• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان

فناوری بهداشت و درمان

Vital به عنوان یکی از سیستم‌های شرکت Canon Medical Systems با سابقه حداقل 25 ساله در حوزه نرم‌افزار تصویرسازی پیشرفته، استاندارد این صنعت را برای نسل آینده، با پایداری و موفقیت سازمانی، در صنعت حوزه بهداشت و درمان به ثبت رسانده است. نرم افزار Vital تصویرسازی و تحلیل تصاویر ساختاری و عملکردی دو بعدی، سه بعدی و چهار بعدی CT، MR، PET و X-Ray را امکان‌پذیر می‌سازد و برای متخصصان پزشکی، به منظور بهره‌وری بالاتر، ابزارهای دسترسی به شبکه و صرفه‌جویی در زمان را به ارمغان می‌آورد. با بیش از 5000 مشتری از 83 کشور در سراسر جهان، نرم افزار تصویربرداری پیشرفته ای را ارائه می‌دهیم که سریع، ساده و پر بازده است.

تعداد محصولات : 8
 • Vitrea Advanced
  ENTERPRISE-WIDE ADVANCED VISUALIZATION FOR MULTIPLE MODALITIES AND SPECIALTIES

  ®Vitrea Advanced راهکارهایی قدرتمند با کاربردهای پیشرفته‌ای برای تصویربرداری‌های قلبی-عروقی، نو-رگزایی و آنکولوژی عرضه می‌کند. این محصول با بهره‌مندی از بهترین کاربردهای کلینیکی در رده خود، به پزشکان کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری را ببینند و با گرد‌آوری تصاویر مدالیته‌های مختلف از تخصص‌های مختلف، به طور موثرتری اندازه‌گیری کنند. Vitrea Advanced fX راهکارهای تصویرسازی پیشرفته‌ای را برای اسکنر Aquilion ONE فراهم می‌آورد.

  مشاهده بیشتر
 • Vitrea View
  THE CROSS-BROWSER, CROSS-PLATFORM, ZERO-FOOTPRINT, UNIVERSAL IMAGE VIEWING SOLUTION

  Vitrea View نمایشگر عمومی Vital است. این محصول دسترسی سریع به تصاویر با و بدون فرمت DICOM را از هر آرشیوی با استفاده از یک جستجوگر یا تبلت، فراهم می‌کند. Vitrea View با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیمار از روی سیستم‌های مجزا و با اجتماع یکپارچه با شبکه‌های EMR ، HIE و EHR، پزشکان را یاری می‌رساند. همچنین به زبان HTML و فاقد جستجوگر و محفظه نگهداری می‌باشد.

  مشاهده بیشتر
 • Vitrea Workstation
  OPTIMIZES THE RESOURCES REQUIRED TO PRODUCE CLINICAL RESULTS EFFICIENTLY

  ™Vitrea Workstation متصل به اسکنر، با توسعه گردش‌کار فراتر از کنسول، بهره‌وری را افزایش می‌دهد. قابلیت تمام و کمال Vitrea و Vitrea fX، مجموعه ابزارهای جامع مورد نیاز طراحی درمان بیماران را عرضه می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Vitrea® Advanced Visualization
  ADVANCED VISUALIZATION

  Vitrea® Visualization Advanced یک پلتفرم ماژولار مشاهده تصاویر پزشکی است که طیف وسیعی از عملکردها را با امکان برای افزودن قابلیت‌های بیشتر در صورت نیاز، به شما ارائه می‌دهد.

  مشاهده بیشتر
 • Automation Platform
  THE RIGHT INSIGHTS. ACCELERATED BY AI

  Automation Platform با ارائه یک لایه اضافی از اطلاعات به تصویربرداری مشارکتی، یک محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و بدون کلیک است که برای کسب نتایج سریع و قابل اجرا در هر زمان، از فناوری یادگیری عمیق به منظور ساده‌سازی گردش‌کار شما استفاده می‌کند. این محصول از مرحله اسکن تا تصمیم‌گیری بالینی، از پردازش و ارائه تصاویر دقیق برای تریاژ پشتیبانی می‌کند.

  مشاهده بیشتر
 • Global Illumination
  SETTING THE NEW STANDARD IN VISUALIZATION

  Global Illumination یک تکنیک رندر سه بعدی/چهار بعدی متحولانه است که در گردش‌کار Vitrea Advanced Visualization موجود می‌باشد و به شما کمک می‎‌کند تا تصاویری واقع‌بینانه‌تر از آناتومی انسان را ارائه دهید.

  مشاهده بیشتر
 • Clinical Applications
  COLLABORATING IMAGING MADE POSSIBLE

  Clinical Applications برای زمینه‌های مختلف تصویربرداری‌ و تنوع متفاوتی از مدالیته‌ها ارائه شده‌اند.

  مشاهده بیشتر
 • Olea Solutions
  OLEA POST PROCESSING

  فناوری‌های جامع و خودکار Olea Medical به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به طور یکپارچه در گردش‌کار بالینی ادغام شوند؛ همکاری را ارتقا دهند و روش ارزیابی برای بسیاری از آسیب‌شناسی‌ها با پارامترهای کیفی و کمّی فوری را بهینه‌سازی کنند.

  مشاهده بیشتر
بستن