• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
  • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
Toshiba Medical Systems

شرکت تجهیزات پزشکی پارس پس از انقلاب 1357 و به منظور فراهم آوردن سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه‌های پزشکی توشیبا در ایران و توسط مدیران و مهندسین با سابقه در همین زمینه پا به عرصه وجود گذاشت. در طی چهار دهه گذشته و علی‌رغم فراز و نشیب‌های مختلف در تمامی دوران جنگ تحمیلی، همواره در کنار رزمندگان عزیز مشغول خدمت‌رسانی و سرویس سیستم‌های پزشکی و مخصوصاً، تصویربرداری‌های پرتابل و سیستم‌های اتاق عمل سیار توشیبا در جبهه‌های جنگی بوده و در دوران شکوفایی بعد از جنگ تحمیلی نیز با در اختیار گذاردن دستگاه‌های رادیولوژی و سونوگرافی به شهرهای بازسازی شده، خدمات ارزنده‌ای به مردم از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تامین اجتماعی ارائه داده است؛ به طوری که هم اکنون، اکثر دستگاه‌های قدیمی با عمری بالغ بر چهل سال، همچنان با پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت، مشغول خدمت‌رسانی به بیماران می‌باشند.

درباره TOSHIBA

گروه پزشکی توشیبا طیف وسیعی از محصولات تصویربرداری-تشخیصی پزشکی اعم از CT، رادیوگرافی پرتوی ایکس، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی و MRI را در سرتاسر جهان عرضه می‌کند. از دسامبر 2016 گروه پزشکی توشیبا عضوی از گروه Canon شده است. در راستای تحقق فلسفه "Made for Life" بیماران در مرکز توجه تمام فعالیت‌های ما قرار دارند. ماموریت ما فراهم آوردن محصولاتی برای متخصصان پزشکی است که فعالیت‌های مرتبط آنان با حوزه سلامت و رفاه بیماران در سراسر دنیا را پشتیبانی کند. هدف ما عرضه فرصت‌های سلامت بهینه به بیماران از طریق ایمنی، راحتی و کارایی بی‌نقصان محصولاتمان است.

 

ما در گروه پزشکی توشیبا در رابطه تنگاتنگی با شرکایمان از جوامع پزشکی، آکادمیک و تحقیقاتی به فعالیت می‌پردازیم. ما روابط را بر اساس شفافیت، اعتماد و احترام بنا می‌کنیم. با یکدیگر مانند یک فرد واحد در تلاشیم تا محصولات پیشتازی در صنعت تولید کنیم که کیفیت زندگی غنی و پرباری را به ارمغان آورد.

 

بستن