• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
HIGH-END CT SYSTEM FOR YOUR CLINICAL NEEDS TODAY AND IN THE FUTURE
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • دستگاه پیشرفته CT برای تمام نیازهای کلینیکی شما، در امروز و آینده
   دستگاه پیشرفته CT برای تمام نیازهای کلینیکی شما، در امروز و آینده

   Aquilion PRIME پیشرفته ترین تکنولوژی هایی که برای برآورده ساختن نیازهای فعلی و آتی کلینیکی شما طراحی شده است را به کار می‌گیرد. با استفاده از تکنولوژی هایی که ابتدا برای Aquilion ONE توسعه یافته بود؛ تصویربرداری با کیفیت با کمترین دز تضمین شده و ضمناً، کنکاش جدیدترین قابلیت های کلینیکی نیز ممکن می‌شود.

    

  • تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر
   تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر

   توشیبا استاندارد های بازدهی آشکارساز را باز تعریف می‌کند و دز بیمار را تا 40% کاهش می‌دهد.

  • حل چالش های کلینیکی شما
   حل چالش های کلینیکی شما

   توشیبا با تصویربرداری کنتراست افزوده خالی از استخوان، نگاشت ماده حاجب ید و کاهش آرتیفکت فلزی، تشخیص را تسهیل می‌کند.

    

  • کارایی بهینه برای هر تصویربرداری
   کارایی بهینه برای هر تصویربرداری

   توشیبا برای تامین خودکار و بهینه دز، گردش‌کار را با کاهش دز به روش بازگشتی، تلفیق کرده است.

  • گردش‌کار
   گردش‌کار

   Tech Assist Lateral Slide روش متحولانه ای برای موقعیت‌دهی به بیمار، صرفاً با یک دست و بدون هیچ فشار فیزیکی روی کاربر است.

  • SEMAR
   SEMAR

   این قابلیت، جدیدترین مکمل مجموعه تکنولوژی های تشخیصی تطبیقی است. در این ویژگی، الگوریتم پیچیده ای به کار گرفته شده است تا به صورت مجازی، آرتیفکت فلزی را حذف کند.

    

 • تصویربرداری

  تصویربرداری بی‌نقص برای هر بیمار، در هر زمان

  • کاهش دز جامع

   به حداقل رساندن دز تابشی از اولویت بالایی بین تمام پزشکان و کارکنان حوزه تصویربرداری پزشکی برخوردار است. دز باید متناسب با جثه و شکل هر بیمار، تنظیم شود. کارایی سیستم های کنترل کننده خودکار تابش برای ایفای این نقش و حفظ کیفیت تصویر تشخیصی، به اثبات رسیده است.

    

   سیستم کنترل تطبیقی تابش SUREExposure 3D توشیبا، تماماً با زنجیره تصویربرداری عجین شده است و نتیجتاً، می‌تواند کمترین تابش دهی مورد نیاز برای هر معاینه از هر بیماری را محاسبه کند. با تلفیق کاهش سه بعدی و تطبیقی دز به روش بازگشتی (AIDR 3D) در پروتکل اسکن، دز تابشی به طور خودکار تا حداکثر 75% نسبت به اسکن های بازسازی شده از روش بازتابی فیلتر شده (filtered backprojection)، کاهش می‌یابد.
    
    

    

   AIDR 3D جدیدترین تحول تکنولوژی بازسازی تصویر به روش بازگشتی است که تماماً با زنجیره تصویربرداری تلفیق شده است تا کاهش خودکار دز برای تمام معاینات CT شما را تضمین کند. تکنولوژی کاهش دز برای کارایی حقیقی در کاربردهای کلینیکی باید به اندازه کافی سریع باشد تا با برنامه کاری و گردش‌کار شلوغ محیط های کلینیکی سازگار گردد. روش بازسازی تصویر AIDR 3D برای تضمین بیشترین پیشروی روند تشخیصی-درمانی بیمار، به طور اساسی، بهینه شده است. بدین ترتیب، بازسازی تصویر پیشرفته به روش بازگشتی AIDR 3D برای هر بیمار و هر اسکنی قابل استفاده است.

  • دز بسیار کم - تکنولوژی که برای به حداقل رساندن دز طراحی شده است

   Aquilion PRIME تنوعی از تکنولوژی های پیشرفته را در یک دستگاه نسل جدید ترکیب می‌کند تا تصاویر با کیفیت را با کمترین دز تابشی، تضمین کند. 

    
   • همسوساز فعال (ACTIVE COLLIMATOR) 

   همسوساز فعال (active collimator) پرتوهای ایکسی که در بازسازی تصویر اسکن مارپیچی مورد استفاده قرار  نمی‌گیرند را حذف می‌کند. همسوساز به طور خودکار، در آغاز و پایان محدوده اسکن فعال می‌شود و گستره باریکه پرتوی ایکس را محدود می‌کند و کاهش بیشتر دز را ممکن می‌سازد. با همسوسازی فعال، تابش دهی می‌تواند تا حداکثر 20% کاهش یابد.

    


   • با SURECARDIO PROSPECTIVE بر غیر منتظره ها، غلبه کنید

   Aquilion ONE با یک اسکن محوری (axial) تک دورانی، آنژیوگرافی کرونری را انجام می‌دهد. این امر، نه تنها یکنواختی تصویر در جهت محور z را تضمین می‌کند؛ بلکه به سبب زمان کوتاه اسکن نیز، نیاز به ماده حاجب را کاهش می‌دهد. با استفاده از SURECARDIO Prospective حتی بیماران مبتلا به آریتمی نیز می‌توانند با موفقیت اسکن شوند؛ ضمن آنکه دز آنها تا حد ممکن، پایین نگه داشته می‌شود. یک اسکن بهینه با کمترین دز برای هر بیمار، در هر زمان.

    


   • SUREEXPOSURE 3D ADAPTIVE

   SUREExposure 3D Adaptive  قابلیتی است که به طور پیوسته، دز تابشی را در جهات y، x و z  بر اساس ابعاد و شکل بدن بیمار، تعدیل می‌کند. با استفاده از تعدیل سازی دز به تنهایی، دز تا حداکثر 40% کاهش می‌یابد.

    


   • گام مارپیچی متغیر (VARIABLE HELICAL PITCH)

   (Variable Helical Pitch (vHP امکان اجرای معایناتی که به طور خودکار، گام مارپیچی را در موقعیتی دلخواه و تعریف شده توسط کاربر، بدون توقف حرکت تخت حین اتخاذ تصویر، تغییر می‌دهند را فراهم می آورد. به عنوان مثال، در یک معاینه CT آنژیوگرافی از آئورت، اسکن زمان بندی شده (gated) با ECG با گام (pitch) آهسته در ناحیه سینه به طور یکپارچه ای با اسکن زمان بندی نشده ای (non-gated) با گام (pitch) سریعتر در ناحیه آئورت شکمی تعویض می‌شود. vHP حین انجام معاینات ترکیبی، گردش‌کار بهینه و زمان اسکن کوتاهی را فراهم می آورد و ضمناً، دز تابشی و ماده حاجب را نیز کاهش می‌دهد.

    


   • تکنولوژی CONEXACT با اسلایس دوگانه

   الگوریتم های جدید و انحصاری که از تکنولوژی ConeXact که اساساً برای دستگاه Aquilion ONE dynamic volume CT توسعه داده شده است، بهره می‌برند؛ در دستگاه Aquilion PRIME موجودند.

    

   داده های حجمی اتخاذ شده، با استفاده از تمامی مزایای تکنولوژی ConeXact می‌توانند با چگالی دو برابر بازسازی شوند که به بازسازی تصاویر سه بعدی و ترکیب چند صفحه ای (MPR) واقعی‌تری، منجر می‌شود.

    


   • SHUTTLE HELICAL

   ویژگی shuttle helical توشیبا ترکیب منحصر به فردی از تکنیک های اتخاذ تصویر حجمی و مارپیچی است. این ترکیب منحصر به فرد، نیاز به گسترده سازی محدوده اسکن که در تکنیک های shuttle متداول، رواج دارد را مرتفع می‌کند. این امر، به دوره های تابش دهی سریعتر و دز کمتر برای بیمار منجر می‌شود.

    


   • HYBRIDVIEW
    با استفاده از کرنل بازسازی تصویر هیبریدی توشیبا، در زمان و فضای ذخیره سازی، صرفه جویی کنید. این الگوریتم های تازه معرفی شده بازسازی تصویر به روش بازگشتی، در یک تصویر، ریه ها را با وضوح بالا و بافت نرم را با قدرت تفکیک عالی، در کنار هم، نمایش می‌دهند. زمان خوانش تصویر کوتاه شده است؛ به طوری که شما برای تشخیص دقیق، کافی است که صرفاً روی یک سری از تصاویر، تمرکز کنید.

    

 • بهره وری

  گردش‌کار ساده شده با کیفیتی سازگار

  • گردش‌کار بسیار سریع

   Aquilion PRIME برای بهینه سازی بهره وری و ارتقای تشخیص، از نسل جدید قالب بندی برخوردار است.

    
    
   گردش‌کار روان از مرحله تنظیمات تا مرحله تشخیص
    
   • موقعیت‌دهی سریع و ایمن به بیمار با Tech Assist Lateral Slide
   • تصویرنگاری دوگانه، لحظه به لحظه و پویا (real time)
   • طراحی اسکن
   • آغاز اسکن
   • InstaView – بازسازی و بازبینی تصویر به طور آنی
   • بازسازی تصویر با وضوح کامل با AIDR 3D با نرخ 30 تصویر در ثانیه، حتی زمان اسکن با ضخامت اسلایس منحصر به فرد 0,5mm توشیبا

    


   • واحد بازسازی تصویر سریع

   سرعت استاندارد بازسازی تصویر (تا حداکثر 30fps) می‌تواند تا حد بسیار سریع 60fps ارتقا یابد و نتیجه تمام معاینات شما را سریعتر مهیا کند. بدین ترتیب، زمان تشخیص شما تا حد امکان، کوتاه می‌شود.

    
   •  اسکن پیشرفته مارپیچی

   اسکن های مارپیچی با استفاده از Aquilion PRIME با 80 ردیف آشکارساز 0,5mm قابل انجام است که زمان تصویربرداری تمام اسکن های مارپیچی شما را به شدت کاهش می‌دهد. الگوریتم بازسازی تصویری که به تازگی توسعه یافته است؛ کیفیت تصویر عالی را در تمام سرعت های اسکن تضمین می‌کند.

    

   زمان اسکن کوتاه و بازسازی تصویر سریع Aquilion PRIME، در موارد اضطراری، دسترسی سریع به تصویر را هر زمان که نیاز باشد؛ تضمین می‌کند.

    


   • 80 ردیف آشکارساز Ultrahelical همراه با چرخش گنتری

   اتخاذ تصویر ultrahelical روزمره با 80 ردیف، 43% سریعتر از دستگاه های مارپیچی با 64 ردیف آشکارساز است. این افزایش در سرعت اتخاد تصویر به سبب آرتیفکت حرکتی کاهش یافته به زمان اسکن کوتاه‌تر، مصرف کمتر ماده حاجب، هزینه کمتر و کیفیت تصویر بهتری منجر می‌شود.

    

   Aquilion PRIME امکان چرخش (°30-/+) گنتری را برای اتخاذ تصویر مارپیچی فراهم می‌کند که در موقعیت‌دهی به بیمار و کاهش دز جذبی در اندام های حساس به پرتو مانند عدسی چشم، یاری رسان است.

    

    


   • گسترش پذیری گردش‌کار با SUREXTENSION

   با Aquilion PRIME، انعطاف پذیری مقبولتان حین مشاهده نتایج اسکن را به شما، عرضه می‌کنیم.

    

   با برخورداری از کنسول نمایش اضافی و قابلیت SUREXtension ، پیکربندی های متنوعی برای تطبیق بهینه گردش‌کار با نیاز های روزانه شما موجود است.

  • سازگار با بیمار و کاربر

   تمام وجوه و جنبه های کارآیی کلینیکی در تولید دستگاه Aquilion PRIME لحاظ شده است. در نتیجه، راحتی بیمار و دسترسی کلینیکی را بهبود بخشیدیم؛ نیاز به تابش دهی و استفاده از ماده حاجب را کاهش دادیم و بهره وری را ضمن ارائه قالب استاندار جدیدی برای کارآمدی وسیعتر برای محدوده گسترده تری از معاینات و بیماران، ارتقا دادیم.

    
   • نمایشگر اطلاعات iSTATION

   iStation برای راهنمایی بیمارانتان به شیوه ای ساده، حین اقدامات مختلف تصویربرداری، متون و فیلم های چندزبانه را به نمایش می‌گذارد. کارتون هایی رنگی برای کودکان موجود است که به آنها نشان می‌دهد که در هر لحظه، چه کاری باید انجام دهند.

    

   حین اسکن قلبی، سیگنال ECG برای راحتی کاربر و بهبود گردش‌کار، نمایش داده می‌شود.

     

    


   • گنتری با دهانه بزرگ به همراه TECH ASSIST LATERAL SLIDE

   گنتری Aquilion PRIME از دهانه 780mm (بزرگترین دهانه گنتری میان دستگاه های پیشرفته CT موجود در بازار)، برخوردار است که راحتی بیشتری را برای بیمار تضمین می‌کند. تخت منحصر به فرد که حتی با 300kg بار، دقیق است؛ تنها تخت موجود در بازار است که از تکنولوژی و قابلیت لغزش جانبی رویه تخت برخوردار است. موقعیت‌دهی به بیمار، هرگز به این راحتی کار با این دستگاه نبوده است.

    

    


   • SMALL INSTALLATION SPACE

   باز طراحی مبدعانه Aquilion PRIME فضای مورد نیاز برای نصب را به 14,8mکاهش می‌دهد و فضای بیشتری را برای کار شما ایجاد می‌کند. این دستگاه پیشرفته CT برای محدود کننده ترین مقتضیات سازمانی و بخش تصویربرداری، به اندازه کافی فشرده و متراکم شده است.

    


   • محدوده وسیع و سهل الوصل

   تخت بیمار تا ارتفاع 33cm بالاتر از کف اتاق، پایین می آید. تخت می‌تواند با انعطاف موقعیت‌دهی شود که دسترسی ساده به بیماران اورژانسی، بزرگسال و خردسال را ممکن می‌سازد.

    

   علاوه بر این، عرض رویه تخت تا 47cm افزایش یافته است تا ناراحتی و نگرانی بیمار را به حداقل برساند.

    

   محدوده اسکن تا حداکثر 1800mm پوشش‌دهی مناطق مختلف را در یک تنظیم اسکن واحد، ممکن می‌سازد که برای بیماران اورژانسی ایده‌آل است. علاوه بر این، حرکت جانبی تخت برای قرار دادن ناحیه مورد نظر برای اسکن در مرکز، بدون ناراحتی بیمار، ممکن است. 

    


   • طراحی کاهش نویز بر اساس تحلیل سیالات

   تحلیل های سیالات به عنوان معیار بازدارنده ای در برابر لرزش، نویز محرکه و نویزی که از اغتشاش هوا حین دوران گنتری با سرعت بالا ایجاد می‌شود؛ در طراحی گنتری لحاظ شده است.

    

   طراحی جدید گنتری لرزش های ناشی از دوران با سرعت بالا را کاهش می‌دهد؛ نویز را به حداقل می‌رساند و راحتی بیمار را بهبود می‌بخشد.

 • کاربردهای پیشرفته

  جزئیات کلینیکی بیشتر، کاربردهای پیشرفته خودکار

  • خانواده ONE - کاربردهای پیشرفته کلینیکی

   Aquilion PRIME جدیدترین قابلیت های کلینیکی را که برای دستگاه Aquilion ONE توسعه داده شده اند؛ به کار می‌گیرد تا تشخیص دقیق را تضمین کند.

    

   • خون رسانی (PERFUSION) سراسر بدن

   نرم افزار خون رسانی سراسر بدن، خون رسانی یک اندام را از تصویر اسکن دینامیکی، مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. این قابلیت می‌تواند اطلاعات تکمیلی مورد نیاز برای تشخیص، درمان و پیگیری ضایعه ها را فراهم آورد.

    


   • تحلیل حجم ریه (LUNG VOLUME ANALYSIS)

   قابلیت تحلیل حجم ریه (Lung Volume Analysis) بافت هایی از ریه را با عدد CT کمتر از مقادیر مشخصه (مثلاً در نواحی امفزیم ریوی) برای تصویرسازی و تحلیل، شناسایی می‌کند. 

    


   • انرژی دوگانه (DUAL ENERGY)

   اسکن مارپیچی با انرژی دوگانه در هر دوران گنتری، بین kV بالا و پایین، به طور متناوب نوسان می‌کند. mA نیز به طور خودکار برای هر دو انرژی متفاوت تنظیم می شود تا نسبت سیگنال به نویز متناسبی را که خود، سبب افزایش دقت تحلیل دو انرژی می‌شود؛ تضمین نماید. علاوه بر این، Aquilion Prime می‌تواند به طور خودکار، زمانی که تیوب پرتوی ایکس از روبروی بیمار عبور می‌کند؛ تابش دهی را متوقف کند. بدین ترتیب، تابش دهی به اندام های حساس به پرتو مانند سینه و عدسی چشم، به حداقل می‌رسد.

    


    

   • SURECARDIO PROSPECTIVE - بر غیر منتظره ها غلبه کنید

    

   Aquilion Prime با استفاده از یک تکنیک محرک آینده نگر (prospective) اسکن مارپیچی، آنژیوگرافی کرونری را اجرا می‌کند. این امر، یکنواختی در جهت z را نسبت به تکنیک step-shoot برقرار می‌کند. 

    

   SURECardio Prospective نرم افزار انحصاری حذف آریتمی توشیبا است که ریتم نامنظم قلب را شناسایی کرده و تابش دهی اسکن را کنترل می‌کند تا تشخیص صحیح را در هر لحظه تضمین نماید و نتیجتاً، معاینات تکراری را به حداقل برساند.

    

  • به حداکثر رساندن قابلیت کلینیکی
   به حداکثر رساندن قابلیت کلینیکی

   Aquilion ONE از مجموعه پیچیده و خبره ای از SURETechnologies و ابزار های نرم افزاری پیشرفته دیگر را پشتیبانی می‌کند که کیفیت تصویر را بهبود می‌بخشند؛ نیاز به دز را کاهش می‌دهند و سریع ترین تشخیص در صنعت تصویربرداری پزشکی را عرضه می‌کنند. 

    

    

    

    

   برای معاینات قلبی

   • SURECardio Prospective
   • SUREPlaque
   • SURECardio Scoring
   • Cardiac Function Analysis

    

    

   برای معاینات سراسر بدن

   •  Vessel View
   • Colon View
   • Fat Index View

    

    

   برای معاینات اعصاب

   • SURESubtraction
   • CBP Study

    

    

   برای سایر موارد

   • 3D CT Fluoroscopy
   • Dental Analysis

    

بستن