• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
GETTING TO THE HEART OF THE MATTER
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • دسترسی به لُبّ مطلب

   Aplio i900 را ملاقات کنید! Aplio i900 به گونه ای طراحی شده است تا در اتخاذ اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری مطمئن و سریع به شما یاری رساند. Aplio i900 تصویربرداری قلب و عروق را به سطح تازه ای از دقت، کارایی تشخیصی و بهره‌وری ارتقا می‌دهد.

   طراحی متحولانه iBeam به همراه قدرت پردازش فوق العاده افزایش یافته، شفافیت پیش بینی نشده ای را در تصویربرداری از ظریف‌ترین تا درشت‌اندام‌ترین بیماران با عمق نفوذ بهبود یافته فراهم می آورد.

 • تصویربرداری

  رسیدن به لُبّ مطلب

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب های Aplio i-series  با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع، پهنای باند پروب های معمول را پوشش داده و حساسیت و قدرت تفکیک برتری را در میدان دید نزدیک و دور ارائه می‌دهند. ضمن کاهش قیمت، طراحی متحولانه این پروب ها، صرف نظر از وضعیت بیمار، می‌تواند تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

    

   Aplio i900 تصویربرداری چهار بعدی قلب را به روال روزمره کلینیکی تبدیل می‌کند. پروب های تماماً آرایه ای شده، به طور خاصی کوچک و سبک هستند که آنها را ارگونومیک‌ تر و قابل دسترس‌تر می‌کند.

    

    

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   Tissue Enhancement تصاویری با یکنواختی و وضوح حیرت انگیز و نمایش بهبود یافته ای از مرزهای قلبی، بالاخص برای بیماران با شرایط سخت، ارائه می‌دهد. 

    


    

   Flex-M به شما اجازه می‌دهد که رد های آناتومیک درستی را در تصویر M mode از روی تصاویر زنده یا ذخیره شده با کیفیت یکسان به دست آورید.

    


    

   تکنولوژی پردازش سیگنال و پروب های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، نفوذ و قدرت تفکیک مکانی فوق العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می آورد.

    


    

    

   Aplio تصاویر Tissue Doppler و طیف های Pulsed Wave TDI با frame rate بالایی را به منظور زمان بندی دقیق فعالیت قلبی، به دو صورت بصری و کمّی، برای شما مهیا می‌کند.

 • بهره وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   کاربری Aplio i900 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i900 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند. Aplio با طراحی هوشمند و ابزار های خودکار به شما در رسیدن به یک نتیجه گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از موقعیت بیمار، کمک می‌کند.

    

   • به تمام قسمت ها دسترسی پیدا کنید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت، عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت های دیگر نمایشگر، بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

    

  • به حالت خودکار تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. با توجه به تنظیمات خودکار دستگاه، شما، همواره و به مقتضای نیاز، به تمامی پارامتر های تصویربرداری دسترسی و کنترل دارید.

    

   • جهت‌یابی هوشمند روی صفحه نمایش

   جهت‌دهی گوی گردان (trackball) مرکزی فعال در تمام حالت های تصویربرداری، گردش‌کار و بازده کار شما را افزایش می‌دهد. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می‌دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    


    

   Realtime QuickScan به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید.

    


    

   با قابلیت پردازشی داده های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه سازی، تحلیل و گزارش کنید.

    


    

   مجموعه ای از اندازه گیری های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.

    

  • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید
   به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی و همچنین معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

   تبلت بی‌سیم (wireless) در محیط های متحرک و شرایط استریل، برای کنترل عفونت و جلوگیری از آلوده شدن دستگاه، ایده‌آل است.

    

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • پروب های ماتریسی
   پروب های ماتریسی

   پروب ماتریس حجمی Aplio شما را در اتخاذ تصاویر چهار بعدی حجمی با کیفیت و frame rate بالا، توانمند می‌سازد. سر کوچک پروب TEE تجربه بهتری را برای بیمار به ارمغان می آورد. مجموعه ابزار های تشخیصی - تحلیلی پیشرفته، ارزیابی آناتومی و عملکرد قلب را ممکن می‌سازد.

    

    

  • ردیابی حرکت دیواره های قلب (WMT)
   ردیابی حرکت دیواره های قلب (WMT)

   تکنولوژی پیشرفته ردیابی حرکت دیواره های قلب (WMT) دسترسی سریع، کمّی و بصری به حرکت سراسری و موضعی ماهیچه قلب را در حالت دو بعدی و سه‌ بعدی ممکن می‌سازد.

    

  • ارزیابی خودکار دریچه میترال
   ارزیابی خودکار دریچه میترال

   ابزار اندازه گیری خودکار دریچه میترال، ارزیابی دقیق ساختار و عملکرد دریچه میترال را ممکن می‌کند. قابلیت نمایش چهارتایی، نمای واضحی از صفحات اسکن متفاوت ارائه می‌دهد.

    

  • نمای جراحی (Surgical View)
   نمای جراحی (Surgical View)

   Aplio با یک اشاره ساده روی یک دکمه، دریچه میترال را به گونه ای که یک جراح حین عمل می‌بیند؛ نشان می‌دهد. بدین ترتیب، ارزیابی بصری برگچه های (leaflet) دریچه برای طراحی بهتر جراحی، تسهیل می‌شود.

    

بستن