• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
  • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
تجهیزات پزشکی پارس

شرکت تجهیزات پزشکی‌ پارس شرکتی مختص جامعه ارزشمند پزشکی‌ ایران.

شرکت تجهیزات پزشکی پارس

شرکت تجهیزات پزشکی پارس پس از انقلاب 1357 و به منظور فراهم آوردن سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه‌های پزشکی توشیبا در ایران و توسط مدیران و مهندسین با سابقه در همین زمینه پا به عرصه وجود گذاشت.
در طی چهار دهه گذشته و علی‌رغم فراز و نشیب‌های مختلف در تمامی دوران جنگ تحمیلی، همواره در کنار رزمندگان عزیز مشغول خدمت‌رسانی و سرویس سیستم‌های پزشکی و مخصوصاً، تصویربرداری‌های پرتابل و سیستم‌های اتاق عمل سیار توشیبا در جبهه‌های جنگی بوده و در دوران شکوفایی بعد از جنگ تحمیلی نیز با در اختیار گذاردن دستگاه‌های رادیولوژی و سونوگرافی به شهرهای بازسازی شده، خدمات ارزنده‌ای به مردم از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تامین اجتماعی ارائه داده است؛ به طوری که هم اکنون، اکثر دستگاه‌های قدیمی با عمری بالغ بر چهل سال، همچنان با پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت مشغول خدمت‌رسانی به بیماران می‌باشند.


شرکت تجهیزات پزشکی پارس همچنین، یکی از اولین شرکت‌های وارد کننده و سرویس‌دهنده سیستم‌های سی‌تی اسکن در ایران بوده است و تاکنون، بالغ بر سیصد و چهل سیستم سی‌تی اسکن توشیبا را ظرف بیست و هشت سال گذشته به ایران وارد کرده و با پوشش کامل خدمات پشتیبانی به جامعه پزشکی ایران خدمت نموده است.
شرکت تجهیزات پزشکی پارس در هر دو زمان متفاوت قبل و بعد از رفع تحریم‌های اقتصادی در ایران، با کمک کمپانی توشیبا (Canon فعلی) و موسسات مالی داخلی و خارجی، فعالیت‌های کلینیکی یا بیمارستانی در حوزه تشخیص پزشکی و با امکان سرمایه‌گذاری و مشارکت با بخش‌های خصوصی یا دولتی در زمینه دستگاه‌های پیشرفته پزشکی نظیر سی‌تی اسکن، MRI، آنژیوگرافی، سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی توشیبا و ... را داشته است و تا امروز نیز این خدمات و فعالیت‌ها را عرضه می‌کند.


در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر در هریک از زمینه‌های فعالیت‌های این شرکت، خواهشمند است با ایمیل Info@tppmade4life.com تماس حاصل فرمایید. بدیهی است که مهندسین و متخصصین این شرکت صمیمانه آماده جوابگویی و رفع نیاز شما خواهند بود.

بستن