• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
COMPLETE FLEXIBILITY, OUTSTANDING QUALITY
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • انعطاف پذیری کامل، کیفیت فوق العاده
   انعطاف پذیری کامل، کیفیت فوق العاده

   برای کارایی قدرتمندی که در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، بتوانید به آن اعتماد کنید؛ فراتر از Aplio i600 را نجویید ! Aplio i600 با تلفیقی از ابزار های سهل الوصول برای تشخیص پیشرفته و اقدامات دقیق تهاجمی، اطمینان تشخیصی و بهره وری عالی را تضمین می‌کند.

 • تصویربرداری

  جزئیات استثنایی

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب های سبک وزن این دستگاه که برای افزایش بازدهی طراحی شده اند؛ از کاربری چندگانه و ساده کلینیکی، شکل ارگونومیک و کابل های باریک و بسیار انعطاف پذیر برخوردار هستند. پروب های Aplio کیفیت تصویر عالی را برای محدوده وسیعی از کاربرد های کلینیکی ارائه می‌دهد.

    
   +Precision تصاویر فوق العاده هموار را با لبه های تیز شده در محل ضایعه ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.
    

    
   +™ApliPure برای بهبود تصویرسازی، کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه ای را کاهش می‌دهد.
    

    
   Differential Tissue Harmonics  تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک مکانی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق العاده را فراهم می‌کند.
    

    
   تکنولوژی پردازش سیگنال و پروب های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، نفوذ و قدرت تفکیک مکانی فوق العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می آورد.
  • دیدن نادیدنی ها با استفاده از SMI

   تصویربرداری جریان رنگی با جزئیات و دقت بی‌همتا را در Aplio i600 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) محدوده جریان خون قابل مشاهده برای دیدن سرعت های کم جریان عروق بسیار ریز را که پیش از این هرگز مشاده نشده بود؛ افزایش می‌دهد.

    

   مشاهده پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه ها، کیست ها و تومورها افزایش می‌دهد.

    
    
    

    
   Smart Sensor 3D به شما اجازه می‌دهد که احجام سه بعدی دقیق را با پروب های استاندارد خطی یا محدب در حالت SMI اتخاذ کنید.
  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت برند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    
    
   جریان دینامیکی پیشرفته (ADF) برای نمایش الگوی ظریف جریان خون با دقت و جزئیات غیر قابل انتظار، قدرت تفکیک مکانی فوق العاده ای را به تصویربرداری داپلر رنگی می‌افزاید. ADF ضمن حفظ کیفیت تصویر frame rate، B mode بالایی را فراهم می آورد.
    
    

    
   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می آورد.
    

    
   گزینه های وسیع MultiView تصاویر سطح مقطع با قدرت تفکیک بالایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا ارتباطات آناتومیک یا ابعاد یک ضایعه خاص را بهتر شناسایی کنید.
    
 • بهره وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   Aplio با طراحی هوشمند و ابزار های خودکار به شما در رسیدن به یک نتیجه گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از موقعیت بیمار، کمک می‌کند.

    

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می‌دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    

    

   • به تمام قسمت ها دسترسی داشته باشید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت، عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت های دیگر نمایشگر بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

    

    

    
   Realtime QuickScan  به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید. 
    

    
   با قابلیت پردازشی داده های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه سازی، تحلیل و گزارش کنید.
    

    
   مجموعه ای از اندازه گیری های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.
    

    

  • نتایج سازگار و باکیفیت، ارگونومی فوق العاده

   معاینات عروقی می توانند بسیار چالش برانگیز باشند. پروب های اختصاصی Aplio i600 قدرت تفکیک و حساسیت عالی را برای کاربرد های عروقی تضمین می‌کند. ضمناً، پروتکل ها اندازه‌گیری های خودکار، به شما کمک می‌کند تا بازدهی و سازگار پذیری دستگاه را بهبود بخشید.

    
   قابلیت protocol assistant در دستگاه Aplio برای تضمین اینکه معاینات پیچیده با سازگاری، برای تمام بیماران، انجام می‌شوند؛ روش قابل اعتمادی را ارائه می‌کند. به محض فعال سازی این روش اندازه گیری، فهرست واضح و قابل درکی، شما را گام به گام حین معاینه، هدایت می‌کند.
    

    
   قابلیت Color Quick Scan در دستگاه Aplio به شما در بهینه سازی جهت‌دهی محدوده اندازه گیری جریان خون، اندازه gate نمونه برداری و زاویه اندازه‌گیری جهت جریان خون، با فشردن ساده یک دکمه حین معاینات عروقی، یاری می‌رساند. ضمناً، baseline و محدوده سرعت نیز در صورتی که طیف داپلر نمایش داده شود؛ به طور خودکار، بهینه می‌شوند.
    
    

    
   • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی و همچنین معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

    

  • به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است
   به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است

   کاربری Aplio i600 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i600 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند.

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • اطمینان خود را افزایش دهید، قابلیت خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته ها، به شما در بهینه سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می‌دهد که دینامیک خون رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات، ارزیابی کنید.

    
    

    
   تکنولوژی موج برشی (shear wave) توشیبا یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع پذیری بافت را در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام های کوچک) ارائه می‌دهد.
    

    
   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمیّ‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد توشیبا یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی بافت را تخمین می‌زند.
    

    
   ارتجاع نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرار پذیری بالا کمک می‌کند.
  • به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید

   Aplio مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله ای ارائه می‌دهد. پروب های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما در افزایش دقت و اطمینان حین اقدامات مداخله ای و پیگیرانه کمک می‌کند.

    
   • ترکیب مدالیته های مختلف برای بهبود تصویرسازی

   نمایش و ترکیب همزمان تصاویر دو مدالیته مختلف در دستگاه Aplio، فرآیندی ساده و دو مرحله ای است. هدف و نقاط نشانگر هوشمند، پیمایش و جهت‌یابی را در ناحیه مورد نظر شما در تصویر، تسهیل می‌کند.

    

    


    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده، ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی های پیچیده را با اطمینان پیمایش کنید.

    


    

   Smart Fusion  به شما این اجازه را می‌دهد که برای ارزیابی جامع در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با تصاویر و داده های از پیش تعریف شده، نمایش می‌دهد.

    


    

   تکنولوژی BEAM توشیبا مشاهده آشکارتر سوزن نمونه برداری را در تصویر زنده فراهم می‌کند. این قابلیت با تمامی اندازه های معمول سوزن های نمونه برداری کارایی دارد و نمایش برجسته و بهینه آن را به طور خودکار به اجرا در می آورد.

  • کمیّ سازی دقیق عملکرد موضعی ماهیچه قلب

   ارزیابی عملکردی، نقطه قوت و بنیان اصلی تصویربرداری قلبی-عروقی است. قابلیت های پیشرفته کلینیکی Aplio با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند و قابل درک به صورت بصری، پارامتری یا کمیّ، می‌توانند شما را در رسیدن به تشخیص سریعتر و قابل اعتمادتر، یاری رسانند.

    

    
    
   Aplio با پشتیبانی از پروتکل های استاندارد و تعریف شده توسط کاربر برای استرس های فیزیکی یا دارویی، مجموعه جامعی را برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره های قلب عرضه می‌کند.
    

    
   تکنولوژی پیشرفته ردیابی حرکت دیواره های قلب (WMT) دسترسی سریع، کمّی و بصری به حرکت سراسری و موضعی ماهیچه قلب را در حالت دو بعدی و سه‌ بعدی ممکن می‌سازد.
    

    
   Aplio تصاویر Tissue Doppler و طیف های Pulsed Wave TDI با frame rate بالایی را به منظور زمان بندی دقیق فعالیت قلبی، به دو صورت بصری و کمّی، برای شما مهیا می‌کند.
    

    
   Flex-M به شما اجازه می‌دهد که رد های آناتومیک درستی را در تصویر M mode از روی تصاویر زنده یا ذخیره شده با کیفیت یکسان به دست آورید.
بستن