• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE ULTIMATE AUTOMATED HYBRID SOLUTION
 • بررسی محصول
استعلام قیمت
  • حد غایی یک محصول هیبریدی خودکار

   Adora DRFi رادیوگرافی استاتیک و دینامیک را با فلوروسکوپی با دز پایین در یک سیستم ترکیب می‌کند. Adora DRFi به شما امکان می‌دهد تا تمام معاینات و روش‌های رادیوگرافی و فلوروسکوپی را در یک اتاق انجام دهید و به شما کمک می‌کند تا کارآیی گردش‌کار و استفاده از تجهیزات خود را افزایش دهید.

    

   کنترل کامل Adora DRFi از راه دور با استفاده از دسته (joystick) ارگونومیک و رابط کاربری از راه دور (remote) امکان‌پذیر است. مانیتور تصاویر زنده (live) و پدال پایی (foot switch) تابش پرتو Adora ابزارهای مفیدی هستند که در معاینات داخل اتاق و کنار تخت به شما کمک می‌کنند. با کنسول inControl، رادیولوژیست کنترل کامل را در اتاق معاینه به دست می‌آورد.

    

   Adora تصویربرداری از هر زاویه تابشی (چه به صورت کاملاً خودکار و چه به صورت دستی) را ممکن می‌سازد.

    

    


    

   Adora برای معاینات جانبی، مانند تصویربرداری اگزیال از سمت راست و چپ لگن، نیازی به تغییر موقعیت بیمار ندارد.

    

    


    

   Adora ارگونومی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که استفاده از آن را راحت و ساده می‌کند.

    

    

  • فناوری آشکارساز پیشرفته
   فناوری آشکارساز پیشرفته

   Adora DRFi توسط نسل جدید آشکارسازها و نرم‌افزارهای تصویربرداری CXDI محصول Canon پشتیبانی می‌شود. آشکارساز یکپارچه این سیستم، تصویربرداری فلوروسکوپی و پیوسته را با مساحت موثر 43x35 سانتیمتر ارائه می‌دهد. آشکارسازهای فلت پنل (FPD) بی‌سیم با وزن بسیار سبک به همراه باتری داخلی و قابلیت ذخیره‌سازی تصویر را می‌توان به سیستم اضافه کرد یا در صورت نیاز، به صورت مستقل از آن استفاده نمود. نرم‌افزار RF محصول Canon قابلیت پیشرفته پساپردازش و مدیریت تصویربرداری را ارائه می‌دهد؛ بنابراین، شما همواره به نتیجه مطلوب خود می‌رسید.

    

    

    

    

   کاربری دستی با استفاده از Adora DRFi به حداقل می‌رسد. کاربری خودکار، موقعیت‌دهی سریع، دقیق و آسان آشکارساز و تیوب را تضمین می‌کند. دسته (jostick) Adora تحت عنوان SmartHandle کنترل دستی همواری را به کمک نیروی دست امکان‌پذیر می‌سازد.

    


    

   موقعیت‌های خودکار APR از جمله پارامترهای معاینه را می‌توان با استفاده از انتخاب برنامه آناتومیک برنامه‌ریزی کرد. موقعیت‌های تنظیم شده به صورت دستی را می‌توان برای استفاده در آینده، ذخیره کرد.

    


    

   تخت بیمار Adora از جنس فیبر کربن با دوام با رویه شناور و چرخش حداکثر 340 درجه در اطراف پایه، دسترسی کامل و آسان به بیمار و همچنین، شرایط کاری مطلوب را حتی در اتاق‌های کوچک تضمین می‌کند.

    

    


    

   یک کنسول انتخابی (optional) کنترل کامل درون اتاق اعم از کنترل تیوب، ردیابی آشکارساز، موقعیت‌یاب و همچنین، ژنراتور را ارائه می‌دهد. ضمن آن که مانیتور زنده (live) تصاویر فلوروسکوپی را در اتاق ارائه می‌دهد؛ صفحه لمسی انتخابی (optional) و پدال پایی (foot switch) را نیز می‌توان برای فلوروسکوپی در کنار تخت اضافه کرد.

    

    


   برای عملکرد بهینه، صفحه نمایش بزرگ 12 اینچی Adora به طور خودکار، زاویه‌دار می‌شود تا همواره به صورت افقی باقی بماند. منوهای کوتاه و آسان با نمادها و آیکون‌های واضح و مشخص، کاربر را راهنمایی می‌کنند و دسترسی فوری به پارامترهای ژنراتور و پیش نمایش تصویر را فراهم می‌آورند.

    

    


    

   Adora دارای یک بالابر سقفی بیمار به عنوان یک ویژگی انتخابی (optional) است که برای رسیدگی به بیماران ناتوان حرکتی، مسن و دارای اضافه وزن ضروری است. این بالابر متشکل از یک سیستم حرکت یکپارچه و بالابر کِشی است که کارکنان را قادر می‌سازد تا با حداقل تلاش، بیماران را به راحتی در موقعیت مناسب خود مستقر کنند.

    

    

بستن