• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE WORLD’S FIRST AND MOST ADVANCED DYNAMIC VOLUME CT SYSTEM JUST GOT EVEN BETTER
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • ابداعی که برای بهبود کیفیت زندگی همه مردم، از هرجا، طراحی شده است

   با معرفی Aquilion ONE ViSION Edition، راهکارهای کلینیکی قدرتمندی را هر زمان که به آن نیاز داشته باشید؛ برای شما و بیمارانتان ارائه می‌دهیم. Aquilion ONE ViSION Edition برای تمام بیماران، معاینه‌ای موفق، با کمترین دز تابشی ممکن و با کیفیت‌ترین نتایج تشخیصی را فراهم می‌آورد. برای اولین دفعه و برای هر دفعه !

     

  • تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر
   تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر

   Canon استانداردهای آشکارساز را باز تعریف می‌کند و دز بیمار را تا حداکثر 40% کاهش می‌دهد.

  • راه حلی برای رفع چالش‌های روزمره بالینی
   راه حلی برای رفع چالش‌های روزمره بالینی

   Canon با قابلیت‌های تصویربرداری کنتراست افزوده عاری از استخوان، نقشه‌برداری از توزیع ماده حاجب ید و کاهش آرتیفکت فلزی، تشخیص را تسهیل می‌کند.

    

  • عملکرد بهینه برای تمام اسکن‌ها
   عملکرد بهینه برای تمام اسکن‌ها

   Canon برای دزسنجی خودکار و بهینه، کاهش دز به روش بازگشتی را به صورت یکپارچه‌ای با گردش‌کار تلفیق کرده است.

  • FIRST
   FIRST

   فناوری بازسازی تصویر مدل محور به روش بازگشتی (MBIR) شرکت Canon تحت عنوان FIRST، از عهده چالش‌های گردش‌کار بر‌می‌آید. این فناوری به طور خودکار، تابش پرتو به بیمار را در معاینات روزمره بالینی تا 82% کاهش می‌دهد.

    

  • SEMAR
   SEMAR

   این قابلیت، جدیدترین مکمل مجموعه فناوری‌های تشخیصی تطبیقی است. در این ویژگی، الگوریتم پیچیده‌ای به کار گرفته شده است تا به صورت مجازی، آرتیفکت فلزی را حذف کند.

    

  • SURE-CARDIO
   SURE-CARDIO

   Aquilion ONE با انتخاب بهترین حالت تصویربرداری حین اسکن از تمام انواع بیماران قلبی، حتی در موارد آریتمی حاد، به شما یاری می‌رساند.

  • اسکن ریخت‌شناختی (MORPHOLOGICAL)
   اسکن ریخت‌شناختی (MORPHOLOGICAL)

   با توجه به هدف معاینه و ناحیه مورد نظر برای اسکن، می‌توانید تنوع وسیعی از روش‌های تصویربرداری را انتخاب کنید.

    

   • اسکن حجمی (VOLUME SCAN)

   اسکن حجمی محدوده‌ای تا حداکثر 160mm را پوشش می‌دهد؛ به طوری که اندام‌هایی مانند مغز و قلب را صرفاً در یک اسکن محوری (axial)، می‌توان تصویربرداری کرد. به این ترتیب، چون همپوشانی مورد نیاز برای اسکن هلیکال دیگر ضروری نیست؛ می‌توان دز تابش را برای بیمار کاهش داد.

    

    

   • اسکن حجمی وسیع (WIDE VOLUME SCAN)

   اسکن حجمی وسیع یک حالت اسکن محوری (axial) است که برای محدوده‌های اسکن فراتر از 160mm مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع اسکن در زمانی که تخت بیمار در حال جابجایی است؛ قبل از هر تابش (shot)، انجام می‌شود. هنگامی که معاینات عروقی تحت کنترل سیگنال ECG از سراسر قفسه سینه با دز کم ثبت می‌شود؛ مجموعه داده‌های متنوعی به طور خودکار، در یک حجم زیاد ادغام می‌شوند.

    

    

   • اسکن مارپیچی (HELICAL SCAN)

   اسکن ultrahelical با 160 ردیف آشکارساز، اسکن‌های سریع و بدون آرتیفکت حرکتی را تضمین می‌کند که برای تصویربرداری‌های تروما ایده‌آل است. نرخ نمونه‌برداری، برای کیفیت تصویر بالاتر، به بیش از 2900 نما در ثانیه، افزایش یافته است.

    

    

   • اسکن عملکردی (FUNCTIONAL SCANNING)

   Aquilion ONE برای تصویربرداری عملکردی، روشی که در دستگاه های متداول پوشش داده نمی‌شود؛ توسعه یافته است. با استفاده از این نوع تصویربرداری، دنیای جریان خون دینامیک، حرکت مفاصل و تنفس ریه‌ها را کشف کنید و دید خود را به حوزه‌های نوینی از تشخیص، گسترش دهید.

    

    

   • اسکن دینامیک حجمی (DYNAMIC VOLUME SCAN)

   در معاینات سر، تحولات و دینامیک جریان خون با استفاده از نرم‌افزار پرفیوژن، قابل ارزیابی و کمّی‌سازی است. در معاینات ارتوپدی، دینامیک حرکت مفاصل با انجام اسکن حین حرکت بیمار، قابل مشاهده است. هنگام معاینات قفسه سینه، عملکرد ریه را می‌توان هنگام تنفس آزاد مشاهده کرد. در معاینات آنژیوگرافی، جریان خون حین تزریق ماده حاجب، قابل مشاهده است. تصویربرداری دینامیک حجمی یک پیشرفت متحولانه در تصویربرداری CT است.

    

  • کاهش دز جمعی
   کاهش دز جمعی

   به حداقل رساندن دز تابشی از اولویت بالایی بین تمام پزشکان و کارکنان حوزه تصویربرداری پزشکی برخوردار است. دز باید متناسب با جثه و شکل هر بیمار، تنظیم شود. کارآیی سیستم‌های کنترل‌کننده خودکار تابش پرتو، برای ایفای این نقش و حفظ کیفیت تصویر تشخیصی، به اثبات رسیده است.

    
   سیستم کنترل تطبیقی تابش پرتو Canon تحت عنوان SUREExposure 3D، تماماً با زنجیره تصویربرداری عجین شده است و نتیجتاً، می‌تواند کمترین تابش مورد نیاز برای معاینه هر بیماری را محاسبه کند. با تلفیق قابلیت کاهش سه بعدی و تطبیقی دز به روش بازگشتی (AIDR 3D) در پروتکل اسکن، دز تابشی به طور خودکار تا حداکثر 75% نسبت به اسکن‌های بازسازی شده از روش filtered backprojection، کاهش می‌یابد.
    

    

    

   AIDR 3D الگوریتمی پیچیده است که به منظور کارآیی با داده‌های خام و همچنین، تصاویر بازسازی شده، طراحی شده است. جمیع پردازش‌های AIDR 3D به کاهش دز چشم‌گیری منجر می‌شود که برای معاینات با دز بسیار کم در تصویربرداری‌های بالینی روزمره، اساسی است. این الگوریتم بازگشتی نسبت به روش‌های غیر بازگشتی، در حذف نویز پس‌زمینه و حفظ اطلاعات تشخیصی، برتر است.

    

    

    
  • FIRST : جدیدترین روش بازگشتی برای بازسازی تصویر

   اولین چیزی که باید در مورد FIRST یا همان، بازسازی تصویر بر پایه مدل به روش بازگشتی و با نگاشت رو به جلو بدانیم؛ سادگی کاربری و کاربر-پسند بودن آن است. این تکنیک، بازسازی تصویر به روش بازگشتی و با دز بسیار کم را به پردازشی ساده و خودکار تبدیل می‌کند که با گردش‌کار روزانه به طور یکپارچه‌ای، همخوانی دارد.

    
    

   رادیولوژیست‌هایی که خواهان مطالعه و بررسی دقیق موتور پردازشی این دستگاه هستند که چنین قابلیت‌های تکنیکی پیشرفته‌ای را به اجرا می‌گذارد؛ FISRT را معادل "سریع" درمی‌یابند. Canon پیشبرد محاسباتی را تسریع کرده است تا این تکنیک بازسازی تصویر به روش بازگشتی را برای کلینیک‌ها، جایی که زمان بازسازی تصویر طولانی قابل قبول نیست؛ به ارمغان آورد. در FIRST، ابتدا یک بازسازی تصویر اولیه با استفاده از روش (FBP) filtered backprojection متداول روی داده اصلی (داده اندازه‌گیری شده) انجام می‌شود تا یک تصویر اولیه به دست آید. سپس، این تصویر رو به جلو نگاشت می‌شود تا مجموعه داده نگاشت رو به جلو (forward projection dataset) را تشکیل دهد (که اساساً حاصل جمع نگاشت‌ها از مقادیر هانسفیلد در امتداد مسیر هر پرتو است).  نهایتاً، این داده‌های نگاشت رو به جلو با داده‌های نگاشت اصلی مقایسه می‌شوند تا تفاوت‌های میان آن دو، مشخص شود. به این ترتیب، خطاهای روش FBP شناسایی شده و تصحیح می‌شوند. تصحیح بعدی، تجدید کردن تصویر اولیه است. این مرحله از تصحیح تصویر، شامل پردازش‌های پیچیده‌ای است؛ چرا که اطلاعات تکمیلی مرتبط با ابعاد نقطه کانونی (مدل اپتیک)، نویز فوتوالکتریک (مدل آماری)، مسیر باریکه مخروطی (مدل باریکه مخروطی) و پارامترهای دقیق اسکن (مدل سیستم)، همگی در این پردازش، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

    

    
    

   این پردازش‌ها به طور مکرر، تکرار می‌شود تا زمانی که اختلاف بین داده‌های نگاشت اولیه (داده‌های اندازه‌گیری شده) با داده‌های پیش‌بینی شده (نگاشت رو به جلو)، به حداقل برسد تا اطمینان حاصل شود که تصویری بسیار دقیق از بیمار با قدرت تفکیک فضایی بالا تولید می‌شود. چون این پردازش‌ها با تنظیم نویز بر اساس آناتومی، آمیخته هستند؛ FIRST به طور غیر قابل باوری، برای داده‌های با شمار فوتونی بسیار کم، معتبر و کارآمد است که به همین دلیل، دست‌یابی به کاهش قابل توجه دز تابشی برای همه معاینات را ممکن می‌سازد.

    

   FIRST که در دستگاه‌های CT از خانواده Aquilion ONE موجود است؛ قدرت تفکیک فضایی را بهبود می‌بخشد و در عین حال، با فراهم کردن اسکن‌هایی با دز بسیار کم، معاینات را برای بیماران، ایمن‌تر می‌سازد.

    

   مطابق فلسفه دیرینه "به حداقل رساندن دز برای همه بیماران"، عبارات زیر برای FIRST صدق می‌کنند:

   • در ترکیب با SUREExposure 3D ، کاهش خودکار دز را تضمین می‌کند.
   • برای بازسازی تصاویر تماماً حجمی (به وسعت 16cm)، فقط به 3 دقیقه زمان نیاز دارد.
   • با قابلیت بازسازی تصویر بی‌درنگ (real-time) تحت عنوان InstaView، پردازش بازسازی تصویر را به صورت موازی انجام می‌دهد.
   • به دلیل مدل‌سازی آناتومیک وابسته به شرایط بیمار، کیفیت تصویر طبیعی و بی‌همتایی را به ارمغان می‌آورد.

    


    

   نتیجه عملکرد FIRST در فعالیت‌های روزمره بالینی

    
   • بازسازی تصویر اولیه
   Original 1
    

   • بازسازی تصویر با FIRST

   FIRST 1 JPEG

    


   • بازسازی تصویر اولیه
   ORIG. 2
    

   • بازسازی تصویر با FIRST

   FIRST 2

  • ULTRA-LOW DOSE - فناوری طراحی شده برای به حداقل رساندن دز

   Aquilion ONE تنوعی از فناوری‌های پیشرفته را در یک دستگاه نسل جدید ترکیب می‌کند تا اتخاذ تصاویر با کیفیت و با کمترین دز تابشی را تضمین کند.

    
   • ACTIVE COLLIMATOR

   همسوساز فعال (active collimator) پرتوهای ایکسی که در بازسازی تصویر اسکن هلیکال مورد استفاده قرار نمی‌گیرند را حذف می‌کند. کولیماتور به طور خودکار، در آغاز و پایان محدوده اسکن فعال می‌شود و گستره باریکه پرتوی ایکس را محدود می‌کند و کاهش بیشتر دز را ممکن می‌سازد. با استفاده از همسوسازی فعال، تابش پرتو می‌تواند تا حداکثر 20% کاهش یابد.

    


   • با استفاده از SURECARDIO PROSPECTIVE بر غیر منتظره‌ها، غلبه کنید

   Aquilion ONE با یک اسکن محوری (axial) تک دورانی، آنژیوگرافی کرونری را انجام می‌دهد. این امر، نه تنها یکنواختی تصویر در راستای محور z را تضمین می‌کند؛ بلکه به سبب زمان کوتاه اسکن نیز، نیاز به ماده حاجب را کاهش می‌دهد. با استفاده از SURECARDIO Prospective حتی بیماران مبتلا به آریتمی نیز می‌توانند با موفقیت اسکن شوند؛ ضمن آنکه دز آنها تا حد ممکن، پایین نگه داشته می‌شود. به این ترتیب، هر اسکن و در هر زمان، با استفاده از این قابلیت، یک اسکن بهینه با کمترین دز برای هر بیمار خواهد بود.

    

   • SUREEXPOSURE 3D ADAPTIVE

   SUREExposure 3D Adaptive  قابلیتی است که به طور پیوسته، دز تابشی را در جهات y، x و z ، بر اساس ابعاد و شکل بدن بیمار، تعدیل می‌کند. با استفاده از این قابلیت تعدیل‌سازی دز، دز تا حداکثر 40% کاهش می‌یابد.

    
   SUREEXPOSURE 3D Adaptive
    

   • گام مارپیچی متغیر (VARIABLE HELICAL PITCH)

   با استفاده از (Variable Helical Pitch (vHP می‌توان معایناتی را تعریف و اجرا کرد که در آنها، گام هلیکال به طور خودکار در یک نقطه مشخص شده توسط کاربر در حین اتخاذ تصویر بدون توقف حرکت تخت، تغییر می‌کند. به عنوان مثال، در یک معاینه CT آنژیوگرافی از آئورت، اسکن زمان‌بندی شده (gated) با سیگنال ECG با گام (pitch) آهسته در ناحیه قفسه سینه، به طور یکپارچه‌ای جایگزین اسکن زمان‌بندی نشده‌ای (non-gated) با گام (pitch) سریعتر در ناحیه آئورت شکمی می‌شود. vHP حین انجام معاینات ترکیبی، گردش‌کار بهینه و زمان اسکن کوتاهی را فراهم می‌آورد و ضمناً، دز تابشی و میزان ماده حاجب را نیز کاهش می‌دهد.

    


   • فناوری CONEXACT با اسلایس دوتایی (DOUBLE SLICE)

   داده‌های حجمی اتخاذ شده، با استفاده از تمامی مزایای فناوری ConeXact می‌توانند با چگالی دو برابر بازسازی شوند که به بازسازی تصاویر سه بعدی و چند صفحه‌ای (MPR) واقعی‌تری، منجر می‌شود.

    

   Double-Slice Technology

   CONEEXACT Reconstruction

    


   • HYBRID VIEW

   با استفاده از کرنل بازسازی تصویر هیبریدی Canon، در زمان و فضای ذخیره‌سازی، صرفه جویی کنید. این الگوریتم‌های تازه معرفی شده بازسازی تصویر به روش بازگشتی، در یک تصویر، ریه‌ها را با وضوح بالا و بافت نرم را با قدرت تفکیک عالی، در کنار یکدیگر، نمایش می‌دهند. زمان خوانش تصویر کوتاه شده است؛ زیرا شما برای تشخیص دقیق، کافی است که صرفاً روی یک سری از تصاویر، تمرکز کنید.

    

    
    
  • طراحی VISION

   قابلیت ViSION طراحی شده توسط Canon برای رفاه حال بیماران شما، فراتر از اتاق اسکن، توسعه یافته است.

    
   هنگام توسعه Aquilion ONE ViSION ، راحتی بیمار و کاربرپسندی آن، مورد توجه ویژه قرار گرفته است. فرآیندهای تولید سازگار با محیط زیست و فناوری هیبریدی منحصر به فرد این دستگاه، در سلامتی نسل‌های آینده، اهمیت بسزایی دارد.
    
   • گنتری ONE 

   بخش پزشکی شرکت Canon از تجربه و تخصص موجود در غالب فناوری‌های پیشرفته شرکت Canon، بهره‌برداری کرده است تا گنتری متحولانه Aquilion ONE ViSION را توسعه دهد. این گنتری با توجه به نوع مهندسی انجام شده، برای کاربری روزمره، در 0,275 ثانیه یک دوران کامل کرده و شتابی معادل 48g ایجاد می‌کند. این درحالی است که از بالاترین سطح دقت و کیفیت تصویر برخوردار است.

    

   یک دهانه (bore) باز و عریض (78cm) تضمین می‌کند که حتی بیماران با بزرگترین جثه و ابعاد، حین اسکن، بتوانند به راحتی روی تخت دراز بکشند. این نوع طراحی، حین اقدامات مداخله‌ای نیز دسترسی عالی پزشکان به بیمار را فراهم می‌آورد.

    
    
   • تخت ONE

    تخت Aquilion ONE ViSION برای راحتی بیماران شما و همچنین سادگی موقعیت‌دهی بیماران توسط کاربران دستگاه، مهندسی شده است. عریض‌ترین تخت موجود در بازار، احساس امنیت فوق‌العاده‌ای را برای بیمارانتان حین موقعیت‌دهی و اسکن، تامین می‌کند.

    

   Tech Assist Lateral Slide ویژگی منحصر به فرد دیگری از دستگاه‌های CT شرکت Canon است که سادگی بی‌نظیری را در استقرار بیمار، بدون هیچ کشش یا فشار فیزیکی برای کاربر، فراهم می‌آورد.

    
    
   • ONE HYBRID

   طراحی نیروی محرکه هیبریدی این دستگاه، انرژی گنتری حین شتاب منفی برای توقف تیوب را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و از آن برای انتقال انرژی به اجزای گنتری استفاده می‌کند. ویژگی هوشمندانه این طراحی مصرف انرژی را به حداقل رسانده و متعاقباً، آلودگی‌های ناشی از سوخت‌های کربنی در محیط زیست را کاهش می‌دهد.

    

    Aquilion ONE ViSION التزام و تعهد شرکت Canon نسبت به محیط زیست را به نمایش می‌گذارد و بر اساس گواهی Aquilion ONE مضمون بر "محصولی آگاه از محیط زیست" شکل می‌گیرد.

    
  • گردش‌کار VISION

   با استفاده از فناوری‌های نمایش و بازسازی تصویر پیشرفته‌ای که برای روان کردن گردش‌کار و کوتاه کردن زمان تشخیص طراحی شده اند؛ در زمان کوتاه‌تر، کارهای بیشتری انجام دهید.

    
   • سرعت بازسازی تصویر

   معماری قدرتمند الگوریتم بازسازی تصویر، بیشینه نرخ 50 تصویر در ثانیه را ارائه می‌دهد و استفاده روزمره از فناوری بازسازی تصویر به روش بازگشتی AIDR 3D را در هر محیط کاری با سرعت بالا، ممکن می‌سازد.

    

   • MULTI VIEW

   Multi View اجازه می‌دهد که تمام پارامترهای بازسازی تصویر در تمام پروتکل‌های معاینات، قابل برنامه‌ریزی باشند. بازسازی‌های محوری (axial)، قدامی-خلفی (coronal) و جانبی (sagittal) به طور خودکار، بدون حتی یک کلیک، انجام می‌شوند. حتی گزینه‌های ترکیب تصاویر مانند پردازش تصاویر پزشکی (MIP) با اسلایس ضخیم، به طور خودکار ایجاد می‌شود و زمان تشخیص را تسریع می‌کند. به سادگی، اسکن را طراحی و اجرا کنید !

    

    
   • INSTAVIEW

   در سال 2004، Canon اولین سازنده‌ای بود که بازسازی تصویر بی‌درنگ (real-time) را عرضه می‌کرد. اینک، فناوری نسل دوم InstaView، تصاویری با قدرت تفکیک کامل و نمایش و بازبینی تقریباً بلافاصله‌ای را ارائه می‌دهد. بازبینی تصاویر بی‌درنگ (real-time) و با کیفیت به طور ایده‌آلی برای بیماران اورژانسی، که هر ثانیه آن برای تشخیص اهمیت دارد؛ مناسب است.

    
    
   • HYBRID VIEW

   با استفاده از کرنل بازسازی تصویر هیبریدی Canon، در زمان و فضای ذخیره‌سازی صرفه‌جویی کنید. این الگوریتم‌های تازه معرفی شده بازسازی تصویر به روش بازگشتی، در یک تصویر، ریه‌ها را با وضوح بالا و بافت نرم را با قدرت تفکیک عالی، در کنار یکدیگر، نمایش می‌دهند. زمان خوانش کوتاه شده است؛ زیرا برای تشخیص دقیق، کافی است که صرفاً روی یک سری از تصاویر متمرکز شوید.

    
    
  • VISION ADVANCED
   VISION ADVANCED

   برای برآورده ساختن نیازهای بالینی خود، در حال حاضر یا در آینده، دستگاه CT خود را تطبیق دهید. تحقیقات بالینی پیشرو در کاربردهای نوظهوری در زمینه تصویربرداری‌های حجمی دینامیکی به توسعه قابلیت‌های نرم‌افزاری منحصر به فردی منجر شده است. آینده شما با Aquilion ONE ViSION از مرحله اتخاذ تصویر تا تحلیل و تشخیص، با همراهی مجموعه‌ای ساده، هوشمند و خبره از قابلیت‌ها، به مسیر تکامل خود ادامه خواهد داد.

    

   Canon با گروه‌های تحقیق و توسعه از سراسر دنیا و از حوزه‌های متفاوت پردازش تصویر، مترصد شناخت نیازهای رو به رشد بالینی مشتریان و بیماران خود، در حال حاضر و در آینده می‌باشد.

    

  • SURE-SUBTRACTION

   نرم افزار SURESubtraction با افتراق عالی در حد تک پیکسل استخوان از کلسیم، تصویرسازی بی‌همتایی از عروق و ساختارهای بافتی کنتراست افزوده را ارائه می‌دهد و تمام اطلاعات مورد نیاز برای تشخیص مطمئن در کمترین زمان را فراهم می‌آورد.

    

    
  • انرژی دوگانه (DUAL ENERGY)

   قابلیت اسکن مارپیچی و حجمی با انرژی دوگانه (Dual Energy)، مشخصه‌یابی پیشرفته بافتی، نمایش با انرژی چندگانه و نقشه‌برداری توزیع ماده حاجب ید را فراهم می‌آورد.

    

    

    
  • PERFUSION

   قابلیت‌های تشخیصی شما را از یک تشخیص ریخت‌شناسی (مورفولوژیک) به تشخیص فیزیولوژیک ارتقا می‌دهد. اسکن‌ها بدون زحمت، با پارامترهای دز کم، اجرا می‌شوند.

    

   پردازش تصویر خودکار و پیشرفته، تشخیص سریع و دقیق را تضمین می‌کند.

    

    

بستن