• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

رادیوگرافی و فلوروسکوپی

ما به عنوان اعضای شرکت Canon، نیازهای خاص بالینی و همچنین، چالش‌های حوزه بهداشت و درمان، هنگام استفاده از دستگاه‌های تصویربرداری که شما برای ارتقای استانداردهای مراقبت از بیمار با آنها مواجه هستید را درک می‌کنیم. دستگاه‌های دیجیتال اشعه ایکس Canon، اجتماع یکپارچه با شبکه بیمارستانی، ویژگی‌های ارگونومیکی و کیفیت تصویر عالی را با سیستم داخلی مدیریت دز ترکیب می‌کند و به بیماران شما اطمینان می‌دهد که هر جایی که نیاز داشته باشند؛ مراقبت سریع، ایمن و دقیقی را از آنان به عمل می‌آورد.

تعداد محصولات : 13
 • Ultimax-i
  ADAPTING TO MEET YOUR NEEDS

  قابلیت‌های فضای محدود اتاق رادیوگرافی-فلوروسکوپی (R&F) را با استفاده از ™Ultimax-i محصول شرکت Canon Medical Systems گسترش دهید و فناوری تصویربرداری پیشرفته و عملکرد یک سیستم چند منظوره را واقعاً قابل دست‌یابی کنید. شیوه نصب کارآمد این دستگاه، فضای بازی را فراهم می‌کند و انجام معاینات پیچیده‌تری را بدون نیاز به تخریب دیوارهای اتاق ممکن می‌سازد.

  مشاهده بیشتر
 • Xantara
  THE ULTIMATE IN REMOTE-CONTROLLED DIGITAL R/F

  دستگاه دیجیتالی Xantara با کنترل از راه دور، تصویربرداری استثنایی DR /RF را برای محدوده وسیعی از کاربردهای رادیولوژی عرضه کرده و راحتی و ایمنی بهینه را برای بیماران و کاربران فراهم می‌کند. Xantara برای برآورده ساختن نیازهای کلینیکی شما، با ارگونومی فوق‌العاده، کیفیت بالا، تصویربرداری با دز کم و اجتماع یکپارچه با شبکه بیمارستان طراحی شده است.

  مشاهده بیشتر
 • Adora DRFi
  THE ULTIMATE AUTOMATED HYBRID SOLUTION

  Adora DRFi رادیوگرافی استاتیک و دینامیک را با فلوروسکوپی با دز پایین در یک سیستم ترکیب می‌کند. Adora DRFi به شما امکان می‌دهد تا تمام معاینات و روش‌های رادیوگرافی و فلوروسکوپی را در یک اتاق انجام دهید و به شما کمک می‌کند تا کارآیی گردش‌کار و استفاده از تجهیزات خود را افزایش دهید.

  مشاهده بیشتر
 • Adora DRi
  ONE-TOUCH, STRESS FREE DR

  Adora DRi یک محصول جامع تصویربرداری رادیوگرافی دیجیتال است که استفاده از آن ساده، نگهداری آن آسان و تمیز کردن آن راحت است. Adora DRi با انتخاب برنامه آناتومیک خودکار، تصویربرداری DR سریع و دقیق از تمام زوایای معاینه را صرفاً از طریق لمس یک دکمه و عملکرد بدون استرس ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Radrex-i
  ACCURATE RADIOGRAPHY THROUGH SIMPLE OPERATION

  RADREX-i یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال است که محدوده وسیعی از نیازهای کلینیکی را با یک آشکارساز فلت پنل (FPD) میدان بزرگ با ابعاد 43cmx43cm و یک FPD قابل حمل بی‌سیم با ابعاد 43cmx36cm پوشش می‌دهد. این دستگاه، رادیولوژی صحیح و دقیق را به واسطه کاربری ساده، ممکن می‌سازد و ضرورت تکرار تابش پرتو را به حداقل می‌رساند. همچنین، گردش‌کار فوق‌العاده بالایی را فراهم می‌آورد.

  مشاهده بیشتر
 • Radrex
  ROBUST DIGITAL RADIOGRAPHY

  Radrex از خانواده سیستم‌های رادیوگرافی دیجیتال Canon Medical است که برای رفع نیازهای روزمره شما برای تصویربرداری پیشرفته، سهولت استفاده و عملکرد قابل اعتماد و مقرون به صرفه طراحی شده است.

  مشاهده بیشتر
 • +Aceso
  OPTIMAL IMAGING. SUPERIOR WORKFLOW

  سیستم ممتاز رادیوگرافی دیجیتال +Aceso کیفیت تصویر بالا، انعطاف‌پذیری بالینی و گردش‌کار عالی را برای طیف کاملی از کاربردهای رادیوگرافی فراهم می‌کند. طراحی ارگونومیک و فناوری موقعیت‌یابی خودکار و پیچیده آن به شما کمک می‌کند تا توان عملیاتی معاینه بیمار را به حداکثر برسانید.

  مشاهده بیشتر
 • Aceso
  MODULAR DESIGN. SUPERIOR IMAGING

  سیستم رادیوگرافی دیجیتال و همه کاره Aceso محصول شرکت Canon Medical، برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای رادیوگرافی، کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را با انعطاف‌پذیری بالینی و بهره‌وری بالا ترکیب می‌کند. طراحی ماژولی و مقرون به صرفه Aceso به شما امکان می‌دهد تا این دستگاه را دقیقاً، متناسب با اتاق و نیازهای بالینی خود پیکربندی کنید.

  مشاهده بیشتر
 • Artemis 2D/3D
  IMAGING MAMMOGRAPHY WITH TOMOSYNTHESIS

  Artemis 2D/3D برای ارائه بهترین نتایج بالینی در میان دستگاه‌های هم‌رده خود برای غربالگری ناهنجاری‌های پستان و ماموگرافی تشخیصی طراحی شده است.

  مشاهده بیشتر
 • Artemis S
  FULLY DIGITAL FOR YOUR EVERYDAY NEEDS

  Artemis S یک انتخاب ایمن و کارآمد برای ماموگرافی دیجیتال مقرون به صرفه است. این دستگاه می‌تواند بارهای کاری سخت را از معاینات غربالگری روزانه تا معاینات تکمیلی و بیوپسی‌های دو بعدی انجام دهد.

  مشاهده بیشتر
بستن