• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو محصولات پزشکی پارس
گروه پزشکی توشیبا (Canon فعلی) طیف وسیعی از محصولات تصویربرداری-تشخیصی پزشکی اعم از CT، رادیوگرافی پرتوی ایکس، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی و MRI را در سرتاسر جهان عرضه می‌کند. در راستای تحقق فلسفه "Made for Life" بیماران در مرکز توجه تمام فعالیت‌های ما قرار دارند. ماموریت ما فراهم آوردن محصولاتی برای متخصصان پزشکی است که فعالیت‌های مرتبط آنان با حوزه سلامت و رفاه بیماران در سراسر دنیا را پشتیبانی کند. هدف ما عرضه فرصت‌های سلامت بهینه به بیماران از طریق ایمنی، راحتی و کارآیی بی‌نقصان محصولاتمان است.
 • سی تی اسکن تعداد محصولات : 16

  با بیش از 30000 دستگاه نصب شده، متخصصان سراسر دنیا کیفیت تصویر فوق‌العاده، کارایی و اطمینان‌پذیری اسکنرهای CT شرکت Canon را تحسین می‌کنند. تمام دستگاه‌های CT شرکت Canon به صورت استاندارد به فناوری پیشرفته دز پایین Adaptive Iterative Dose Reduction AIDR 3D Enhanced مجهز شده‌اند که دز جذبی بیمار را در معاینات روزمره، تا حداکثر 75%، کاهش می‌دهد.

  مشاهده آرشیو
 • سونوگرافی - اکوکاردیوگرافی تعداد محصولات : 20

  ما به عنوان اعضای شرکت Canon، معتقدیم که صرفاً بهترین کیفیت تصویر می‌تواند به تشخیصی سریع و مطمئن منجر گردد. هر یک از فناوری‌های تصویربرداری منحصر به فرد Canon با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی‌های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می‌آورند. تصاویر واضح و سازگار با تنوع وسیعی از معاینات تخصصی بالینی، به همراه وفوری از ابزارهای تخصصی، به شما اطمینان می‌دهد که با استفاده از محصولات Canon، همواره می‌توانید به پاسخ‌های تشخیصی سریع و قابل اعتماد دست یابید.

  مشاهده آرشیو
 • آنژیوگرافی تعداد محصولات : 12

  مدیریت دز برای همگان امر مهمی است. معاینات مداخله‌ای، به صورت فزاینده‌ای پیچیده شده‌اند که به افزایش شدیدی در میانگین زمان تصویربرداری آنژیوگرافی مداخله‌ای منتج شده است. فناوری™DoseRite محصول شرکت Canon، راهکار جامعی برای مدیریت دز است که مجموعه وسیعی از ابزارهای مدیریت دز و بهینه‌سازی دز را شامل می‌شود.

  مشاهده آرشیو
 • رادیوگرافی و فلوروسکوپی تعداد محصولات : 13

  ما به عنوان اعضای شرکت Canon، نیازهای خاص بالینی و همچنین، چالش‌های حوزه بهداشت و درمان، هنگام استفاده از دستگاه‌های تصویربرداری که شما برای ارتقای استانداردهای مراقبت از بیمار با آنها مواجه هستید را درک می‌کنیم. دستگاه‌های دیجیتال اشعه ایکس Canon، اجتماع یکپارچه با شبکه بیمارستانی، ویژگی‌های ارگونومیکی و کیفیت تصویر عالی را با سیستم داخلی مدیریت دز ترکیب می‌کند و به بیماران شما اطمینان می‌دهد که هر جایی که نیاز داشته باشند؛ مراقبت سریع، ایمن و دقیقی را از آنان به عمل می‌آورد.

  مشاهده آرشیو
 • ام آر آی (MRI) تعداد محصولات : 7

  دستگاه‌های MRI شرکت Canon با توجه به تمام جنبه‌های مراقبت از بیمار، در صنعت تصویربرداری پزشکی منحصر به فرد هستند. میدان دید (field of view) وسیع و طیف گسترده کویل‌های اختصاصی و استاندارد این شرکت، تشخیص دقیق و صحیح را تضمین می‌کنند. دهانه (bore) باز و بسیار کوتاه، آغاز روند تصویربرداری از پاها به سمت سر و سریع‌ترین کاربری با استفاده از دستگاه‌های MRI شرکت Canon که همگی مرهون تکنولوژی Pianissimo هستند؛ راحتی بیمار را تامین می‌کنند. علاوه بر این، تکنیک‌های آنژیوگرافی بدون استفاده از ماده حاجب، معاینات را تسهیل می‌کنند و ایمنی بیمار را افزایش می‌دهند.

  مشاهده آرشیو
 • فناوری بهداشت و درمان تعداد محصولات : 8

  Vital به عنوان یکی از سیستم‌های شرکت Canon Medical Systems با سابقه حداقل 25 ساله در حوزه نرم‌افزار تصویرسازی پیشرفته، استاندارد این صنعت را برای نسل آینده، با پایداری و موفقیت سازمانی، در صنعت حوزه بهداشت و درمان به ثبت رسانده است. نرم افزار Vital تصویرسازی و تحلیل تصاویر ساختاری و عملکردی دو بعدی، سه بعدی و چهار بعدی CT، MR، PET و X-Ray را امکان‌پذیر می‌سازد و برای متخصصان پزشکی، به منظور بهره‌وری بالاتر، ابزارهای دسترسی به شبکه و صرفه‌جویی در زمان را به ارمغان می‌آورد. با بیش از 5000 مشتری از 83 کشور در سراسر جهان، نرم افزار تصویربرداری پیشرفته ای را ارائه می‌دهیم که سریع، ساده و پر بازده است.

  مشاهده آرشیو
بستن