• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
A COMPLETE SOLUTION FOR DIGITAL RADIOGRAPHY AND FLUOROSCOPY.
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
استعلام قیمت
  • راهکار کاملی برای رادیوگرافی دیجیتال و فلوروسکوپی
   راهکار کاملی برای رادیوگرافی دیجیتال و فلوروسکوپی

   دستگاه دیجیتالی Xantara  با کنترل از راه دور، تصویربرداری استثنایی DR /RF  را برای محدوده وسیعی از کاربردهای رادیولوژی عرضه کرده و راحتی و ایمنی بهینه را برای بیماران و کاربران فراهم می‌کند. Xantara برای برآورده ساختن نیازهای کلینیکی شما، با ارگونومی فوق العاده، کیفیت بالا، تصویربرداری با دز کم و اجتماع یکپارچه شبکه طراحی شده است. مجموعه مدیریت دز جامع Xantara مراقبت سریع، ایمن و دقیق از بیماران را تضمین می‌کند.

    

 • تصویربرداری

  مدیریت جامع دز با کیفیت تصویر فوق العاده به هم می‌پیوندند.

  • مدیریت جامع دز، کیفیت تصویر فوق العاده

   Xantara  به منظور برآورده کردن نیازهای امنیتی با کیفیت تصویر فوق العاده و حداقل دز تابشی، طراحی شده است. علاوه بر آشکارساز پویا و دینامیکی flat panel با میدان بزرگ، این دستگاه به قابلیت های صرفه جویی دز متنوعی، مجهز شده است.

    

   برنامه های ویژه ای که به طور خاص برای معاینات کودکان طراحی شده باشد؛ روی دستگاه Xantara موجود است. حالت فلوروسکوپی پالسی پیشرفته به شما کمک می‌کند تا دز بیمار را تا حداکثر 90% در حالت تصویربرداری زنده، کاهش دهید.

    


    

   Xantara به توری (grid) نوسان کننده و جداشونده ای با وضوح بالا مجهز شده است تا تابش دهی به بیماران را به شدت کاهش دهد. این توری (grid) به حسب نیاز، به راحتی از محل استقرار خود در تخت جدا می‌شود. فیلتر های مرتبط با APR انتخاب خودکار را بر اساس نوع معاینه، ممکن می‌سازند. 

    


    

   همسوسازی مجازی از قابلیت نگهداری آخرین تصویر (LIH) برای قرار دادن درپوش همسوساز در موقعیت دقیق مورد نیاز استفاده می‌کند. یک دوربین ویدئویی مستقر درون همسوساز LED ابزار ویژه ای برای موقعیت‌یابی بدون تابش را فراهم می آورد.

    

    

  • راحتی و ایمنی برای بیماران و پزشکان

   برقراری آرامش و راحتی بیماران کلید موفقیت معاینات هموار است. دسترسی بهتر به حواشی تخت، اقدامات سریعتر و ایمن‌تر را تضمین می‌کند. Xantara با مجموعه منحصر به فرد و منسجمی از قابلیت ها به شما کمک می‌کند که بهره وری تان را ارتقا دهید و در عین حال، مراقبت از بیمار را بهبود بخشید.

    

   • طراحی تخت سازگار با بیمار

   ارتفاع تخت Xantara تا 48cm پایین می آید و قرار دادن بیماران کم توان حرکتی را روی تخت، برای شما آسان می‌کند. حرکت نرم و دقیق تخت، حداکثر راحتی و همچنین درجه بالایی از ایمنی را برای بیماران و کارکنان فراهم می‌سازد. 

    


   • دسترسی کامل گرداگرد بیمار

   Xantara دسترسی کاملی را گرداگرد تخت فراهم ساخته و بیماران را حین معایناتی نظیر مفصل نگاری (arthroscopy) و DSA، دسترس پذیرتر می‌سازد. همچنین، انتقال بیماران از برانکارد یا تخت بستری را روی تخت دستگاه، بیش از پیش، تسریع و تسهیل می‌کند.

    


   • آزادی کلینیکی برای تمام معاینات

   طراحی فوق العاده انعطاف پذیر و آشکارساز های flat panel عالی و بی‌سیم به شما کمک می‌کند که مدیریت گردش کارتان را بهینه سازید. این دستگاه می‌تواند با جهت گیری 180 درجه ای منحصر به فرد تیوب، با یک باکی (bucky) دیواری عمودی ترکیب شود.

    


   • همواره در بهترین موقعیت

   Xantara با محدوده 110cm تا 180cm فاصله چشمه تا تصویر (SID)، طیف گسترده ای از معاینات را با موقعیت بهینه و راحت بیمار، تسهیل و ممکن می‌سازد. معاینات قفسه سینه، برای تضمین بهترین کیفیت تصویر ممکن، با تختی عمودی قابل اجراست.

    


   • تنظیم برای تمام شرایط کلینیکی

   Xantara برای پذیرش بیماران از تمام سنین و اندازه ها، طراحی شده است. این دستگاه بیماران با وزن حداکثر 265kg را پشتیبانی می‌کند. عرض 85cm تخت، شرایط بهینه ای را برای عمده بیماران از خردسالان تا بزرگسالان مبتلا به چاقی مفرط، با دقت و راحتی همانند، فراهم می آورد. 

    


   • انعطاف پذیری برای تطابق با نیازهای خاص شما

   Xantara طیف وسیعی از معاینات را برای انواع اتاق معاینات را پشتیبانی می‌کند. ترکیب DR و RF در یک دستگاه، کارایی بالای اتاق معاینه را نوید می‌دهد و بازگشت سرمایه شما را بهبود می‌بخشد.

    

  • تصاویر بسیار واضح برای تصمیمات آگاهانه در مدیریت بیماری

  • ایمنی، اولویت اول شماست؛ ما شما را پوشش داده ایم
   ایمنی، اولویت اول شماست؛ ما شما را پوشش داده ایم

   ما متوجه هستیم که ایمنی تصویربرداری تشخیصی فرای دز تابشی است و به تمام وجوه ایمنی بیمار و کارکنان تسری می‌یابد. برنامه "360 درجه امنیت" توشیبا با تخصص، هدایت و پوشش‌دهی جامع، شما و بیمارانتان را در اولین رتبه ایمنی قرار می‌دهد. ما در توشیبا، در تمامی کارهایی که انجام می‌دهیم، از برنامه های حقوقی پشتیبان ایمنی صنعتی تا ویژگی های مدالیته ای محافظت کننده از کارکنان و بیماران، ایمنی را به یک اولویت تبدیل کرده ایم.

    

   طراحی دو در یک و پیشتاز در صنعت Xantara، نیازهای شما را برای تامین کیفیت تصویر و بازدهی کلینیکی برآورده می‌سازد و به شما کمک می‌دهد تا استاندارد بهتری را برای مراقبت از بیمارانتان فراهم آورید. Xantara برای بهره وری بالاتر با پیشرفتی توقف ناپذیر، شامل قابلیت هایی منحصر به فرد و کاملاً یکپارچه است تا دقت تشخیصی، گردش‌کار و همچنین تجربه بیمار را ارتقا دهد.

 • بهره وری

  راحتی و ایمنی برای بیمار و پزشکان

  • با گردش‌کار پربازده و ارگونومی بهتر، بهره وری خود را بهبود دهید
   با گردش‌کار پربازده و ارگونومی بهتر، بهره وری خود را بهبود دهید

   رابط شهودی به عنوان یک ویژگی راهگشا به سیستم کنترل Xanatara امکان می‌دهد تا حرکت مکانیکی تخت و تنظیمات مولد (generator) را در یک رابط کاربری شهودی و موثر گرد آورد و بازدهی گردش‌کار را به سطح جدیدی ارتقا دهد.

    

    

   کنسول هوشمند Xantara به شما امکان می‌دهد تا تنظیمات دستگاه را مطابق با نوع معاینه ای که در لیست انتظار ثبت شده است؛ با لمس یک دکمه، تطبیق دهید. فاصله چشمه تا تصویر (SID)، توری (grid)، مولد (generator)، فیلتر ها، شیب تخت و جهت گیری تیوب همگی به APR مرتبط هستند و به طور خودکار تنظیم می‌شوند که نتیجتاً، گردش‌کار را به شدت بهبود می‌دهند و دز را بهینه می‌سازند.

    

    

   • تصاویر عالی، طراحی دز کم

   آشکارساز flat panel دینامیکی Xantara با میدان دید بزرگ (43cmx43cm) و مجهز به سوسوزن های سزیم یدید (CsI) پربازده و محدوده دینامیکی (DR) گسترده 16 بیتی، کیفیت تصویر فوق العاده را با دز کم و حداکثر 30 فریم در ثانیه (fps)، تضمین می‌کند.

    


    

   • کنسول کنترل شهودی

   کنترل پنل مبدعانه این دستگاه صفحه لمسی و رنگی بزرگی دارد که پایش خودکار، مستقل و یکجای تمام حرکت های تخت را ممکن می‌سازد و در عین حال، مدیریت موثر مولد (generator) و APR نامحدود را عرضه می‌کند.

    

    


    

   • کنترل ضد برخوردی سه بعدی هوشمند

   سیستم کنترلی ضد برخورد سه بعدی هوشمند Xantara که جزئی از کنترل کننده محور موتور است؛ تمام حرکات را محاسبه و کنترل می‌کند و حرکات همزمان و هماهنگ در تمام محور ها را عرضه کرده و روند معاینات را تسریع می‌کند.

    


    

   • تامین تجربه ای بهتر

   انتخاب نور محیط و موسیقی از پیش ضبط شده، به منظور فراهم کردن جوی آرامش بخش برای بیمار، روی این دستگاه موجود است. این امر به طور خاص، در مواردی که روند معاینه به طول می انجامد و همچنین برای معاینات کودکان، مفید خواهد بود.

    


    

   • همسوساز صفحه لمسی

   کنسول صفحه لمسی انتخابی که در همسوساز دستگاه واقع شده است، به شما امکان می‌دهد تا همسوساز، تخت و تنظیمات ستون تیوب را مستقیماً در کنار بیمار، کنترل کنید. این امر به شما کمک می‌کند که گردش کارتان را در معایناتی مانند تصویربرداری ناحیه اسکلتی-عضلانی بهبود دهید.

    


    

   • کنترل از راه دور

   کنترل از راه دور مادون قرمز انتخابی این دستگاه حین کار از هر جایی در اتاق معاینه، سطح جدیدی از انعطاف پذیری و کنترل روی تنظیمات موقعیت دلخواه تخت و ستون تیوب پرتوی ایکس را فراهم می آورد.

بستن