• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو حوزه های پزشکی
مرهون تنوع وسیع مدالیته‌های مختلف تصویربرداری توشیبا (Canon فعلی) اعم از CT، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیوگرافی و فلوروسکوپی، رادیوگرافی مداخله‎‌ای و MRI و با توجه به رده‌بندی و مدل‌های متعدد در هر مدالیته، نیازهای بالینی، همواره در هر یک از زمینه‌های تخصصی زیر برآورده می‌شوند. رادیولوژی، کاردیولوژی، بهداشت و درمان زنان، خدمات مشترک، آنژیوگرافی، مراقبت های اورژانسی، گوارش، آنکولوژی، ارتوپدی و معاینات اسکلتی-عضلانی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی و تصویرسازی های پیشرفته.
زنان و زایمان
 • Vantage Galan 3T
  Vantage Galan™ 3T شرکت Canon، تجریه متحولانه‌ای را در تصویربرداری MRI برای شما و بیمارانتان به ارمغان می‌آورد. Vantage Galan™ 3T با در اولویت قرار دادن تجربه بیمار، کیفیت تصویر و گردش‌کار کلینیکی، به گونه‌ای طراحی شده است تا سریعترین و کوچکترین دستگاه MRI در رده خود بوده و فراتر از نیازهای شما باشد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE
  با معرفی Dynamic Volume CT عریض 160mm در سال 2007، تاریخ CT دوباره متحول شد. بدین ترتیب، Aquilion ONE جهش رو به جلوی بعدی در تکنولوژی CT را عرضه می‌کند تا مراقبت از بیمار را تا حد تکاملی خود ارتقا دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE ViSION Edition
  با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکارهای کلینیکی قدرتمندی را هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه‌ای موفق با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت‌ترین نتایج تشخیصی را فراهم می‌آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Exceed LB
  در حالی که انتظار می‌رود که شیوع سرطان به شدت افزایش یابد؛ طراحی درمان دقیق به شیوه پرتودرمانی نقش مهمی در تأثیر مثبت بر میزان بقا و سلامت بیماران دارد. Aquilion Exceed LB به عنوان یک دستگاه کاملاً جدید در این حیطه، معرفی و عرضه می‌شود.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion RXL
  شرکت Canon به توسعه فناوری‌های جدید برای به حداقل رساندن دز تابشی، ضمن حفظ کیفیت تصویر پیشتاز در صنعت تصویربرداری، همت گمارده است. این فناوری‌های کاهش دز به همراه قابلیت‌های دیگر، در دستگاه Aquilion RXL CT به صورت استاندارد موجودند.
  جزییات بیشتر
 • Astelion Advance
  Astelion Advance Edition تنها دستگاه multislice CT صنعت تصویربرداری است که همان تکنیک فوق‌العاده بازسازی تصویر تطبیقی با تنظیم دز به صورت بازگشتی (Adaptive Iterative Dose Reconstruction (AIDR 3D را که در دستگاه‌های CT ممتاز ما تعبیه شده است؛ ارائه می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Astelion
  همگان سزاوار داشتن یک دستگاه multislice CT با کارایی بالا هستند. دستگاه‌های Astelion کارایی فوق‌العاده ارزشمند و کیفیت تصویر عالی را با دز بسیار کمی، برای شما فراهم می‌آورد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE / PRISM Edition
  ما در شرکت Canon فناوری موتور پردازش تصویر هوشمند و پیشرفته تنظیم‌کننده کیفیت تصویر واضح (AiCE) خود را با فناوری یادگیری عمیق ترکیب کرده‌ایم تا یک سیستم CT برای هوش عمیق برای شما به ارمغان بیاوریم.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Start
  اگر شما در حال راه‌اندازی یک کسب و کار تصویربرداری جدید هستید یا به دنبال یک نیروی کار قابل اعتماد برای مدیریت کارآمد حجم کاری روزافزون خود می‌گردید یا یک تجارت در زمینه تصویربرداری را گسترش می‌دهید؛ Aquilion Start یک سیستم CT برای همه نیازهای روزمره تصویربرداری شما است.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i800 RAD
  Aplio i800 RAD برای ارائه دقت و بهره‌وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i800 WHC
  Aplio i800 WHC برای ارائه دقت و بهره‌وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i700
  Aplio i700 با ترکیب تصویربرداری فوق‌العاده و محدوده وسیعی از ابزارهای تخصصی و کاربری بسیار ساده، به گونه‌ای طراحی شده است که همواره نیازهای کلینیکی شما را برآورده کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i600
  برای کارایی قدرتمندی که در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، بتوانید به آن اعتماد کنید؛ فراتر از Aplio i600 را نجویید! Aplio i600 با تلفیقی از ابزارهای سهل‌الوصول برای تشخیص پیشرفته و اقدامات دقیق تهاجمی، اطمینان تشخیصی و بهره‌وری عالی را تضمین می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio a
  با استفاده از Aplio a به عنوان محصولی مقیاس‌پذیر و با کارایی بالا، می‌توانید نیازهای بالینی خود را در حال حاضر و در آینده برطرف کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 500
  هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق‌العاده‌ای را برای عمده بیماران به ارمغان می‌آورد. فناوری منحصر به فرد این دستگاه، سطحی از دقت و بهره‌وری کلینیکی بی‌همتایی را به همراه کاربری ساده ممکن ساخته است و به شما اجازه می‌دهد تا به تشخیص سریعتر و مطمئن‌تری نسبت به سابق، دست یابید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 300
  برای کارایی‌های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio 300 را نجویید! این دستگاه مقرون به صرفه، سود بخش، چندکاربردی و شکیل، تصویربرداری فوق‌العاده‌ای را با عمق نفوذ و جزئیات بارزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی، به ارمغان می‌آورد. قابلیت‌های جامع موجود در این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را به سهولت روی دستگاه یا محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش‌دهی کنید.
  جزییات بیشتر
 • Xario 200G
  کیفیت تصویر خوب Xario و طیف وسیعی از کاربردهای بالینی به شما در ارائه مراقبت بهینه از بیمار کمک می‌کند. Xario 200G جدید با حداکثر 8 ساعت ذخیره باتری و کاربری بدون کابل، عملکرد فوق‌العاده را با تحرک‌پذیری شگفت‌انگیز ترکیب می‌کند. Xario 200G تنها با 2 ثانیه زمان لازم برای boot-up از حالت standby، همیشه آماده به کار است.
  جزییات بیشتر
 • Xario 100G
  Xario 100G قابلیت تحرک فوق‌العاده را با عملکرد کامل و طیف کاملی از برنامه‌های به اثبات رسیده در یک سیستم کوچک و همه کاره ترکیب می‌کند. با حداکثر 4 ساعت ذخیره باتری و فناوری آماده به کار هوشمند، این سیستم به طور کامل در هر مکانی که به آن نیاز دارید؛ تنها ظرف 2 ثانیه برای شروع به کار آماده می‌شود و برای کار در بیمارستان یا کلینیک به صورت متحرک ایده‌آل است.
  جزییات بیشتر
 • Viamo c100
  Viamo تمامی مزیت‌های یک دستگاه سونوگرافی قابل حمل را با دقت، بهره‌وری و سهولت تشخیص یک دستگاه ساکن cart-based ترکیب و عجین می‌کند. پردازنده تصویر و پروب‌های مشترک با دستگاه Aplio، کیفیت تصویر بی‌نقصانی را برای Viamo رقم می‌زند. صفحه لمسی این دستگاه کاملاً قابل برنامه‌ریزی است و دسترسی مستقیم شما به مجموعه قابلیت‌های کمّی‌سازی و تصویربرداری را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Orian
  با Vantage Orian به عصر هوش مصنوعی وارد شوید تا عملکرد و بهره‌وری تصویربرداری MRI خود را در میدان 1,5 تسلا افزایش دهید. Vantage Orian با برخورداری از آسودگی فوق‌العاده برای بیمار و اطمینان بالینی بی‌نقصان، پاسخی کامل و عالی برای نیازهای تجاری و بالینی شما در مورد یک MRI 1,5T است.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Orian / Encore Upgrade
  با Vantage Orian به عصر هوش مصنوعی وارد شوید تا عملکرد و بهره‌وری تصویربرداری MRI خود را در میدان 1,5 تسلا افزایش دهید. Vantage Orian با برخورداری از آسودگی فوق‌العاده برای بیمار و اطمینان بالینی بی‌نقصان، پاسخی کامل و عالی برای نیازهای تجاری و بالینی شما در مورد یک MRI 1,5T است.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Elan / NX Edition
  Vantage Elan که اکنون با استفاده از فناوری حذف نویز مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) و فناوری حسگر فشرده اسکن سریع که از اسکنرهای پیشرفته MRI ما به ارث برده است؛ آزادی عملیاتی و بالینی را در هر زمینه به ارمغان می‌آورد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Precision
  اولین CT با قدرت تفکیک فوق‌العاده بالا (UHR CT) در جهان است که قادر به نمایش آناتومی‌هایی به اندازه 150 میکرون می‌باشد و کیفیت تصاویر CT را با وضوح تصویری که معمولاً، فقط در کت لب‌ها قابل مشاهده است؛ ارائه می‌دهد. آشکارساز UHR به تازگی طراحی شده است که در کنار تیوب، گنتری و فناوری‌های بازسازی تصویر کاملاً جدید، در مقایسه با فناوری CT امروزی، قدرت تفکیک دو برابر را ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE GENESIS
  Aquilion ONE™ / GENESIS Edition فراتر از تکامل یک CT با قابلیت تصویربرداری حجمی دینامیکی است. تحقیقات فشرده و بالینی متمرکز به همراه پیشرفت‌های فناورانه پیشتاز در یک سیستم CT با قدرت تفکیک فضایی پیشرو در صنعت تصویربرداری به اوج خود رسیده است و نیاز به دز تابشی را کاهش داده است.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion LB
  Aquilion™ LB که برای گسترش ابعاد CT طراحی شده است؛ فناوری‌های CT شرکت Canon Medical Systems که موفق به کسب جوایزی شده‌اند را با مزایای یک پلتفرم بزرگ ترکیب می‌کند. Aquilion LB یک میدان دید واقعی (FOV) 70 سانتیمتری را فراهم می‌کند و آناتومی بیشتری را با دقت بیشتر از قبل پوشش می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Vitrea® Advanced Visualization
  Vitrea® Visualization Advanced یک پلتفرم ماژولار مشاهده تصاویر پزشکی است که طیف وسیعی از عملکردها را با امکان برای افزودن قابلیت‌های بیشتر در صورت نیاز، به شما ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Artemis 2D/3D
  Artemis 2D/3D برای ارائه بهترین نتایج بالینی در میان دستگاه‌های هم‌رده خود برای غربالگری ناهنجاری‌های پستان و ماموگرافی تشخیصی طراحی شده است.
  جزییات بیشتر
 • Artemis S
  Artemis S یک انتخاب ایمن و کارآمد برای ماموگرافی دیجیتال مقرون به صرفه است. این دستگاه می‌تواند بارهای کاری سخت را از معاینات غربالگری روزانه تا معاینات تکمیلی و بیوپسی‌های دو بعدی انجام دهد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan 3T
  شرکت Canon با دستگاه Vantage Titan 3T یک سیستم MRI با دهانه (bore) عریضی ارائه می‌دهد که هیچ نقصانی در کیفیت تصویر ندارد. این دستگاه به دلیل کویل‌های گرادیان مستقر در خلأ Pianissimo، آرام و ساکت است. رابط گرافیکی و بصری M-Power، کاربری موثر، ساده و سریع این دستگاه را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Elan
  کیفیت تصویر بالا، اساسی‌ترین عامل کلیدی در دستگاه‌های MRI است. برای دستگاه Vantage Elan گستره وسیعی از فناوری‌های نوین، مخصوصاً در رابطه با کنترل میدان مغناطیسی، توسعه داده شده است که راهگشای دست‌یابی به کیفیت تصویر بالاست.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning SP
  آیا به دنبال یک سی‌تی اسکن 160 اسلایس هستید که مراقبت بهتر و تصویربرداری ایمنی را در بسته‌بندی متراکم و مقرون به صرفه ارائه می‌کند؟ Aquilion Lightning SP که برای کارکرد مطمئن و کارآمد در محیطی شلوغ طراحی شده است؛ در حال حاضر، دارای فناوری یادگیری عمیقی است که در سخت‌افزار موجود آن ادغام شده است تا تصاویر با کیفیت بالا را به روشی سریع و مقرون به صرفه ارائه دهد.
  جزییات بیشتر
 • Global Illumination
  Global Illumination یک تکنیک رندر سه بعدی/چهار بعدی متحولانه است که در گردش‌کار Vitrea Advanced Visualization موجود می‌باشد و به شما کمک می‎‌کند تا تصاویری واقع‌بینانه‌تر از آناتومی انسان را ارائه دهید.
  جزییات بیشتر
 • Olea Solutions
  فناوری‌های جامع و خودکار Olea Medical به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به طور یکپارچه در گردش‌کار بالینی ادغام شوند؛ همکاری را ارتقا دهند و روش ارزیابی برای بسیاری از آسیب‌شناسی‌ها با پارامترهای کیفی و کمّی فوری را بهینه‌سازی کنند.
  جزییات بیشتر
 • Vantage Titan
  اسکنرهای MRI جدید، از دهانه (bore) عریض‌تری برای پذیرش بیماران چاق و کاهش ترس از فضاهای بسته (claustrophobia) برخوردار هستند. برای ساخت چنین دهانه‌های بازی، مگنت دستگاه باید از نو طراحی شود؛ هرچند که در غالب موارد این مهم، لحاظ نشده و همگنی میدان مغناطیسی مورد اغفال قرار می‌گیرد.
  جزییات بیشتر
 • Automation Platform
  Automation Platform با ارائه یک لایه اضافی از اطلاعات به تصویربرداری مشارکتی، یک محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و بدون کلیک است که برای کسب نتایج سریع و قابل اجرا در هر زمان، از فناوری یادگیری عمیق به منظور ساده‌سازی گردش‌کار شما استفاده می‌کند. این محصول از مرحله اسکن تا تصمیم‌گیری بالینی، از پردازش و ارائه تصاویر دقیق برای تریاژ پشتیبانی می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 400
  Aplio 400 در هر زمینه‌ای از تصویربرداری پا به عرصه می‌گذارد. این دستگاه با تضمین این که هر معاینه کیفیت بهینه را داراست؛ کیفیت تصاویر بی‌نظیر، بهره‌وری عالی و گردش‌کار ارگونومیکی را با کنسول کاملاً قابل تنظیم، مهیا می‌کند. ابزارهای تخصصی، قابلیت‌های تصویربرداری حجمی حرفه‌ای و گزینه‌های کمّی‌سازی این دستگاه، نیازهای کلینیکی شما را برآورده می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio a550
  Aplio a550 فناوری‌های تصویربرداری پیشرو در صنعت، برنامه‌های کاربردی پیشرفته و روش‌های کنترل بصری را برای پزشکان پر مشغله ادغام و تجمیع می‌کند. Aplio a550 که برای افزایش بهره‌وری و توان عملیاتی، ضمن اعتلای اطمینان بالینی طراحی شده است؛ سیستم ایده‌آلی برای بخش‌های رایج تصویربرداری است.
  جزییات بیشتر
 • Aplio a450
  Aplio a450 یک محصول غنی از قابلیت‌ها است که حتی می‌تواند تا مقیاس گسترده‌ترین مجموعه‌های تشخیصی مناسب باشد. کیفیت تصویر عالی و کاربری بصری که از تجهیزات پیشرفته Canon Medical به ارث رسیده است؛ به شما کمک می‌کند تا از بهره‌وری فوق‌العاده و توان عملیاتی آن اطمینان حاصل کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i-series / Prism Edition
  با استفاده از فناوری جدید +iBeam در Aplio i-series / Prism Edition ، روز خود را بسازید! با توجه به وفور ابزارهای تشخیصی و مداخله‌ای پیشرفته در این دستگاه، با ایجاد روش‌های تشخیصی جدید، رنگ تازه‌ای به دنیایتان بزنید و برای افزایش توانایی بالینی خود، با سایر مدالیته‌های تصویربرداری و سایر متخصصان، همکاری نمایید.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Prime
  Aquilion Prime پیشرفته‌ترین فناوری‌هایی که برای برآورده ساختن نیازهای فعلی و آتی کلینیکی شما طراحی شده‌اند را در کنار هم، گرد آورده است. ویژگی‌های مبدعانه این دستگاه، تضمین می‌کند که برای بهترین تشخیص ممکن، تصاویر با کیفیت با کمترین دز ممکن برای بیمار، به صورت روزمره، اتخاذ می‌شوند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Lightning
  ™Aquilion Lightning سیستم CT هلیکال 32 اسلایس با 16 ردیف آشکارساز شرکت Canon Medical Systems است که برای تصویربرداری از کل بدن، از فناوری‌های پیشرفته برای بهینه‌سازی مراقبت از بیمار و تسریع تصمیم‌گیری بالینی استفاده می‌کند. ویژگی‌های نوآورانه این دستگاه اطمینان می‌دهد که تصاویر همسانگرد به طور معمول، با کیفیت بالا و با دز کم اتخاذ می‌شوند.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion Prime SP
  Aquilion Prime SP جدید با برخورداری از توان عملیاتی تصویربرداری سریع از بیمار، اسکن عالی قلب و قابلیت‌های تشخیصی جدید، یک سیستم CT برای همه نیازهای تصویربرداری شما است. Aquilion Prime SP ساخته شده با فناوری ممتازی که مستقیماً از CT پیشرفته ما به آن منتقل شده است؛ به شما امکان می‌دهد تا از همه بیماران از کودکان تا بزرگسالان عظیم‌الجثه، مراقبت کنید.
  جزییات بیشتر
 • Mobile CT
  از قدرت سیستم‌های سی‌تی اسکن Aquilion Prime SP و Aquilion Lightning 80 در هر کجا و هر زمان که به آنها نیاز دارید؛ بهره برداری کنید. طراحی تجهیزات پزشکی قابل حمل ما بدون هیچ نقصانی در ایمنی، گردش‌کار یا کیفیت تصویر، تصویربرداری از بیمار با توان عملیاتی بالا را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Clinical Applications
  Clinical Applications برای زمینه‌های مختلف تصویربرداری‌ و تنوع متفاوتی از مدالیته‌ها ارائه شده‌اند.
  جزییات بیشتر
 • Xario 200 Platinum Series
  محیط بهداشت و درمان این دوران چالش برانگیز است. Xario 200 Platinum Series نیازهای کلینیکی شما را با کاربری ساده، گردش‌کار منعطف و تصویربرداری با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه برآورده می‌سازد. Xario محدوده وسیعی از ابزارهای کلینیکی را ارائه می‌دهد که با آنها می‌توانید از وضوح و قدرت تفکیک بی‌نقصان تصاویر برای محدوده وسیعی از شرایط کلینیکی محظوظ و بهره‌مند گردید.
  جزییات بیشتر
بستن