• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
MODULAR DESIGN. SUPERIOR IMAGING
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • طراحی ماژولی، تصویربرداری عالی
   طراحی ماژولی، تصویربرداری عالی

   سیستم رادیوگرافی دیجیتال و همه کاره Aceso محصول شرکت Canon Medical، برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای رادیوگرافی، کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را با انعطاف‌پذیری بالینی و بهره‌وری بالا ترکیب می‌کند. طراحی ماژولی و مقرون به صرفه Aceso به شما امکان می‌دهد تا این دستگاه را دقیقاً، متناسب با اتاق و نیازهای بالینی خود پیکربندی کنید.

    

   sou

    

  • ایمنی، راحتی و کارایی برای شما و بیماران شما

   همه آشکارسازها به صورت منسجمی با نرم‌افزار Canon کار می‌کنند تا گردش‌کار بهینه و قابلیت تصویربرداری برتری را با دز جذبی کم برای بیمار ارائه دهند. اطلاعات یکپارچه گزارش دز به فرمت DICOM و اطلاعات مربوط به معاینه، یک سطح ایمنی بالاتری را برای شما و بیمارانتان ایجاد می‌کنند.

    

    

    

     

   آشکارسازهای Canon CXDI دارای گواهی IPX7 ضد آب هستند که آنها را برای کاربردهای اورژانسی و مراقبت‌های حیاتی که گاهی اوقات، تماس با مایعات اجتناب‌ناپذیر است؛ ایده‌آل می‌سازد.

    

    


    

   آشکارسازهای بسیار سبک و در عین حال، قوی Canon دارای قابلیت حمل آسان هستند و در دست گرفتن آنها راحت است. دستگیره‌ها و جادستی‌های یکپارچه در هر چهار طرف آشکارسازها، آنها را برای حمل و نقل موثرتر می‌کنند.

    


    

   آشکارسازهای قوی تقویت شده با فیبر کربنی، سبک وزن و بادوام هستند. این آشکارسازها با تحمل وزن‌ تا حداکثر 310 کیلوگرم، برای تصویربرداری مستقیم از بیماران چاق به صورت اعمال وزن روی آشکارساز، ایده‌آل هستند.

    

    

  • کیفیت تصویر به اثبات رسیده در عمل، در هر جایی که به آن نیاز دارید

   Aceso توسط نسل جدید آشکارسازهای بی‌سیم (wireless) و نرم‌افزار تصویربرداری Canon تجهیز شده است. آشکارسازهای بسیار سبک و ضد آب همراه با باتری داخلی و قابلیت ذخیره‌سازی تصویر را می‌توان در داخل سیستم یا به صورت مستقل از سیستم، در صورت نیاز به عنوان گزینه‌ای جانبی، مورد استفاده قرار داد.

    

    

   Aceso به منظور انعطاف‌پذیری بهینه تصویربرداری، حداکثر از 8 آشکارساز ثابت یا قابل حمل پشتیبانی می‌کند. آشکارسازهای خاص را می‌توان نه تنها از پردازشگر تصویر (workstation)، بلکه به سادگی فشردن دکمه "Ready"، مستقیماً روی دستگاه انتخاب و فعال کرد.

    

    


    

   حین شارژ باتری، داک (dock) چند منظوره می‌تواند تصاویر اتخاذ شده از راه دور را به پایگاه داده شما منتقل کند.

  • کاربری بصری، نتیجه بالینی بهینه

   نرم‌افزار تصویربرداری و مدیریت بیمار Canon به شما کمک می‌کند تا گردش‌کار خود را ساده کنید و مراحل مورد نیاز برای تکمیل سریع هر معاینه را کاهش دهید. این نرم‌افزار با رابط کاربری بصری خود برای انواع معاینات رادیوگرافی دیجیتال (DR) کاملاً مناسب است.

    

   • رابط کاربری مشترک
    تمامی رده محصولات DR شرکت Canon دارای یک رابط کاربری مشترک هستند که این امر، یک مزیت بزرگ برای آموزش کاربری، راحتی کاربر و آشنا شدن او با محیط آن محسوب می‌شود. در عین حال، این نرم‌افزار گزینه‌های پیکربندی متعددی را برای بهینه‌سازی فردی رابط کاربری ارائه می‌دهد.

    

   • گردش‌کار بهینه شده
    با برنامه‌های پیشرفته مانند Auto-Stitching و طیف گسترده‌ای از پیکربندی‌ها، سیستم می‌تواند به راحتی، کارهای روزمره و همچنین، معاینات سخت‌تر از معمول را انجام دهد.

    

   • حالت مستقل (Stand-Alone)
    با باتری و حافظه داخلی با گنجایش حداکثر 99 تصویر، می‌توانید تصاویر را در سراسر بخش دریافت کنید.

    

    

   • گزارش‌دهی خودکار دز
    این نرم‌افزار سازگار با فرمت DICOM، از جمله گزارش‌دهی ساختار یافته دز به همین فرمت، اتصال میان-پلتفرمی و گزارش‌دهی خودکار دز بیمار را امکان‌پذیر می‌سازد.

    

   • انتخاب آسان پنل
    هنگام استفاده از چندین آشکارساز فلت پنل (FPD)، یک آشکارساز خاص را می‌توان در پردازشگر تصویر (workstation) یا به سادگی با فشردن دکمه "Ready" روی آشکارساز انتخاب کرد.

    


    

   • همه چیز تحت کنترل

   نرم افزار Canon عملکرد ساده، قابلیت‌های پیشرفته پساپردازشی (post-processing) و مدیریت تصویربرداری جامع را ارائه می‌دهد. بنابراین، شما همواره به سرعت و با سهولت، به نتیجه مطلوب خود می‌رسید.

    

    

  • تصویربرداری بهینه، نتایج ثابت
   تصویربرداری بهینه، نتایج ثابت

   عملکردهای جامع پردازش تصویر Aceso و گزینه‌های تصویربرداری پیشرفته آن، به شما امکان می‌دهد تا به طور مداوم، با کمترین دز ممکن، به کیفیت تصویر مطلوب خود برسید.

    

   • تصویربرداری یکباره طولانی مدت
    در مقایسه با قابلیت stitching رایج، محصول منحصربه‌فرد Canon با یک بار تابش طولانی مدت، آزمایش‌های سریع‌تری را با کیفیت تصویر بالاتر و دز کمتر ارائه می‌دهد.

    

  • بهبود دینامیکی تصویر
   بهبود دینامیکی تصویر

   نرم‌افزار تصویربرداری Canon طیف وسیعی از قابلیت‌ها را برای بهینه‌سازی کنتراست تصویر در حین بهینه‌سازی دز، در اختیار شما قرار می‌دهد.

    

  • تصحیح پراکندگی پرتو
   تصحیح پراکندگی پرتو

   نرم‌افزار اختیاری (optional) تصحیح پراکندگی پرتو به شما امکان می‌دهد تا کیفیت تصویر بهینه را با دز بسیار پایین‌تر از تصویربرداری با استفاده از گرید به دست آورید.

    

  • گالری تصاویر

   Canon CXDI پساپردازش (post-processing) منحنی‌های LUT اختصاصی را برای مناطق متنوع آناتومیکی ارائه می‌دهد. این قابلیت، کیفیت تصویر بهینه را برای تمام اعضای بدن تضمین می‌کند.

    


    

   تنظیم وضوح تصویر می‌تواند مقدار مناسبی از ساختار استخوان و وضوح دلخواه شما را فراهم کند.

    


    

   کیفیت تصویر بالا همراه با دوز پایین، تصویربرداری بهینه از کودکان را ارائه می‌دهد.

    


    

   تنظیم خودکار ماسک، موقعیت تیغه کولیماتور را تشخیص می‌دهد و تنظیمات دستی پس از تابش پرتو را به حداقل می‌رساند.

    


    

   تنظیم دامنه دینامیکی (DR) کنتراست عالی تصویر را متناسب با هر عضو بدن ارائه می‌دهد.

    


    

   پساپردازش‌ (post-processing) CDXI برای دست‌یابی به بهترین نتیجه تصویر، می‌تواند کنتراست را افزایش دهد.

  • فناوری هوشمند به بهبود گردش‌کار شما کمک می‌کند

   با استفاده از Aceso، راحتی را در تمام جزئیات کار خواهید یافت. طراحی ارگونومیک این سیستم و فناوری پیشرفته ردیابی خودکار آن به شما کمک می‌کند تا بهره‌وری و توان عملیاتی معاینه بیمار را بهبود ببخشید. صفحه لمسی بزرگ این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا تنظیمات تابش پرتو را در مجاورت بیمار، پیش از تابش پرتو تغییر دهید و همچنین، نمایش سریع تصویر را مستقیماً، پس از تابش پرتو دریافت کنید.

    

    

   • رابط کاربری لمسی و بصری تیوب
    با استفاده از رابط کاربری لمسی بزرگ تیوب دستگاه +Aceso، از مرحله تأیید شناسه (ID) بیمار مرحله تا تنظیمات سیستم و پیش‌نمایش تصویر، مستقیماً پس از اتخاد تصویر، همواره کنترل سیستم را در دست خواهید داشت.

    


   • یک محصول سازگار برای همه نیازها
    حداکثر 8 آشکارساز ثابت یا بی‌سیم را می‌توان با +Aceso مورد استفاده قرار داد تا موقعیت بهینه بیمار، انعطاف‌پذیری روند تصویربرداری و پیشرفت عمکرد کل مرکز شما را فراهم آورد.

    


    

   • روش انعطاف‌پذیر نصب، دامنه بسیار وسیع حرکات

   الزامات انعطاف‌پذیر روش نصب Aceso با حداقل ارتفاع سقف 2,50 متر و حداکثر طول 24 متر، به شما امکان می‌دهد تا این سیستم را تقریباً، در هر اتاقی مورد استفاده قرار دهید.

    

    

بستن