• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE WORLD’S FIRST AND MOST ADVANCED DYNAMIC VOLUME CT SYSTEM JUST GOT EVEN BETTER
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • ابداعی که برای بهبود کیفیت زندگی همه مردم، از هرجا، طراحی شده است

   با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکار های کلینیکی قدرتمندی را، هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت ترین نتایج تشخیصی را فراهم می آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !

     

  • تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر
   تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر

   توشیبا استاندارد های آشکارساز را باز تعریف می‌کند و دز بیمار را تا  حداکثر 40% کاهش می‌دهد.

  • حل چالش های کلینیکی شما
   حل چالش های کلینیکی شما

   توشیبا با قابلیت های تصویربرداری کنتراست افزوده خالی از استخوان، نگاشت ماده حاجب ید و کاهش آرتیفکت فلزی، تشخیص را تسهیل می‌کند.

  • عملکرد بهینه برای تمام اسکن ها
   عملکرد بهینه برای تمام اسکن ها

   توشیبا برای تامین خودکار و بهینه دز، گردش‌کار را با کاهش دز به روش بازگشتی، تلفیق کرده است.

  • FIRST
   FIRST

   تکنولوژی بازسازی تصویر مدل محور به روش بازگشتی (MBIR) توشیبا تحت عنوان FIRST، از عهده چالش های گردش‌کار بر‌می‌آید. این تکنولوژی به طور خودکار، تابش دهی به بیمار را در معاینات روزمره کلینیکی تا 82% کاهش می‌دهد.

    

  • SEMAR
   SEMAR

   این قابلیت، جدیدترین مکمل مجموعه تکنولوژی های تشخیصی تطبیقی است. در این ویژگی، الگوریتم پیچیده ای به کار گرفته شده است تا به صورت مجازی، آرتیفکت فلزی را حذف کند.

    

  • SURECARDIO
   SURECARDIO

   Aquilion ONE با انتخاب بهترین حالت تصویربرداری حین اسکن از تمام انواع بیماران قلبی، حتی در موارد آریتمی حاد، به شما یاری می‌رساند.

 • تصویربرداری

  راهکار های مبدعانه، چالش های کلینیکی شما را حل می‌کنند.

  • اسکن ریخت شناختی (MORPHOLOGICAL)
   اسکن ریخت شناختی (MORPHOLOGICAL)

   تنوع وسیعی از روش های تصویربرداری با توجه به هدف معاینه و محدوده اسکن، قابل انتخاب هستند.

    

   • اسکن حجمی (VOLUME SCAN)

   اسکن حجمی محدوده ای تا حداکثر 160mm را پوشش می‌دهد؛ به طوری که اندام هایی مانند مغز و قلب را صرفاً در یک اسکن محوری (axial)، می‌توان تصویربرداری کرد.

    

    

   • اسکن حجمی وسیع (WIDE VOLUME SCAN)

   اسکن حجمی وسیع یک حالت اسکن محوری (axial) است که برای محدوده های اسکن فراتر از 160mm مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسکن در زمانی که تخت بیمار در حال جابجایی است؛ قبل از هر تابش (shot)، انجام می‌شود. مجموعه داده های چندگانه با یک حجم وسیع ترکیب می‌شوند و اگر این ترکیب، با زمان بندی های ECG همراه شود؛ معاینات زمان بندی شده (gated) سراسر قفسه سینه با دز کم، قابل اتخاذ است. 

    

    

   • اسکن مارپیچی (HELICAL SCAN)

   اسکن ultrahelical با 160 ردیف آشکارساز، اسکن های سریع و بدون آرتیفکت حرکتی را تضمین می‌کند که برای کاربرد های تروما ایده‌آل است. نرخ نمونه برداری، برای کیفیت تصویر بالاتر، به بیش از 2900 نما در ثانیه، افزایش یافته است.

    

    

   • اسکن عملکردی (FUNCTIONAL SCANNING)

   Aquilion ONE برای تصویربرداری عملکردی، روشی که در دستگاه های متداول پوشش داده نمی‌شود؛ توسعه یافته است. دنیای جریان خون دینامیک، حرکت مفاصل و تنفس ریه ها را کشف کنید و دید خود را به حوزه های نوینی از تشخیص، گسترش دهید.

    

    

   • اسکن حجمی دینامیکی (DYNAMIC VOLUME SCAN)

   در معاینات سر، تحولات و دینامیک جریان خون با نرم افزار خون رسانی (perfusion) قابل ارزیابی و کمیّ سازی است. در معاینات ارتوپدی، دینامیک حرکت مفاصل با انجام اسکن حین حرکت بیمار، قابل مشاهده است. در معاینات قفسه سینه، عملکرد ریه، حین تنفس آزاد، قابل رویت است. در معاینات آنژیوگرافی، جریان خون حین تزریق ماده حاجب، قابل مشاهده است. تصویربرداری حجمی دینامیکی یک توسعه متحولانه در تصویربرداری CT است.

    

  • کاهش دز جمعی
   کاهش دز جمعی

   به حداقل رساندن دز تابشی از اولویت بالایی بین تمام پزشکان و کارکنان حوزه تصویربرداری پزشکی برخوردار است. دز باید متناسب با جثه و شکل هر بیمار، تنظیم شود. کارایی سیستم های کنترل کننده خودکار تابش برای ایفای این نقش و حفظ کیفیت تصویر تشخیصی، به اثبات رسیده است.

    
   سیستم کنترل تطبیقی تابش SUREExposure 3D توشیبا، تماماً با زنجیره تصویربرداری عجین شده است و نتیجتاً، می‌تواند کمترین تابش دهی مورد نیاز برای هر معاینه هر بیماری را محاسبه کند. با تلفیق کاهش سه بعدی و تطبیقی دز به روش بازگشتی (AIDR 3D) در پروتکل اسکن، دز تابشی به طور خودکار تا حداکثر 75% نسبت به اسکن های بازسازی شده از روش بازتابی فیلتر شده (filtered backprojection)، کاهش می‌یابد.
    

    

    

   AIDR 3D الگوریتمی پیچیده است که به منظور کارایی با داده های خام و تصاویر بازسازی شده، طراحی شده است. جمیع پردازش های AIDR 3D به کاهش دز چشمگیری منجر می‌شود که برای معاینات با دز بسیار کم در تصویربرداری های کلینیکی روزمره، اساسی است. این الگوریتم بازگشتی نسبت به روش های غیر بازگشتی، در حذف نویز پس زمینه و حفظ اطلاعات تشخیصی، برتر است.

    

    
  • FIRST : جدیدترین بازسازی تصویر به روش بازگشتی
   FIRST : جدیدترین بازسازی تصویر به روش بازگشتی

   اولین چیزی که باید در مورد بازسازی تصویر مدل محور به روش بازگشتی با نگاشت رو به جلو (FIRST) بدانیم؛ سادگی کاربری آن است. این روش، بازسازی تصویر به روش بازگشتی و با دز بسیار کم را به پردازشی ساده و خودکار تبدیل می‌کند که با گردش‌کار روزانه به طور یکپارچه ای، همخوانی دارد.

    
    

   رادیولوژیست هایی که خواهان مطالعه و بررسی دقیق موتور پردازشی این دستگاه که چنین قابلیت های تکنیکی پیشرفته ای را به اجرا می‌گذارد، هستند؛ FISRT را معادل "سریع" درمی‌یابند. توشیبا پیشبرد محاسباتی را تسریع کرد تا تکنیک بازسازی به روش بازگشتی را برای کلینیک ها، جایی که زمان بازسازی طولانی قابل قبول نیست؛ به ارمغان آورد. در FIRST، ابتدا یک بازسازی اولیه با استفاده از روش بازتابی فیلتر شده (filtered backprojection) متداول روی داده اصلی (اندازه گیری شده) انجام می‌شود تا یک تصویر اولیه به دست آید. سپس این تصویر رو به جلو نگاشت می‌شود تا مجموعه داده نگاشت رو به جلو (forward projection dataset) را تشکیل دهد (که اساساً مجموعی روی مقادیر هانسفیلد در امتداد مسیر هر پرتو است).  نهایتاً این داده نگاشت رو به جلو با داده نگاشت اصلی مقایسه می‌شود تا تفاوت های میان آن دو، مشخص شود. بدین ترتیب، خطاهای روش بازتابی فیلتر شده (FBP) شناسایی شده و تصحیح می‌شوند. تصحیح بعدی، تجدید کردن تصویر اولیه است. این مرحله از تصحیح تصویر، شامل پردازش های پیچیده ای است؛ چرا که اطلاعات تکمیلی مرتبط با ابعاد نقطه کانونی (مدل اپتیک)، نویز فوتوالکتریک (مدل آماری)، مسیر باریکه مخروطی (مدل باریکه مخروطی) و پارامتر های دقیق اسکن (مدل سیستم)، همگی در این پردازش، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

    
    

   این پردازش به صورت بازگشتی تکرار می‌شود تا اختلاف بین داده های نگاشت اولیه (اندازه گیری شده) با داده های نگاشت رو به جلو، به حداقل برسد تا متضمن تولید تصاویر بسیار دقیق بیمار با قدرت تفکیک مکانی بالا باشد. چون این پردازش با تنظیم نویز بر اساس آناتومی، آمیخته است؛ FIRST به طور غیر قابل باوری، برای داده های با شمار فوتونی بسیار کم، معتبر و کارآمد است که فرصتی را برای دست یابی به کاهش شدید دز تابشی برای همه معاینات مهیا می‌کند.

    

   FIRST که در دستگاه های CT از خانواده Aquilion ONE موجود است؛ قدرت تفکیک مکانی با کنتراست بالا را بهبود می‌بخشد و در عین حال، با فراهم کردن اسکن هایی با دز بسیار کم، معاینات را برای بیماران، ایمن‌تر می‌سازد.

    

   FIRST پبرو فلسفه دیرینه توشیبا در مورد به حداقل رساندن دز برای تمام بیماران:

   • در ترکیب با SUREExposure 3D ، کاهش خودکار دز را تضمین می‌کند.
   • برای بازسازی تصاویر تماماً حجمی، فقط به 3 دقیقه نیاز دارد.
   • با قابلیت بازسازی زنده InstaView به صورت موازی، بازسازی تصویر را پردازش می‌کند.
   • به دلیل مدل سازی آناتومیک وابسته به آناتومی بیمار، کیفیت تصویر طبیعی و بی‌همتایی را به ارمغان می آورد.

    


    

   FIRST در فعالیت های روزمره کلینیکی

    
   • بازسازی تصویر اولیه
    

   • بازسازی تصویر با FIRST

    


   • بازسازی تصویر اولیه
    

   • بازسازی تصویر با FIRST

  • دز بسیار کم - تکنولوژی طراحی شده برای به حداقل رساندن دز

   Aquilion ONE تنوعی از تکنولوژی های پیشرفته را در یک دستگاه نسل جدید ترکیب می‌کند تا تصاویر با کیفیت را با کمترین دز تابشی، تضمین کند.

    
   • همسوساز فعال (ACTIVE COLLIMATOR) 

   همسوساز فعال (active collimator) پرتوهای ایکسی که در بازسازی تصویر اسکن مارپیچی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند را حذف می‌کند. همسوساز به طور خودکار، در آغاز و پایان محدوده اسکن فعال می‌شود و گستره باریکه پرتوی ایکس را محدود می‌کند و کاهش بیشتر دز را ممکن می‌سازد. با همسوسازی فعال، تابش دهی می‌تواند تا حداکثر 20% کاهش یابد.

    


   • با SURECARDIO PROSPECTIVE بر غیر منتظره ها، غلبه کنید

   Aquilion ONE با یک اسکن محوری (axial) تک دورانی، آنژیوگرافی کرونری را انجام می‌دهد. این امر، نه تنها یکنواختی تصویر در جهت محور z را تضمین می‌کند؛ بلکه به سبب زمان کوتاه اسکن نیز، نیاز به ماده حاجب را کاهش می‌دهد. با استفاده از SURECARDIO Prospective حتی بیماران مبتلا به آریتمی نیز می‌توانند با موفقیت اسکن شوند؛ ضمن آنکه دز آنها تا حد ممکن، پایین نگه داشته می‌شود. یک اسکن بهینه با کمترین دز برای هر بیمار، در هر زمان.

    

   • SUREEXPOSURE 3D ADAPTIVE

   SUREExposure 3D Adaptive  قابلیتی است که به طور پیوسته، دز تابشی را در جهات y، x و z  بر اساس ابعاد و شکل بدن بیمار، تعدیل می‌کند. با استفاده از تعدیل سازی دز به تنهایی، دز تا حداکثر 40% کاهش می‌یابد.

    

   • گام مارپیچی متغیر (VARIABLE HELICAL PITCH)

   (Variable Helical Pitch (vHP امکان اجرای معایناتی که به طور خودکار، گام مارپیچی را در موقعیتی دلخواه و تعریف شده توسط کاربر، بدون توقف حرکت تخت حین اتخاذ تصویر، تغییر می‌دهند را فراهم می آورد. به عنوان مثال، در یک معاینه CT آنژیوگرافی از آئورت، اسکن زمان بندی شده (gated) با ECG با گام (pitch) آهسته در ناحیه سینه به طور یکپارچه ای با اسکن زمان بندی نشده ای (non-gated) با گام (pitch) سریعتر در ناحیه آئورت شکمی تعویض می‌شود. vHP حین انجام معاینات ترکیبی، گردش‌کار بهینه و زمان اسکن کوتاهی را فراهم می آورد و ضمناً، دز تابشی و ماده حاجب را نیز کاهش می‌دهد.

    


   • تکنولوژی CONEXACT با اسلایس دوگانه

   داده های حجمی اتخاذ شده، با استفاده از تمامی مزایای تکنولوژی ConeXact می‌توانند با چگالی دو برابر بازسازی شوند که به بازسازی تصاویر سه بعدی و ترکیب چند صفحه ای (MPR) واقعی‌تری، منجر می‌شود.

    


   • HYBRIDVIEW

   با استفاده از کرنل بازسازی تصویر هیبریدی توشیبا، در زمان و فضای ذخیره سازی، صرفه جویی کنید. این الگوریتم های تازه معرفی شده بازسازی تصویر به روش بازگشتی، در یک تصویر، ریه ها را با وضوح بالا و بافت نرم را با قدرت تفکیک عالی، در کنار هم، نمایش می‌دهند. زمان خوانش تصویر کوتاه شده است؛ به طوری که شما برای تشخیص دقیق، کافی است که صرفاً روی یک سری از تصاویر، تمرکز کنید.

    

    
    
    
 • بهره وری

  بهره وری بیشتر، راحتی بهتر بیمار

  • طراحی VISION

   ViSION توشیبا برای رفاه حال بیماران شما، فراتر از اتاق اسکن، توسعه می‌یابد.

    
   راحتی بیمار و سادگی کاربری در خط مقدم طراحی Aquilion ONE ViSION بوده اند. فرآیند های تولید زیست سازگار و تکنولوژی هیبریدی منحصر به فرد، در سلامتی نسل های آینده، اهمیت بسزایی دارد.
    
   • گنتری ONE 

   بخش پزشکی شرکت توشیبا از تجربه و تخصص موجود در غالب تکنولوژی های پیشرفته شرکت توشیبا، بهره برداری کرده است تا گنتری متحولانه Aquilion ONE ViSION را توسعه دهد. این گنتری با توجه به نوع مهندسی انجام شده، برای کاربری روزمره، در 0,275 ثانیه یک دوران کامل کرده و شتابی معادل 48g ایجاد می‌کند. این درحالی است که از بالاترین سطح دقت و کیفیت تصویر برخوردار است.

    

   یک دهانه (bore) باز و عریض (78cm) تضمین می‌کند که حتی بیماران با بزرگترین جثه و ابعاد، حین اسکن، می توانند به راحتی روی تخت دراز بکشند. این طراحی، دسترسی عالی پزشکان به بیمار را حین اقدامات مداخله ای نیز، فراهم می آورد.

    
    
   • تخت ONE

    تخت Aquilion ONE ViSION برای راحتی بیماران شما و همچنین سادگی موقعیت‌دهی برای کاربران دستگاه شما، مهندسی شده است. عریض ترین تخت موجود در بازار، احساس امنیت فوق العاده ای را برای بیمارانتان حین موقعیت‌دهی و اسکن، تامین می‌کند.

    

   Tech Assist Lateral Slide ویژگی منحصر به فرد دیگری از  دستگاه های CT توشیبا است که سادگی بی‌نظیری را در موقعیت‌دهی به بیمار، بدون هیچ کشش یا فشار فیزیکی برای کاربر، فراهم می آورد.

    
    
   • ONE HYBRID

   طراحی نیروی محرکه هیبریدی این دستگاه، انرژی گنتری حین شتاب منفی برای توقف تیوب را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و از آن برای انتقال انرژی به اجزای گنتری استفاده می‌کند. ویژگی هوشمندانه این طراحی مصرف انرژی را به حداقل رسانده و متعاقباً، آلودگی های ناشی از سوخت های کربنی در محیط زیست را کاهش می‌دهد.

    

    Aquilion ONE ViSION  التزام و تعهد شرکت توشیبا نسبت به محیط زیست را به نمایش می‌گذارد و بر اساس گواهی Aquilion ONE مضمون بر "محصولی آگاه از محیط زیست" شکل می‌گیرد.

    
  • گردش‌کار VISION

   با استفاده از تکنولوژی های نمایش و بازسازی تصویر پیشرفته ای که برای روان کردن گردش‌کار و کوتاه کردن زمان تشخیص طراحی شده اند؛ در زمان کوتاه‌تر، کارهای بیشتری انجام دهید.

    
   • سرعت بازسازی تصویر

   معماری قدرتمند الگوریتم بازسازی تصویر، بیشینه نرخ 50 تصویر در ثانیه را ارائه می‌دهد و استفاده روزمره از تکنولوژی بازسازی تصویر به روش بازگشتی AIDR 3D را در هر محیط کاری با سرعت بالا، ممکن می‌سازد.

    

   • MULTI VIEW

   Multi View  اجازه می‌دهد که تمام پارامتر های بازسازی تصویر در تمام پروتکل های معاینات، قابل برنامه ریزی باشند. بازسازی های محوری (axial)، قدامی-خلفی (coronal) و جانبی (sagittal) به طور خودکار، بدون حتی یک کلیک، انجام می‌شوند. حتی گزینه های ترکیب تصاویر مانند پردازش تصاویر پزشکی (MIP) با اسلایس ضخیم به طور خودکار، ایجاد می‌شود و زمان تشخیص را تسریع می‌کند. به سادگی، اسکن را طراحی و اجرا کنید !

    
    
   • INSTAVIEW

   در سال 2004، توشیبا اولین سازنده ای بود که بازسازی تصویر زنده (realtime) را عرضه می‌کرد. اینک، تکنولوژی InstaView نسل دوم، تصاویری با قدرت تفکیک کامل و نمایش و بازبینی تقریباً بلافاصله ای را ارائه می‌دهد. بازبینی تصاویر زنده (realtime) و با کیفیت به طور ایده‌آلی برای بیماران اورژانسی، که هر ثانیه آن برای تشخیص اهمیت دارد؛ مناسب است.

    
    
   • HYBRID VIEW

   با استفاده از کرنل بازسازی تصویر هیبریدی توشیبا، در زمان و فضای ذخیره سازی صرفه جویی کنید. این الگوریتم های تازه معرفی شده بازسازی تصویر به روش بازگشتی، در یک تصویر، ریه ها را با وضوح بالا و بافت نرم را با قدرت تفکیک عالی، در کنار هم، نمایش می‌دهند. زمان خوانش کوتاه شده است؛ به طوری که برای تشخیص دقیق، کافی است صرفاً روی یک سری از تصاویر متمرکز شوید.

    
    
 • کاربردهای پیشرفته

  با محصولات تصویربرداری منحصر به فرد، راهبرد کلینیکی را متحول می‌کند.

  • AQUILION ONE VISION EDITION
   AQUILION ONE VISION EDITION

   برای برآورده ساختن نیاز های کلینیکی خود، در حال حاضر یا در آینده، دستگاه CT خود را تطبیق دهید. تحقیقات کلینیکی پیشرو در کاربردهای نوظهوری در زمینه تصویربرداری های حجمی دینامیکی به توسعه قابلیت های نرم افزاری منحصر به فردی منجر شده است. آینده شما با Aquilion ONE ViSION از مرحله اتخاذ تصویر تا تحلیل و تشخیص، با همراهی مجموعه ای ساده، هوشمند و خبره از قابلیت ها، به مسیر تکامل خود ادامه خواهد داد.

    

   توشیبا با گروه های تحقیق و توسعه از سراسر دنیا و از حوزه های متفاوت پردازش تصویر، مترصد شناخت نیاز های رو به رشد کلینیکی مشتریان و بیماران خود، در حال حاضر و در آینده، می‌باشد.

    

  • SURESUBTRACTION

   نرم افزار SURESubtraction با افتراق عالی در حد تک پیکسل استخوان از کلسیم، تصویرسازی بی‌همتایی از عروق و ساختار های بافتی کنتراست افزوده ارائه می‌دهد و تمام اطلاعات مورد نیاز برای تشخیص مطمئن در کمترین زمان را فراهم می آورد. 

  • انرژی دوگانه (DUAL ENERGY)

   قابلیت اسکن مارپیچی و حجمی با انرژی دوگانه (Dual Energy)، مشخصه‌یابی پیشرفته بافتی، نمایش با انرژی چندگانه و نگاشت و افتراق ماده حاجب ید را فراهم می آورد.

    

  • خون رسانی (PERFUSION)

   قابلیت های تشخیصی شما را از یک تشخیص ریخت شناسی (morphological) به تشخیص فیزیولوژیک ارتقا می‌دهد. اسکن ها بدون زحمت، با پارامتر های دز کم، اجرا می‌شوند.

    

   پردازش تصویرسازی خودکار و پیشرفته، تشخیص سریع و دقیق را تضمین می‌کند.

بستن