• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

سونوگرافی - اکوکاردیوگرافی

ما به عنوان اعضای شرکت Canon، معتقدیم که صرفاً بهترین کیفیت تصویر می‌تواند به تشخیصی سریع و مطمئن منجر گردد. هر یک از فناوری‌های تصویربرداری منحصر به فرد Canon با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود ویژگی‌های بصری، کیفیت تصویر خوبی را برای شما فراهم می‌آورند. تصاویر واضح و سازگار با تنوع وسیعی از معاینات تخصصی بالینی، به همراه وفوری از ابزارهای تخصصی، به شما اطمینان می‌دهد که با استفاده از محصولات Canon، همواره می‌توانید به پاسخ‌های تشخیصی سریع و قابل اعتماد دست یابید.

تعداد محصولات : 20
 • Aplio i-series / Prism Edition
  LIGHT YOUR DAY; COLOR YOUR WORLD

  با استفاده از فناوری جدید +iBeam در Aplio i-series / Prism Edition ، روز خود را بسازید! با توجه به وفور ابزارهای تشخیصی و مداخله‌ای پیشرفته در این دستگاه، با ایجاد روش‌های تشخیصی جدید، رنگ تازه‌ای به دنیایتان بزنید و برای افزایش توانایی بالینی خود، با سایر مدالیته‌های تصویربرداری و سایر متخصصان، همکاری نمایید.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i900
  GETTING TO THE HEART OF THE MATTER

  طراحی متحولانه iBeam در دستگاه Aplio با قدرت پردازشی شگرف، از ظریف‌ترین تا درشت اندام‌ترین بیماران، وضوح تصویر و قدرت تفکیک غیرمنتظره‌ای را توامان با عمق نفوذ بهبود یافته، ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i800 RAD
  MAGIC INSIDE

  Aplio i800 RAD برای ارائه دقت و بهره‌وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i800 WHC
  MAGIC INSIDE

  Aplio i800 WHC برای ارائه دقت و بهره‌وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i700
  THE PERFECT FIT

  Aplio i700 با ترکیب تصویربرداری فوق‌العاده و محدوده وسیعی از ابزارهای تخصصی و کاربری بسیار ساده، به گونه‌ای طراحی شده است که همواره نیازهای کلینیکی شما را برآورده کند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio i600
  COMPLETE FLEXIBILITY, OUTSTANDING QUALITY

  برای کارایی قدرتمندی که در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، بتوانید به آن اعتماد کنید؛ فراتر از Aplio i600 را نجویید! Aplio i600 با تلفیقی از ابزارهای سهل‌الوصول برای تشخیص پیشرفته و اقدامات دقیق تهاجمی، اطمینان تشخیصی و بهره‌وری عالی را تضمین می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio a550
  ADVANCED. SEAMLESS. INTEGRATED

  Aplio a550 فناوری‌های تصویربرداری پیشرو در صنعت، برنامه‌های کاربردی پیشرفته و روش‌های کنترل بصری را برای پزشکان پر مشغله ادغام و تجمیع می‌کند. Aplio a550 که برای افزایش بهره‌وری و توان عملیاتی، ضمن اعتلای اطمینان بالینی طراحی شده است؛ سیستم ایده‌آلی برای بخش‌های رایج تصویربرداری است.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio a450
  ADVANCED. SEAMLESS. INTEGRATED

  Aplio a450 یک محصول غنی از قابلیت‌ها است که حتی می‌تواند تا مقیاس گسترده‌ترین مجموعه‌های تشخیصی مناسب باشد. کیفیت تصویر عالی و کاربری بصری که از تجهیزات پیشرفته Canon Medical به ارث رسیده است؛ به شما کمک می‌کند تا از بهره‌وری فوق‌العاده و توان عملیاتی آن اطمینان حاصل کنید.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio a
  ADVANCED. SEAMLESS. INTEGRATED

  با استفاده از Aplio a به عنوان محصولی مقیاس‌پذیر و با کارایی بالا، می‌توانید نیازهای بالینی خود را در حال حاضر و در آینده برطرف کنید.

  مشاهده بیشتر
 • Aplio 500
  SUPERIOR IMAGING – CUTTING-EDGE TECHNOLOGY

  هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق‌العاده‌ای را برای عمده بیماران به ارمغان می‌آورد. فناوری منحصر به فرد این دستگاه، سطحی از دقت و بهره‌وری کلینیکی بی‌همتایی را به همراه کاربری ساده ممکن ساخته است و به شما اجازه می‌دهد تا به تشخیص سریعتر و مطمئن‌تری نسبت به سابق، دست یابید.

  مشاهده بیشتر
بستن