• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
FAST AND EASY. NO ADDITIONAL PATIENT DOSE
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
استعلام قیمت
  • تصویربرداری و آنالیز سه بعدی و پیشرفته ارتوپدی
   تصویربرداری و آنالیز سه بعدی و پیشرفته ارتوپدی

   OrthoMod3D تصویربرداری و تجزیه و تحلیل سه‌ بعدی و پیشرفته ارتوپدی را به مجموعه تشخیصی شما اضافه می‌کند. این سیستم به راحتی، در یک مجموعه R/F مجهز به قابلیت تصویربرداری دیجیتال از کل ستون فقرات و ساق پا مانند Xantara ادغام می‌شود.

    

  • بهبود طراحی درمان و پیگیری پس از عمل با OrthoMod 3D بدون نیاز به تغییر روند تصویربرداری بالینی روزمره یا دستگاه موجود
   بهبود طراحی درمان و پیگیری پس از عمل با OrthoMod 3D بدون نیاز به تغییر روند تصویربرداری بالینی روزمره یا دستگاه موجود

   نمایش سه بعدی و چند پارامتری این دستگاه، ارزیابی بهتر وضعیت ستون فقرات و لگن را امکان‌پذیر می‌کند؛ ارزیابی نتایج درمان ترمیمی را بهبود می‌بخشد و بینش عمیق‌تری از مکانیسم‌های پیشرفت آسیب‌شناسی را ارائه می‌دهد.

    

   OrthoMod 3D اطلاعات تکمیلی‌تری در مورد پیچش و تاب‌خوردگی ستون فقرات ارائه می‌دهد که ارزیابی آنها در تصاویر دو بعدی غیرممکن است. نمایش یک نمای کامل از ستون فقرات به صورت سه بعدی، به شما کمک می‌کند تا ناهنجاری‌های ستون فقرات در مواردی مانند اسکولیوز، کیفوز، فشردگی مهره‌ها، دورسوپاتی و ناهنجاری‌های مربوط به وضعیت ایستادن و حفظ تعادل را ارزیابی کنید.

    

    

    

    

    

    

    

    

   تصاویر اپتیکی و پرتوی ایکس از نمای قدامی (frontal) و جانبی (sagittal) برای تولید یک مدل سه بعدی دقیق از لگن و ستون فقرات، تجزیه و تحلیل می‌شوند.

    

   sou

    


    

   تصویربرداری ترکیبی حاصل از ادغام داده‌های اپتیکی و پرتوی ایکس، ترکیب منحصر به فردی از ستون فقرات برهم‌نهی شده روی تصویر سطح پشت بیمار و همچنین، نتایج دقیق و بسیار واضحی را فراهم می‌آورد.

   sou

    


    

    

   OrthoMod3D علاوه بر زوایای تغییر شکل، اطلاعاتی کمّی در مورد چرخش بین مهره‌ای برای هر یک از مهره‌ها را در صفحه‌های قدامی-خلفی (coronal)، محوری (axial) و جانبی (sagittal) فراهم می‌کند.

   sou

  • بهره‌وری‌ را بهبود ببخشید؛ دز بیمار را به حداقل برسانید

   اتخاذ تصویر سه بعدی و چند پارامتری، به سادگی با اقدامات نشانه‌گذاری استاندارد ترکیب می‌شود. آماده‌سازی ساده بیمار، تمام آن چیزی است که مطلوب ما و شماست.

    

   sou 


    

   تصاویر اپتیکی و استریو رادیوگرافی به صورت همزمان، بدون آنکه دز اضافه‌ای را به بیمار تحمیل کنند؛ در موقعیت ایستاده اتخاذ می‌شوند.

    

   sou

بستن