• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
آرشیو حوزه های پزشکی
مرهون تنوع وسیع مدالیته‌های مختلف تصویربرداری توشیبا (Canon فعلی) اعم از CT، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، رادیوگرافی و فلوروسکوپی، رادیوگرافی مداخله‎‌ای و MRI و با توجه به رده‌بندی و مدل‌های متعدد در هر مدالیته، نیازهای بالینی، همواره در هر یک از زمینه‌های تخصصی زیر برآورده می‌شوند. رادیولوژی، کاردیولوژی، بهداشت و درمان زنان، خدمات مشترک، آنژیوگرافی، مراقبت های اورژانسی، گوارش، آنکولوژی، ارتوپدی و معاینات اسکلتی-عضلانی، روماتولوژی، پزشکی ورزشی و تصویرسازی های پیشرفته.
پزشکی ورزشی
 • Vitrea Workstation
  ™Vitrea Workstation متصل به اسکنر، با توسعه گردش‌کار فراتر از کنسول، بهره‌وری را افزایش می‌دهد. قابلیت تمام و کمال Vitrea و Vitrea fX، مجموعه ابزارهای جامع مورد نیاز طراحی درمان بیماران را عرضه می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Vitrea View
  Vitrea View نمایشگر عمومی Vital است. این محصول دسترسی سریع به تصاویر با و بدون فرمت DICOM را از هر آرشیوی با استفاده از یک جستجوگر یا تبلت، فراهم می‌کند. Vitrea View با در دسترس قرار دادن اطلاعات بیمار از روی سیستم‌های مجزا و با اجتماع یکپارچه با شبکه‌های EMR ، HIE و EHR، پزشکان را یاری می‌رساند. همچنین به زبان HTML و فاقد جستجوگر و محفظه نگهداری می‌باشد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i900
  طراحی متحولانه iBeam در دستگاه Aplio با قدرت پردازشی شگرف، از ظریف‌ترین تا درشت اندام‌ترین بیماران، وضوح تصویر و قدرت تفکیک غیرمنتظره‌ای را توامان با عمق نفوذ بهبود یافته، ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i800 RAD
  Aplio i800 RAD برای ارائه دقت و بهره‌وری کلینیکی طراحی شده است. تصاویر واضح با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته در کنار ابزارهای تخصصی فراوان به شما در تشخیص سریع و با اطمینان، یاری می‌رساند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio i700
  Aplio i700 با ترکیب تصویربرداری فوق‌العاده و محدوده وسیعی از ابزارهای تخصصی و کاربری بسیار ساده، به گونه‌ای طراحی شده است که همواره نیازهای کلینیکی شما را برآورده کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio a
  با استفاده از Aplio a به عنوان محصولی مقیاس‌پذیر و با کارایی بالا، می‌توانید نیازهای بالینی خود را در حال حاضر و در آینده برطرف کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 500
  هر بیماری منحصر به فرد است و بسیاری از بیماران چالش برانگیزند. Aplio 500 عملکرد کلینیکی فوق‌العاده‌ای را برای عمده بیماران به ارمغان می‌آورد. فناوری منحصر به فرد این دستگاه، سطحی از دقت و بهره‌وری کلینیکی بی‌همتایی را به همراه کاربری ساده ممکن ساخته است و به شما اجازه می‌دهد تا به تشخیص سریعتر و مطمئن‌تری نسبت به سابق، دست یابید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 300
  برای کارایی‌های پیشرفته و با اطمینان همیشگی، فراتر از Aplio 300 را نجویید! این دستگاه مقرون به صرفه، سود بخش، چندکاربردی و شکیل، تصویربرداری فوق‌العاده‌ای را با عمق نفوذ و جزئیات بارزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی، به ارمغان می‌آورد. قابلیت‌های جامع موجود در این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر را به سهولت روی دستگاه یا محیط شبکه، بازبینی، مدیریت و گزارش‌دهی کنید.
  جزییات بیشتر
 • Aplio CV
  رده دستگاه‌های اختصاصی قلب و عروق Aplio کارایی برجسته‌ای را با دقت، اطمینان تشخیصی و بهره‌وری کلینیکی عالی تامین می‌کنند. این رده از دستگاه‌ها با محفظه نگهداری پردازش الکترونیکی کوچکتر و سبکتر، به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا پویایی را افزایش دهند؛ مشاهده تصاویر را بهینه سازند و گردش‌کار ارگونومیکی را برای شما مهیا کنند.
  جزییات بیشتر
 • Xario 100G
  Xario 100G قابلیت تحرک فوق‌العاده را با عملکرد کامل و طیف کاملی از برنامه‌های به اثبات رسیده در یک سیستم کوچک و همه کاره ترکیب می‌کند. با حداکثر 4 ساعت ذخیره باتری و فناوری آماده به کار هوشمند، این سیستم به طور کامل در هر مکانی که به آن نیاز دارید؛ تنها ظرف 2 ثانیه برای شروع به کار آماده می‌شود و برای کار در بیمارستان یا کلینیک به صورت متحرک ایده‌آل است.
  جزییات بیشتر
 • Viamo c100
  Viamo تمامی مزیت‌های یک دستگاه سونوگرافی قابل حمل را با دقت، بهره‌وری و سهولت تشخیص یک دستگاه ساکن cart-based ترکیب و عجین می‌کند. پردازنده تصویر و پروب‌های مشترک با دستگاه Aplio، کیفیت تصویر بی‌نقصانی را برای Viamo رقم می‌زند. صفحه لمسی این دستگاه کاملاً قابل برنامه‌ریزی است و دسترسی مستقیم شما به مجموعه قابلیت‌های کمّی‌سازی و تصویربرداری را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Viamo sv7
  Viamo sv7 فناوری‌های تصویربرداری برتر را با ابعاد و جلوه بصری یک گوشی یا تبلت هوشمند ترکیب می‌کند. کیفیت تصویر استثنایی در یک صفحه لمسی بزرگ که به سهولت قابل دیدن است؛ سونوگرافی با کیفیت بالا را در شرایط متعددی به منظور تسهیل روش معاینات و افزایش اعتماد به نفس بالینی در دسترس قرار می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Aquilion ONE GENESIS
  Aquilion ONE™ / GENESIS Edition فراتر از تکامل یک CT با قابلیت تصویربرداری حجمی دینامیکی است. تحقیقات فشرده و بالینی متمرکز به همراه پیشرفت‌های فناورانه پیشتاز در یک سیستم CT با قدرت تفکیک فضایی پیشرو در صنعت تصویربرداری به اوج خود رسیده است و نیاز به دز تابشی را کاهش داده است.
  جزییات بیشتر
 • Vitrea® Advanced Visualization
  Vitrea® Visualization Advanced یک پلتفرم ماژولار مشاهده تصاویر پزشکی است که طیف وسیعی از عملکردها را با امکان برای افزودن قابلیت‌های بیشتر در صورت نیاز، به شما ارائه می‌دهد.
  جزییات بیشتر
 • Global Illumination
  Global Illumination یک تکنیک رندر سه بعدی/چهار بعدی متحولانه است که در گردش‌کار Vitrea Advanced Visualization موجود می‌باشد و به شما کمک می‎‌کند تا تصاویری واقع‌بینانه‌تر از آناتومی انسان را ارائه دهید.
  جزییات بیشتر
 • Automation Platform
  Automation Platform با ارائه یک لایه اضافی از اطلاعات به تصویربرداری مشارکتی، یک محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و بدون کلیک است که برای کسب نتایج سریع و قابل اجرا در هر زمان، از فناوری یادگیری عمیق به منظور ساده‌سازی گردش‌کار شما استفاده می‌کند. این محصول از مرحله اسکن تا تصمیم‌گیری بالینی، از پردازش و ارائه تصاویر دقیق برای تریاژ پشتیبانی می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio 400
  Aplio 400 در هر زمینه‌ای از تصویربرداری پا به عرصه می‌گذارد. این دستگاه با تضمین این که هر معاینه کیفیت بهینه را داراست؛ کیفیت تصاویر بی‌نظیر، بهره‌وری عالی و گردش‌کار ارگونومیکی را با کنسول کاملاً قابل تنظیم، مهیا می‌کند. ابزارهای تخصصی، قابلیت‌های تصویربرداری حجمی حرفه‌ای و گزینه‌های کمّی‌سازی این دستگاه، نیازهای کلینیکی شما را برآورده می‌کند.
  جزییات بیشتر
 • Aplio a550
  Aplio a550 فناوری‌های تصویربرداری پیشرو در صنعت، برنامه‌های کاربردی پیشرفته و روش‌های کنترل بصری را برای پزشکان پر مشغله ادغام و تجمیع می‌کند. Aplio a550 که برای افزایش بهره‌وری و توان عملیاتی، ضمن اعتلای اطمینان بالینی طراحی شده است؛ سیستم ایده‌آلی برای بخش‌های رایج تصویربرداری است.
  جزییات بیشتر
 • Aplio a450
  Aplio a450 یک محصول غنی از قابلیت‌ها است که حتی می‌تواند تا مقیاس گسترده‌ترین مجموعه‌های تشخیصی مناسب باشد. کیفیت تصویر عالی و کاربری بصری که از تجهیزات پیشرفته Canon Medical به ارث رسیده است؛ به شما کمک می‌کند تا از بهره‌وری فوق‌العاده و توان عملیاتی آن اطمینان حاصل کنید.
  جزییات بیشتر
 • Mobile CT
  از قدرت سیستم‌های سی‌تی اسکن Aquilion Prime SP و Aquilion Lightning 80 در هر کجا و هر زمان که به آنها نیاز دارید؛ بهره برداری کنید. طراحی تجهیزات پزشکی قابل حمل ما بدون هیچ نقصانی در ایمنی، گردش‌کار یا کیفیت تصویر، تصویربرداری از بیمار با توان عملیاتی بالا را ممکن می‌سازد.
  جزییات بیشتر
 • Xario 200 Platinum Series
  محیط بهداشت و درمان این دوران چالش برانگیز است. Xario 200 Platinum Series نیازهای کلینیکی شما را با کاربری ساده، گردش‌کار منعطف و تصویربرداری با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه برآورده می‌سازد. Xario محدوده وسیعی از ابزارهای کلینیکی را ارائه می‌دهد که با آنها می‌توانید از وضوح و قدرت تفکیک بی‌نقصان تصاویر برای محدوده وسیعی از شرایط کلینیکی محظوظ و بهره‌مند گردید.
  جزییات بیشتر
 • Vitrea Advanced
  ®Vitrea Advanced راهکارهایی قدرتمند با کاربردهای پیشرفته‌ای برای تصویربرداری‌های قلبی-عروقی، نو-رگزایی و آنکولوژی عرضه می‌کند. این محصول با بهره‌مندی از بهترین کاربردهای کلینیکی در رده خود، به پزشکان کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری را ببینند و با گرد‌آوری تصاویر مدالیته‌های مختلف از تخصص‌های مختلف، به طور موثرتری اندازه‌گیری کنند. Vitrea Advanced fX راهکارهای تصویرسازی پیشرفته‌ای را برای اسکنر Aquilion ONE فراهم می‌آورد.
  جزییات بیشتر
بستن