاً، دستگاه های پیشتاز در صنعت پرتوی ایکس دیجیتال ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ما مقتضیات خاص کلینیکی و چالش های پیش روی شما در حوزه بهداشت و درمان را برای برخورداری دستگاه های تصویربرداری از استانداردهای بالای مراقبتی بیمار، درک می‌کنیم. دستگاه های پرتوی ایکس دیجیتال توشیبا، اجتماع یکپارچه شبکه بی‌سیم بیمارستانی، ویژگی های ارگونومیک و کیفیت تصویر بالا را با مدیریت دز ترکیب می‌کنند و به بیماران شما اطمینان می‌دهند که مراقبتی سریع، ایمن و دقیق را، هر زمان که نیاز داشته باشند، دریافت خواهند کرد.
  جزییات بیشتر
 • Radrex
  مجموعه دستگاه های رادیوگرافی عمومی RADREX توشیبا به کارایی و عملکردهای عالی مباهات می‌کند. RADREX برای برآورده کردن مقتضیات متنوع رادیوگرافی عمومی توسعه یافته است. بسته به اهداف کلینیکی و فضای موجود در اتاق معاینه، امکان انتخاب یک دستگاه بهینه از میان مجموعه دستگاه های موجود از رده ممتاز تا رده پایه ای و مقرون به صرفه وجود دارد.
  جزییات بیشتر
بستن