• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE ULTIMATE IN REMOTE-CONTROLLED DIGITAL R/F
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • یک محصول کامل برای فلوروسکوپی و رادیوگرافی دیجیتال
   یک محصول کامل برای فلوروسکوپی و رادیوگرافی دیجیتال

   دستگاه دیجیتالی Xantara با کنترل از راه دور، تصویربرداری استثنایی DR /RF را برای محدوده وسیعی از کاربردهای رادیولوژی عرضه کرده و راحتی و ایمنی بهینه را برای بیماران و کاربران فراهم می‌کند. Xantara برای برآورده ساختن نیازهای بالینی شما، با ارگونومی فوق‌العاده، کیفیت بالا، تصویربرداری با دز کم و اجتماع یکپارچه با شبکه بیمارستان طراحی شده است. مجموعه مدیریت جامع دز Xantara مراقبت سریع، ایمن و دقیق از بیماران را تضمین می‌کند.

    

  • ایمنی
   ایمنی

   برنامه "ایمنی 360 درجه‌ای" محصول شرکت Canon با ارائه پوشش، راهنمایی و تخصص جامع، شما و بیمارانتان را در اولویت قرار می‌دهد.

    

  • سازگار با بیمار
   سازگار با بیمار

   حرکت هموار و دقیق تخت، حداکثر آسودگی و همچنین، سطح بالایی از ایمنی را برای بیماران و کاربران تضمین می‌کند.

    

  • طراحی با دز کم
   طراحی با دز کم

   طیف گسترده‌ای از ابزارهای کنترل دز، به پزشکان امکان می‌دهد که حضور در معرض تشعشع را برای بیماران و کاربران به حداقل برسانند.

    

  • ارتقای گردش‌کار
   ارتقای گردش‌کار

   آشکارساز فلت پنل (FPD) بی‌سیم (wireless) به بهینه‌سازی مدیریت گردش‌کار شما کمک می‌کند.

    

  • مدیریت جامع دز، کیفیت تصویر فوق‌العاده

   Xantara به منظور برآورده کردن اقتضائات ایمنی، همراه با ارائه کیفیت تصویر فوق‌العاده با حداقل دز تابشی، طراحی شده است. علاوه بر آشکارساز دینامیکی فلت پنل (FPD) با میدان دید بزرگ، این دستگاه به قابلیت‌های متنوعی از صرفه‌جویی دز، مجهز شده است.

    

   برنامه‌های ویژه‌ای که به طور خاص، برای معاینات کودکان طراحی شده باشند؛ روی دستگاه Xantara موجود هستند. حالت فلوروسکوپی پالسی پیشرفته این دستگاه، به شما کمک می‌کند تا دز بیمار را تا حداکثر 90% در حالت تصویربرداری زنده، کاهش دهید.

    

    


    

    

   Xantara به گرید نوسان‌کننده و جداشونده‌ای با وضوح بالا مجهز شده است تا تابش پرتو به بیماران را به شدت کاهش دهد. این گرید به حسب نیاز، به راحتی از محل استقرار خود در تخت جدا می‌شود. فیلترهای مرتبط با رادیوگرافی برنامه‌ریزی شده مبتنی بر آناتومی (APR) انتخاب خودکار وضعیت گرید را بر اساس نوع معاینه، ممکن می‌سازند.

    

    


    

   کولیماسیون (هم‌سوسازی) مجازی با استفاده از قابلیت ذخیره آخرین تصویر (LIH)، درپوش (شاتر) کولیماتور را در موقعیت دقیق مورد نیاز شما قرار می‌دهد. یک دوربین LED ویدئویی مستقر درون کولیماتور، ابزار ویژه‌ای برای موقعیت‌یابی بدون تابش پرتو را فراهم می‌آورد.

    

    

  • راحتی و ایمنی برای بیماران و پزشکان

   برقراری آرامش و راحتی بیماران، اساس معاینات موفق و هموار را تشکیل می‌دهد. دسترسی بهتر به حواشی تخت، اقدامات سریعتر و ایمن‌تر را تضمین می‌کند. Xantara با مجموعه منحصر به فرد و منسجمی از قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند که بهره‌وری‌تان را ارتقا دهید و در عین حال، مراقبت از بیمار را بهبود ببخشید.

    

   • طراحی تخت سازگار با بیمار

   ارتفاع تخت Xantara تا 48cm پایین می‌آید و قرار دادن بیماران کم توان حرکتی را روی تخت، برای شما آسان می‌کند. حرکت هموار و دقیق تخت، حداکثر راحتی و همچنین، درجه بالایی از ایمنی را برای بیماران و کارکنان بخش تصویربرداری فراهم می‌سازد. 

    

    


    

    

   • دسترسی کامل گرداگرد بیمار

   Xantara دسترسی کاملی را گرداگرد تخت فراهم ساخته و بیماران را حین معایناتی، نظیر مفصل‌نگاری (arthroscopy) و آنژیوگرافی افتراقی دیجیتال (DSA)، دسترس‌پذیرتر می‌سازد. همچنین، انتقال بیماران از برانکارد یا تخت بستری به روی تخت دستگاه را بیش از پیش، تسریع و تسهیل می‌کند.

    

    


    

   • آزادی بالینی برای تمام معاینات

   طراحی فوق‌العاده انعطاف‌پذیر Xantara و آشکارسازهای فلت پنل (FPD) عالی و بی‌سیم (wireless) آن به شما کمک می‌کند که مدیریت گردش‌کارتان را بهینه سازید. این دستگاه با جهت‌گیری 180 درجه‌ای تیوب که منحصر به فرد است؛ می‌تواند با یک باکی (bucky) دیواری عمودی ترکیب شود.

    

    


    

   • همواره در بهترین موقعیت

   Xantara با محدوده 110cm تا 180cm فاصله چشمه تا تصویر (SID)، طیف گسترده‌ای از معاینات را با موقعیت بهینه و راحت برای بیمار، تسهیل و ممکن می‌سازد. معاینات قفسه سینه، برای تضمین بهترین کیفیت تصویر ممکن، با تختی عمودی قابل اجراست.

    

    


    

   • تنظیم برای تمام شرایط کلینیکی

   Xantara برای پذیرش بیماران از تمام سنین و تمام جثه‌ها، طراحی شده است. این دستگاه تصویربرداری از بیماران با حداکثر وزن 265kg را پشتیبانی می‌کند. عرض 85cm تخت، شرایط بهینه‌ای را برای عمده بیماران از خردسالان تا بزرگسالان مبتلا به چاقی مفرط، با دقت و راحتی همانند، فراهم می‌آورد. 

    

    


    

   • انعطاف‌پذیری برای تطابق با نیازهای خاص شما

   Xantara طیف وسیعی از معاینات را برای انواع اتاق‌های معاینه پشتیبانی می‌کند. ترکیب DR و RF در یک دستگاه، نویدبخش کارآیی بالای اتاق معاینه است و بازگشت سرمایه شما را بهبود می‌بخشد.

    

    

  • تصاویر بسیار واضح برای تصمیمات آگاهانه در مدیریت بیماری

    

  • ایمنی اولویت اصلی شماست؛ ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم
   ایمنی اولویت اصلی شماست؛ ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم

   ما متوجه هستیم که ایمنی تصویربرداری تشخیصی، فرای دز تابشی است و به تمام وجوه ایمنی بیمار و کارکنان تسری می‌یابد. برنامه "ایمنی 360 درجه‌ای" محصول شرکت Canon با ارائه پوشش، راهنمایی و تخصص جامع، شما و بیمارانتان را در اولویت قرار می‌دهد. ما در Canon در طراحی برنامه‌هایی که از ایمنی صنعت تصویربرداری پشتیبانی می‌کنند تا طراحی ویژگی‌های مدالیته‌ای که از بیماران و کارکنان شما محافظت می‌کنند؛ ایمنی را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.

    

    

   طراحی "دو در یک" Xantara که در صنعت تصویربرداری پیشتاز است؛ نیازهای شما را برای کارآیی بالینی و کیفیت تصویر برآورده می‌کند و به شما کمک می‌کند تا استاندارد بهتری را برای مراقبت از بیماران خود ارائه دهید. به منظور بهره‌وری بالاتر با پیشرفتی بی‌وقفه، Xantara شامل قابلیت‌هایی منحصر به فرد و کاملاً یکپارچه است تا دقت تشخیصی، گردش‌کار و همچنین، تجربه بیمار را ارتقا دهد.

    

    

  • با گردش‌کار پربازده و ارگونومی بهتر، بهره‌وری خود را بهبود دهید
   با گردش‌کار پربازده و ارگونومی بهتر، بهره‌وری خود را بهبود دهید

   رابط بصری به عنوان یک ویژگی راهگشا به سیستم کنترل Xanatara امکان می‌دهد تا حرکت مکانیکی تخت و تنظیمات مولد ولتاژ بالا (generator) را در یک رابط کاربری بصری و موثر، گرد آورد و بازدهی گردش‌کار را به سطح جدیدی ارتقا دهد.

    

    

   کنسول هوشمند Xantara به شما امکان می‌دهد تا تنظیمات دستگاه را مطابق با نوع معاینه‌ای که در لیست انتظار ثبت شده است؛ با لمس تنها یک دکمه، تطبیق دهید. فاصله چشمه تا تصویر (SID)، گرید، مولد ولتاژ بالا (generator)، فیلترها، شیب تخت و جهت‌گیری تیوب همگی به APR مرتبط هستند و به طور خودکار تنظیم می‌شوند که نتیجتاً، گردش‌کار را به شدت بهبود می‌بخشند و دز را بهینه می‌سازند.

    

    

    

   • تصاویر عالی همراه با طراحی دز کم

   آشکارساز فلت پنل (FPD) دینامیکی Xantara با میدان دید بزرگ (43cmx43cm) و مجهز به سوسوزن‌های سزیم یدید (CsI) پربازده و محدوده دینامیکی (DR) گسترده 16 بیتی، کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را با دز کم و حداکثر نرخ 30 فریم در ثانیه (fps)، تضمین می‌کند.

    

    


    

    

   • کنسول کنترلی بصری

   پنل کنترلی مبدعانه این دستگاه، صفحه لمسی و رنگی بزرگی دارد که پایش خودکار، مستقل و یکجای تمام حرکت‌های تخت را ممکن می‌سازد و در عین حال، مدیریت موثر مولد ولتاژ بالا (generator) و APR نامحدود را عرضه می‌کند.

    

    


    

   • کنترل هوشمند و سه‌بعدی ضد برخورد

   سیستم کنترلی هوشمند و سه بعدی ضد برخورد Xantara که جزئی از کنترل‌کننده محور موتور است؛ تمام حرکات را محاسبه و کنترل می‌کند و حرکات همزمان و هماهنگ در تمام محورها را عرضه کرده و روند معاینات را تسریع می‌کند.

    

    


    

   • تامین تجربه‌ای بهتر

   انتخاب نور محیط و موسیقی از پیش ضبط شده، به منظور فراهم کردن جوی آرامش‌بخش برای بیمار، روی این دستگاه موجود است. این امر به طور خاص، در مواردی که روند معاینه به طول می انجامد و همچنین، برای معاینات کودکان، مفید خواهد بود.

    

    


    

   • کولیماتور مجهز به صفحه لمسی

   کنسول صفحه لمسی انتخابی (optional) که در کولیماتور دستگاه تعبیه شده است؛ به شما امکان می‌دهد تا کولیماتور، تخت و تنظیمات ستون تیوب را مستقیماً، در کنار بیمار، کنترل کنید. این امر به شما کمک می‌کند که گردش‌کارتان را در معایناتی، مانند تصویربرداری ناحیه اسکلتی-عضلانی بهبود ببخشید.

    

    


   • کنترل از راه دور

   کنترل از راه دور مادون قرمز انتخابی (optional) این دستگاه حین کار، از هر جایی در اتاق معاینه، سطح جدیدی از انعطاف‌پذیری و کنترل روی تنظیمات موقعیت دلخواه تخت و ستون تیوب پرتوی ایکس را فراهم می‌آورد.

    

    

بستن