• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE RIGHT INSIGHTS. ACCELERATED BY AI
 • بررسی محصول
 • AUTO-STROKE
استعلام قیمت
  • نوع جدیدی از گردش‌کار بالینی

   Automation Platform با ارائه یک لایه اضافی از اطلاعات به تصویربرداری مشارکتی، یک محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و بدون کلیک است که برای کسب نتایج سریع و قابل اجرا در هر زمان، از فناوری یادگیری عمیق به منظور ساده‌سازی گردش‌کار شما استفاده می‌کند. این محصول از مرحله اسکن تا تصمیم‌گیری بالینی، با برخورداری از فناوری‌های پیشرفته یادگیری عمیق، از پردازش و ارائه تصاویر دقیق برای تریاژ، اولویت‌بندی لیست کار و تصمیمات درمانی، پشتیبانی می‌کند.

  • شیوه‌ای هوشمندتر برای کار کردن
   شیوه‌ای هوشمندتر برای کار کردن
   • در زمان مناسب اقدام کنید

   Automation Platform برای سهولت کاربری و راحتی شما طراحی شده است. این محصول نه تنها، تصاویر را مستقیماً، از اسکنر یا مخزن شما جمع‌آوری می‌کند؛ بلکه داده‌ها را بر اساس اطلاعات خاص هر بیمار، تجزیه و تحلیل، برچسب‌گذاری و مرتب می‌کند.

    

   این سیستم در صورت مشاهده یک ناهنجاری، به طور خودکار، آن را ارزیابی می‌کند و به تیم مراقبت از بیمار هشدار می‌دهد تا بتوانند شدت وخامت آن ناهنجاری را تعیین کنند. این سیستم همچنین، علاوه بر اشتراک گذاشتن نتایج کمّی و کیفی با پزشکان مربوطه، متضمن یک مجموعه گردش‌کار بالینی است که به شما کمک می‌کند تا تصمیم مناسبی را در زمانی مناسب، برای بیمار خود اتخاذ کنید.

    

  • هنگامی که زمان بسیار اهمیت دارد؛ سریعتر کار کنید
   هنگامی که زمان بسیار اهمیت دارد؛ سریعتر کار کنید

   گردش‌کار مبتنی بر هوش مصنوعی با استفاده از این محصول، در مقایسه با محصولات رایج در این شکل بررسی شده است.

    

  • تکامل هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی برای همگان
   تکامل هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی برای همگان
   • قدرت فناوری یادگیری عمیق را در اختیار بگیرید

   Automation Platform بر اساس معماری فنی جدیدی ساخته شده است که آخرین نوآوری‌های فناوری یادگیری عمیق را با بهبود کاربری، مقیاس‌پذیری، نصب و نگهداری ترکیب می‌کند. این محصول بسیار قابل تنظیم است؛ کاملاً با GDPR (مقررات عمومی حفاظت از اطلاعات، بخشنامه مصوب اتحادیه اروپا) سازگار است و به گونه‌ای طراحی شده است که تا در چندین محیط بالینی، با استفاده از طیف وسیعی از ابزارها کار کند.

    

    

  • محصول AUTO-Stroke

   ما برای عرضه Automation Platform، یک محصول ابتکاری ایجاد کرده‌ایم که برای بهینه‌سازی نتایج درمان بیماران مبتلا به سکته مغزی (هنگامی که سرعت و دقت اهمیت فوق‌العاده‌ای دارند) کمک‌کننده است.

    

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUTOStroke مطالب موجود در  AUTOStroke Tab را مطالعه بفرمایید.

  • AUTO-Stroke
   AUTO-Stroke

   وقتی صحبت از بهینه‌سازی نتایج درمان برای بیماران مبتلا به سکته مغزی می‌شود؛ سرعت و دقت همه چیز است! به همین دلیل، شما به محصولی نیاز دارید که بتواند به طور خودکار، گردش‌کار شما را تسهیل کرده، نتایج را به صورت خلاصه، جمع‌آوری کند و در مورد ناهنجاری‌ها به منظور تریاژ سریع و تصمیمات درمانی مناسب، به شما هشدار دهد. اینک، زمان کشف محصول جدید Canon Medical تحت عنوان AUTOStroke فرارسیده است.

    

    

  • مشخصه‌یابی دقیق سکته مغزی
   • طراحی درمان مناسبی را برای بیماران خود تهیه کنید

   عملکرد بدون کلیک و مبتنی بر هوش مصنوعی AUTOStroke از مرحله اسکن تا مرحله تصمیم‌گیری بالینی، قدرت ابزارهای تصویربرداری و تصویرسازی موجود در سیستم Automation Platform را به کار می‌گیرد تا تصاویر را دسته‌بندی کند و در شناسایی علائم سکته مغزی هموراژیک و ایسکمیک، به شما یاری برساند.

    

    

   گردش‌کار خودکار، تعداد موارد تصمیم‌گیری (از نظر زمانی) بحرانی را کاهش می‌دهد و منابع را برای درمان بهینه می‌کند.

    

    


    

   تریاژ بهینه بیمار باعث می‌شود که با اطمینان، بتوانید چالش برانگیزترین و فوری‌ترین موارد را اولویت‌بندی کنید.

    

    


    

   از بینش‌های خودکار ارائه شده برای کل تیم مراقبت از بیمار، از مرحله اسکن تا مرحله درمان، حداکثر استفاده را ببرید.

    

  • تفاوت CANON MEDICAL (با سایر برندها)
   • یک محصول بالینی واقعی پیوسته و کامل

   محصول  AUTOStroke مجموعه‌ای جامع از برنامه‌های نرم‌افزاری ارزیابی سکته مغزی را در بر می‌گیرد تا به شما اطمینان دهد که دقیق‌ترین نمایش تصاویر را از آنچه که برای بیمار شما اتفاق می‌افتد؛ دریافت می‌کنید.

    

    

   تصویربرداری از خونریزی داخل جمجمه با استفاده از CT بدون ماده حاجب (CINA® ICH) به شما کمک می‌کند تا در مواقع ضروری، تغییرات متعدد خونریزی داخل جمجمه را به سرعت تشخیص دهید.

    

    


    

   تصویربرداری CT ASPECTS بدون ماده حاجب (CINA® ASPECTS) رتبه‌بندی علائم اولیه سکته مغزی ایسکمیک که به طور معمول، تشخیصشان چالش برانگیز است را ارائه می‌دهد.

    

    


    

   تصویربرداری از انسداد عروق بزرگ CT (CINA® LVO) می‌تواند به شما در تعیین انسداد عروقی بیماران مبتلا به سکته مغزی کمک کند.

    

    


    

   نقشه‌های CT Perfusion یا CT Brain Perfusion که با استفاده از الگوریتم‌های معتبر بیز +CTP ایجاد شده‌اند؛ می‌توانند در نشان دادن مناطق بالقوه ناحیه پنومبرا و هسته آنفارکت کمک‌کننده و مفید باشند.

    

    


    

   علاوه بر این، محصول AUTOStroke شرکت Canon Medical مجموعه‌ای از راهکارها که ارزش و هوش واقعی را در هر مرحله از تجربه بالینی برای شما ارائه می‌دهند؛ به روی شما می‌گشاید. این محصول نه تنها، به اشتراک‌گذاری آسان اطلاعات با تیم مراقبت از بیمار شما را امکان‌پذیر می‌کند؛ بلکه به طور یکپارچه، با سیستم PACS ادغام می‌شود و می‌تواند با مجموعه عصب‌شناسی Vitrea برای افزایش اعتماد به نفس بالینی شما استفاده شود.

    

بستن