• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
HIGH-END CT SYSTEM FOR YOUR CLINICAL NEEDS TODAY AND IN THE FUTURE
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • یک CT پیشرفته برای تمام نیازهای کلینیکی شما، در امروز و آینده
   یک CT پیشرفته برای تمام نیازهای کلینیکی شما، در امروز و آینده

   Aquilion Prime پیشرفته‌ترین فناوری‌هایی که برای برآورده ساختن نیازهای بالینی فعلی و آتی شما طراحی شده است را به کار می‌گیرد. با استفاده از فناوری‌هایی که ابتدا برای Aquilion ONE توسعه یافته بود؛ تصویربرداری با کیفیت با کمترین دز تضمین شده و ضمناً، کنکاش جدیدترین قابلیت‌های بالینی نیز ممکن می‌شود.

    

  • تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر
   تصویربرداری ایمن‌تر، نتایج واضح‌تر

   Canon استانداردهای بازدهی آشکارساز را باز تعریف می‌کند و دز بیمار را تا 40% کاهش می‌دهد.

  • حل چالش‌های بالینی شما
   حل چالش‌های بالینی شما

   Canon با تصویربرداری کنتراست افزوده عاری از استخوان، نقشه‌برداری توزیع ماده حاجب ید و کاهش آرتیفکت فلزی، تشخیص را تسهیل می‌کند.

    

  • کارایی بهینه برای هر تصویربرداری
   کارایی بهینه برای هر تصویربرداری

   Canon برای دزسنجی خودکار و بهینه، گردش‌کار را با کاهش دز به روش بازگشتی، تلفیق کرده است.

  • گردش‌کار
   گردش‌کار

   Tech Assist Lateral Slide روشی متحولانه برای استقرار بیمار، صرفاً با یک دست و بدون هیچ فشار فیزیکی روی کاربر است.

  • SEMAR
   SEMAR

   این قابلیت، جدیدترین مکمل مجموعه فناوری‌های تشخیصی تطبیقی است. در این ویژگی، الگوریتم پیچیده‌ای به کار گرفته شده است تا به صورت مجازی، آرتیفکت فلزی را حذف کند.

    

  • کاهش دز جامع

   به حداقل رساندن دز تابشی از اولویت بالایی بین تمام پزشکان و کارکنان حوزه تصویربرداری پزشکی برخوردار است. دز باید متناسب با جثه و شکل هر بیمار، تنظیم شود. کارآیی سیستم‌های کنترل‌کننده خودکار تابش پرتو، برای ایفای این نقش و حفظ کیفیت تصویر تشخیصی، به اثبات رسیده است.

    
   سیستم کنترل تطبیقی تابش پرتو Canon تحت عنوان SUREExposure 3D، تماماً با زنجیره تصویربرداری عجین شده است و نتیجتاً، می‌تواند کمترین تابش مورد نیاز برای معاینه هر بیماری را محاسبه کند. با تلفیق قابلیت کاهش سه بعدی و تطبیقی دز به روش بازگشتی (AIDR 3D) در پروتکل اسکن، دز تابشی به طور خودکار تا حداکثر 75% نسبت به اسکن‌های بازسازی شده از روش filtered backprojection، کاهش می‌یابد.
    
    

    

   AIDR 3D جدیدترین تحول فناوری بازسازی تصویر به روش بازگشتی است که تماماً با زنجیره تصویربرداری تلفیق شده است تا کاهش خودکار دز برای تمام معاینات CT شما را تضمین کند. فناوری کاهش دز برای کارآیی حقیقی در کاربردهای کلینیکی باید به اندازه کافی سریع باشد تا با برنامه کاری و گردش‌کار شلوغ محیط‌های بالینی سازگار گردد. روش بازسازی تصویر AIDR 3D برای تضمین بیشترین پیشروی روند تشخیصی-درمانی بیمار، به طور اساسی بهینه شده است. به این ترتیب، بازسازی تصویر پیشرفته به روش بازگشتی AIDR 3D برای هر بیمار و هر اسکنی قابل استفاده است.

    

   AIDR3D

    

  • ULTRA-LOW DOSE - فناوری طراحی شده برای به حداقل رساندن دز

   Aquilion Prime تنوعی از فناوری‌های پیشرفته را در یک دستگاه نسل جدید ترکیب می‌کند تا اتخاذ تصاویر با کیفیت و با کمترین دز تابشی را تضمین کند.

    
   • ACTIVE COLLIMATOR

   همسوساز فعال (active collimator) پرتوهای ایکسی که در بازسازی تصویر اسکن هلیکال مورد استفاده قرار نمی‌گیرند را حذف می‌کند. کولیماتور به طور خودکار، در آغاز و پایان محدوده اسکن فعال می‌شود و گستره باریکه پرتوی ایکس را محدود می‌کند و کاهش بیشتر دز را ممکن می‌سازد. با استفاده از همسوسازی فعال، تابش پرتو می‌تواند تا حداکثر 20% کاهش یابد.

    


   • با استفاده از SURECARDIO PROSPECTIVE بر غیر منتظره‌ها، غلبه کنید

   Aquilion Prime با یک اسکن محوری (axial) تک دورانی، آنژیوگرافی کرونری را انجام می‌دهد. این امر، نه تنها یکنواختی تصویر در راستای محور z را تضمین می‌کند؛ بلکه به سبب زمان کوتاه اسکن، نیاز به ماده حاجب را نیز کاهش می‌دهد. با استفاده از SURECARDIO Prospective حتی بیماران مبتلا به آریتمی نیز می‌توانند با موفقیت اسکن شوند؛ ضمن آنکه دز آنها تا حد ممکن، پایین نگه داشته می‌شود. به این ترتیب، هر اسکن و در هر زمان، با استفاده از این قابلیت، یک اسکن بهینه با کمترین دز برای هر بیمار خواهد بود.

    

    


   • SUREEXPOSURE 3D ADAPTIVE

   SUREExposure 3D Adaptive  قابلیتی است که به طور پیوسته، دز تابشی را در جهات y، x و z ، بر اساس ابعاد و شکل بدن بیمار، تعدیل می‌کند. با استفاده از این قابلیت تعدیل‌سازی دز، دز تا حداکثر 40% کاهش می‌یابد.

    

   SURE Exposure

    


   • گام مارپیچی متغیر (VARIABLE HELICAL PITCH)

   با استفاده از (Variable Helical Pitch (vHP می‌توان معایناتی را تعریف و اجرا کرد که در آنها، گام هلیکال به طور خودکار در یک نقطه مشخص شده توسط کاربر در حین اتخاذ تصویر بدون توقف حرکت تخت، تغییر می‌کند. به عنوان مثال، در یک معاینه CT آنژیوگرافی از آئورت، اسکن زمان‌بندی شده (gated) با سیگنال ECG با گام (pitch) آهسته در ناحیه قفسه سینه، به طور یکپارچه‌ای جایگزین اسکن زمان‌بندی نشده‌ای (non-gated) با گام (pitch) سریعتر در ناحیه آئورت شکمی می‌شود. vHP حین انجام معاینات ترکیبی، گردش‌کار بهینه و زمان اسکن کوتاهی را فراهم می‌آورد و ضمناً، دز تابشی و میزان ماده حاجب را نیز کاهش می‌دهد.

    


   • فناوریCONEXACT با اسلایس دوتایی (Double Slice)

   الگوریتم‌های جدید و انحصاری که از فناوری ConeXact که اساساً برای دستگاه Aquilion ONE CT دینامیک حجمی توسعه داده شده است؛ بهره می‌برند؛ در دستگاه Aquilion Prime موجودند.

    

   داده‌های حجمی اتخاذ شده، با استفاده از تمامی مزایای فناوری ConeXact می‌توانند با چگالی دو برابر بازسازی شوند که به بازسازی تصاویر سه بعدی و چند صفحه‌ای (MPR) واقعی‌تری، منجر می‌شود.

    

   Double-Slice Technology

    


   • SHUTTLE HELICAL

   ویژگی shuttle helical شرکت Canon ترکیب منحصر به فردی از تکنیک‌های اتخاذ تصویر حجمی و مارپیچی است. این ترکیب منحصر به فرد، نیاز به گسترده‌سازی محدوده اسکن در تکنیک‌های متداول shuttle را مرتفع می‌کند. این امر، به دوره‌های تابش سریعتر و دز کمتر برای بیمار منجر می‌شود.

    


   • HYBRID VIEW

   با استفاده از کرنل بازسازی تصویر هیبریدی Canon، در زمان و فضای ذخیره‌سازی، صرفه‌جویی کنید. این الگوریتم‌های تازه معرفی شده بازسازی تصویر به روش بازگشتی، در یک تصویر، ریه‌ها را با وضوح بالا و بافت نرم را با قدرت تفکیک عالی، در کنار یکدیگر، نمایش می‌دهند. زمان خوانش تصویر کوتاه شده است؛ زیرا شما برای تشخیص دقیق، کافی است که صرفاً روی یک سری از تصاویر، تمرکز کنید.

    

    

  • گردش‌کار بسیار سریع

   Aquilion Prime برای بهینه‌سازی بهره‌وری و ارتقای تشخیص، از نسل جدید قالب‌بندی برخوردار است.

    
    
   گردش‌کار روان از مرحله تنظیمات تا مرحله تشخیص
    
   • موقعیت‌دهی سریع و ایمن بیمار با استفاده از Tech Assist Lateral Slide
   • تصویرنگاری دوگانه، لحظه به لحظه و بی‌درنگ (real time)
   • طراحی اسکن
   • آغاز اسکن
   • InstaView – بازسازی و بازبینی تصویر به طور آنی
   • بازسازی تصویر با وضوح کامل با استفاده از AIDR 3D با نرخ 30 تصویر در ثانیه، حتی حین اسکن با ضخامت اسلایس منحصر به فرد 0,5mm

    


   • واحد بازسازی تصویر سریع

   سرعت استاندارد بازسازی تصویر (تا حداکثر 30fps) می‌تواند تا حد بسیار سریع 60fps ارتقا یابد و نتایج تمام معاینات شما را سریعتر مهیا کند. به این ترتیب، زمان تشخیص شما تا حد امکان، کوتاه می‌شود.

    

   60 fps

    


   •  اسکن پیشرفته هلیکال

   اسکن‌های هلیکال با استفاده از Aquilion Prime با 80 ردیف آشکارساز 0,5mm قابل انجام است که زمان تصویربرداری تمام اسکن‌های هلیکال شما را به شدت کاهش می‌دهد. الگوریتم بازسازی تصویری که به تازگی توسعه یافته است؛ کیفیت تصویر عالی را در تمام سرعت‌های اسکن تضمین می‌کند.

    

   زمان اسکن کوتاه و بازسازی تصویر سریع Aquilion Prime، در موارد اضطراری، دسترسی سریع به تصویر را هر زمان که نیاز باشد؛ تضمین می‌کند.
   AQ Prime

    


   • 80 ردیف آشکارساز Ultrahelical همراه با چرخش گنتری

   اتخاذ تصویر ultrahelical روزمره با 80 ردیف، 43% سریعتر از دستگاه‌های هلیکال با 64 ردیف آشکارساز است. این افزایش در سرعت اتخاد تصویر به سبب آرتیفکت حرکتی کاهش یافته به زمان اسکن کوتاه‌تر، مصرف کمتر ماده حاجب، هزینه کمتر و کیفیت تصویر بهتری منجر می‌شود.

    

   Aquilion Prime امکان چرخش (°30-/+) گنتری را برای اتخاذ تصویر هلیکال فراهم می‌کند که در موقعیت‌دهی به بیمار و کاهش دز جذبی در اندام‌های حساس به پرتو مانند عدسی چشم، یاری‌رسان است.

    

    


   • گسترش‌پذیری گردش‌کار با استفاده از SUREXTENSION

   با عرضه Aquilion Prime، انعطاف‌پذیری مقبولتان را حین مشاهده نتایج اسکن، برای شما ارائه می‌کنیم.

    

   با برخورداری از کنسول نمایش اضافی و قابلیت SUREXtension ، پیکربندی‌های متنوعی برای تطبیق بهینه گردش‌کار با نیازهای روزانه شما موجود است.

    

   Workflow Expandability

    

  • سازگار با بیمار و کاربر

   تمام وجوه و جنبه‌های کارآیی کلینیکی در تولید دستگاه Aquilion Prime لحاظ شده است. در نتیجه، راحتی بیمار و دسترسی بالینی را بهبود بخشیده‌ایم؛ نیاز به تابش پرتو و استفاده از ماده حاجب را کاهش داده‌ایم و بهره‌وری را ضمن ارائه قالب استاندارد جدیدی برای کارآمدی وسیعتر برای محدوده گسترده‌تری از معاینات و بیماران، ارتقا داده‌ایم.

    
   • نمایشگر اطلاعات iSTATION

   iStation برای راهنمایی بیمارانتان به شیوه‌ای ساده، حین اقدامات مختلف تصویربرداری، متون و فیلم‌های چندزبانه را به نمایش می‌گذارد. کارتون‌هایی رنگی برای کودکان وجود دارند که به آنها نشان می‌دهد که در هر لحظه، چه کاری باید انجام دهند.

    

   حین اسکن قلبی، سیگنال ECG برای راحتی کاربر و بهبود گردش‌کار، نمایش داده می‌شود.

     

   iStation

    


   • گنتری با دهانه بزرگ به همراه TECH ASSIST LATERAL SLIDE

   گنتری Aquilion Prime از دهانه 780mm (بزرگترین دهانه گنتری میان دستگاه‌های پیشرفته CT موجود در بازار) برخوردار است که راحتی بیشتری را برای بیمار تضمین می‌کند. تخت منحصر به فرد این دستگاه که حتی با 300kg بار، دقیق است؛ تنها تخت موجود در بازار است که از فناوری و قابلیت حرکت (سُرش) جانبی رویه تخت برخوردار است. موقعیت‌دهی به بیمار، هرگز به راحتی کار با این دستگاه نبوده است.

    

    


   • SMALL INSTALLATION SPACE

   باز طراحی مبدعانه Aquilion Prime فضای مورد نیاز برای نصب را به 14,8mکاهش می‌دهد و فضای بیشتری را برای کار شما ایجاد می‌کند. این دستگاه پیشرفته CT برای محدودکننده‌ترین مقتضیات سازمانی و بخش‌های تصویربرداری، به اندازه کافی فشرده و متراکم شده است.

    


   • محدوده وسیع و سهل‌الوصل

   تخت بیمار تا ارتفاع 33cm بالاتر از کف اتاق، پایین می‌آید. تخت می‌تواند با انعطاف موقعیت‌دهی شود که دسترسی ساده به بیماران اورژانسی، بزرگسال و خردسال را ممکن می‌سازد.

    

   علاوه بر این، عرض رویه تخت تا 47cm افزایش یافته است تا ناراحتی و نگرانی بیمار را به حداقل برساند.

    

   محدوده اسکن تا حداکثر 1800mm پوشش‌دهی مناطق مختلف را در یک تنظیم اسکن واحد، ممکن می‌سازد که برای بیماران اورژانسی ایده‌آل است. علاوه بر این، حرکت جانبی تخت برای قرار دادن ناحیه مورد نظر برای اسکن در مرکز، بدون ناراحتی بیمار، ممکن است. 

    

   Lateral Movement

    


   • طراحی کاهش نویز بر اساس تحلیل سیالات

   تحلیل‌های سیالات به عنوان معیار بازدارنده‌ای در برابر لرزش، نویز محرکه و نویزی که از اغتشاش هوا حین دوران تیوب حول گنتری با سرعت بالا ایجاد می‌شود؛ در طراحی گنتری لحاظ شده است.

    

   طراحی جدید گنتری لرزش‌های ناشی از دوران با سرعت بالا را کاهش می‌دهد؛ نویز را به حداقل می‌رساند و راحتی بیمار را بهبود می‌بخشد.

    

   Noise Reduction

    

  • کاربردهای پیشرفته بالینی به ارث رسیده از خانواده ONE

   Aquilion Prime جدیدترین قابلیت‌های کلینیکی را که برای دستگاه Aquilion ONE توسعه داده شده‌اند؛ به کار می‌گیرد تا تشخیص دقیق را تضمین کند.

    

   • خون‌رسانی (PERFUSION) سراسر بدن

   نرم‌افزار PERFUSION سراسر بدن، خون‌رسانی یک اندام را از تصویر اسکن دینامیکی، مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. این قابلیت می‌تواند اطلاعات تکمیلی مورد نیاز برای تشخیص، درمان و پیگیری ضایعه‌ها را فراهم آورد.

    

    


   • تحلیل حجم ریه (LUNG VOLUME ANALYSIS)

   قابلیت تحلیل حجم ریه (Lung Volume Analysis) بافت‌هایی از ریه را با عدد CT کمتر از مقادیر مشخصه (مثلاً در نواحی آمفزیم ریوی) برای تصویرسازی و تحلیل، شناسایی می‌کند. 

    

   Lung Volume Analysis

    


   • انرژی دوگانه (DUAL ENERGY)

   اسکن مارپیچی با انرژی دوگانه در هر دوران تیوب حول گنتری، با دو kV بالا و پایین متفاوت، به طور متناوب نوسان می‌کند. mA نیز به طور خودکار برای هر دو انرژی متفاوت تنظیم می‌شود تا نسبت سیگنال به نویز (SNR) متناسبی را که خود، سبب افزایش دقت تحلیل دو انرژی می‌شود؛ تضمین نماید. علاوه بر این، Aquilion Prime می‌تواند به طور خودکار، زمانی که تیوب پرتوی ایکس از روبروی بیمار عبور می‌کند؛ تابش پرتو را متوقف کند. به این ترتیب، تابش پرتو به اندام‌های حساس به پرتو، مانند سینه و عدسی چشم، به حداقل می‌رسد.

    

   Dual energy

    


    

   • SURECARDIO PROSPECTIVE - بر غیر منتظره ها غلبه کنید

    

   Aquilion Prime با استفاده از یک تکنیک آینده‌نگر (prospective) فعال‌کننده اسکن مارپیچی، آنژیوگرافی کرونری را اجرا می‌کند. این امر، یکنواختی بهتر تصویر را در راستای z نسبت به تکنیک step-shoot برقرار می‌کند. 

    

   SURECardio Prospective نرم‌افزار انحصاری حذف آریتمی Canon است که ریتم نامنظم قلب را شناسایی کرده و تابش پرتو را کنترل می‌کند تا تشخیص صحیح را در هر لحظه، تضمین نماید و نتیجتاً، معاینات تکراری را به حداقل برساند.

    

  • قابلیت‌های بالینی را به حداکثر برسانید
   قابلیت‌های بالینی را به حداکثر برسانید

   Aquilion Prime از مجموعه پیچیده‌ SURETechnologies و ابزارهای نرم‌افزاری پیشرفته دیگر پشتیبانی می‌کند که کیفیت تصویر را بهبود می‌بخشند؛ نیاز به دز را کاهش می‌دهند و سریع‌ترین تشخیص در صنعت تصویربرداری پزشکی را عرضه می‌کنند.

   این مجموعه نرم‌افزارها به شرح زیر هستند.

    

    

   برای معاینات قلبی

   • SURECardio Prospective
   • SUREPlaque
   • SURECardio Scoring
   • Cardiac Function Analysis

    

    

   برای معاینات سراسر بدن

   • Vessel View
   • Colon View
   • Fat Index View

    

    

   برای معاینات اعصاب

   • SURESubtraction
   • CBP Study

    

    

   برای سایر موارد

   • 3D CT Fluoroscopy
   • Dental Analysis

    

بستن