• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

سی تی اسکن

با بیش از 30000 دستگاه نصب شده، متخصصان سراسر دنیا کیفیت تصویر فوق‌العاده، کارایی و اطمینان‌پذیری اسکنرهای CT شرکت Canon را تحسین می‌کنند. تمام دستگاه‌های CT شرکت Canon به صورت استاندارد به فناوری پیشرفته دز پایین Adaptive Iterative Dose Reduction AIDR 3D Enhanced مجهز شده‌اند که دز جذبی بیمار را در معاینات روزمره، تا حداکثر 75%، کاهش می‌دهد.

تعداد محصولات : 16
 • Aquilion Precision
  PRECISION IN EVERY DETAIL

  اولین CT با قدرت تفکیک فوق‌العاده بالا (UHR CT) در جهان است که قادر به نمایش آناتومی‌هایی به اندازه 150 میکرون می‌باشد و کیفیت تصاویر CT را با وضوح تصویری که معمولاً، فقط در کت لب‌ها قابل مشاهده است؛ ارائه می‌دهد. آشکارساز UHR به تازگی طراحی شده است که در کنار تیوب، گنتری و فناوری‌های بازسازی تصویر کاملاً جدید، در مقایسه با فناوری CT امروزی، قدرت تفکیک دو برابر را ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion ONE / PRISM Edition
  ِِDEEP INTELLIGENCE

  ما در شرکت Canon فناوری موتور پردازش تصویر هوشمند و پیشرفته تنظیم‌کننده کیفیت تصویر واضح (AiCE) خود را با فناوری یادگیری عمیق ترکیب کرده‌ایم تا یک سیستم CT برای هوش عمیق برای شما به ارمغان بیاوریم.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion ONE GENESIS
  TRANSFORMING CT

  Aquilion ONE™ / GENESIS Edition فراتر از تکامل یک CT با قابلیت تصویربرداری حجمی دینامیکی است. تحقیقات فشرده و بالینی متمرکز به همراه پیشرفت‌های فناورانه پیشتاز در یک سیستم CT با قدرت تفکیک فضایی پیشرو در صنعت تصویربرداری به اوج خود رسیده است و نیاز به دز تابشی را کاهش داده است.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion ONE ViSION Edition
  THE WORLD’S FIRST AND MOST ADVANCED DYNAMIC VOLUME CT SYSTEM JUST GOT EVEN BETTER

  با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکارهای کلینیکی قدرتمندی را هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه‌ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت‌ترین نتایج تشخیصی را فراهم می‌آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion ONE
  THE WORLD’S FIRST DYNAMIC VOLUME CT WITH 160 MM COVERAGE

  با معرفی Dynamic Volume CT عریض 160mm در سال 2007، تاریخ CT دوباره متحول شد. بدین ترتیب، Aquilion ONE جهش رو به جلوی بعدی در تکنولوژی CT را عرضه می‌کند تا مراقبت از بیمار را تا حد تکاملی خود ارتقا دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Prime SP
  COMPLETE CLINICAL CAPABILITY ASSISTED BY AI TECHNOLOGY

  Aquilion Prime SP جدید با برخورداری از توان عملیاتی تصویربرداری سریع از بیمار، اسکن عالی قلب و قابلیت‌های تشخیصی جدید، یک سیستم CT برای همه نیازهای تصویربرداری شما است. Aquilion Prime SP ساخته شده با فناوری ممتازی که مستقیماً از CT پیشرفته ما به آن منتقل شده است؛ به شما امکان می‌دهد تا از همه بیماران از کودکان تا بزرگسالان عظیم‌الجثه، مراقبت کنید.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Prime
  HIGH-END CT SYSTEM FOR YOUR CLINICAL NEEDS TODAY AND IN THE FUTURE

  Aquilion Prime پیشرفته‌ترین فناوری‌هایی که برای برآورده ساختن نیازهای فعلی و آتی کلینیکی شما طراحی شده‌اند را در کنار هم، گرد آورده است. ویژگی‌های مبدعانه این دستگاه، تضمین می‌کند که برای بهترین تشخیص ممکن، تصاویر با کیفیت با کمترین دز ممکن برای بیمار، به صورت روزمره، اتخاذ می‌شوند.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Lightning SP
  TRUSTED PERFORMANCE. SMART INVESTMENT

  آیا به دنبال یک سی‌تی اسکن 160 اسلایس هستید که مراقبت بهتر و تصویربرداری ایمنی را در بسته‌بندی متراکم و مقرون به صرفه ارائه می‌کند؟ Aquilion Lightning SP که برای کارکرد مطمئن و کارآمد در محیطی شلوغ طراحی شده است؛ در حال حاضر، دارای فناوری یادگیری عمیقی است که در سخت‌افزار موجود آن ادغام شده است تا تصاویر با کیفیت بالا را به روشی سریع و مقرون به صرفه ارائه دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Lightning
  REDEFINING A COST-OF-OWNERSHIP CT SOLUTION

  ™Aquilion Lightning سیستم CT هلیکال 32 اسلایس با 16 ردیف آشکارساز شرکت Canon Medical Systems است که برای تصویربرداری از کل بدن، از فناوری‌های پیشرفته برای بهینه‌سازی مراقبت از بیمار و تسریع تصمیم‌گیری بالینی استفاده می‌کند. ویژگی‌های نوآورانه این دستگاه اطمینان می‌دهد که تصاویر همسانگرد به طور معمول، با کیفیت بالا و با دز کم اتخاذ می‌شوند.

  مشاهده بیشتر
 • Aquilion Start
  QUALITY CARE FOR ALL

  اگر شما در حال راه‌اندازی یک کسب و کار تصویربرداری جدید هستید یا به دنبال یک نیروی کار قابل اعتماد برای مدیریت کارآمد حجم کاری روزافزون خود می‌گردید یا یک تجارت در زمینه تصویربرداری را گسترش می‌دهید؛ Aquilion Start یک سیستم CT برای همه نیازهای روزمره تصویربرداری شما است.

  مشاهده بیشتر
بستن