• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
COMPACT, LIGHT-WEIGHT, AND MOBILE
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • تصویربرداری دیجیتال اشعه ایکس با کیفیت بالا و تحرک‌پذیری فوق‌العاده و بی‌سیم به هم می‌پیوندند
   تصویربرداری دیجیتال اشعه ایکس با کیفیت بالا و تحرک‌پذیری فوق‌العاده و بی‌سیم به هم می‌پیوندند

   Canon در کارآیی درجه یک، توامان با کیفیت تصویر بالا، نام و آوازه‌ای زبانزد دارد. طبیعتاً، دستگاه‌های پیشتاز در صنعت تصویربرداری دیجیتال اشعه ایکس Canon نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

    

   ما مقتضیات خاص کلینیکی و چالش‌های پیش روی شما در حوزه بهداشت و درمان را برای برخورداری دستگاه‌های تصویربرداری از استانداردهای بالای مراقبت از بیمار، درک می‌کنیم. دستگاه‌های دیجیتال اشعه ایکس Canon، اجتماع یکپارچه و بی‌سیم با شبکه بیمارستانی، ویژگی‌های ارگونومیک و کیفیت تصویر بالا را با مدیریت دز فراهم می‌کنند و به بیماران شما اطمینان می‌دهند که مراقبت سریع، ایمن و دقیق را هر زمان که نیاز داشته باشند؛ دریافت خواهند کرد.

    

    

  • ایمنی بیمار
   ایمنی بیمار

   Mobirex برای تضمین بیشترین محافظت از بیمار و کاربر، از قابلیت "محافظت از برخورد (collision protection)" برخوردار است.

    

  • در بهترین حد چالاکی
   در بهترین حد چالاکی

   کنترل حرکتی تعبیه شده روی دستگیره تیوب برای حرکت رو به جلو و عقب، موقعیت‌دهی صحیح و دقیق تیوب را بدون نیاز به رجوع به کنسول اصلی، فراهم می‌آورد.

    

  • گردش‌کار را ارتقا دهید
   گردش‌کار را ارتقا دهید

   Mobirex یک رابط کاربری بصری دارد که شما را در تمام روند تصویربرداری هدایت می‌کند و امکان تنظیمات یکجا و یکپارچه مولد (generator) پرتوی ایکس را به شما می‌دهد.

    

  • آشکارساز Flat Panel
   آشکارساز Flat Panel

   آشکار ساز فلت پنل (FPD) بی‌سیم Mobirex یک ویژگی کلیدی است که اتخاذ تصاویر مورد نیاز برای تصمیم‌گیری درست بالینی را نوید می‌دهد.

    

  • قابل حمل و سبک وزن، بدون کاهش کیفیت تصویر
   قابل حمل و سبک وزن، بدون کاهش کیفیت تصویر

   ملاحظات عملی می‌تواند کارآیی فناوری تصویربرداری دیجیتال اشعه ایکس قابل حمل را رونق بخشیده یا از دور خارج کند. سادگی و کنترل‌پذیری فیزیکی برای تجهیزات قابل حمل، نکته‌ای کلیدی است. Mobirex با آشکارساز فلت پنل (FPD) قابل حمل، بی‌سیم و سبک وزن خود که با کابل‌های دست و پا گیر، اسباب زحمت شما نمی‌شود؛ به گونه‌ای طراحی شده است تا آزادی عملی را که برای اتخاذ بهترین تصاویر دیجیتال نیاز دارید؛ برای شما مهیا کند.

    

   • چرا از بین تحرک‌پذیری و کیفیت تصویر یکی را انتخاب کنید؟ هر دو را داشته باشید !

   Mobirex قابلیت‌های پردازش تصویر و آشکارسازی را به طور موثری، همزمان می‌سازد تا قدرت تفکیک فضایی و کنتراست کاملاً واضحی را ارائه دهد. این دستگاه ویژگی‌های زیر را داراست.

    

   • الگوریتم‌های تنظیم شونده و اختصاصی مدارات داخلی که وضوح و سازگاری لازم برای هر تصویر را فراهم کرده، پیش‌تنظیمات (pre-settings) را تسریع می‌کنند و معاینات را بهینه می‌سازند.
   • نمایش سریع تصویر، ظرف 3 ثانیه، تضمین می‌کند که به علت زمان کوتاه‌تر معاینات، اتخاذ تصویر، گردش‌کار و راحتی بیمار، همگی به بیشترین حد خود، می‌رسند.
   • پردازش بهینه که نمایش تصویری دقیق و فاقد آرتیفکت‌های لبه یا سایه را ارائه می‌دهد؛ تضمین می‌کند که جزئیات مهم و ظریف، با مقیاس خاکستری (grayscale)، کنتراست بالا و بیشترین محدوده دینامیکی (DR)، به وضوح قابل مشاهده هستند.
   • توانایی آشکارسازی انواع بافت‌ها اعم از ریه، بافت نرم و استخوان و همچنین، قابلیت هماهنگ‌سازی تصاویر متنوع با یکدیگر در این دستگاه موجود است.

    

   کنترل حرکتی مستقر در دستگیره تیوب برای حرکت رو به جلو و عقب، موقعیت‌دهی صحیح و دقیق تیوب را بدون نیاز به رجوع به کنسول اصلی، مهیا می‌کند.

    

   Motion controls

    


    

   ذخیره‌سازی ساده تصاویر کمک می‌کند که گرید ضد پراکندگی پرتوی ایکس و آشکارساز فلت پنل (FPD) را در نزدیکی کنسول اصلی نگهداری کنید.

    

   Storage

    


    

   Mobirex بیماران با جثه بزرگ را نیز می‌پذیرد. مولد (generator) ولتاژ بالا با ظرفیت بالا و از نوع معکوس کننده-متناوب کننده، برون‌ده بالای تیوب پرتوی ایکس را ممکن می‌سازد؛ ضمن آنکه، شاخص تابش پرتو، همواره دز تابشی را کنترل می‌کند.

    

   generator

    


    

   به دلیل اینکه اتخاذ تصویر دیجیتال، دز تابشی برای هر تصویر را نشان می‌دهد؛ می‌توانید دز تابش را به دقت پایش کنید و ایمنی بیماران و کارکنان را بهینه سازید. تمام پارامترهای تصویربرداری به طور خودکار در هر تصویربرداری، ذخیره می‌شوند.

    

   Digital acquisition

    


    

   یک کنترل از راه دور مادون قرمز، روند تصویربرداری را ساده، کاربر پسند و دقیق می‌کند.

    

   Infrared remote

    


    

   با تیوب پرتوی ایکسی که دوران می‌کند؛ به صورت لغزشی شیبدار می‌شود و در سه راستای متعامد، کشیده می‌شود؛ به زاویه بهینه دسترسی می‌یابید.

    

   Rotating x-ray tube

    


    

   Mobirex از قابلیت "ضد برخوردی (anti-collision)" برخوردار است که بیشترین محافظت را برای بیمار و کاربر تضمین می‌کند.

    

   Collision Protection

  • اتصال‌پذیری بی‌سیم با رابط کاربری هوشمند
   • اجتماع یکپارچه با گردش‌کار بیمارستان

   اجتماع با شبکه RIS/PACS بیمارستان از طریق Wi-Fi به این معنی است که Mobirex انتقال و تفسیر سریع و صحیح تصاویر را برای رادیولوژیست مهیا می‌کند. بنابراین، شما به عنوان رادیوگرافیست، برای تمرکز روی بیمارتان و چالش‌های عملی برای دست‌یابی به بهترین تصاویر بالینی ممکن، آزادی عمل خواهید داشت. Mobirex با فرمت DICOM 3,0 سازگار است و از گزینه ضبط داده‌های دیجیتال سازگار با DICOM نیز برخوردار است.

    

   Fast image transfer

    


   • اتخاذ تصویر دیجیتال کاملاً یکپارچه با صفحه لمسی

   صفحه لمسی Mobirex کنترل خودکار تنظیمات پارامترهای آناتومیکی (APR) و همچنین، تنظیمات برنامه‌ریزی شده توسط کاربر را ممکن می‌سازد که به طور خاص، برای محیط‌های کلینیکی که به نماها و تنظیمات ویژه‌ای نیاز دارند؛ مناسب است. صفحه لمسی شفاف و بصری، تمام گردش‌کار را از آغاز مرحله ثبت بیمار تا پایان مرحله پردازش‌ها، پشتیبانی می‌کند. Mobirex با یک رابط کاربری گرافیکی و شهودی، طراحی شده است که شما را در کل روند تصویربرداری، به سهولت و به سرعت هدایت می‌کند و تنظیمات جامع کنترل مولد (generator) پرتوی ایکس را ممکن می‌سازد.

    

   Digital acquisition

    

بستن