• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
POWERFUL IMAGING, SMALL PACKAGE
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • تصویربرداری قوی، بسته‌بندی کوچک

   Viamo sv7 فناوری‌های تصویربرداری برتر را در حد جلوه بصری یک گوشی یا تبلت هوشمند ترکیب می‌کند. کیفیت تصویر استثنایی در صفحه لمسی بزرگ این دستگاه که به سادگی قابل مشاهده است؛ سونوگرافی با کیفیت بالا را در شرایط مختلف در دسترس قرار می‌دهد تا مراحل تصویربرداری را تسهیل کند و اعتماد به نفس بالینی را ارتقا بخشد.

    

 • فناوری تصویربرداری

  تصویربرداری قوی در بسته‌بندی کوچک

  • تصویربرداری قوی در بسته‌بندی کوچک
   تصویربرداری قوی در بسته‌بندی کوچک

   Viamo sv7 یک محصول اولتراسوند فوق‌العاده جمع و جور است که فناوری‌های تصویربرداری ممتاز را در حد جلوه بصری یک دستگاه هوشمند ترکیب می‌کند. کیفیت تصویر استثنایی در صفحه نمایش لمسی بزرگ 12 اینچی این دستگاه که به سادگی قابل مشاهده است؛ سونوگرافی با کیفیت بالا را در شرایط مختلف در دسترس قرار می‌دهد تا مراحل تصویربرداری را تسهیل کند و اعتماد به نفس بالینی شما را ارتقا بخشد.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Viamo sv7 قابلیت تصویربرداری در مراقبت‌های خاص بالینی (POC) با کیفیت بالا و گردش‌کار یکپارچه و بی‌وقفه را به طور قابل اعتمادی، در هر جایی که نیاز باشد؛ چه به عنوان یک سیستم قابل حمل دستی و چه به عنوان یک دستگاه ساکن نصب شده روی چرخ دستی اختیاری، ارائه می‌دهد.

    

    

  • تصویربرداری معتبر، نتایج قابل اعتماد
   تصویربرداری معتبر، نتایج قابل اعتماد

   شرایط بحرانی و اورژانسی مستلزم تصویربرداری سهل‌الوصول، عملکرد قوی و کاربری بصری و کاملاً شهودی است. Viamo sv7 فناوری تصویربرداری ممتاز همراه با گردش‌کار ساده را در یک سیستم قوی و سبک وزن ارائه می‌دهد.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   • کیفیت تصویر چشمگیر

   مجموعه‌ای از فناوری‌های تصویربرداری یکپارچه مانند تصویربرداری هارمونیک افتراقی بافت (Differential Tissue Harmonics)، Precision و ApliPure در دستیابی به تصویر واضح‌تر و تشخیص و درمان قابل اعتمادتر کمک می‌کنند.

    

    


   • میدان دید گسترده

   تصویربرداری ذوزنقه‌ای که برای پروب خطی این دستگاه عرضه شده است؛ میدان دید را برای مرور بهتر منطقه مورد نظر در هر دو حالت تصویر grayscale و داپلر رنگی گسترش می‌دهد.

    

    


   • تصاویر مورفولوژی و جریان خون در کنار هم

   قابلیت TwinView تصاویر حالت B-mode و داپلر رنگی را در کنار هم نمایش می‌دهد و امکان پایش مورفولوژی و جریان خون عروق را به صورت همزمان، در کنار هم فراهم می‌کند.

    

    


   • کمّی‌سازی جامع

   Viamo sv7 دارای یک بسته جامع از قابلیت‌های اندازه‌گیری‌ استاندارد و پیشرفته برای طیف وسیعی از کاربردهای بالینی، از جمله تصویربرداری قلب و عروق، شکم-لگن و زنان و زایمان است.

    

    

  • پروب‌های کوچک، سبک و ارگونومیک
   پروب‌های کوچک، سبک و ارگونومیک

   Viamo sv7 دارای مجموعه‌ای متنوع از پروب‌های ظریف است که طیف وسیعی از نیازهای تصویربرداری را در تمام مراحل مراقبت‌های خاص بالینی (POC) و معاینات رایج، از جمله FAST و eFAST پوشش می‌دهد.

    

  • یک دستگاه اولتراسوند جامع
   یک دستگاه اولتراسوند جامع

   با Viamo sv7، می‌توانید معاینات روزمره را با کیفیت و راحتی مشابه با دستگاه‌های ساکن cart-based روی چرخ دستی، مستقیماً در شرایط مراقبت‌های خاص، برنامه‌ریزی، اجرا و مستندسازی کنید.

    

 • مزایای بهره‌وری

  قابلیت حمل نامحدود

  • قابلیت حمل نامحدود
   قابلیت حمل نامحدود

   Viamo sv7 با قابلیت حمل فوق‌العاده، شما را قادر می‌سازد تا در شرایط مراقبت‌های خاص و اورژانسی، تصویربرداری فوری و جامعی را در اختیار بیماران خود قرار دهید. Viamo sv7 با ذخیره باتری حداکثر 3 ساعته برای تصویربرداری، و ظرفیت حافظه 256 گیگابایت، همواره و هر شرایطی، آماده کاربری  است.

    

   sou

    


    

   Viamo sv7 قابلیت تصویربرداری فوری در شرایط مراقبت‌های ویژه در اتاق عمل (OR) یا تصویربرداری‌های مداخله‌ای را ارائه می‌دهد.

    

    

    


    

   Viamo sv7 تصویربرداری اولتراسوند را مستقیماً، بر بالین بیمار یا هر مکان دیگری در داخل یا خارج از محل کار می‌آورد.

    

    


    

   Viamo sv7 با طیف گسترده‌ای از تنظیمات پیش‌فرض (preset) و پروب‌های اختصاصی خود، می‌تواند در کل بیمارستان یا درمانگاه به اشتراک گذاشته شود.

    

    


    

   Viamo sv7 به عنوان یک سیستم کاملاً متحرک و قابل حمل، به راحتی همراه شما به مکان‌های اقماری جابجا می‌شود تا تصویربرداری با کیفیت و قابل اطمینانی را ارائه دهد.

    

    


    

   دسترسی به تصویربرداری عروقی با سونوگرافی می‌تواند در شرایط مراقبت‌های ویژه، از عوارض بعد از عمل جلوگیری کند.

    

    

  • انعطاف‌پذیر، سریع و آسان

   Viamo sv7 کاربری و گردش‌کاری کاملاً شهودی را ارائه می‌دهد. تصویربرداری با استفاده از طیف گسترده‌ای از تنظیمات پیش‌فرض (preset) بالینی و ابزارهای اتوماسیون گردش‌کار تسهیل می‌شود. این ویژگی به طور خاص، در شرایط پرتلاطم مراقبت‌های ویژه بسیار مفید است. کنترل ساده صفحه لمسی کاربری ساده سیستم را از همان لحظات آغازین معاینه، تضمین می‌کند.

    

    

    

   • بهینه‌سازی تصویر به صورت آنی

   قابلیت QuickScan با فشار یک دکمه به طور خودکار، کیفیت تصویر را بهینه می‌کند تا بتوانید در زمان کمتری، به ثبات بیشتری در معاینات خود نایل شوید.

    

    


   • معاینات تحت راهنمایی پروتکل

   قابلیت protocol assist یک روش قابل اعتماد برای اطمینان از انجام مداوم و آسان معاینات ارائه می‌دهد. این قابلیت به محض فعال شدن، با یک منوی واضح که خواندن آن آسان است؛ شما را گام به گام، در مدت زمان معاینه راهنمایی می‌کند.

    

    


   • دوربین داخلی

   برای افزایش سهولت کاربری، دوربین داخلی سیستم می‌تواند برای مستند‌سازی بصری یافته‌های درجا (in-situ)، اسکن بارکد برای ثبت بیمار یا جایگزینی علائم بدن (body mark) روی تصویر استفاده شود.

    

  • مستندسازی یکپارچه همه معاینات
   مستندسازی یکپارچه همه معاینات

   Viamo sv7 به عنوان یک محصول کامل، از معاینات روزانه تا نیازهای پیچیده بالینی، امکاناتی فراتر از هدایت مراحل تصویربرداری یا یک اسکن سریع را عرضه می‌کند. Viamo sv7 به عنوان یک سیستم اولتراسوند کاملاً برجسته، قابلیت تصویربرداری قدرتمند و انسجامی یکپارچه را در گردش‌کار مرکز تصویربرداری شما، به ویژه هنگامی که قابلیت حمل و محدودیت فضا در اولویت باشد؛ ارائه می‌دهد.

    

    

    

    

    

    

    

   Viamo sv7 مجهز به سیستم جامع مدیریت بیمار و تصویر، wireless DICOM و قابلیت‌های گسترده ارسال داده می‌باشد. صرف نظر از محلی که معاینه در آن انجام می‌شود؛ داده‌ها می‌توانند به راحتی، در سرورهای بخش وارد شوند.

    

بستن