• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
PREMIUM IMAGING. OUTSTANDING MOBILITY
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • عملکرد و تطبیق‌پذیری بالا در حال حرکت

   +Mobirex هوشمند و متراکم، بهره‌وری، تحرک، ذخیره‌سازی تصویر و موقعیت‌یابی عالی را برای طیف گسترده‌ای از محیط‌های تصویربرداری فراهم می‌کند. نرم‌افزار تصویربرداری و کنترل کاملاً یکپارچه آن شامل اتخاذ و پردازش تصویر، مدیریت فهرست کار و همچنین، امکان ارسال نتایج معاینات به شبکه بیمارستانی است.

    

  • همه چیز تحت کنترل

   نرم‌افزار Canon عملکرد ساده، قابلیت‌های پیشرفته پساپردازشی (post-processing) و مدیریت تصویربرداری جامع را ارائه می‌دهد. بنابراین، شما همواره به سرعت و با سهولت، به نتیجه مطلوب می‌رسید.

    

  • قابل حمل و سبک، بدون کاهش کیفیت تصویر
   قابل حمل و سبک، بدون کاهش کیفیت تصویر

   فضای زیربنای کوچک و فناوری ثبت اختراع شده Easy Move در +Mobirex قابلیت مانور استثنایی را فراهم می‌کند و فضا را برای حداکثر انعطاف‌پذیری حفظ می‌نماید. ستون تلسکوپی این دستگاه، خط دید شما را برای حمل و نقل ایمن و آسان دستگاه در اطراف تاسیسات شما بهبود می‌بخشد.

    

   • کیفیت تصویر به اثبات رسیده، در هر جایی که به آن نیاز دارید

   +Mobirex از نسل بعدی آشکارسازهای بی‌سیم و نرم‌افزار تصویربرداری Canon پشتیبانی می‌کند. آشکارسازهای بسیار سبک و ضد آب همراه با باتری داخلی و قابلیت ذخیره‌سازی تصویر را می‌توان روی این سیستم استفاده کرد یا با دیگران به اشتراک گذاشت.

    

   برای انعطاف‌پذیری تصویربرداری به صورت بهینه، +Mobirex تا حداکثر 8 آشکارساز قابل حمل را پشتیبانی می‌کند. آشکارسازهای خاص، نه تنها از طریق پردازشگر تصویر (workstation) قابل انتخاب هستند؛ بلکه به سادگی فشردن دکمه "Ready" مستقیماً، از روی دستگاه نیز قابل انتخاب و فعال‌سازی می‌باشند.

    

    

    

  • تصویربرداری بهینه، نتایج با ثبات

   قابلیت‌های پردازش تصویر جامع و گزینه‌های تصویربرداری پیشرفته این سیستم، به شما امکان می‌دهد تا به طور مداوم، به کیفیت تصویر مطلوب با کمترین دز ممکن دست یابید. بهینه‌سازی پارامترهای تصویر به صورت خودکار و حساس به پروتکل، گردش‌کار سریع و کارآمد را تضمین می‌کند.

    

   sou

    

   پردازش تصویر با استفاده از عملیات بصری پردازش تصویر چندگانه (MIP) موجود در این سیستم، آسان شده است. MIP را هم می‌توان روی حالت عملیات "تک کلیک" تنظیم کرد و هم می‌توان برای مطالعه RIS خاص، آن را به طور کاملاً خودکار به اجرا درآورد. پروتکل‌ها را می‌توان برای هر نوع معاینه با توجه به اولویت‌ها و ترجیح بخش تصویربرداری تنظیم کرد.

    

   sou

    

   همانطور که در تصویر 12×12 سانتیمتری بالا، قفسه سینه نوزاد نشان داده شده است؛ گزینه انتخابی (optional) افزایش کنتراست کاتتر (catheter enhancement)، مشاهده‌پذیری خطوط و کاتترها را بهبود می‌بخشد.

    


    

   کنتراست ساختارهای کوچک را می‌توان در چندین مرحله به صورت ظریف و تدریجی، تقویت کرد تا مشاهده‌پذیری آنها بهبود بخشیده شود. به جزئیات بافت نرم در تصویر زیر توجه نمایید. حتی ساختارهای لباس نیز قابل مشاهده هستند.

    

   sou

    

    


    

   تکنیک‌های نوآورانه، مانند گزینه‌های اصلاح یکپارچه پراکندگی پرتو (scatter correction) و تقویت کنتراست استخوان (bone enhancement) که در این دستگاه موجود هستند؛ به شما کمک می‌کنند تا تصاویری با کیفیت بالا و دز پایین را اتخاذ نمایید.

    

   sou

    


    

   خطوط و نوک سوندهای تخلیه در این تصویر قفسه سینه، به سادگی اعمال کردن گزینه‌های اصلاح پراکندگی پرتو (scatter correction) و افزایش کنتراست کاتتر (catheter enhancement)، روی تصویر کاملاً قابل مشاهده شده‌اند.

   sou

  • کاربری بصری، نتیجه بالینی مطلوب

   نرم‌افزار تصویربرداری و مدیریت بیمار Canon به شما کمک می‌کند تا گردش‌کار خود را ساده کنید و مراحل مورد نیاز برای تکمیل هر معاینه را کاهش دهید تا به این ترتیب، روند معاینه را تسریع نمایید. این نرم‌افزار با رابط کاربری بصری خود برای انواع معاینات رادیوگرافی دیجیتال (DR) کاملاً مناسب است.

    

   • رابط کاربری مشترک
    تمامی رده محصولات DR شرکت Canon دارای یک رابط کاربری مشترک هستند. این امر، یک مزیت بزرگ برای آموزش کاربری، راحتی کاربر و نحوه آشنایی او با محیط نرم‌افزاری محسوب می‌شود. در عین حال، این نرم‌افزار گزینه‌های پیکربندی متعددی را برای بهینه‌سازی فردی رابط کاربری ارائه می‌دهد.

    


    

   • گردش‌کار بهینه
    با ابزارهایی مانند بهبود پیشرفته مرزها (advanced edge enhancement) و طیف گسترده‌ای از پیکربندی‌ها، سیستم به راحتی می‌تواند کارهای روزمره و همچنین، معاینات سخت‌تر از معمول را انجام دهد.

    


    

   • ایده‌آل برای تصویربرداری از نوزادان
    آشکارساز CXDI-810C با توجه به اندازه کافی کوچکش که در کشوی تصویربرداری انکوباتور قرار می‌گیرد؛ برای ایجاد نمای کلی از قفسه سینه و شکم بسیار مناسب است.

    


    

   • گزارش‌دهی خودکار دز
    نرم‌افزار این دستگاه که با فرمت DICOM، از جمله گزارش ساختار یافته دز سازگار است؛ اتصال بین پلتفرمی و گزارش‌دهی خودکار دز جذبی بیمار را امکان‌پذیر می‌کند.

    


    

   • انتخاب آسان پنل
    هنگام استفاده از چند آشکارساز، یک آشکارساز مرجح را می‌توان از طریق پردازشگر تصویر (workstation) یا به سادگی فشردن دکمه "Ready" روی آشکارساز انتخاب و فعال کرد.

    

  • قابل حمل و سبک، بدون کاهش کیفیت تصویر

   فضای زیربنای کوچک و فناوری ثبت اختراع شده Easy Move در +Mobirex قابلیت مانور استثنایی را فراهم می‌کند و فضا را برای حداکثر انعطاف‌پذیری حفظ می‌کند. ستون تلسکوپی این دستگاه، خط دید شما را برای حمل و نقل ایمن و آسان دستگاه، در اطراف تاسیسات شما بهبود می‌بخشد.

    

   یک گزینه انتخابی برای روشن کردن دستگاه و ورود به سیستم (login) با استفاده از کارت هوشمند، به منظور اطمینان از عملکرد ایمن و امن، فقط توسط پرسنل مجاز در دسترس است.

    

    


    

   این دستگاه با چرخش 317 درجه ستون، امتداد یافتگی 122 سانتیمتری بازوی دستگاه و دامنه 53 تا 202 سانتیمتری SID، شرایط بهینه را در هر شرایطی فراهم می‌کند.

    

    


    

   کنترل‌های حرکتی که روی دسته تیوب قرار گرفته‌اند؛ حرکت ظریف موقعیت‌دهی، از جمله چرخش محوری آن را بدون نیاز به رجوع به کنسول اصلی فراهم می‌کنند.

    

    


    

   کنترل‌های بصری مستقر در سر تیوب، به شما امکان می‌دهند تا تکنیک تصویربرداری خود را انتخاب کنید؛ تنظیمات را تغییر دهید و همچنین، تصاویر اتخاذ شده را بازبینی نمایید.

    

    


    

   قطعات سازگار با تکنسین، فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی، آشکارسازها و البسه را در جلو و عقب دستگاه فراهم می‌کنند.

    

    


    

   لوازم جانبی مانند کنترل از راه دور و بی‌سیم تابش پرتو، اسکنر بی‌سیم بارکد و CD/DVD رایتر که به صورت گزینه‌های انتخابی (optional) موجود هستند؛ قابلیت استفاده از دستگاه را بهبود می‌بخشد.

    

    


    

   +Mobirex امکان شارژ یکپارچه حداکثر سه آشکارساز را فراهم می‌کند. هنگامی که آشکارسازها در محفظه نگهداری در جلوی دستگاه قرار گیرند؛ نگهداری ایمن آنها فراهم می‌شود.

    

    


    

   برای کاربری ایمن، +Mobirex مجهز به سنسورهای ضد برخورد است که در هنگام نزدیک شدن به موانع، سرعت دستگاه را کاهش داده و آن را متوقف می‌کند.

    

    


    

   +Mobirex به راحتی قابل جابجایی است. فناوری صفحه لمسی خازنی روی همه دستگیره‌ها، امکان جابجایی و مانور بی‌دردسر آن را فراهم می‌کند.

    

    

    

  • ایمنی، راحتی و کارایی برای شما و بیماران شما

   همه آشکارسازها به صورت منسجمی با نرم‌افزار Canon کار می‌کنند تا گردش‌کار بهینه و قابلیت تصویربرداری برتری را با دز جذبی کم برای بیمار ارائه دهند. اطلاعات یکپارچه گزارش دز به فرمت DICOM و اطلاعات مربوط به معاینه، یک سطح ایمنی بالاتری را برای شما و بیمارانتان ایجاد می‌کنند.

    

    

     

   آشکارسازهای Canon CXDI دارای گواهی IPX7 ضد آب هستند که آنها را برای کاربردهای اورژانسی و مراقبت‌های حیاتی که گاهی اوقات، تماس با مایعات اجتناب‌ناپذیر است؛ ایده‌آل می‌سازد.

    

    


    

   آشکارسازهای بسیار سبک و در عین حال، قوی Canon دارای قابلیت حمل آسان هستند و در دست گرفتن آنها راحت است. دستگیره‌ها و جادستی‌های یکپارچه در هر چهار طرف آشکارسازها، آنها را برای حمل و نقل موثرتر می‌کنند.

    


    

   آشکارسازهای قوی تقویت شده با فیبر کربنی، سبک وزن و بادوام هستند. این آشکارسازها با تحمل وزن‌ تا حداکثر 310 کیلوگرم، برای تصویربرداری مستقیم از بیماران چاق به صورت اعمال وزن روی آشکارساز، ایده‌آل هستند.

    

    


    

   برای بهره‌وری بهینه، آشکارسازهای Canon را می‌توان با سایر تجهیزات اشعه ایکس، مانند Adora، Aceso، Radrex یا ابزار تصویربرداری تابش تک مرحله‌ای طولانی مدت و منحصر به فرد Canon به اشتراک گذاشت.

    

بستن