• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
MAGIC INSIDE
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • باطن جادویی

   Aplio i800 برای ایجاد دقت و بهره وری فوق العاده کلینیکی طراحی شده است. تصاویر بسیار شفاف با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته و وفور ابزار های تخصصی به شما در اتخاذ تصمیمی قاطع، قابل اطمینان و سریع کمک می‌کند.

   طراحی متحولانه iBeam به همراه قدرت پردازش فوق العاده افزایش یافته، شفافیت پیش بینی نشده ای را در تصویربرداری از ظریف‌ترین تا درشت‌اندام‌ترین بیماران با عمق نفوذ بهبود یافته فراهم می آورد.

 • تصویربرداری

  باطن جادویی

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب های Aplio i-series با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع، پهنای باند پروب های معمول را پوشش داده و حساسیت و قدرت تفکیک برتری را در میدان دید نزدیک و دور ارائه می‌دهند. ضمن کاهش قیمت، طراحی متحولانه این پروب ها، صرف نظر از وضعیت بیمار، می‌تواند تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

    

   تکنولوژی Intelligent Dynamic MicroSlice دقت تشخیص های بالینی را افزایش می‌دهد و جزئیات بیشتری را در همه عمق ها، با تیز کردن ضخامت اسلایس تصویر به صورت الکترونیکی، آشکار می‌کند.

    

    

    

     

    

  • دیدن نادیدنی ها با استفاده از SMI

   تصویربرداری جریان رنگی با جزئیات و دقت بی‌همتا را در Aplio i800 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) محدوده جریان خون قابل مشاهده برای دیدن سرعت های کم جریان عروق بسیار ریز را که پیش از این هرگز مشاهده نشده بود؛ افزایش می‌دهد.

   مشاهده پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه ها، کیست ها و تومورها افزایش می‌دهد.

    


    

   Smart Sensor 3D به شما اجازه می‌دهد که احجام سه بعدی دقیق را با پروب های استاندارد خطی یا محدب در حالت SMI اتخاذ کنید.

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   +Precision تصاویر فوق العاده هموار را با لبه های تیز شده در محل ضایعه ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.

    


    

   +™ApliPure کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه ای را کاهش می‌دهد.

    


    

   Differential Tissue Harmonics تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک مکانی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق العاده را فراهم می‌کند.

    


    

   تکنولوژی پردازش سیگنال و پروب های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، نفوذ و قدرت تفکیک مکانی فوق العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می آورد.

  • جزئیات حیرت انگیز، تطبیق پذیری فوق العاده

   پروب 24MHz با پهنای باند گسترده و تکنولوژی اسلایس ریز دینامیکی (iDMS) توشیبا جزئیات و قدرت تفکیک فوق العاده ای را در میدان دید نزدیک، برای محدوده وسیعی از معاینات، فراهم می‌کند.

    

   قدرت تفکیک فوق العاده پروب در تشخیص جزئیات ظریف مانند ساختارهای لایه ای و ضایعه های کوچک یاری دهنده است.

    


    

   Smart 3D راهکاری ساده برای افزودن قابلیت تصویربرداری حجمی به پروب های خطی و محدب Aplio است که در تمامی حالات از جمله SMI یا تصویربرداری موج برشی (shear wave) قابل اجراست.

    


    

   تکنولوژی های پیشرفته ای مانند ارتجاع نگاری کرنشی (strain elastography) یا SMI می‌توانند نمایش و اطلاعات ارزشمندی از تغییرات خون رسانی یا سفتی بافت ارائه دهند.

 • بهره وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   کاربری Aplio i800 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i800 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند. Aplio با طراحی هوشمند و ابزار های خودکار به شما در رسیدن به یک نتیجه گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از موقعیت بیمار، کمک می‌کند.

    

   • به تمام قسمت ها دسترسی پیدا کنید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت های دیگر نمایشگر بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

  • به حالت خودکار تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. با توجه به تنظیمات خودکار دستگاه، شما، همواره و به مقتضای نیاز، به تمامی پارامتر های تصویربرداری دسترسی و کنترل دارید.

    

   • جهت‌یابی هوشمند روی صفحه نمایش

   جهت‌دهی گوی گردان (trackball) مرکزی فعال در تمام حالت های تصویربرداری گردش‌کار و بازده کار شما را افزایش می‌دهد. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    


    

   Realtime QuickScan به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید.

    


    

   با قابلیت پردازشی داده های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه سازی، تحلیل و گزارش کنید.

    


    

   مجموعه ای از اندازه گیری های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.

  • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید
   به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی و همچنین معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

   تبلت بی‌سیم (wireless) در محیط های متحرک و شرایط استریل، برای کنترل عفونت و جلوگیری از آلوده شدن دستگاه، ایده‌آل است.

    

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید

   مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله ای ارائه می‌دهد. پروب های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما در افزایش دقت و اطمینان حین اقدامات مداخله ای و پیگیرانه کمک می‌کند.

    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر  CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی های پیشرفته را با اطمینان پیمایش کنید.

    


    

   Smart Fusion به شما اجازه می‌دهد که برای ارزیابی جامع، در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با داده ها و تصاویر از پیش تعریف شده نمایش می‌دهد.

    


    

   Smart Navigation به شما کمک می‌کند که نوک سوزن را با ایمنی و اطمینان هدایت کنید. خطوط بیوپسی مجازی رنگی، ردیابی سوزن را در تصویر سونوگرافی زنده و تصویر ترکیب شده جانبی تسهیل می‌کند.

    


    

   تکنولوژی BEAM توشیبا مشاهده آشکارتر سوزن نمونه برداری را در تصویر زنده فراهم می‌کند. این قابلیت با تمامی اندازه های معمول سوزن های نمونه برداری کارایی دارد و نمایش برجسته و بهینه آن را به طور خودکار به عمل می آورد.

  • اطمینان خود را افزایش دهید، قابلیت خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته ها، به شما در بهینه سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می دهد که دینامیک خون رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات ارزیابی کنید.

    


    

   تکنولوژی موج برشی (shear wave) توشیبا یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع پذیری بافت را در در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام های کوچک) ارائه می‌دهد.

    


    

   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمّی‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد توشیبا یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی را تخمین می‌زند.

    


    

   ارتجاع نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرار پذیری بالا کمک می‌کند.

بستن