• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
EXPAND YOUR VIEW
 • بررسی محصول
 • موقعیت‌دهی دقیق
 • گردش‌کار هوشمند
 • قابلیت‌های گسترده
استعلام قیمت
  • دید خود را گسترش دهید
   • شبیه‌سازی CT هوشمند، سریع و دقیق

   با توجه به این که انتظار می‌رود؛ شیوع سرطان افزایش به شدت فزاینده‌ای داشته باشد؛ طراحی درمان دقیق برای پرتودرمانی نقش مهمی در میزان بقا و بهبود بیماران مبتلا به سرطان دارد. Aquilion Exceed LB جدید برای حل چالش‌های این عرصه ارائه شده است.

    

    

  • محصول پیشرفته برای انکولوژی

   Aquilion Exceed LB با برخورداری از دهانه (bore) بزرگ، شما را قادر می‌سازد تا به راحتی، بیماران خود را با دقت فوق‌العاده‌ای موقعیت‌دهی کرده و روی تخت مستقر کنید. فناوری‌های تصویربرداری مبتنی بر هوش مصنوعی و ویژگی‌ها و قابلیت‌های پیشرفته اختصاصی این دستگاه برای پرتودرمانی، یک گردش‌کار کارآمد را برای انکولوژی بدون خدشه‌ای در موقعیت بیمار، کیفیت تصویر یا تکرارپذیری معاینه ایجاد می‌کند.

    

  • تصویر بزرگتری را با یک CT جدید با دهانه عریض مشاهده کنید
   تصویر بزرگتری را با یک CT جدید با دهانه عریض مشاهده کنید

   Aquilion Exceed LB مختص انکولوژی تابشی Transforming، از یک دهانه (bore) عریض 90 سانتیمتری، بازسازی تصویر گسترده (لبه تا لبه گنتری) و فناوری بازسازی تصویر مبتنی بر یادگیری عمیق تحت عنوان موتور پردارش تصویر هوشمند و پیشرفته تنظیم‌کننده کیفیت تصویر واضح (AiCE) برخوردار است که توسط شرکت Canon Medical Systems طراحی شده است. بنابراین، می‌توانید به سرعت، تصاویری عالی، واضح و متمایز را اتخاذ کنید.

    

  • گردش‌کار هوشمند انکولوژی پرتویی را تجربه کنید
   گردش‌کار هوشمند انکولوژی پرتویی را تجربه کنید

   بهره‌وری خود را افزایش داده و قابلیت‌های بالینی خود را در هر مرحله، به حداکثر برسانید. از اتخاذ تصویر تا شبیه‌سازی، Aquilion Exceed LB دارای جدیدترین ابزارها و برنامه‌های نرم‌افزاری برای تنظیم سریع بیمار و مدیریت حرکت قفسه سینه حین تنفس است.

    

  • با یک محصول جدید مراقبت از بیماران سرطانی، افق‌های تجاری خود را گسترش دهید
   با یک محصول جدید مراقبت از بیماران سرطانی، افق‌های تجاری خود را گسترش دهید

   Aquilion Exceed LB یک محصول هوشمند و کارآمد است که برای افزایش عملکرد شما و افزایش قابلیت‌های بالینی شما ارائه شده است تا رویکردی مناسب در مراقبت‌های مربوط به معاینات انکولوژی را به ارمغان بیآورد.

    

  • با ما تماس بگیرید

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه Aquilion Exceed LB چگونه می‌تواند به معاینات بالینی شما در ارائه آخرین مراقبت‌های انکولوژی پرتویی کمک کند؛ لطفاً مستقیماً، با نماینده شرکت تماس بگیرید.

    

   فهرست نمایندگان انحصاری شرکت Canon Medical Systems در کشورهای مختلف در لینک زیر ارائه شده است.

   List of Global Sales Representatives

    

   برخی از محصولات ممکن است در هر کشور موجود نباشند. لطفاً برای اطلاع از جدیدترین اطلاعات، با نماینده فروش کشور خود تماس بگیرید.

    

  • تصویر بزرگتری را ببینید
   • یک سی‌تی اسکن جدید با دهانه (bore) گسترده برای طراحی درمان پرتودرمانی با کیفیت بالا

   Aquilion Exceed LB طراحی درمان را برای پرتودرمانی با برخورداری از دهانه عریض 90 سانتیمتری، بازسازی تصویر گسترده (لبه تا لبه گنتری) و فناوری بازسازی تصویر مبتنی بر یادگیری عمیق، تحت عنوان موتور پردازش تصویر هوشمند و پیشرفته تنظیم‌کننده کیفیت تصویر واضح (AiCE) ارتقا می‌دهد. بنابراین، می‌توانید به سرعت، تصاویری عالی، واضح و متمایز را اتخاذ کنید.

    

  • کانتوربندی بهتر با فناوری‌های هوش مصنوعی
   کانتوربندی بهتر با فناوری‌های هوش مصنوعی

   موتور پردازش تصویر هوشمند و پیشرفته تنظیم‌کننده کیفیت تصویر واضح (AiCE) برای ارائه وضوح آناتومیکی برجسته در تمام مناطق بدن و بافت‌های متنوع طراحی شده است.

    

   در میان نویز پس‌زمینه، تصاویری شفاف، واضح و متمایز را با قدرت تفکیک فضایی و آناتومیکی عالی مشاهده کنید. به این ترتیب، می‌توانید محدوده تومور و اندام‌های در معرض خطر اطراف آن را با اطمینان، کانتوربندی کنید.

    

    

  • یک سیستم CT با دهانه (bore) عریض برای استقرار آسان بیمار
   یک سیستم CT با دهانه (bore) عریض برای استقرار آسان بیمار

   صرف نظر از نیازهای درمانی و فردی بیماران، دهانه (bore) عریض 90 سانتیمتری سیستم Aquilion Exceed LB ، امکان استقرار راحت‌تر بیمار و همچنین، کارآیی و دقت در فرآیند شبیه‌سازی را فراهم می‌کند و زمان استقرار بیماران را روی تخت کاهش می‌دهد.

    

  • وسیع‌ترین میدان دید گسترده شده (e-FOV)
   وسیع‌ترین میدان دید گسترده شده (e-FOV)

   با برخورداری از بزرگترین میدان دید گسترده شده (e-FOV) در صنعت تصویربرداری پزشکی (با وسعت 90 سانتیمتری) برای تجسم حاشیه پوست، اکنون می‌توانید اطمینان حاصل کنید که همه بیماران از طراحی درمان جامعی بهره‌مند می‌شوند که برای پرتودرمانی آنها با رویکرد درمانی مناسب‌تر و هدفمندتر مورد نیاز است.

    

  • با استفاده از SEMAR بیشتر ببینید
   با استفاده از SEMAR بیشتر ببینید

   کاهش آرتیفکت فلزی با پرتوی تک انرژی (SEMAR) طراحی شده شرکت Canon از تکنیک بازسازی تصویر پیچیده‌ای برای از بین بردن آرتیفکت فلزی و بهبود تجسم ایمپلنت‌ها و به منظور طراحی درمان مطمئن‌تر، حفظ سیگنال و نمایش استخوان و بافت نرم مجاور آن را پشتیبانی می‌کند.

    

  • باز-اندیشی در مورد مراقبت‌های انکولوژی پرتویی
   باز-اندیشی در مورد مراقبت‌های انکولوژی پرتویی
   • گردش‌کار هوشمند را تجربه کنید

   با بهره‌گیری از جدیدترین ابزارها و برنامه‌های کاربردی دستگاه سی‌تی اسکن Aquilion Exceed LB، بهره‌وری خود را افزایش داده و قابلیت‌های بالینی خود را در هر مرحله از معاینه، از اتخاذ تصویر تا شبیه‌سازی، افزایش دهید.

    

   • استقرار و آماده‌سازی سریع و خودکار بیمار

   فناوری پیشرفته SUREPosition که برای پاسخگویی به چالش‌های انکولوژی و بهبود مراقبت از بیمار طراحی شده است؛ برای افزایش دقت، موقعیت بیمار را از راه دور، در نقطه هم‌مرکز (iso-center) دستگاه تنظیم می‌کند.

    

   Tech-Assist Lateral Slide به شما امکان می‌دهد تا تخت را از راه دور، حداکثر 8,5 سانتیمتر به سمت چپ یا راست حرکت دهید.

    

  • حرکت تنفسی را مدیریت کنید
   حرکت تنفسی را مدیریت کنید

   Aquilion Exceed LB به صورت یکپارچه به طیف وسیعی از دستگاه‌های اندازه‌گیری نرخ تنفس متصل می‌شود و می‌تواند مرتب‌سازی و رتبه‌بندی فاز و دامنه را انجام دهد.

    

   قابلیت‌های سی‌تی اسکن 4 بعدی برای فعال کردن اسکن با زمان‌بندی نرخ تنفس، بر اساس دو حالت اسکن، یکی حالت اسکن هلیکال (با قابلیت یافتن فاز و دامنه) و دیگری، حالت اسکن حجمی (با بازسازی تصویر مبتنی بر فاز) در دسترس هستند. این قابلیت‌ها به شما اجازه می‌دهند که بهترین روش اتخاذ تصویر را انتخاب کنید تا وضعیت بیمار را با آناتومی هدف برای درمان مطابقت دهید. پارامترهای اسکن، بر اساس نرخ تنفس بیمار، به طور خودکار توسط اسکنر تنظیم می‌شود.

    

   gating chart-1.jpg

   یافتن فاز و دامنه

    


    

   آشکارساز 80 ردیفه این سیستم با پوشش 4 سانتیمتری در هر بار دوران تیوب که وسیع‌ترین میزان پوشش‌ پیکربندی آشکارساز در سیستم‌های سی‌تی اسکن با دهانه بزرگ است؛ در مقایسه با پیکربندی آشکارسازهای باریک‌تر، اسکن سریعتری را از یک ناحیه آناتومی ممکن می‌سازد. این امر اجازه می‌دهد تا اسکن‌های زمان‌بندی شده با نرخ تنفس در چرخه‌های تنفسی کمتری انجام شود و به این ترتیب، معاینه را برای بیمار راحت‌تر می‌کند. این ویژگی در هنگام معاینه موارد پیچیده‌ای که شامل آناتومی‌هایی مانند قلب یا قفسه سینه است؛ ایده‌آل می‌باشد؛ زیرا به شما امکان می‌دهد تا سریعاً، تصاویری با کیفیت بالا را اتخاذ کنید.

    

    


    

   طیف وسیعی از فناوری‌ها برای کاهش دز و به حداکثر رساندن کیفیت تصویر با گردش‌کاری تسریع شده در Aquilion Exceed LB تعبیه شده است. اکنون، می‌توانید با انتقال خودکار به حالت شبیه‌سازی یا طراحی درمان، انتظار انجام بازسازی تصاویر با حداکثر نرخ 70 فریم بر ثانیه را داشته باشید*. این دستگاه به منظور ایجاد گردش‌کار روان و موثر، با قابلیت‌های موجود به دستگاه‌های طراحی درمان و لیزرهای موقعیت‌یابی متصل می‌شود.


   * این ویژگی به عنوان گزینه انتخابی (optional) روی این دستگاه موجود است.

    

  • باز-تعریف ارائه خدمات انکولوژی پرتویی
   • افق‌های تجاری خود را گسترش دهید

   Aquilion Exceed LB یک محصول هوشمند و کارآمد است که برای افزایش عملکرد شما با نصب سریع، قابلیت اطمینان بالا و نیاز به مصرف انرژی کم طراحی شده است.

  • نصب و راه‌اندازی آسان
   نصب و راه‌اندازی آسان

   Aquilion Exceed LB به دلیل مساحت زیربنای کوچکش، می‌تواند در اکثر مجموعه‌های استاندارد انکولوژی پرتویی، بدون نیاز به تطبیق یا بازسازی عمده در ساختمان مرکز انکولوژی تعبیه شود.


   روش نصب این دستگاه، سریع، مقرون به صرفه و کارآمد است و می‌تواند با حداقل اختلال در مرکز انکولوژی شما تکمیل گردد و به سرانجام برسد.

    

  • فراتر از طراحی درمان پرتودرمانی

   Aquilion Exceed LB برای کمک به پزشکان در استفاده از بیشترین حد سرعت، دقت و انعطاف‌پذیری با توجه به طیف وسیعی از تنظیمات مورد نیاز طراحی شده است. این سیستم همچنین، می‌تواند برای سهولت بیشتر و دسترسی سریع به دید بالینی، به محصول مانیتور پزشکی Vitrea متصل شود.

    

  • موقعیت‌دهی سریع و انعطاف‌پذیر
   موقعیت‌دهی سریع و انعطاف‌پذیر

   دهانه (bore) فوق‌العاده عریض Aquilion Exceed LB نه تنها موقعیت‌دهی سریع و انعطاف‌پذیر را امکان‌پذیر می‌سازد؛ بلکه اسکن راحت بیماران با هر جثه و شرایطی را نیز تضمین می‌کند. این سیستم بیماران بسیار چاق و عظیم‌الجثه را روی تخت و درون گنتری خود جای ‌می‌دهد و به این ترتیب، شما می‌توانید خدمات جامع‌تر و گسترده‌تری را برای انواع بیماران ارائه دهید.

    

  • CT فلوروسکوپی ساده و سهل‌الوصول
   CT فلوروسکوپی ساده و سهل‌الوصول

   Aquilion Exceed LB مجهز به قابلیت ترکیبی CT فلوروسکوپی برای کاربری با یک دست با استفاده از کنترل‌های ارگونومیک و صفحه لمسی همه کاره است که به منظور هدایت و استقرار مطمئن‌تر سوزن نمونه‌برداری (بیوپسی)، فضای بیشتری را بین سوزن‌ پروب نمونه‌برداری و گنتری CT فراهم می‌کند. همچنین، این دستگاه به همراه قابلیت AIDR 3D طراحی شده توسط شرکت Canon Medical System عرضه می‌شود و به همین دلیل، می‌توانید سرعت و ایمنی نمونه‌برداری (بیوپسی) با دز پایین و معاینات مداخله‌ای را بهینه کنید.

    

  • قابلیت‌های بالینی خود را گسترش دهید

   Aquilion Exceed LB برای بهبود بهره‌وری طراحی شده است تا خدمات شما را به سطح بالاتری ارتقا دهد. این دستگاه قابل اعتماد، مقرون به صرفه و مورد پشتیبانی تکنسین‌های متخصص است.  علاوه بر این، پشتیبانی از خدمات از راه دور و همچنین، پشتیبانی تیم‌های مهندسی از برنامه‌های کاربردی بالینی این دستگاه، فرصت‌های بیشتری را برای افزایش خدمات بالینی به شما ارائه می‌کند.

    

  • با ما تماس بگیرید

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه Aquilion Exceed LB چگونه می‌تواند معاینات بالینی شما را از جدیدترین مراقبت‌های انکولوژی پرتویی بهره‌مند کند؛ لطفاً مستقیماً با نماینده شرکت تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

    

   Inquiry form

    

   برخی از محصولات ممکن است در هر کشور موجود نباشند. لطفاً، برای اطلاع از جدیدترین اطلاعات، با نماینده فروش کشور خود تماس بگیرید.

بستن