• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
MAGIC INSIDE
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • باطن جادویی

   Aplio i800 برای ایجاد دقت و بهره وری فوق العاده کلینیکی طراحی شده است. تصاویر بسیار شفاف با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته و وفور ابزار های تخصصی به شما در اتخاذ تصمیمی قاطع، قابل اطمینان و سریع کمک می‌کند.

   طراحی متحولانه iBeam به همراه قدرت پردازش فوق العاده افزایش یافته، شفافیت پیش بینی نشده ای را در تصویربرداری از ظریف‌ترین تا درشت‌اندام‌ترین بیماران با عمق نفوذ بهبود یافته فراهم می آورد.

 • تصویربرداری

  باطن جادویی

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب های Aplio i-series با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع، پهنای باند پروب های معمول را پوشش داده و حساسیت و قدرت تفکیک برتری را در میدان دید نزدیک و دور ارائه می‌دهند. ضمن کاهش قیمت، طراحی متحولانه این پروب ها، صرف نظر از وضعیت بیمار، می‌تواند تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

    

   تکنولوژی Intelligent Dynamic MicroSlice دقت تشخیص های بالینی را افزایش می‌دهد و جزئیات بیشتری را در همه عمق ها، با تیز کردن ضخامت اسلایس تصویر به صورت الکترونیکی، آشکار می‌کند.

    

    

    

    

    

  • دیدن نادیدنی ها با استفاده از SMI

   تصویربرداری جریان رنگی با جزئیات و دقت بی‌همتا را در Aplio i800 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) محدوده جریان خون قابل مشاهده برای دیدن سرعت های کم جریان عروق بسیار ریز را که پیش از این هرگز مشاده نشده بود؛ افزایش می‌دهد.

   مشاهده پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه ها، کیست ها و تومورها افزایش می‌دهد.

    


    

   Smart Sensor 3D به شما اجازه می‌دهد که احجام سه بعدی دقیق را با پروب های استاندارد خطی یا محدب در حالت SMI اتخاذ کنید.

    

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   +Precision تصاویر فوق العاده هموار را با لبه های تیز شده در محل ضایعه ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.

    


    

   +™ApliPure کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه ای را کاهش می‌دهد.

    


    

   Differential Tissue Harmonics  تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک مکانی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق العاده را فراهم می‌کند.

    


    

   تکنولوژی پردازش سیگنال و پروب های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، نفوذ و قدرت تفکیک مکانی فوق العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می آورد.

 • بهره وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   کاربری Aplio i800 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i800 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند. Aplio با طراحی هوشمند و ابزار های خودکار به شما در رسیدن به یک نتیجه گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از موقعیت بیمار، کمک می‌کند.

    

   • به تمام قسمت ها دسترسی پیدا کنید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت، عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت های دیگر نمایشگر بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

  • به حالت خودکار تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. با توجه به تنظیمات خودکار دستگاه، شما، همواره و به مقتضای نیاز، به تمامی پارامتر های تصویربرداری دسترسی و کنترل دارید.

    

   • جهت‌یابی هوشمند روی صفحه نمایش

   جهت‌دهی گوی گردان (trackball) مرکزی فعال در تمام حالت های تصویربرداری گردش‌کار و بازده کار شما را افزایش می‌دهد. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می‌دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    


    

    

   Realtime QuickScan به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید.

    


    

   با قابلیت پردازشی داده های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه سازی، تحلیل و گزارش کنید.

    


    

   مجموعه ای از اندازه گیری های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.

    

  • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید
   به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی و همچنین معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

   تبلت بی‌سیم (wireless) در محیط های متحرک و شرایط استریل، برای کنترل عفونت و جلوگیری از آلوده شدن دستگاه، ایده‌آل است.

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت برند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    

   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می آورد.

    


    

   این قابلیت، ساختارهای آناتومیک و جریان عروقی را با اثر Shadow Glass ترکیب می‌کند. اضافه کردن اثری مانند شیشه نیمه شفاف به سطح پوست، به شما کمک می‌کند که جزئیات کلینیکی بیشتری را تشخیص دهید.

  • اطمینان خود را افزایش دهید، توانایی خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته ها، به شما در بهینه سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

   برای ارزیابی جامع‌تر، گزینه Smart Fusion به شما کمک می‌کند که تصویر سونوگرافی را به صورت زنده، همزمان در کنار تصاویر از پیش گرفته شده MRI ، CT یا داده های سونوگرافی نمایش دهید.

    


    

   مجموعه جامع ارتجاع نگاری کرنشی  (strain elastography) با سازگاری با داده های خام (raw data)،  به شما در موقعیت یابی و تشخیص دقیق، حساس و تکرارپذیر توده های قابل لمس کمک می‌کند.

    


    

   Aplio ابزاری ارزشمند برای بهبود جلوه دیداری آناتومی های پیچیده در حالت دو‌ بعدی یا سه‌ بعدی، در ترکیب با حالت های تصویربرداری پیشرفته مثل  Shadow Glass ، SMI یا الاستوگرافی، ارائه می‌دهد.

    


    

   با FlyThru از میان حفرات، مجاری و عروق پرواز کنید! این ابزار مشابه یک آندوسکوپی مجازی به شما اجازه می‌دهد که ضایعه ها و توده ها را بیابید و روند اقدامات مداخله ای را برنامه‌ریزی کنید.

بستن