• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
SUPERIOR IMAGING – CUTTING-EDGE TECHNOLOGY
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • تصویربرداری عالی - تکنولوژی لبه علم

   هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق العاده ای را همراه با دقت کلینیکی، اطمینان تشخیصی و بهره وری سازمانی برای عمده بیماران به ارمغان می آورد. تصاویر بسیار واضح در محدوده وسیعی از معاینات کلینیکی تخصصی و وفور ابزارهای تخصصی به شما اطمینان می‌دهد که همواره از آغاز مرحله تشخیص تا پایان مرحله درمان و پیگیری، می‌توانید به پاسخ های تشخیصی خود به سرعت و با اطمینان، دست یابید.

  • از تصویر عالی لذت ببرید
   از تصویر عالی لذت ببرید

   استفاده از کیفیت تصویر عالی، تشخیص سریع و مطمئن را رقم می‌زند.

  • دیدن نادیدنی ها
   دیدن نادیدنی ها

   با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد و مبدعانه تصویربرداری از عروق بسیار ظریف (SMI) توشیبا، محدوده دیداری جریان خون را گسترش دهید.

    

  • ارتجاع نگاری موج برشی (Shear Wave Elastography)
   ارتجاع نگاری موج برشی (Shear Wave Elastography)

   مجموعه اندازه گیری های این قابلیت کاملاً منسجم بوده و گزارش دهی نتایج آن برای سهولت گردش‌کار کلینیکی شما، یکپارچه و بی وقفه است.

    

  • تصویربرداری مداخله ای
   تصویربرداری مداخله ای

   این مجموعه از قابلیت ها، توانمندی شما را به بعد فراتری از تصویربرداری مداخله ای ارتقا می‌دهد.

  • درخشندگی (Luminance)
   درخشندگی (Luminance)

   این ویژگی به شما کمک می‌کند تا تغییرات پاتولوژیک و نقص های پوستی را بهتر و با وضوح بیشتر، تشخیص دهید.

    

  • دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است
   دستگاهی که کاملاً قابل تنظیم است

   Aplio قابلیت این را دارد که منطبق بر نیاز کلینیکی یا ترجیح شخصی شما، تنظیم گردد.

    

 • تصویربرداری

  همواره از تصویر عالی لذت ببرید.

  • همواره از تصویر عالی لذت ببرید

   ما به عنوان اعضای توشیبا معتقدیم که صرفاً بهترین کیفیت تصویر می‌تواند به تشخیصی سریع و مطمئن منجر گردد. هر یک از تکنولوژی های تصویربرداری منحصر به فرد توشیبا با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می آورد. قابلیت متحولانه "شکل دهنده پرتوی چگال" (High Density Beamformer) در دستگاه Aplio از پیشرفته ترین تکنیک های پردازش سیگنال دیجیتال بهره می‌برد تا پرتوهای فراصوت را نسبت به دستگاه های دیگر با دقت و انعطاف بیشتری، کنترل کند.

    

   • +Precision Imaging and Precision

   با تکنولوژی جدید و ارتقا یافته Precision Imaging در Aplio می‌توانید تصویربرداری اولتراسوند را واقعی تر از همیشه، تجربه کنید.

    


   • +™ApliPure

   +ApliPure افتراق بافتی و کنتراست تصویر را افزایش داده، با کاهش نویز نقطه ای، جلوه بصری تصویر را بهبود می‌بخشد.

    


   • Differential Tissue Harmonics

   Differential Tissue Harmonic Imaging وضوح تصویر بارزی را ژرفتر از همیشه، ارائه می‌دهد.

    


   • (Advanced Dynamic Flow™ (ADF

   این ویژگی ضمن حفظ کیفیت تصویر B mode، جریان خون را به صورت جهت‌دار و با دقت و frame rate بالا، نمایش می‌دهد.

    

  • دیدن نادیدنی ها

   تکنولوژی مبتکرانه تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) توشیبا محدوده دیداری جریان خون را افزایش داده و مشاهده جریان خون عروق بسیار ظریف را فراهم می‌سازد. سطح ارتقا یافته مشاهده پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را حین معاینه ضایعه ها، کیست ها و تومور ها افزایش داده و تجربه بیمار و همچنین نتیجه معاینه وی را بهبود می‌بخشد.

    

   • حالت تک رنگ

   حالت تک رنگ SMI با حذف جزئیات ساختاری پس زمینه تصویر، ریز ترین شبکه عروقی را با حساسیت بالا، نمایش می‌دهد.

    

    


    

   • حالت رنگی

   حالت رنگی SMI تصویر خاکستری B mode و جریان خون را با قدرت تفکیک مکانی و زمانی بالا، به صورت همزمان، به نمایش می‌گذارد.

    


   • اصول کار مستور پشت SMI

   تصویربرداری داپلر رنگی معمولی (شکل سمت چپ) با حذف مولفه های سرعت کم در تصویر، آشفتگی تصویر را از بین می‌برد و نتیجتاً، سبب فقدان نمایش جریان خون در عروق ریز می‌شود. SMI (شکل سمت راست) به طور موثری جریان خون را از حرکت بافت مجاور عروق تمیز می‌دهد و در عین حال ظریفترین مولفه های عروقی با جریان خون کم را با وضوح و جزئیات بی‌همتایی به نمایش می‌گذارد.

  • بعد جدیدی از تصویربرداری و اعمال مداخله ای

   مجموعه تصویربرداری حجمی سه بعدی و چهار بعدی جامع Aplio با ارائه ترکیب بندی های دقیق و امکان برش زدن های حجمی دلخواه در تصویر زنده یا ذخیره شده، توانمندی تشخیصی شما را به بعد دیگری از تصویربرداری و اعمال مداخله ای ارتقا می‌دهد.

   "عملگر ترکیب حجمی با دانسیته بالا" دستگاه Aplio کیفیت تصویر فوق العاده ای را با نرخ حجمی بالا و بدون هیچ نقصانی در نتایج کلینیکی ارائه می‌دهد.

    

   • درخشندگی (Luminance)

   Luminance یک تکنیک ترکیب سطح مبتکرانه است که جلوه بصری هموارتر و طبیعی‌تری از پوست جنین را به ارمغان آورده و کیفیت تصویر و اثربخشی مناسبی فراهم می آورد. در این قابلیت، منبع نوری که آزادنه می‌تواند جابجا شود، بازخورد بصری موثری از عمق و جزئیات ایجاد می‌کند. تغییر موقعیت منبع نور در تشخیص بهتر و دقیقتر تغییرات پاتولوژیکی و نقصهای پوستی به شما کمک می‌کند.

    


   • بازسازی چندصفحه ای (MPR)

   قابلیت MPR به شما اجازه می‌دهد تا یک ساختار خاص یا ناحیه دلخواهی (ROI) از تصویر را در سه صفحه متعامد، به صورت همزمان در کنار یک تصویر ترکیب سطحی یا حجمی، مشاهده نمایید. اطلاعات ساختاری موجود در تصویر با کیفیت سطح مقاطع متعامد به شما در شناخت ارتباطات ساختاری و ابعاد ضایعه ها، یاری می‌رساند.

    

    


   • MultiView

   با استفاده از  MultiView در یک لحظه می‌توانید سطح مقاطع مختلفی از یک حجم دلخواه را اتخاذ کنید. نمایش حاصل از تصاویر برش خورده در صفحات موازی، یک ابزار بسیار موثر برای ارزیابی ضایعه ها و ساختار آنها فراهم می آورد. MultiView  به شما امکان می‌دهد تا یک حجم مورد نظر را در هر جهت دلخواه، برش داده و تصاویر با کیفیت آن را نمایش دهید که متعاقباً، سبب افزایش اطمینان تشخیصی شما می‌شود.

    


   • Fly Thru

    Fly Thru یک تکنولوژی حیرت انگیز است که به صورت مجازی، به شما امکان می‌دهد تا درون داده های حجمی شیرجه زنید و حفرات، مجاری و عروق را به صورت سه بعدی اکتشاف کنید!

    Fly Thru مشابه یک آندوسکوپی مجازی، اطلاعات تصاویر سطح مقاطع مختلف اولتراسوند را به داده های تصویر از یک صفحه ساده می‌افزاید و از آن برای کاوش ضایعه ها، توده های در حال رشد و همچنین برای پیمایش اعمال مداخله ای همانند کاشت stent یا جراحی های پیوند عضو، ابزاری تخصصی می‌سازد.

    


    

   مجموعه کاملی از پروب های حجمی برای Aplio موجود است. طراحی فشرده و سبک وزن آنها با محفظه ارگونومیک، کیفیت تصویر فوق العاده ای را به ارمغان می آورد.

 • بهره وری

  کارایی و هوش به هم می‌پیوندند.

  • کارایی و هوش به هم می‌پیوندند

   توشیبا  از تصویربرداری تا کمیّ سازی و از گزارش دهی تا بایگانی سازی، مجموعه کاملی از راهکار ها را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند معاینات کلینیکی را موثرتر مدیریت کنید. مرهون قابلیت پردازشی داده های خام دستگاه Aplio، شما می‌توانید همواره داده های کلینیکی خود را بدون هیچ گونه نقص عملکردی، بازبینی، تحلیل، گزارش دهی و بایگانی نمایید. Aplio برای دربرگرفتن استاندارد های شبکه باز طراحی شده است تا اجتماع آسان تنوع وسیعی از محیط های شبکه را تسهیل کند.

    

   • تنظیمات کلینیکی Quick Start

    تغییر preset هنگام یک معاینه به علت نیاز به بهینه سازی پارامترها با لمس گزینه های مرتبط، می‌تواند شما را از گردش کارتان باز دارد. فهرست کاملاً قابل تنظیم Quick Start به شما اجازه می‌دهد تا فقط پارامترهای مرتبط را تنها با لمس ساده یک دکمه، تنظیم کنید.

    


    

   • بهینه سازی QuickScan

   QuickScan به شما امکان می‌دهد تا در تمام معاینات خود با اطمینان خاطر از اینکه کیفیت تصاویر، همواره ملاک مورد قبول را دارا هستند؛ سازگاری بیشتری با روند تصویربرداری بیابید. شما می‌توانید با لمس ساده یک دکمه، کیفیت تصویر حالت دو بعدی و داپلر را به طور خودکار بهینه سازید.

    


     

   • Quick Assist Protocols

    Protocol Assistant روش قابل اعتمادی را ارائه می‌دهد که تضمین کننده اجرای یک معاینه مشخص از تمامی بیماران است. به محض فعال سازی، این ابزار فهرستی واضح و سهل الوصول را روی نمایشگر رونمایی کرده و شما را حین معاینه، راهنمایی می‌کند.

  • بهره وری iStyle

   ویژگی منحصر به فرد  +iStyle  در محصولات توشیبا مجموعه ای از تکنولوژی هایی را ارائه می‌دهد که آزادی عمل شما را با کاهش تعداد دفعات لمس دکمه ها، بهبود گردش‌کار و افزایش سازگاری شما با روند معایناتتان، تامین می‌کند. وزن سبک و ابعاد کوچک دستگاه، قدرت مانور زیادی به شما می‌دهد. ضمناً، کنسولی که کاملاً به دلخواه شما قابل تعریف است در کنار قابلیت هایی که گردش‌کار هوشمندانه ای را حمایت می‌کنند؛ معاینات سریعتر و بهره وری بیشتری را ممکن می‌سازد.

    

   • کنسولی که کاملاً برنامه‌ریزی می‌شود

   شما می‌توانید کنسول Aplio را منطبق بر نیازهای کلینیکی یا تمایل شخصی خود به سادگی، با تغییر عملکرد دکمه های مورد نظرتان، تنظیم کنید. این قابلیت باعث دسترسی بهتر به گزینه ها، کاهش دفعات لمس دکمه ها و یادگیری سریعتر می‌شود.

   صفحه لمسی حساس به حالت تصویربرداری که قابلیت برنامه‌ریزی شدن دارد؛ دسترسی مستقیم به اندازه گیری های پیچیده، برچسب های پیش فرض و عملکرد های پیشرفته را ممکن می‌سازد.

    


   • رابط کاربر ارگونومیک

   طراحی فشرده Aplio با کنسول قابل تنظیم و بازوی مانیتور کاملاً متحرک، شما را در ایجاد یک محیط کار ارگونومیک برای هر کاربرد کلینیکی توانمند می‌سازد. صفحه نمایش LCD با کیفیت ممتاز با بازوی چهار محوره، می‌تواند حرکت داده شده و در زوایای دلخواه، خم شود تا از فشار روی گردن، شانه و چشمان شما جلوگیری کند.

    


   • دکمه های چندکاربردی سه بعدی

   دکمه های چندکاربردی سه بعدی Aplio به منظور کاربری ساده، چهار درجه آزادی دارند. عملکرد حساس به حالت تصویربرداری آنها کاملاً قابل برنامه‌ریزی است. پس از لمس هر دکمه، گزینه های مرتبط با آن، به طور کاملاً قابل درکی، روی صفحه لمسی نمایش داده می‌شود.

    


    

   Aplio به منظور افزایش قابلیت جابجا پذیری، سبک و با محفظه کامپیوتری کوچکی طراحی شده است تا نمای بهینه و گردش‌کار ارگونومیکی داشته باشد. ویژگی جامع +iStyle برای شما قابلیت هایی خودکار و گردش‌کار ارتقا یافته ای را به ارمغان می آورد که شما را برای تمرکز روی بیمار، بهبود بازده و سازگاری در هر معاینه، یاری می‌رساند.

  • مدیریت داده ها
   • مدیریت داده های معاینات

   سیستم جامع مدیریت تصویر و بیمار Aplio به شما اجازه می‌دهد تا داده های معاینات خود شامل تصاویر کلینیکی، داده های خام و گزارش های ساختار یافته را قبل از ارسال به شبکه PACS به سهولت روی دستگاه بازبینی و مدیریت نمایید. اگر معاینه خاصی در ترتیب درست واقع نشده باشد؛ ویژگی بُر زدن Aplio به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را قبل از ارسال به شبکه PACS در جای مناسب خود و به ترتیب درست، جایگذاری کنید.

    


    

   • انتقال داده های کلینیکی

   Aplio برای مستندسازی و ارسال داده ها دارای یک DVD writer و تعدادی درگاه USB می‌باشد. برای مکتوب سازی مستندات، دستگاه می‌تواند به DVD recorder و پرینتر پزشکی مجهز شود. برای اتصال Aplio به وسایل خارجی مثل مانیتور اضافی، رابط ویدئوی دیجیتال نیز روی دستگاه موجود است.

    


    

   • گزینه های گزارش دهی

   قابلیت های جامع Aplio به شما اجازه می‌دهد که به طور نیمه خودکار، اندازه گیری ها، نمودارها، تصاویر کلینیکی و متون را گزارش دهی کنید. قالب گزارش ها منطبق بر استاندارد های سازمانی شما قابل تنظیم هستند. اگر تمایل داشته باشید که به صورت offline گزارش دهی نمایید؛ محدوده وسیعی از راهکار های اتصال پذیری و workstation را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

  • Workstation
   Workstation

   workstation توشیبا، دسترسی کامل به داده های کلینیکی و ابزارهای تخصصی را هرجا و هر زمان که نیاز باشد؛ برای شما فراهم می‌سازد. با قابلیت پردازشی داده خام این دستگاه و ابزار های تخصصی آن، می‌توانید داده های خود را به سرعت و سهولت بازبینی، تحلیل، گزارش دهی و بایگانی نمایید.

    

 • کاربردهای پیشرفته

  ابزارهای پیشرفته که در ارزیابی بهتر بیماری به شما کمک می‌کنند.

  • ابزارهای تخصصی که در ارزیابی بیماری ها به شما کمک می‌کنند

   مرهون پیشرفته ترین صنعت Realtime Application Platform ، Aplio500 محدوده کاملی از تکنولوژی های انحصاری و در عمل به اثبات رسیده را برای افزایش اطمینان تشخیصی شما فراهم می‌کند. این تکنولوژی های پیشرفته با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند در قالبی کمیّ، پارامتری و قابل فهم، به شما کمک می‌کند تا برای رسیدن به پاسخ تشخیصی، از انجام معاینات اضافی اجتناب کنید. در نتیجه، می‌توانید در مخارج صرفه جویی کرده و بهره وری سازمانی خود را ارتقا دهید.

    

    

   • اولتراسوند کنتراست افزوده (CEUS)

   مجموعه جامع تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) توشیبا به شما اجازه می‌دهد تا تغییرات خون رسانی به عروق (perfusion) را برای محدوده وسیعی از تنظیمات کلینیکی ارزیابی کنید. محدوده وسیعی از پروب ها تا حداکثر 24 مورد شامل پروب های فرکانس بالا، درون حفره ای، حین جراحی و سه بعدی، بسته به نوع رده بندی دستگاه، توانایی تامین تصویربرداری کنتراست افزوده را دارند.

    


   • کمیّ سازی کنتراست

   مجموعه کمیّ سازی CEUS دستگاه Aplio 500 به شما در ارزیابی دقیق خون رسانی به عروق و رسیدن به نتایج واقعی در معاینات روزمره یا تحقیقات بالینی، یاری می‌رساند. نرم افزار به واسطه قابلیت ردیابی نیمه خودکار ROI و پردازش داده خام، کاملاً تکرار پذیر و پربازده است. دکمه این مجموعه هم روی کنسول و هم در صفحه لمسی، موجود است.

    


   • ارتجاع نگاری پویا (Realtime Elastography) 

   قابلیت ارتجاع نگاری (elastography) جامع توشیبا به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی دقیق، حساس و تکرارپذیر توده های قابل لمس برای محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، یاری می‌رساند. درجات مختلف ارتجاع پذیری بافت را در تصویربرداری پارامتری می‌توان با نمایش رنگ بندی شده، کمیّ سازی کرد تا تغییرات بافتی مشکوک در تصویر سونوگرافی، به صورت کمیّ و دیداری، مکشوف شوند.

    


   • ارتجاع نگاری موج برشی (Shear Wave Elastography)

   تکنولوژی موج برشی توشیبا معیاری کمیّ و نمایشی بصری و پویا از سفتی بافت را برای محدوده وسیعی از معاینات اعم از معاینات شکم و لگن تا اندام های کوچک ارائه می‌دهد. این ابزار دقیق و تکرار پذیر، اندازه گیری و گزارش دهی های جامع و یکپارچه ای را برای گردش‌کار کلینیکی شما مهیا می‌کند.

    


   • Smart Maps

   قابلیت Smart Maps در دستگاه Aplio به شما اجازه می‌دهد تا انتشار موج برشی را در ناحیه دلخواهی از تصویر به صورت زنده و پویا، مشاهده و کمیّ سازی کنید. کاربر می‌تواند علاوه بر نمایش نحوه انتشار موج، سرعت انتشار موج و ارتجاع پذیری بافت را نیز به صورت کمیّ و بصری، مشاهده نماید.

    


   • نقشه انتشار

   نقشه انتشار موج منحصر به فرد Aplio برای ارزیابی کیفیت ارتجاع نگاری به صورت دیداری، ابزاری شهودی و قدرتمند است. ناحیه هایی از بافت با اعوجاج موج یا خالی از موج به سادگی از روی آشفتگی جبهه موج، قابل تشخیص هستند.

    


   • اصول کار مستور پشت ارتجاع نگاری موج برشی

   موج برشی درون بدن توسط یک انفجار فراصوتی (همانند تصویر سمت چپ) تولید می‌شود. موج برشی، بسته به سفتی بافت، با سرعت های متفاوتی منتشر می‌شود؛ هرچند که در غالب موارد، سرعت انتشار آن در بافت های بدن بسیار کم است. انتشار این امواج با استفاده از تصویربرداری اولتراسوند (همانند شکل سمت راست) قابل ردیابی و مشاهده است. سرعت انتشار امواج برشی مستقیماً با سفتی بافت، همبستگی مثبت دارد.

    

  • تصویربرداری مداخله ای

   Aplio محدوده وسیعی از ابزار ها و گزینه ها را برای تصویربرداری های مداخله ای پیشرفته ارائه می‌دهد که به شما در اتخاذ نتایج بهتر از ابتدای روند تشخیص تا پایان مرحله درمان و پیگیری کمک می‌دهد. پروب های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما یاری می‌رساند تا دقت و اطمینان کلینیکی خود را حین تصویربرداری مداخله ای ارتقا دهید.

    

   • Smart Fusion

   این قابلیت با ایجاد همبستگی بین مدالیته های مختلف تصویربرداری به صورت زنده و همزمان، به شما اجازه می‌دهد تا ضایعه ها را سریعتر موقعیت‌یابی کرده، ساختار های پیچیده را ایمن‌تر جهت‌یابی کنید و حین انجام اقدامات تهاجمی، اطمینان خود را افزایش دهید. Smart Fusion برای ارزیابی جامع پیش و پس از مداخله به شما اجازه می‌دهد تا در هر حالت تصویربرداری اولتراسوند اعم از داپلر رنگی یا کنتراست افزوده (CEUS) به کار خود بپردازید.

    

   Smart Fusion مجموعه داده های سه بعدی DICOM از تمام مدالیته های اصلی تصویربرداری شامل MRI و CTscan را خوانده و تصاویر متناظر آن را در کنار تصویر زنده سونوگرافی، نمایش می‌دهد.

    


     

   • Smart Navigation

   برای افزایش ایمنی بیمار و دقت تصویربرداری حین اقدامات درمانی تحت تصویربرداری اولتراسوند، موقعیت و جهت نوک سوزن های نمونه برداری در دستگاه Aplio، برای حداکثر سه سوزن، به صورت الکترونیکی قابل ردیابی است. نمایش خطوط رنگی مجازی متناظر با مکان سوزن نمونه برداری در تصویر زنده، جهت یابی سوزن را تسهیل می‌کند.

    


   • BEAM

   روش نمونه برداری ارتقا یافته خودکار (BEAM) توشیبا تصویرسازی واضح‌تری از سوزن نمونه برداری را در تصویر زنده سونوگرافی فراهم می‌کند. BEAM با تمام اندازه های معمول سوزن های نمونه برداری کارایی دارد و مشاهده پذیری سوزن را افزایش می‌دهد. این قابلیت سه درجه ارتقا برای مشاهده پذیری سوزن ارائه می‌دهد و بهترین زاویه اسکن را به طور خودکار انتخاب می‌کند.

    

    


   • نشانگر مرکزی

   نشانگر مرکزی Aplio ابزاری چالاک و روان برای مقایسه موقعیت یک ضایعه خاص یا ناحیه مورد نظر در تصویر سونوگرافی با موقعیت متناظر آن روی پوست، یا بالعکس، می‌باشد. این قابلیت می‌تواند روند نمونه برداری یا تصویربرداری با مدالیته های دیگر را تسهیل کند.

بستن