• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
PERFORMANCE TO GO
 • بررسی محصول
 • تصویربرداری
 • بهره وری
استعلام قیمت
  • کارایی برای عمل
   کارایی برای عمل

   دسترسی نامحدود به ویژگی های مورد نظر اهمیت بسزایی دارد. با این حال، آیا شما می‌توانید از دقت تشخیصی یا گردش‌کار کلینیکی خود به نفع چنین در دسترس پذیر بودن نامحدودی کوتاه بیایید؟ اینک دیگر لازم نیست که در این مورد مسامحه کنید. رهیافتی موجود است که کیفیت تصویر و بهره‌وری بدون نقصان را با قابلیت حمل دستگاه، ترکیب می‌کند. این ارمغان، همانا دستگاه ممتاز قابل حمل ™Viamo است.

    

  • قابلیت حمل بی‌نقصان
   قابلیت حمل بی‌نقصان

   تمام مزایای یک دستگاه سونوگرافی قابل حمل را با دقت تشخیصی، بهره‌وری و راحتی یک دستگاه ممتاز ساکن cart-based ترکیب می‌کند. Viamo با تکنولوژی پروب ها و موتور پردازش تصویری مشترک با دستگاه های ™Aplio، کیفیت تصویر و گردش‌کار کلینیکی بی‌نقصانی را در مواقعی که حمل پذیری نامحدودی مورد نیاز است؛ تامین می‌کند.

   پروب های سبک وزن توشیبا که به منظور کاهش استرس کاربر و افزایش بازده طراحی شده اند؛ از سهولت کاربری فوق العاده، شکل ارگونومیک و کابل نازک بسیار انعطاف پذیر برخوردار هستند.

    

 • تصویربرداری

  قابلیت حمل بی‌نقصان

  • قابلیت حمل بی‌نقصان

   Viamo مجموعه وسیعی از پروب های اختصاصی و استاندارد را با کیفیت تصاویر فوق العاده ای توامان با کاربری راحت برای وسیع ترین طیف کاربردهای کلینیکی، ارائه می‌دهد.

    

   • ™Pulse Subtraction

   تصاویر هارمونیک بافتی  Pulse Subtraction  قدرت تفکیک، جزئیات و کنتراست عالی را روی تمامی پروب ها و برای تمام انواع معاینات و کاربردهای کلینیکی، فراهم می‌کند.

    


   • ™TissuePure

   تکنولوژی منحصر به فرد ™TissuePure دستگاه Viamo نویز های نقطه ای را کاهش می‌دهد و در عین حال، رویت پذیری و یکنواختی بافت را بهبود می‌بخشد. ™TissuePure شما را در اجرای معاینات پیشرفته با قدرت تفکیک و دقت کلینیکی عالی، بدون هیچ کم و کاستی، برای دسترسی به بیمار توانمند می‌سازد.

    


   • ™TwinView

   ™TwinView به شما اجازه می‌دهد که به صورت همزمان اطلاعات ساختاری در تصویر  B mode را با اطلاعات دینامیکی خون رسانی در تصویر داپلر رنگی، داپلر پالسی یا ADF مقایسه و ارزیابی کنید.

    


   • ™ApliPure

   تکنیک ترکیب مکانی - فرکانسی زنده ™ApliPure تصاویری با شفافیت و جزئیات فوق العاده را در تمامی حالات تصویربرداری با حفظ نشانه های کلینیکی ارائه می‌دهد. قابلیت +ApliPure یکنواختی تصویر را با درجه بیشتری نسبت به ApliPure همراه با نمایش جزئیات بی‌همتا، نمایش می‌دهد. برای انسجام بیشتر با کاربردهای کلینیکی، هر دو تکنیک با حالات مختلف دیگر مانند داپلر رنگی یا داپلر پالسی، قابل ترکیب هستند.

    


   • عمق نفوذ 40cm

   عمق نفوذ بیشینه 40cm دستگاه Viamo به شما اجازه می‌دهد که از بیماران با چثه بزرگ نیز تصویر بگیرید.

    


   • Directional Power ADF

   Power داپلر جهت دار (ADF) قدرت تفکیک مکانی عالی و وابستگی کم به زاویه را به حالت تصویربرداری داپلر رنگی می‌افزاید و در نتیجه عروق بسیار ریز را با دقت و جزئیات غیرمنتظره ای نمایان می‌سازد. نمای ذوزنقه ای، میدان دید شما را برای مشاهده ناحیه مورد نظرتان در هر دو تصویر B mode و داپلر رنگی، گسترش می‌دهد.

    

    

    

    

    

    

    

  • طراحی بهینه

   Viamo برای تمام کاربردهای کلینیکی که قابلیت حمل دستگاه یا فضای محدود عواملی حائز اهمیت هستند و در عین حال کیفیت تشخیصی مسامحه پذیر نیست؛ مناسب است. قابلیت QuickScan به شما در دستیابی به گردش‌کار عالی‌تر در زمان کمتر کمک می‌کند. با فشردن ساده یک دکمه، می‌توانید به صورت خودکار کیفیت تصویر را در تصویربرداری B mode و داپلر طیفی، بهینه سازی کنید و همزمان نویز سفید را در مناطقی با پژواک ضعیف، حذف کنید.

    به منظور ارائه بهترین کیفیت تصویر و تطبیق پذیری کلینیکی، پروب های Viamo با مجموعه پروب های ممتاز دستگاه های تشخیصی سونوگرافی ساکن cart-based توشیبا مشترک هستند.

    


    

   Viamo به شما اجازه می‌دهد که پروب های اختصاصی را با یکی از دستگاه های ممتاز ساکن cart-based توشیبا از طریق یک رابط که روی تیر عمودی دستگاه Viamo تعبیه شده است؛ به صورت مشترک استفاده کنید. قابلیت SonoSet به شما امکان می‌دهد که با لمس ساده یک دکمه، معاینات معمول را گام به گام با پروتکل های قابل برنامه ریزی، اجرا کنید. Viamo بی وقفه، روال کار کلینیکی شما را با کمک در مستندسازی کامل معاینات به فرمت DICOM، برقرار و هموار می‌سازد.

    

    

 • بهره وری

  ابداعی که می‌توانید لمسش کنید.

  • ابداعی که می‌توانید لمسش کنید
   ابداعی که می‌توانید لمسش کنید

   Viamo عملکرد تصویربرداری ممتاز یک لپتاپ قابل حمل را با یک واسط کاربری صفحه لمسی متحولانه که کاملاً قابل برنامه‌ریزی است؛ ترکیب می‌کند. این دستگاه دسترسی مستقیم به مجموعه ای بی‌نظیر از قابلیت های تصویربرداری و کمّی‌سازی را، هرجایی که مورد نیازتان باشد، برای شما فراهم می‌کند.

    

   نمایشگر Viamo برای دید بهتر و دسترس پذیری برتر، می‌تواند بچرخد و خم شود. زمانی که Viamo به صورت کاملاً تخت بچرخد و تا شود، از طریق صفحه لمسی کاملاً قابل کاربری است.

    

   شما می‌توانید صفحه لمسی و دکمه های Viamo را به آسانی، مطابق نیاز های کلینیکی خاص و ترجیح شخصی خود، تنظیم کنید؛ به گونه ای که عملکرد هر دکمه را به انتخاب خود، تعیین نمایید.

    

  • شخصاً آن را در دست بگیرید
   شخصاً آن را در دست بگیرید

   پنل لمسی Viamo به شما اجازه می‌دهد که به سهولت دستگاه را کاربری کنید. کنترل آزادانه صفحه لمسی و کنسول، مطابق نیاز و ترجیح شما، قابل برنامه ریزی است.

   رابط کاربری گرافیکی دقیق Viamo به سه ناحیه کنترلی، هدایت‌گری و تصویربرداری وسیع تقسیم می‌شود. این رابط به شما کمک می‌کند که روی کار خود متمرکز بمانید و همواره از تمام توان تشخیصی دستگاه، بهره ببرید.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   1- ناحیه کنترلی

   این ناحیه که توسط کاربر قابل برنامه ریزی است؛ تمام کلید های لازم برای بهترین تصویربرداری پایه، نمایش حالات مختلف و نمایش thumbnail را با دسترسی مستقیم به قابلیت Exam Review داراست. در حالت تبلت، از قابلیت های ذخیره سازی، freeze و گوی گردان (trackball) نیز برخوردار است.

    

    

   2- ناحیه هدایت‌گری

   این ناحیه حساس به حالت تصویربرداری، دسترسی آسان به تمام تنظیمات، اندازه گیری ها، علامات بدن و یادداشت نویسی را برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این، قابلیت های پیشرفته ای مانند هدایت گردش‌کار مبدعانه SonoSet ، از اینجا کاربری می‌شود.

    

    

   3- ناحیه تصویربرداری

   تکنولوژی پیشرو Direct Touch در Viamo به شما اجازه می‌دهد که پارامترهایی مانند بهره (gain)، عمق، مقیاس سرعت (scale)، اندازه ناحیه مورد نظر (ROI) و موقعیت را به آسانی با لغزاندن انگشتتان روی ناحیه وسیع تصویربرداری دستگاه، تنظیم کنید.

    

  • بهره وری نامحدود

   Viamo از تصویربرداری تا کمّی‌سازی، از گزارش‌دهی تا بایگانی سازی، طیف کاملی از راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد که معاینات درون یا برون کلینیکی خود را پربازده مدیریت کنید. علاوه بر این، تمامی قابلیت ها، به سهولت از طریق صفحه لمسی، قابل دستیابی است.

    

   Viamo به یک سیستم مدیریت تصویر و بیمار (PIMS) با ظرفیت ذخیره سازی داخلی زیاد، ارتباط کامل با فرمت DICOM و قابلیت ارسال داده جامع و کامل مجهز است.

    


    

   Exam Review به شما اجازه می‌دهد که تصاویر و فیلم های ذخیره شده برای معاینه فعلی یا معاینات قبلی را با وضوح کامل در کنار یکدیگر یا در فریم های متفاوت بازبینی کنید.

    


    

   با Viamo می‌توانید تصاویر کلینیکی را به فرمت pdf به یک حافظه usb منتقل کنید و به سادگی نتایج را به صورت دیجیتال با همکاران بخش های خارجی به اشتراک بگذارید.

  • کارایی ممتاز هر جا که به آن نیازمندید

   تیر عمودی Viamo با ارتفاع قابل تنظیم، بسیار باریک است و به آسانی قابل کنترل می‌باشد.

    


   دستگیره باز و بسته شونده Viamo به شما اجازه می‌دهد که به سهولت آن را در دستانتان حمل کنید.

    


   یک چمدان ممتاز برای حمل و نقل ایمن، موجود است.

بستن