• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
A NEW GENERATION MOBILE X-RAY SYSTEM EQUIPPED WITH A WIRELESS PORTABLE FLAT PANEL DETECTOR
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
استعلام قیمت
  • تصویربرداری پرتوی ایکس دیجیتال با کیفیت بالا و تحرک پذیری بی‌سیم فوق العاده به هم می‌پیوندند
   تصویربرداری پرتوی ایکس دیجیتال با کیفیت بالا و تحرک پذیری بی‌سیم فوق العاده به هم می‌پیوندند

   توشیبا در کارایی درجه یک توامان با کیفیت تصویر بالا نام و آوازه ای زبانزد دارد. طبیعتاً، دستگاه های پیشتاز در صنعت پرتوی ایکس دیجیتال ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. 

    

   ما مقتضیات خاص کلینیکی و چالش های پیش روی شما در حوزه بهداشت و درمان را برای برخورداری دستگاه های تصویربرداری از استانداردهای بالای مراقبتی بیمار، درک می‌کنیم. دستگاه های پرتوی ایکس دیجیتال توشیبا، اجتماع یکپارچه شبکه بی‌سیم بیمارستانی، ویژگی های ارگونومیک و کیفیت تصویر بالا را با مدیریت دز فراهم می‌کنند و به بیماران شما اطمینان می‌دهند که مراقبتی سریع، ایمن و دقیق را، هر زمان که نیاز داشته باشند، دریافت خواهند کرد.

    

    

  • ایمنی بیمار
   ایمنی بیمار

   Mobirex برای تضمین بیشترین محافظت از بیمار و کاربر، قابلیت "محافظت از برخورد" دارد.

  • در بهترین حد چالاکی
   در بهترین حد چالاکی

   کنترل حرکت رو به جلو و عقب تعبیه شده روی دستگیره تیوب، موقعیت‌یابی صحیح و دقیق را، بدون نیاز به بازگشت به کنسول اصلی، فراهم می آورد.

  • گردش‌کار را ارتقا دهید
   گردش‌کار را ارتقا دهید

   Mobirex رابطی شهودی دارد که شما را در تمام روند تصویربرداری هدایت می‌کند و امکان تنظیمات یکجا و یکپارچه کنترلی مولد (generator) پرتوی ایکس را به شما می‌دهد.

  • آشکارساز Flat Panel
   آشکارساز Flat Panel

   آشکار ساز flat panel بی‌سیم Mobirex یک ویژگی کلیدی است که اتخاذ تصاویر مورد نیاز برای تصمیم گیری درست کلینیکی را نوید می‌دهد.

    

 • تصویربرداری

  سادگی فوق العاده با تحرک پذیری بی‌سیم به هم می‌پیوندند.

  • قابل حمل و سبک وزن، بدون فدا کردن کیفیت تصویر
   قابل حمل و سبک وزن، بدون فدا کردن کیفیت تصویر

   ملاحظات عملی می‌تواند کارایی تکنولوژی پرتوی ایکس دیجیتال قابل حمل را رونق بخشیده یا از دور خارج کند. سادگی و کنترل پذیری فیزیکی برای تجهیزات قابل حمل، نکته ای کلیدی است. Mobirex با آشکارساز flat panel قابل حمل، بی‌سیم و سبک وزن که با کابل های دست و پا گیر، اسباب زحمت شما نمی‌شود؛ به گونه ای طراحی شده است تا آزادی عملی را که برای اتخاذ بهترین تصاویر دیجیتال نیاز دارید، برای شما مهیا کند.

    

   چرا از بین تحرک پذیری و کیفیت تصویر یکی را انتخاب کنید؟ هر دو را داشته باشید!

   Mobirex قابلیت های پردازش تصویر و آشکارسازی را به طور موثری همزمان می‌سازد تا قدرت تفکیک مکانی و کنتراستی کاملاً واضحی را ارائه دهد. این دستگاه ویژگی های زیر را داراست.

    

   • الگوریتم های تنظیم شونده و اختصاصی مدارات داخلی که وضوح و سازگاری لازم برای هر تصویر را فراهم کرده، پیش تنظیمات (pre-settings) را تسریع می‌کنند و معاینات را بهینه می‌سازند.
   • نمایش تصویر سریع، ظرف 3 ثانیه، تضمین می‌کند که به علت زمان کوتاه‌تر معاینات، اتخاذ تصویر، گردش‌کار و راحتی بیمار، همگی به بیشترین حد خود، می‌رسند.
   • پردازش بهینه که نمایش تصویری دقیق، فاقد آرتیفکت های لبه یا سایه را ارائه می‌دهد؛ تضمین می‌کند که جزئیات مهم و ظریف، با مقیاس خاکستری و کنتراست بالا و بیشترین محدوده دینامیکی (DR)، به وضوح قابل مشاهده هستند.
   • توانایی آشکارسازی انواع بافت ها اعم از ریه، بافت نرم و استخوان و همچنین قابلیت هماهنگ سازی تصاویر متنوع با یکدیگر

    

   کنترل حرکت رو به جلو و عقب مستقر در دستگیره تیوب، موقعیت‌یابی صحیح و دقیق را، بدون نیاز به بازگشت به کنسول اصلی، مهیا می‌کند.

    


    

   ذخیره سازی ساده تصاویر کمک می‌کند که توری (grid) ضد پراکندگی پرتوی ایکس و آشکارساز flat panel را در نزدیکی کنسول اصلی نگهداری کنید.

    


    

   Mobirex بیماران با جثه بزرگ را نیز می‌پذیرد. مولد (generator) ولتاژ بالا با ظرفیت بالا و از نوع معکوس کننده-متناوب کننده، برون ده بالای تیوب پرتوی ایکس را ممکن می‌سازد؛ ضمن آنکه، شاخص تابش دهی پرتو، همواره دز تابشی را کنترل می‌کند.

    


    

   به دلیل اینکه اتخاذ تصویر دیجیتال، دز تابشی برای هر تصویر را نشان می‌دهد؛ می‌توانید دز تابش دهی را به دقت پایش کنید و ایمنی بیماران و کارکنان را بهینه سازید. تمام پارامتر های تصویربرداری به طور خودکار در هر تصویربرداری، ذخیره می‌شوند.

    


    

   یک کنترل از راه دور مادون قرمز، روند تصویربرداری را ساده، کاربر پسند و دقیق می‌کند.

    


    

   با تیوب پرتوی ایکسی که دوران می‌کند؛ به صورت لغزشی شیبدار می‌شود و در سه راستای متعامد، کشیده می‌شود؛ به زاویه بهینه دسترسی می‌یابید.

    


    

   Mobirex از قابلیت "ضد برخوردی" برخوردار است که بیشترین محافظت را برای بیمار و کاربر، تضمین می‌کند.

    

    

    

    

    

 • بهره وری

  ایمنی، راحتی و اثربخشی برای بیماران و کارکنان

  • اتصال پذیری بی‌سیم با رابط کاربری هوشمند
   • اجتماع یکپارچه با گردش‌کار بیمارستان

   اجتماع با شبکه RIS/PACS بیمارستان از طریق Wi-Fi به این معنی است که Mobirex انتقال و تفسیر تصویر سریع و صحیحی را برای رادیولوژیست مهیا می‌کند. بنابراین، شما به عنوان رادیوگرافیست، برای تمرکز روی بیمارتان و چالش های عملی برای دستیابی به بهترین تصاویر کلینیکی ممکن، آزادی عمل خواهید داشت. Mobirex با DICOM 3,0 سازگار است و از گزینه ضبط داده های دیجیتال سازگار با DICOM نیز برخوردار است.

    


   • اتخاذ تصویر دیجیتال کاملاً جامع با صفحه لمسی

   صفحه لمسی Mobirex کنترل خودکار تنظیمات پارامترها (APR) و همچنین تنظیمات برنامه‌ریزی شده توسط کاربر را ممکن می‌سازد که به طور خاص، برای محیط های کلینیکی که به نماها و تنظیمات ویژه ای نیاز دارند؛ مناسب است. صفحه لمسی شفاف و شهودی، تمام گردش‌کار را از آغاز ثبت بیمار تا پایان پردازش ها، پشتیبانی می‌کند. Mobirex  با یک رابط کاربر گرافیکی و شهودی، طراحی شده است که شما را در کل روند تصویربرداری به سادگی و سریع هدایت می‌کند و تنظیمات جامع کنترل مولد (generator) پرتوی ایکس را ممکن می‌سازد.

    

    

بستن