• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE PERFECT FIT
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • تناسب عالی

   Aplio i700 به شما کمک می‌کند که کیفیت بهتری را در زمان کمتری به دست آورید. Aplio i700 به گونه ای طراحی شده است که با ترکیب تصویربرداری عالی و کاربری آسان، به همراه ابزار های تخصصی متنوع، نیازهای کلینیکی شما را در هر زمان برآورده کند.

 • تصویربرداری

  تناسب عالی

  • تشخیص بهتر از اینجا شروع می‌شود

   پروب های Aplio i-series با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع، پهنای باند پروب های معمول را پوشش داده و حساسیت و قدرت تفکیک برتری را در میدان دید نزدیک و دور ارائه می‌دهند. ضمن کاهش قیمت، طراحی متحولانه این پروب ها، صرف نظر از وضعیت بیمار، می‌تواند تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

    

   • دیدن نادیدنی ها با استفاده از SMI

   تصویربرداری جریان رنگی با جزئیات و دقت بی‌همتا را در Aplio i700 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) محدوده جریان خون قابل مشاهده برای دیدن سرعت های کم جریان عروق بسیار ریز را که پیش از این هرگز مشاهده نشده بود؛ افزایش می‌دهد.

   مشاهده پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه ها، کیست ها و تومورها افزایش می‌دهد.

    


    

   Smart Sensor 3D به شما اجازه می‌دهد که احجام سه بعدی دقیق را با پروب های استاندارد خطی یا محدب در حالت SMI اتخاذ کنید.

    

    

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   +Precision تصاویر فوق العاده هموار را با لبه های تیز شده در محل ضایعه ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.

    


    

   +™ApliPure کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه ای را کاهش می‌دهد.

    


    

   Differential Tissue Harmonics  تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک مکانی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق العاده را فراهم می‌دهد.

    


    

   تکنولوژی پردازش سیگنال و پروب های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، نفوذ و قدرت تفکیک مکانی فوق العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می آورد.

    

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت برند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    

   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می آورد.

    


    

   گزینه های متنوع MultiView  تصاویری با قدرت تفکیک بالا از سطح مقاطع مختلف ارائه می‌دهد که شما را در شناخت بهتر ارتباطات آناتومیک یا ابعاد یک ضایعه، یاری می‌رساند.

 • بهره وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   کاربری Aplio i700 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i700 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند. Aplio با طراحی هوشمند و ابزار های خودکار به شما در رسیدن به یک نتیجه گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از موقعیت بیمار، کمک می‌کند.

    

   • به تمام قسمت ها دسترسی داشته باشید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت، عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت های دیگر نمایشگر بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

    

  • به حالت خودکار تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. با توجه به تنظیمات خودکار دستگاه، شما، همواره و به مقتضای نیاز، به تمامی پارامتر های تصویربرداری دسترسی و کنترل دارید.

    

   • جهت‌یابی هوشمند روی صفحه نمایش

   جهت‌دهی گوی گردان (trackball) مرکزی فعال در تمام حالت های تصویربرداری گردش‌کار و بازده کار شما را افزایش می‌دهد. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می‌دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    


    

   Realtime QuickScan  به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید.

    


    

   با قابلیت پردازشی داده های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه سازی، تحلیل و گزارش کنید.

    


    

   مجموعه ای از اندازه گیری های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.

  • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید
   به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی و همچنین معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

   تبلت بی‌سیم (wireless) در محیط های متحرک و شرایط استریل، برای کنترل عفونت و جلوگیری از آلوده شدن دستگاه، ایده‌آل است.

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید

   Aplio i700 مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله ای ارائه می‌دهد. پروب های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما در افزایش دقت و اطمینان حین اقدامات مداخله ای و پیگیرانه کمک می‌کند.

    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی های پیچیده را با اطمینان پیمایش کنید.

    


    

   Smart Fusion  به شما این اجازه را می‌دهد که برای ارزیابی جامع در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با تصاویر و داده های از پیش تعریف شده، نمایش می‌دهد.

    


    

   Smart Navigation به شما کمک می‌کند که نوک سوزن را با ایمنی و اطمینان، هدایت کنید. خطوط بیوپسی مجازی رنگی، ردیابی سوزن را در تصویر سونوگرافی زنده و تصویر ترکیب شده جانبی، تسهیل می‌کند.

    


    

   تکنولوژی BEAM توشیبا مشاهده آشکارتر سوزن نمونه برداری را در تصویر زنده فراهم می‌کند. این قابلیت با تمامی اندازه های معمول سوزن های نمونه برداری کارایی دارد و نمایش برجسته و بهینه آن را به طور خودکار به اجرا در می آورد.

  • اطمینان خود را افزایش دهید، قابلیت خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته ها، به شما در بهینه سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می‌دهد که دینامیک خون رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات، ارزیابی کنید.

    


    

   تکنولوژی موج برشی (shear wave) توشیبا یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع پذیری بافت را در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام های کوچک) ارائه می‌دهد.

    


    

   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمیّ‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد توشیبا یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی بافت را تخمین می‌زند.

    


    

   ارتجاع نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرار پذیری بالا کمک می‌کند.

بستن