• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
ONE-TOUCH, STRESS FREE DR
 • بررسی محصول
استعلام قیمت
  • رادیوگرافی دیجیتال بدون استرس با لمس یک دکمه

   Adora DRi یک محصول جامع تصویربرداری رادیوگرافی دیجیتال است که استفاده از آن ساده، نگهداری آن آسان و تمیز کردن آن راحت است. Adora DRi با انتخاب برنامه آناتومیک خودکار، تصویربرداری DR سریع و دقیق از تمام زوایای معاینه را صرفاً از طریق لمس یک دکمه و عملکرد بدون استرس ارائه می‌دهد. بازوهای تلسکوپی تیوب اشعه ایکس و آشکارساز Adora را می‌توان به صورت جداگانه، با دسترسی آزاد و زاویه وسیع در محل خود قرار داد. حالت‌های ردیابی متنوع، نگاشت‌های استاندارد و تخصصی را تسهیل می‌کنند.

    

   Adora تصویربرداری از هر زاویه تابشی (چه به صورت کاملاً خودکار و چه به صورت دستی) را ممکن می‌سازد.

    

    


    

   Adora برای معاینات جانبی، مانند تصویربرداری اگزیال از سمت راست و چپ لگن، نیازی به تغییر موقعیت بیمار ندارد.

    

    


    

   Adora ارگونومی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که استفاده از آن را راحت و ساده می‌کند.

    

  • کیفیت تصویر به اثبات رسیده در هر جایی که به آن نیاز دارید
   کیفیت تصویر به اثبات رسیده در هر جایی که به آن نیاز دارید

   Adora DRi توسط نسل جدید آشکارسازها و نرم‌افزارهای تصویربرداری CXDI محصول Canon پشتیبانی می‌شود. آشکارساز یکپارچه این سیستم، تصویربرداری فلوروسکوپی و پیوسته را با مساحت موثر 43x35 سانتیمتر ارائه می‌دهد. آشکارسازهای فلت پنل (FPD) بی‌سیم با وزن بسیار سبک، به همراه باتری داخلی و قابلیت ذخیره‌سازی تصویر را می‌توان به سیستم اضافه کرد یا در صورت نیاز، به صورت مستقل از آن استفاده نمود. نرم‌افزار RF محصول Canon قابلیت پیشرفته پساپردازش و مدیریت تصویربرداری را ارائه می‌دهد؛ بنابراین، شما همواره به نتیجه مطلوب خود می‌رسید.

    

    

    

    

   کاربری دستی با استفاده از Adora DRi به حداقل می‌رسد. قابلیت موقعیت‌دهی خودکار inMotion، کاربری خودکار به کمک نیروی دست را ممکن می‌سازد و موقعیت‌دهی آشکارساز و تیوب را حتی برای پیچیده‌ترین معاینات هدایت می‌کند.

    

    


    

   حداکثر 999 موقعیت‌ خودکار APR از جمله پارامترهای معاینه را می‌توان با استفاده از انتخاب برنامه آناتومیک برنامه‌ریزی کرد. موقعیت‌های تنظیم شده به صورت دستی را می‌توان برای استفاده در آینده، ذخیره کرد. این حد غایی انعطاف‌پذیری، تصویربرداری از خط افق کشکک و معاینات اگزیال لگن را بدون تغییر موقعیت بیمار ممکن می‌سازد.

    

    


    

   تخت بیمار از جنس فیبر کربن با دوام با رویه شناور و چرخش حداکثر 340 درجه در اطراف پایه، دسترسی کامل و آسان به بیمار و همچنین، شرایط کاری مطلوب را حتی در اتاق‌های کوچک یا هنگام تصویربرداری از بیماران مستقر روی ویلچر، تخت یا برانکارد تضمین می‌کند.

    

    


    

   کاربری خودکار موقعیت‌دهی سریع، دقیق و آسان آشکارساز و تیوب را حتی برای معاینات پیچیده تضمین می‌کند. دسته (jostick) Adora تحت عنوان SmartHandle کنترل دستی موقعیت کولیماتور مجهز به صفحه لمسی (OTC) را به صورت هموار و در سه صفحه متعامد به صورت همزمان، به کمک نیروی دست امکان‌پذیر می‌سازد.

    

    


    

   برای هدایت حرکت با قابلیت SmartHandle، می‌توان از صفحه نمایش بزرگ 12 اینچی روی OTC استفاده کرد. برای کاربری بهینه، صفحه نمایش به طور خودکار، زاویه‌دار می‌شود تا همواره به صورت افقی باقی بماند. منوهای کوتاه و آسان، دسترسی فوری به پارامترهای ژنراتور و پیش نمایش تصویر را فراهم می‌آورند.

    

    


   قابلیت Stitch یک فرآیند ساده و خودکار است که برای بیماران در وضعیت ایستاده یا خوابیده، در دسترس است. پس از کولیماسیون (هم‌سوسازی) پرتو و تنظیم نقطه شروع و پایان، سیستم تعداد تصاویر مورد نیاز را محاسبه می‌کند و به سادگی، با فشار دادن یک دکمه، اتخاذ تصویر انجام می‌شود.

    

    

بستن