• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
IMAGING MAMMOGRAPHY WITH TOMOSYNTHESIS
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • تصویربرداری عالی، گردش‌کار چشم‌گیر
   تصویربرداری عالی، گردش‌کار چشم‌گیر

   Artemis 2D/3D برای ارائه بهترین نتایج بالینی در میان دستگاه‌های هم‌رده خود برای غربالگری ناهنجاری‌های پستان و ماموگرافی تشخیصی طراحی شده است. تصاویر شفاف و قابلیت استفاده بصری، این اطمینان را ایجاد می‌کند که هر معاینه‌ای به راحتی و بدون هیچ خدشه‌ای در کیفیت تصویر، برای بیمار انجام می‌شود.

    

   • ارگونومی متفکرانه، بهترین تجربه به اثبات رسیده برای بیمار

   فشرده‌سازی بهینه و موقعیت‌یابی آسان، عوامل اصلی کیفیت تصویر عالی و راحتی بیمار هستند. طراحی انعطاف‌پذیر تخته فشرده‌ساز سینه در Artemis 2D/3D به طور بهینه با تمام آناتومی‌های سینه تنظیم می‌شود و بنابراین، تجربه درد را برای بیمار کاهش می‌دهد. موقعیت ارگونومیک دسته‌های بلند میله‌ای شکل و محل استراحت و استقرار چانه (chin-rest) باعث می‌شوند که بیمار در طول معاینه احساس آسودگی داشته باشد.

    

    

  • بیشتر ببینید - دقیقاً به همان روشی که به آن نیاز دارید؛ ببینید

   Artemis 2D/3D ماموگرافی دیجیتالی دوبعدی با میدان کامل را برای پشتیبانی بهینه از غربالگری ناهنجاری‌های سینه با توان عملیاتی بالا، معاینات تکمیلی و روش‌های بیوپسی دقیق ارائه می‌کند. Artemis 2D/3D می‌تواند توموسنتز دیجیتال و سه‌بعدی سینه (DBT) را به صورت یک گزینه اختیاری (optional) ارائه دهد تا ارزش تشخیصی بیشتری به معاینات ماموگرافی شما بیافزاید.

    

    

   • ماموگرافی دیجیتال دو بعدی
    ماموگرافی دو بعدی، روش استاندارد مرجع برای غربالگری ناهنجاری‌های پستان است. Artemis 2D/3D تصویربرداری با وضوح بالا و دز پایین را همراه با گردش‌کار سریع و کارآمد ارائه می‌دهد. به لطف قابلیت تنظیمات پساپردازشی تصویر، Artemis 2D/3D را می‌توان مطابق با اولویت‌های رادیولوژیست تنظیم کرد. بنابراین، شما همیشه تصویر بهینه را با کمترین دز ممکن دریافت خواهید نمود.

   sou

    


   • اتخاذ تصویر DBT سه‌بعدی
    بافت روی هم افتاده سینه، می‌تواند تشخیص سرطان سینه را در ماموگرافی معمولی مختل کند. توموسنتز دیجیتال سینه به شما امکان می‌دهد تا جزئیات ریزتر و میکروکلسیفیکاسیون‌های کوچک را به راحتی مشاهده کنید.

   sou

    

  • همگام‌سازی و تابش مداوم (CONTINUOUS SYNC-AND-SHOOT)

   توالی تصویربرداری Continuous Sync-and-Shoot که به ثبت اختراع رسیده است؛ اتخاذ تصاویر واضح و بدون محو شدگی ناشی از آرتیفکت حرکتی را امکان‌پذیر می‌کند که ساختارهای ظریف و میکروکلسیفیکاسیون‌ها را برجسته می‌سازد.

    

   حرکت تیوب در طول توالی تصویربرداری توموسنتز پیوسته است.

    

   sou

    


    
   در طول تابش پرتو، آشکارساز با حرکت تیوب هماهنگ می‌شود؛ به طوری که آشکارساز و نقطه کانونی را در یک راستا نگه می‌دارد.
    
   sou
    

    
   بین دفعات مختلف تابش‌ پرتو، آشکارساز به موقعیت اصلی خود باز می‌گردد.
    
   sou
  • تصاویر دو بعدی بازسازی شده از داده‌های DBT
   تصاویر دو بعدی بازسازی شده از داده‌های DBT

   برای اتخاذ یک نمای کلی سریع از کل سینه، قابلیت انتخابی ™S2D در Artemis 2D/3D به شما امکان می‌دهد تا تصاویر دو بعدی بازسازی شده‌ از داده‌های Artemis 2D/3D DBT را ایجاد کنید. تصاویر بازسازی شده با تصاویر ماموگرافی معمولی قابل مقایسه هستند. بنابراین، نیازی به اتخاذ تصاویر دو بعدی اضافی نیست. S2D ضمن آن که می‌تواند به صرفه‌جویی در زمان و دز کمک کند؛ به بهبود آسودگی بیمار شما نیز کمک می‌کند.

    

  • Artemis 2D/3D گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   کنترل لمسی و بصری Artemis 2D/3D تجربه ماموگرافی شما را کاملاً تغییر می‌دهد. محیط نرم‌افزاری این دستگاه که یادگیری‌اش آسان است؛ یک محصول برخوردار از گردش‌کار قابل تنظیم را برای همه نیازها و برای همه متخصصان مبتدی و حرفه‌ای در زمینه ماموگرافی‌، عرضه می‌کند.

    

   • راهنمای موجود روی صفحه نمایش

   پنل‌های لمسی دوتایی Artemis 2D/3D در دو طرف پایه دستگاه، یک تجربه کاربری واضح و ساده با گردش‌‌کار قابل تنظیم را فراهم می‌کنند. همچنین، قابلیت نمایش ماموگرافی‌های مرجع برای کمک به موقعیت‌یابی نیز در این دستگاه به صورت انتخابی (optional) فراهم شده است.

    

   sou

    


   • گردش کار با لمس یک دکمه

   منوهای صفحه نمایش لمسی به سبک یک تبلت بصری، سیستم راهنمایی ساده‌ای را برای هر روش معاینه ارائه می‌دهند و به شما امکان می‌دهند تا تنظیمات سیستم را با چند لمس ساده، مانند زوم کردن تصویر با ضربه انگشت به صفحه لمسی، به راحتی تنظیم کنید.

    

   sou

    

  • هماهنگی کامل بین تصاویر و تشخیص

   پردازشگر بازبینی تصویر (workstation) Artemis 2D/3D یک پردازشگر خوانش تصویر تشخیصی چندوجهی است. رابط کاربری زیبا و ساده آن، گردش‌کار سریع و کارآمد را در همه شرایط ممکن می‌سازد. صفحه نمایش با قدرت تفکیک بالای این دستگاه که برای برآورده کردن همه نیازهای ماموگرافی طراحی شده است؛ تضمین می‌کند که بیشترین حد شفافیت و وضوح فوق‌العاده از تصاویر Artemis 2D/3D به دست می‌آید.

    

   • گردش‌کار بیوپسی را ساده کنید

   سیستم بیوپسی استروتاکتیک Artemis 2D/3D شما را در کل فرآیند بیوپسی، به راحتی راهنمایی می‌کند. قسمت هدایت‌کننده بسیار سبک وزن سوزن بیوپسی در این دستگاه، با ابزارهای بیوپسی جانبی برای هر دو رویکرد ورود سوزن به صورت عمودی و جانبی سازگار است.

    

   sou

    


   • جزئیات بیشتر با نمای بزرگنمایی شده

   در بعضی مواقع، برای مشاهده بهتر ضایعه‌های مشکوک، پیگیری معاینه با نمای بزرگ‌نمایی شده لازم است. پلتفرم بزرگنمایی بسیار سبک Artemis 2D/3D انجام این معاینه را آسانتر و سریعتر می‌کند.

    

   sou

    

بستن