• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
REDEFINE INTERVENTION
 • بررسی محصول
 • معاینات مداخله‌ای
 • آنژیوگرافی ترکیبی با CT
 • گالری تصاویر بالینی
استعلام قیمت
  • امکانات جدید را فراتر از تصویر ببینید
   امکانات جدید را فراتر از تصویر ببینید

   خانواده جدید سیستم‌های مداخله‌ای Alphenix، تصاویر را با وضوح و دقت بیشتر ارائه می‌دهند. همراه با فناوری‌های پیشرو در صنعت تصویربرداری پزشکی، بهینه‌سازی دز، گردش‌کار پیشرفته، و مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید، Alphenix تعهد Canon Medical برای حمایت از شما و ماموریت شما در  ارائه تصویربرداری ایمن، دقیق و سریع را ادامه می‌دهد.

    

  • فناوری‌های نوآورانه برای کمک به شما در ارائه بهترین نتایج ممکن برای بیمار

   فناوری‌های WorkRite به شما کمک می‌کنند تا گردش‌کار را بهینه کنید و محدوده بی‌سابقه‌ای از دسترسی و پوشش‌دهی بیمار را فراهم نمایید.

    

    


    

   فناوری‌های ImagingRite به شما امکان می‌دهد تا تصویربرداری با کیفیت بالا را ارائه دهید و مکمل کاملی از ابزارهای تصویربرداری پیشرفته و کاملاً قابل تنظیم را ارائه نمایید.

    

    


    

   فناوری‌های DoseRite مجموعه جامعی از ابزارهای مدیریت دز را ارائه می‌کنند که به شما کمک می‌کنند تا ضمن حفظ کیفیت بهینه تصویر، میزان حضور بیمار در معرض اشعه ایکس را به حداقل برسانید. این فناوری‌ها همچنین، به شما امکان می‌دهند تا شرایط کاربری ایمن را برای بیماران و کارکنان بالینی در اولویت قرار دهید.

    

    


   فناوری‌های InvestRite بهبودهایی را از منظر زیست‌محیطی، اقتصادی و کارآیی را در خانواده سیستم‌های مداخله‌ای Alphenix ارائه می‌کنند.

    

    

  • DoseRite
   DoseRite
   • محصولات جامع مدیریت دز

   فناوری‌های جامع ما، یک محصول مدیریت دز کامل را ارائه می‌کنند تا در کاهش دز جذبی بیمار، تجسم آن و همچنین، گزارش آن به شما یاری برساند. ویژگی‌های Spot Region of Interest (ROI*1) و Fluoro*1 به طور چشم‌گیری، دز بیمار را کاهش می‌دهند. ضمناً، Dose Tracking System (DTS*1) به شما کمک می‌کند تا حداکثر دز تجمعی پوست را به صورت بی‌درنگ (real-time) تجسم کنید.

    

   برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

  • رادیولوژی و انکولوژی مداخله‌ای
   رادیولوژی و انکولوژی مداخله‌ای
   • کنترل و انعطاف‌پذیری بیشتر برای نوآوری از طریق معاینات مداخله‌ای

   همگام با افزایش پیچیدگی روش‌های مداخله‌ای و درمان‌های انکولوژی، انعطاف‌پذیری Alphenix در ارائه بهترین نتیجه ممکن به بیمارانتان، از شما پشتیبانی می‌کند. Alphenix بر اساس این مفهوم طراحی شده است که همه روش‌های معاینه یکسان نیستند؛ صرف نظر از این که تنظیمات بالینی چه باشند. گستره موقعیت‌دهنده‌های C-arm، پوششی از سر تا پا و از نوک انگشتان دست راست تا نوک انگشتان دست چپ را فراهم می‌کند. ابزارهای طراحی درمان جامع، امکان تجزیه و تحلیل سریع و بصری را فراهم می‌کنند. یک زنجیره تصویربرداری بهبود یافته، تصاویر واضح‌تر، شفاف‌تر و با نویز کمتر را در حین تصویربرداری از استقرار استنت درون رگ، آمبولیزاسیون یا روش‌های بریدن بافت (ablation) ارائه می‌کند و در عین حال، دز را به حداقل می‌رساند.

    

  • کاردیولوژی مداخله‌ای
   کاردیولوژی مداخله‌ای
   • گردش‌کار خود را باز-تعریف کنید

   سیستم‌های آنژیوگرافی Alphenix، فناوری‌های یکپارچه و بهینه‌ شده‌ای را برای معاینات کاردیولوژی عرضه می‌کنند تا به شما کمک کنند که بهترین نتایج ممکن را برای بیماران خود ارائه دهید. این فناوری‌ها شامل ابزارهایی برای ساده‌سازی طراحی روش معاینه، مشاهده‌پذیری و پیمایش با اطمینان و همچنین، محافظت بهتر از بیمار و کارکنان بالینی شما، به همراه مجموعه جامعی از فناوری‌های بهینه‌سازی دز می‌باشند.

    

  • نورولوژی مداخله‌ای
   نورولوژی مداخله‌ای
   • ساختارهای عصبی-عروقی و ابزارهایی که قبلاً، هرگز قابل مشاهده نبودند را ببینید

   Alphenix که با همکاری پزشکان برجسته برای انجام معاینات مداخله‌ای عصبی-عروقی توسعه یافته است؛ اولین آشکارساز فلت پنل (FPD) با قدرت تفکیک بالا را در جهان دارد. ویژگی‌های ارتقا یافته برای ساده‌سازی طراحی روش معاینه و تجزیه و تحلیل پس از عمل، گردش‌کار را بهبود می‌بخشند و دز را بهینه‌ می‌سازند تا به افزایش بهره‌وری و ارائه مراقبت بهتر از بیمار کمک کنند.

    

  • آنژیوگرافی ترکیبی با CT
   آنژیوگرافی ترکیبی با CT
   • یک اتاق با یک دستگاه، ولی با امکانات بسیار

   Alphenix 4D CT به‌طور یکپارچه، سیستم مداخله‌ای انعطاف‌پذیر Alphenix محصول شرکت Canon را با مجموعه تصویربرداری پیشرفته Aquilion CT با یک گردش‌کار ساده در یک محیط بالینی واحد ادغام می‌کند. Alphenix 4D CT با تطبیق‌پذیری برای جابجایی آسان بین سیستم‌های CT و آنژیوگرافی به منظور تشخیص، درمان یا تأیید در طیف گسترده‌ای از کاربردهای بالینی، امکانات بیشتری را برای ارائه سریعتر، ایمن‌تر و درمان بهتر بیماران ارائه می‌دهد.

    

  • آشکارساز جدید با وضوح بالا
   آشکارساز جدید با وضوح بالا

    

   "تمام عملکردهایی که دستگاه پیش از این انجام می‌داد و دیدن آنها با آشکارسازهای فلت پنل (FPD) معمولی غیرممکن بود؛ اینک به وفور ممکن شده و به اجرا درآمده است".

    

   دکتر عدنان صدیقی، پزشک، دکترای تخصصی و عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی قلب (FAHA)،
   نایب رئیس و استاد جراحی مغز و اعصاب دانشگاه SUNY در بوفالوی آمریکا،
   مدیر خدمات جراحی مغز و اعصاب مرکز Kalieda Health
   مدیر ارشد پزشکی موسسه Jacobs

    

    

   برای مشاهده ویدئوی سخنرانی ایشان، می‌توانید به این لینک، مراجعه نمایید.

    

  • با استفاده از فناوری وضوح بالای ما، معاینات مداخله‌ای را اصلاح و بازتعریف کنید

   زمان مشاهده آناتومی‌های پیچیده و سخت، با سطحی از جزئیات که هرگز فکرش را نمی‌کردید؛ فرا رسیده است. بسیاری از مزایای موجود برای معاینات رادیولوژی مداخله‌ای عصبی و قلبی که اکنون در اولین آشکارساز 16×12 اینچی True Hi-Defفراهم آمده‌اند را کشف کنید.

    

   • اولین آشکارساز 16×12 اینچی True Hi-Def* برای رادیولوژی مداخله‌ای در جهان

   آشکارساز 12x16 اینچی True Hi-Def* محصول شرکت Canon Medical علاوه بر کمک به پزشکان در ارتقای روش معاینات اعصاب محیطی و قلبی-عروقی، اکنون برای رادیولوژی مداخله‌ای عمومی نیز در دسترس است. ویژگی‌های آن را در RSNA 2020 بیابید.


   * تصویربرداری True Hi-Def با حالت‌ پیکسل 76 میکرونی انجام می‌شود. آزمایش‌های مستند با این نوع آشکارساز، قابلیت تصویربرداری با قدرت تفکیک فضایی حداکثر 2,5 برابر بیشتر از آشکارسازهای معمولی را نشان داده است.

    

    

   جدیدترین داده‌های بالینی نشان می‌دهد که مشاهده‌پذیری بهبودیافته تصویر، می‌تواند منجر به کاهش زمان عمل و دز کلی بشود. این نکته، واقعاً از جمله بهترین‌های هر دو جهان است! حالت‌های Hi-Def تکمیلی همراه با عملکرد با ثبات و با دز پایین !

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شواهد مطالعات بالینی، می‌توانید به این لینک، مراجعه نمایید.

    


    

   • تجربه اولیه با استفاده از یک سیستم تصویربرداری جدید با وضوح بالا (Hi-Def) در معاینات مداخله‌ای شریان محیطی

   یک آشکارساز جدید با وضوح بالا (Hi-Def) امکان تصویربرداری با وضوح 76 میکرونی (بیش از دو برابر فناوری‌های استاندارد رایج) را فراهم می‌کند. این سیستم منحصر به فرد، متشکل از یک آشکارساز فلت پنل (FPD) معمولی است که با حالت‌های با وضوح بالا طراحی شده است و اولین فناوری در نوع خودش محسوب می‌شود که به راهنمایی معاینات مداخله‌ای محیطی کمک می‌کند.

    

   سلمان آراین، استیون ناپیرکوفسکی، مایکل شختر، وهاج اَمان و ریچارد اسمالینگ از مرکز علوم بهداشتی دانشگاه تگزاس در هیوستون، تگزاس، در مطالبی که در زیر ارائه شده است؛ به تفصیل توضیحاتی را در مورد این سیستم بیان کرده‌اند. آنها در این مورد می‌گویند:

   "تجربه اولیه ما با استفاده از یک سیستم تصویربرداری Hi-Def جدید نشان می‌دهد که این سیستم می‌تواند به طور موثر، به صورت بی‌درنگ (real-time) برای بهبود مشاهده‌پذیری عروق اندام تحتانی و ابزارهای جراحی در طول معاینات پیچیده مداخله‌ای شریان محیطی مورد استفاده قرار گیرد و ممکن است برای بهبود نتایج فنی نیز استفاده شود".

    

   برای مشاهده مطالب این ارائه، به این لینک مراجعه نمایید.

    


    

   •  مطالعات موردی و White Papers

   Refine and Redefine Intervention Using High-Definition (Hi-Def) Technology

    

   اندرو کولز گیلکریست (دکترای تخصصی و عضو بورد رادیولوژی آمریکا)، مارک هون و دِیل مارِک (تکنسین رادیولوژی) و ییمِنگ هوی (دکترای تخصصی امور پزشکی)، همگی از بخش اشعه ایکس مداخله‌ای شرکت Canon Medical Systems در آمریکا، به همراه سوتادری واسان ستلور ناگش (دکترای تخصصی)، استفان رودین (دکترای تخصصی و عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی فیزیسیست‌های پزشکی)، عدنان صدیقی (پزشک، دکترای تخصصی، عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی جراحان و عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی قلب) همگی از مرکز تحقیقات عروق و سکته مغزی شرکت Canon در بوفالوی نیویورک

    

    

    

   High Definition Imaging Reduces Procedure Time Without Impacting Patient Dose in Image-Guided Neuro Interventional Procedures

    

   سوتادری واسان ستلور ناگش (دکترای تخصصی) از بوفالوی نیویورک

    

    

    

   Single-center experience of using high definition (Hi-Def) imaging during neurointervention treatment of intracranial aneurysms using flow diverters

    

   سوتادری واسان ستلور ناگش، کونال واخاریا، محمد وقاص، استفان مونیخ، دانیل بِدنارِک، جیسون دِیویس، کِنِت اسنایدر، ماکسیم موکین، استفان رودین، اِلاد لِوی و عدنان صدیقی از بوفالوی نیویورک

    

    

  • گواهی‌های کاربران

   "تجربه استفاده از سیستم مداخله‌ای جدید Alphenix برای درمان عصبی- اندوواسکولار"

   پروفسور ایچیرو ناکاهارا، استاد بخش مطالعات جامع سکته مغزی، بیمارستان دانشگاه بهداشت فوجیتا

       "مزایای استفاده از فناوری با وضوح بالا (Hi-Def) در معاینات پیچیده عصبی- عروقی"

   دکتر عدنان صدیقی، پزشک، دکترای تخصصی، عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی قلب و عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی جراحان

    

  • راه‌کارهای Alphenix
   راه‌کارهای Alphenix
   • راه‌کارهای مرتبط با رادیولوژی و انکولوژی مداخله‌ای

   همگام با افزایش پیچیدگی روش‌های معاینات مداخله‌ای و درمان‌های انکولوژی، انعطاف‌پذیری Alphenix در ارائه بهترین نتیجه ممکن به بیمارانتان، از شما پشتیبانی می‌کند.

    


   • راه‌کارهای مرتبط با کاردیولوژی مداخله‌ای

   فناوری‌های بهینه‌شده برای معاینات یکپارچه‌تر کاردیولوژی به شما کمک می‌کنند تا بهترین نتایج ممکن را برای بیماران خود ارائه دهید.

    

    


   • راه‌کارهای مرتبط با نورولوژی مداخله‌ای

   فناوری‌های نوآورانه بهینه شده برای معاینات مداخله‌ای عصبی-عروقی، از جمله اولین آشکارساز فلت پنل (FPD) با کیفیت بالا در جهان به شما کمک می‌کند که بهترین نتایج ممکن را برای بیماران خود ارائه دهید.

    

  • WorkRite
   WorkRite
   • معاینات رادیولوژی / انکولوژی

   * سیستم را حرکت دهید؛ نه بیمار را !

   Alphenix اعم از این که در کت لب، در یک مجموعه ترکیبی یا در اتاق عمل مورد استفاده قرار گیرد؛ بر اساس این مفهوم طراحی شده است که همه روش‌های معاینه یکسان نیستند. گستره موقعیت‌دهنده‌های C-arm پوششی از سر تا پا و از نوک انگشتان دست راست تا نوک انگشتان دست چپ را فراهم می‌آورد.

    

   * گردش‌کار ارتقا یافته برای کنترل و انعطاف‌پذیری بیشتر

   بخش C-arm دستگاه Alphenix که روی کف و سقف قابل نصب است؛ با گستره بی‌سابقه‌ای از دسترسی به بیماران و پوشش‌دهی کامل بدن، از روش‌های معاینات مداخله‌ای پیچیده پشتیبانی می‌کند. تبلت جدید Alphenix در کنار تخت، کنترل دستگاه را کاملاً در اختیار شما قرار می‌دهد تا کاری سریعتر، یکنواخت‌تر و غنی‌تر را تجربه کنید. پردازشگر تصویر (workstation) Alphenix با ویژگی‌های جدید، برنامه‌های نرم‌افزاری را بهتر ادغام می‌کند تا در برنامه‌ریزی، تجزیه و تحلیل و اجرای روش‌های معاینه، به شما کمک کند.

    

    


    

   • معاینات کاردیولوژی

    

   * روش‌های معاینه روان‌تر با طراحی درمان بهتر آغاز می‌شوند
   ابزارهای طراحی درمان جامع، امکان تجزیه و تحلیل سریع و بصری را پیش از انجام روش‌هایی مانند تعویض دریچه آئورت از میان کاتتر فراهم می‌کنند. ابزارهای کرونری شامل تشخیص خودکار کانتور دو بعدی و سه بعدی، تجزیه و تحلیل مقطع، و تقویت کنتراست استنت می‌شوند که ساختارهای آناتومیکی مجاور و نویز پس زمینه را سرکوب می‌کنند.

    

    

   * پایش همودینامیک QMAPP
   از پایش تا گزارش جامع، محصولی پیشرفته برای بهینه‌سازی گردش‌کار کت لب محسوب می‌شود. 

    

    


    

   • معاینات نورولوژی

   * سریعتر با اطمینان و دقت پیمایش کنید
   DSA و نقشه‌راه دو بعدی بهبود یافته با تغییر خودکار پیکسل به صورت بی‌درنگ (real-time) تغییر می‌کند تا به طور خودکار، موقعیت تصویر ماسک به دلیل حرکت بدن را تصحیح کند. سی‌تی اسکن آلفا می‌تواند برای به دست آوردن داده‌های تصویربرداری سه بعدی مشابه با CT از C-arm استفاده شود. این داده‌های سه‌بعدی یا داده‌های CT/MR از پیش تهیه شده را با نمایشگر فلوروسکوپی زنده برهم‌نهی کنید تا با اطمینان بیشتری، مراحل استقرار ابزار مداخله‌ای را هدایت کنید. ابزارهای طراحی جامع، مانند تجزیه و تحلیل آنوریسم مغزی، امکان تعیین سریع و بصری اندازه و موقعیت استنت را فراهم می‌کند.

    

    

   * ویژگی‌ها و ابزارهای معاینه مداخله‌ای به گونه‌ای مشاهده کنید که پیش از این، هرگز قابل مشاهده نبودند
   یک زنجیره تصویربرداری بهبودیافته با فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید، تجسم سریع‌تر و مطمئن‌تری را برای شما فراهم می‌کند. برهم‌نهی داده‌های حجمی (سه بعدی) روی صفحه نمایش فلوروسکوپی زنده باعث می‌شود که ابزارهای معاینه مداخله‌ای را با اطمینان ببینید و با اطمینان از آنها استفاده کنید.

    

   نقشه راه سه بعدی/چند وجهی*

   (* برخی از ویژگی‌های این قابلیت به عنوان یک گزینه انتخابی (optional) موجودند)

   sou

   تجزیه و تحلیل آنوریسم مغزی*

   sou

   تصویربرداری پارامتری

   sou

    

  • ImagingRite
   ImagingRite
   • معاینات رادیولوژی / انکولوژی

   * با اطمینان و دقت پیمایش کنید

   ابزارهای طراحی درمان جامع، امکان تجزیه و تحلیل سریع و بصری را پیش از انجام روش‌های آمبولیزاسیون فراهم می‌کند. با استفاده از داده‌های حجمی (سه بعدی) برای انتخاب تومورها و تعریف عروق تغذیه‌کننده آنها، این اطلاعات می‌توانند به عنوان یک لایه نمایشی روی تصاویر فلوروسکوپی زنده (live) مشاهده شوند. در Alpha CT چند فازی، مشاهده‌پذیری مواد حاجب متناظر با جریان خون شریانی، وریدی و مویرگی است که بینش ارزشمندی برای شناسایی عروق تغذیه‌کننده تومور کبدی ارائه می‌کند.

    

    * ساختارها و ابزارها را ببینید؛ طوری که هرگز، پیش از این ندیده بودید

   یک زنجیره تصویربرداری بهبود یافته با فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید، مشاهده‌پذیری سریع‌تر و مطمئن‌تری را برای شما فراهم می‌کند. به این ترتیب، می‌توانید داده‌های حجمی (سه بعدی) را روی صفحه نمایش تصاویر فلوروسکوپی زنده (live) برهم‌نهی کنید تا با ایمنی و اطمینان، مراحل معاینه مداخله‌ای را مشاهده و پیگیری نمایید.

    

    


    

   • معاینات کاردیولوژی

    * ساختارها و ابزارها را ببینید؛ طوری که هرگز، پیش از این ندیده بودید

   یک زنجیره تصویربرداری بهبود یافته با فناوری‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جدید، مشاهده‌پذیری سریع‌تر و مطمئن‌تری را برای شما فراهم می‌کند. به این ترتیب، می‌توانید داده‌های حجمی (سه بعدی) را روی صفحه نمایش تصاویر فلوروسکوپی زنده (live) برهم‌نهی کنید تا با ایمنی و اطمینان، مراحل معاینه مداخله‌ای را مشاهده و پیگیری نمایید.

    

   * با اطمینان و دقت پیمایش کنید
   زنجیره تصویربرداری بهبود یافته Alphenix، از جمله فناوری کاهش نویز Illuvis، تصاویر واضح‌تر، شفاف‌تر و با نویز کمتر را در طول مرحله استنت‌گذاری یا روش‌های از بین بردن بافت (ablation) ارائه می‌دهد.

    

   sou

    


    

   • معاینات رادیولوژی / انکولوژی

   * ابزارهای پیچیده را با اطمینان ببینید و با اطمینان مستقر کنید
   حالت تصویربرداری بی‌نظیر Hi-Def* در Alphenix، به شما امکان می‌دهد تا بدون زحمت، تا 1,5 اینچ، بدون این که کیفیت تصویر را از دست بدهید؛ با وضوح زوم کنید. زنجیره تصویربرداری بهبودیافته Alphenix، از جمله فناوری کاهش نویز Illuvis، تصاویر واضح‌تر، شفاف‌تر و با نویز کمتر را در حین قرار دادن ابزار مداخله‌ای یا روش‌های آمبولیزاسیون با تجسم بهبود یافته عروق و ابزارهای اطراف ارائه می‌کند.

    

   *این حالت فقط به عنوان یک گزینه انتخابی (optional) موجود است.

    

  • DoseRite
   • معاینات رادیولوژی / انکولوژی

   * با قرار گرفتن در معرض کمتر، موارد بیشتری را مشاهده کنید

   Alphenix دارای یک زنجیره تصویربرداری بهبود یافته، از جمله فناوری کاهش نویز Illuvis است؛ تصاویری واضح‌تر، شفاف‌تر و با نویز کمتر را در حین تصویربرداری از اسقرار استنت، آمبولیزاسیون یا روش‌های بریدن بافت (ablation) ارائه می‌دهد و ضمناً، دز را به حداقل می‌رساند. سایر ابزارهای مدیریت دز، عبارتند از DoseRite Spot ROI که برای کاهش دز در خارج از ناحیه مورد نظر، ضمن امکان تجسم آناتومی اطراف آن برای کمک به استقرار ابزارهای مداخله‌ای و همچنین، DoseRite Spot Fluoro که برای کاهش قابل توجه دز بیمار و کارکنان بالینی با استفاده از کولیماسیون نامتقارن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

    

    

   * ابزارهای جامع مدیریت دز به نفع بیماران و کارکنان بالینی است

   سخت‌افزار پیشرفته به طور قابل توجهی، دز بیمار و پرتوهای پراکنده شده را کاهش می‌دهد و محافظت بیشتری را برای بیمار و کارکنان بالینی ارائه می‌کند. ابزارهای نرم‌افزاری بی‌درنگ (real-time) موجب حذف حضور غیرضروری در معرض پرتو برای به حداقل رساندن دز و بهبود گردش‌کار می‌شوند. ابزارهای پیشرفته ردیابی دز، امکان پایش و بایگانی‌سازی تخمینی از حداکثر دز جذبی پوست را به صورت بی‌درنگ (real-time) فراهم می‌کنند. پایش و مشاهده بی‌درنگ (real-time) دز، به کاربر اجازه می‌دهد تا رویکرد متفاوتی را هنگام معاینات طولانی مدت انتخاب کند تا از پرتوگیری اضافی مناطقی که بیش از آستانه دز مجاز پرتو دیده‌اند؛ اجتناب کند.

    

    

    


    

   • معاینات کاردیولوژی

   * ناحیه مورد نظر بیشتری را مشاهده کنید؛ کمتر در معرض تابش پرتو باشید
   عملکرد منحصر به فرد DoseRite Spot ROI دز را در خارج از منطقه مورد نظر کاهش می‌دهد و در عین حال، امکان تجسم آناتومی اطراف را برای کمک به استقرار ابزار معاینه مداخله‌ای فراهم می‌کند. DoseRite Spot Fluoro از کولیماسیون نامتقارن برای کاهش قابل توجه دز جذبی بیمار و پرتوی پراکنده شده استفاده می‌کند.

    


   • معاینات نورولوژی

   * ابزارهای جامع مدیریت دز به نفع بیماران و کارکنان بالینی هستند
   سخت‌افزار پیشرفته، به طور قابل توجهی، دز جذبی بیمار و پرتوهای پراکنده شده را کاهش می‌دهد و محافظت بیشتری برای بیمار و کارکنان بالینی فراهم می‌آورد. ابزارهای نرم‌افزاری بی‌درنگ (real-time) به حذف حضور غیرضروری در معرض پرتو برای به حداقل رساندن دز و بهبود گردش‌کار کمک می‌کنند. ابزارهای پیشرفته ردیابی دز، امکان پایش و بایگانی‌سازی حداکثر دز جذبی پوست را به صورت بی‌درنگ (real-time) فراهم می‌کنند. پایش بی‌درنگ (real-time) و تجسم دز به کاربر اجازه می‌دهد تا یک برنامه متفاوت را انتخاب کند.

    

    

  • InvestRite
   InvestRite
   • گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری هوشمند

   نیازهای بالینی شما هر چه که باشد؛ پیکربندی‌های همه کاره و صرفه‌جویانه در فضای زیربنا، شیوه نصب و نوسازی دستگاه‌های نصب شده قبلی و موجود را به گزینه‌ای اقتصادی و مقرون به صرفه تبدیل می‌کند. سیستم‌های Alphenix به طور یکپارچه، به شبکه‌های HIS و PACS بخش تصویربرداری شما متصل می‌شوند. بهبود در عملکرد، سرعت و بازدهی گردش‌کار، کاربری و بهره‌وری دستگاه را ارتقا می‌دهد. علاوه بر این، مصرف کمتر انرژی، گزینه‌های انعطاف‌پذیر ارتقای سیستم (upgrading) و ارائه خدمات به مشتریان توسط شرکت Canon Medical، همگی به شما کمک می‌کنند تا پس از نصب، بهترین شیوه استفاده را از این دستگاه داشته باشید.

    

    

  • گزینه‌های سیستم Alphenix
   • پیکربندی‌های انعطاف‌پذیر برای رفع نیازهای بالینی شما

   Alphenix که با همکاری پزشکان برجسته توسعه یافته است؛ طیف وسیعی از موقعیت‌دهنده‌های C-arm را ارائه می‌دهد که برای ارائه دسترسی بی‌سابقه به بیمار شما طراحی شده‌اند.

    

    

   • +Alphenix Core
    (سیستم تک صفحه‌ای با چند دسترسی و مستقر روی کف زمین)
    C-arm پنج محوری که روی کف زمین نصب می‌شود؛ دسترسی بی‌نظیر و قابل انعطافی را برای بیمار فراهم می‌کند و برای طیف وسیعی از معاینات مداخله‌ای مناسب است.

    


   • +Alphenix Sky
    (سیستم پیشرفته  مستقر روی سقف)
    C-arm پیشرفته که روی سقف نصب می‌شود؛ انعطاف‌پذیری بی‌سابقه و قابلیت تصویربرداری سه بعدی از تمام بدن را با اتخاذ تصویر سریعتر، آرتیفکت کمتر و ماده حاجب کمتر ارائه می‌دهد.

    


   • Alphenix Sky
    (مستقر بر سقف)
    دارای C-arm منحصر به فرد نصب شده در سقف است که برای پشتیبانی از معاینات اندام‌های فوقانی، پوشش طولی و عرضی را ارائه می‌دهد.

    


    

   • +Alphenix Hybrid
    (سیستم پیشرفته مستقر بر سقف و ادغام شده با OR هیبریدی)
    C-arm پیشرفته مسقر روی سقف که برای استفاده از تخت عمل جراحی اختصاص یافته است؛ انعطاف‌پذیری بی‌سابقه‌ و قابلیت تصویربرداری سه‌بعدی از تمام بدن را با اتخاذ تصویر سریع‌تر، آرتیفکت کمتر و ماده حاجب کمتر ارائه می‌دهد.

    


    

   • Alphenix Hybrid
    (مستقر روی سقف و ادغام شده با OR هیبریدی)
    یک سیستم C-arm معلق و مستقر روی سقف که برای استفاده از تخت عمل جراحی اختصاص یافته است.

    


    

   • Alphenix Biplane
    (سیستم دو صفحه‌ای با چندین دسترسی)
    سیستم biplane با ترکیب انعطاف‌پذیری استثنایی C-arm مستقر روی کف زمین و سقف، گزینه ایده‌آلی برای روش‌های مداخله‌ای پیچیده است.

  • انتخاب اندازه آشکارساز
   انتخاب اندازه آشکارساز

   سیستم‌های آنژیوگرافی مداخله‌ای Alphenix با گزینه‌هایی از اندازه‌های متفاوت آشکارساز فلت پنل (FPD) متناسب با میزان پوشش‌دهی مورد نیاز شما، در دسترس هستند.

    

   • برای معاینات رادیولوژی / انکولوژی / کاردیولوژی:

    

   • آشکارساز 8x8 اینچ (20x20 سانتیمتر)
    یک آشکارساز متراکم و ایده‌آل برای معاینات اختصاصی قلب است.

    

   • آشکارساز 12x12 اینچ (30x30 سانتیمتر)
    تعادل خوبی بین پوشش‌‌دهی آناتومیک و انعطاف‌پذیری طراحی درمان در کاربردهای ترکیبی ارائه می‌دهد.

    

   • آشکارساز 12x16 اینچ (30x40 سانتیمتر)
    اندازه انتخابی برای آنژیوگرافی هنگامی که اندازه میدان بزرگتر مورد نیاز است.

    

   • برای معاینات نورولوژی:

    

   • آشکارساز 12x12 اینچ (30x30 سانتیمتر)
    طراحی فشرده این آشکارساز می‌تواند شانه بیمار را در نمای جانبی حذف کند و آن را برای کاربردهای مغز و اعصاب ایده‌آل سازد.

   * آشکارساز 12x12 اینچ (30x30 سانتیمتر) Hi-Def با طراحی متراکم، مشابه آشکارساز فلت پنل (FPD) استاندارد، وضوح تصویر را از 6 اینچ (15 سانتیمتر) به 1,5 اینچ (38 میلیمتر) افزایش می‌دهد.

    

   * این آشکارساز به عنوان یک گزینه انتخابی (optional) موجود است.

    

    

  • انتخاب تخت
   انتخاب تخت

   چندین گزینه برای انتخاب تخت موجود است که موقعیت‌دهی و انجام روش معاینه بالینی را برای حمایت از نیازهای شما تسهیل می‌کند.

    

  • گواهی‌های کاربران
   • برای معاینات رادیولوژی / انکولوژی:

    

   Expanding Interventional Radiology with the Highest Image Quality

   "این دستگاه واقعاً اعتیادآور است! من حتی نمی‌توانم تصور کنم که چگونه بیمارانم را بدون CT Alphenix 4D درمان کنم."
   پروفسور فرانکو اورسی، رئیس بخش رادیولوژی مداخله‌ای، IEO، میلان، ایتالیا

    


    

   Sky’s the Limit for Royal Bournemouth with Alphenix Sky Ceiling-Mounted System

   "استفاده از این دستگاه، واقعاً بصری و شهودگرایانه است و ما از تیم پزشکی Canon، پشتیبانی نرم‌افزاری بسیار خوبی دریافت کرده‌ایم."
   آنه ماری جنکینز، مدیر خدمات اشعه ایکس و اولتراسوند بیمارستان رویال بورنموث

    


    

   Alphenix 4D CT – Cutting-Edge Innovation in one Single Room

   "تکنیک‌های ممکن با دستگاه CT Alphenix 4D، با ارائه نتایج خوب و با خلل کم، مراقبت از بیمار با کیفیت بالا و با هزینه پزشکی کم را ارائه می‌کنند."
   پروفسور آلبان دنیس، رئیس رادیولوژی مداخله‌ای در CHUV

    


    

   The Alphenix 4D CT – More Treatments in a More Accurate Manner

   "با سیستم جدید Angio CT محصول Canon، ما کارآمدتر شده‌ایم و توانسته‌ایم زمان انتظار را برای چندین معاینه مداخله‌ای، به میزان قابل توجهی کوتاه کنیم."
   دکتر اول هالِر، رئیس رادیولوژی مداخله‌ای، بیمارستان مرکزی گوله، سوئد

    


    

   Maximum Efficiency, Prioritized Patient Safety and Increased Revenue with Canon Medical’s 4D CT Technology

   عثمان احمد، پزشک بخش رادیولوژی عروقی و مداخله‌ای مرکز پزشکی دانشگاه رادیولوژی شیکاگو

   ییمنگ هوی (دکترای تخصصی)، دِیل مارِک (تکنسین رادیولوژی)، مارک هون و اندرو کولز گیلکریست (دکترای تخصصی امور پزشکی) اعضای سیستم‌های پزشکی با اشعه ایکس مداخله‌ای شرکت Canon Medical Systems آمریکا.

    


    

   The Largest Radiology Center in Korea Increases the Success Rate of Prostate Artery Embolization (PAE)

   دکتر یونگ، رئیس مرکز مداخله‌ای و تصویربرداری پزشکی انسانی

    


    

   Improved Utilization Following Conversion of a Fluoroscopy Suite to Hybrid CT/ Angiography System

   نیکلاس فاینبرگ (پزشک)، برایان فوناکی (پزشک)، مارک هیرومنیمون (کارشناس)، ساموئل گوجاردو (تکنسین رادیولوژی)، راکش ناوولوری (پزشک)، استیون زنگان (پزشک)، جاناتان لورنز (پزشک) و عثمان احمد (پزشک)

        

   • برای معاینات کاردیولوژی:

    

   Leading Solutions for Your Interventions

   "+Alphenix Core ویژگی‌های عالی را با دز کمتری عرضه می‌کند."
   پروفسور لوران فلدمن، بیمارستان بیشا، پاریس، فرانسه

    


    

   Enhancing PCI Among the Largest, Best Equipped Cardiovascular Centers in Japan

   ""حالت تقویت کنتراست استنت باعث می‌شود که استنت را به وضوح ببینیم و موقعیت آن را نسبت به بالون نشان دهیم که در نتیجه، برای کسب تضمینی نتایج موفقیت‌آمیز، کمک‌کننده است."
   دکتر یاسوهیده آسائومی، پزشک ارشد، ژاپن

    


    

   Innovative High Definition (Hi-Def) Imaging System for Complex Interventional Cardiology Procedures

   اندرو کولز گیلکریست (دکترای تخصصی و عضو بورد آمریکایی رادیولوژی)، دِیل مارِک (تکنسین رادیولوژی)، مارک هون و ییمِنگ هوی (دکترای تخصصی امور پزشکی)، همگی اعضای بخش تصویربرداری اشعه ایکس مداخله‌ای شرکت Canon Medical Systems آمریکا

    


    

   The Alphenix Biplane Cardiac Solution: Toyohashi Heart Center Delivers High Image Quality and Lower Dose Exposure

   دکتر کنیا ناسو، مدیر پزشکی قلب و عروق

    


    

   The Next Advance Is Now in Sight Alphenix Biplane

   دکتر کنیا ناسو، گروه قلب و عروق مرکز قلب تویوهاشی، آیچی، ژاپن

       • برای معاینات نورولوژی:

    

   Refine and Redefine Intervention Using High-Definition (Hi-Def) Technology

   اندرو کولز گیلکریست (دکترای تخصصی و عضو بورد آمریکایی رادیولوژی)، دِیل مارِک (تکنسین رادیولوژی) و مارک هون و ییمِنگ هوی (دکترای تخصصی امور پزشکی)، همگی اعضای بخش تصویربرداری اشعه ایکس مداخله‌ای شرکت Canon Medical Systems آمریکا، به همراه سوتادری واسان ستلور ناگش (دکترای تخصصی)، استفان رودین (دکترای تخصصی و عضو فلوشیپ آمریکایی فیزیسیست‌های پزشکی) و عدنان صدیقی (پزشک، دکترای تخصصی، عضو فلوشیپ کالج آمریکایی جراحان و عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی قلب)، همگی اعضای مرکز تحقیقات عروق و سکته مغزی شرکت Canon در دانشگاه بوفالو، بوفالوی نیویورک


    

   High Definition Imaging Reduces Procedure Time Without Impacting Patient Dose in Image-Guided Neuro Interventional Procedures

   سوتادری واسان ستلور ناگش (دکترای تخصصی)، بوفالوی نیویورک

    


    

   Single-center experience of using high definition (Hi-Def) imaging during neurointervention treatment of intracranial aneurysms using flow diverters

   سوتادری واسان ستلور ناگش، کونال واخاریا، محمد وقاص، استفان مونیخ، دانیل بِدنارک، جیسون دیویس، کِنِت اسنایدر، ماکسیم موکین، استفان رودین، اِلاد لِوی و عدنان صدیقی، همگی از آمریکا

    


    

   Experience using the New Alphenix Interventional System for Neuro-endovascular Therapy

   پروفسور ایچیرو ناکاهارا، استاد بخش جامع سکته مغزی، بیمارستان و دانشگاه بهداشت و درمان فوجیتا

    


    

   Benefits of Using High-Definition (Hi-Def) Technology in Complex Neurovascular Procedures

   عدنان صدیقی (پزشک، دکترای تخصصی، عضو فلوشیپ کالج آمریکایی جراحان و عضو فلوشیپ انجمن آمریکایی قلب)

    

    

  • یک اتاق با یک دستگاه، ولی با امکانات بسیار
   یک اتاق با یک دستگاه، ولی با امکانات بسیار

   با استفاده از این دستگاه، با بهره‌وری از یک گردش‌کار ساده در یک شرایط واحد، دیگر نیازی به انتقال بیمار بین اتاق‌ها ندارید که این امر متعاقباً، مراقبت از بیمار را بهبود می‌بخشد و بهره‌وری را افزایش می‌دهد. به منظور تشخیص، درمان یا تأیید نتایج معاینه، به راحتی بین سیستم‌های CT و آنژیوگرافی جابجا شوید و حالت تصویربرداری را تغییر دهید. Alphenix 4D CT در طیف وسیعی از کاربردهای بالینی، امکانات بیشتری را برای ارائه درمان ایمن‌تر و بهتر به بیماران ارائه می‌دهد.

    

    

  • محصولات آنژیوگرافی ترکیبی با CT
   محصولات آنژیوگرافی ترکیبی با CT

   Alphenix 4D CT به طور یکپارچه، سیستم آنژیوگرافی مداخله‌ای انعطاف‌پذیر Alphenix ما را با مجموعه تصویربرداری پیشرفته Aquilion CT در یک محصول همه کاره ادغام می‌کند.

    

  • حداکثر کارآیی، اولویت برتر ایمنی بیمار و افزایش درآمد با استفاده از فناوری 4D CT محصول شرکت Canon Medical
   حداکثر کارآیی، اولویت برتر ایمنی بیمار و افزایش درآمد با استفاده از فناوری 4D CT محصول شرکت Canon Medical

   چگونگی استفاده یک مرکز معتبر رادیولوژی مداخله‌ای از 4D CT به منظور بهبود کارآیی، افزایش درآمد و گسترش خدمات رادیولوژی خود را با مطالعه این مقاله دریابید. چنین مرکزی با استفاده از این دستگاه، ضمن بهره‌مند شدن از منافع ذکر شده، برای به حداکثر رساندن ایمنی بیمار، مراقبت‌هایی با کیفیت بالا را نیز ارائه می‌دهد.

    

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرکز رادیولوژی و مزایای کار با این دستگاه، می‌توانید به این لینک، مراجعه نمایید.

    

  • استفاده از سیستم ترکیبی CT-Angio برای معاینات مداخله‌ای IR/IO (انقضاء در تاریخ 12 ژوئن 2021)

   دکتر عثمان احمد از دانشگاه شیکاگو و دکتر ناینِش پاریک از مرکز سرطان موفیت، نشان داده‌اند که چگونه کارکنان بالینی و مدیریت بیمارستان شما می‌توانند از CT-Angio ترکیبی و چندوجهی برای معاینات مداخله‌ای IR/IO استفاده کنند. آنها همچنین، در مورد این که چگونه CT Alphenix 4D ما می‌تواند بازدهی چند وجهی بهتر، افزایش تطبیق‌پذیری و بازگشت سرمایه را برای متخصصان بالینی چند رشته‌ای شما فراهم کند؛ توضیحاتی را ارائه کرده‌اند.

    

  • پروفسور گنجی، رئیس CIRSE، بافت یک تومور دسموئید بزرگ را با استفاده از سرمای موضعی (cryoablation) از بین می‌برد

   پروفسور افشین گنجی، رئیس CIRSE را به همراه گروهش در حال انجام عمل جراحی cryoablation روی یک تومور دسموئید بزرگ در ویدئوی زیر تماشا کنید. همانطور که خواهید دید؛ همکاری‌های مشترک با رادیولوژیست‌های مداخله‌ای، انکولوژیست‌ها و بیماران، عوامل اصلی برای کسب نتایج بهتر از معاینه بیمار و ادغام موفقیت‌آمیز محصول 4D CT در برنامه IR/IO بیمارستان شما است.

    

   برای مشاهده ویدئو، می‌توانید به این لینک، مراجعه نمایید. همچنین، می‌توانید صفحه لینکداین شرکت Canon Medical System در این لینک را مشاهده نمایید.

    

  • یک پیشرفت در ارائه محصول در زمینه انکولوژی مداخله‌ای

   با مشاهده سخنرانی دکتر افشین گنجی در این لینک، در مورد آخرین فناوری Alphenix 4D CT، از جدیدترین اخبار CT-Angio آگاه شوید.

    

    

  • یکپارچه شده برای افزایش بهره‌وری و مراقبت از بیمار

   این محصول، از مجموع هر دو قسمت تشکیل دهنده‌اش برتر است. مجموعه تصویربرداری ترکیبی Aquilion CT و سیستم‌های آنژیوگرافی Alphenix به طور هماهنگ با یکدیگر کار می‌کنند تا پیشرفت‌هایی واقعی در کارآیی، گردش‌کار و اطمینان بالینی را فراهم آورند. ویژگی منحصر به فرد SUREGuidance داده‌های مربوط به موقعیت ناحیه مورد نظر (ROI) را بین این دو مدالیته همگام می‌سازد. گنتری CT، بازوی C-arm و تخت، به طور خودکار، حرکت می‌کنند تا بقیه کارها را (با سهولت بیشتر) انجام دهند. یافتن نقشه‌راه سه بعدی با برهم‌نهی تصاویر سه بعدی CT روی تصویر فلوروسکوپی، به شما امکان می‌دهد تا هنگام معاینه آنژیوگرافی، با اطمینان و دقت بیشتری، مسیر رگ‌ها را پیمایش کنید.

    

  • به سرعت، تشخیص دهید؛ با اطمینان، اقدام و تأیید کنید
   به سرعت، تشخیص دهید؛ با اطمینان، اقدام و تأیید کنید

   سرعت بسیار حیاتی و مهم است. تصاویر تشخیصی معتبر و باثبات را در کسری از ثانیه اتخاذ کنید؛ دز ناشی از تابش پرتو را به حداقل برسانید؛ آرتیفکت را کاهش دهید و زمان معاینه را کوتاه کنید. با استفاده از Alphenix 4D CT، نیازی به انتقال دادن بیمار بین اتاق‌ها به منظور تأیید کردن صحت استقرار استنت یا موفقیت روند درمان نیست. بنابراین، می‌توان روش‌های غیرضروری را حذف کرد و کارآیی را بهبود بخشید.

    

  • آزادی حرکت با گردش‌کار شما

   دستگاه Alphenix C-arm مستقر روی سقف، با ارائه دامنه حرکتی بی‌سابقه‌، به شما امکان می‌دهد تا C-arm را متناسب با گردش‌کاری خود موقعیت‌دهی کنید. پوشش جانبی منحصر به فرد این دستگاه از نوک انگشتان دست راست تا نوک انگشتان دست چپ، در اجرای معاینه‌های میان-شعاعی (transradial) کمک‌کننده و مفید است. در وضعیتی که گنتری CT کاملاً ثابت و پارک شده باشد؛ C-arm دسترسی سریع و گسترده سر تا پا را از هر موقعیتی فراهم می‌کند. هنگامی که گنتری CT به همراه C-arm هر دو به صورت ثابت، مستقر و پارک شوند؛ در صورت نیاز، دسترسی 360 درجه به تخت خواهید داشت.

    

  • کیفیت تصویر فوق‌العاده با مدیریت پیشرفته دز
   کیفیت تصویر فوق‌العاده با مدیریت پیشرفته دز

   فناوری آشکارساز عریض Aquilion ONE می‌تواند تصویر محدوده 16 سانتیمتری را در یک‌بار دوران تیوب در کسری از ثانیه اتخاذ کند. تصویربرداری مورفولوژیکی و عملکردی چهار بعدی با کیفیت بالا از گردش‌کار روند درمان شما پشتیبانی می‌کند و موقعیت‌یابی سوزن‌ها یا هدایت کاتتر روش‌های آمبولیزاسیون را ساده می‌کند.

    

  • مدیریت جامع دز برای بیماران و کارکنان بالینی مفید است
   مدیریت جامع دز برای بیماران و کارکنان بالینی مفید است

   سیستم‌های Alphenix 4D CT طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های سخت‌افزاری و ابزارهای نرم‌افزاری را گرد هم می‌آورند که همگی، برای ارائه کیفیت تصویر فوق‌العاده با تابش حداقل دز طراحی شده‌اند. فناوری‌های پیشرفته در دستگاه CT، به ساده‌سازی پروتکل‌های پیچیده، کاهش زمان تابش پرتو و استفاده کمتر از ماده حاجب کمک می‌کنند. در آنژیوگرافی، قابلیت Spot Fluoro به طور قابل توجهی، دز بیمار و پرتوهای پراکنده شده را کاهش می‌دهد و محافظت بیشتری را برای بیمار و کارکنان بالینی فراهم می‌آورد. ابزارهای ارتقا یافته ردیابی دز، امکان پایش و بایگانی‌سازی حداکثر دز جذبی پوست را به صورت بی‌درنگ (real-time) فراهم می‌کنند. این قابلیت پایش و تجسم دز، به کاربر اجازه می‌دهد تا هنگام انجام یک معاینه طولانی، رویکرد متفاوتی را انتخاب کند تا از پرتوگیری اضافی مناطقی که بیش از حد آستانه دز مجاز، پرتو دیده‌اند؛ اجتناب کند.

    

  • گزینه‌های سیستم Alphenix برای آنژیوگرافی ترکیبی با CT

   دستگاه Alphenix 4D CT خود را برای رفع نیازهایتان، پیکربندی کنید.

    

   • +Alphenix Sky
    (سیستم پیشرفته مستقر روی سقف)

   C-arm پیشرفته سقفی، انعطاف‌پذیری بی‌سابقه و قابلیت تصویربرداری سه بعدی از تمام بدن را با اتخاذ تصویر سریعتر، آرتیفکت کمتر و ماده حاجب کمتر ارائه می‌دهد.

    

   • Aquilion ONE / GENESIS Edition / Aquilion Prime SP
    (دهانه 78 سانتیمتری، 640 اسلایس، پوشش 16 سانتیمتری در یک‌بار دوران تیوب)
    Transforming CT با ارائه اطلاعات ساختاری و عملکردی از کل اندام در یک معاینه، کیفیت تصویر عالی با دز تابشی کم را ایجاد می‌کند.

    

    


    

    

   • Alphenix Sky

   (مستقر روی سقف)
   با برخورداری از C-arm منحصر به فرد مستقر روی سقف، برای پشتیبانی از معاینات اندام فوقانی، پوشش طولی و جانبی را ارائه می‌دهد.

    

    

   • Aquilion Prime SP
    (با دهانه 78 سانتیمتری و 80 اسلایس که قابل ارتقا به 160 اسلایس است)

   انعطاف‌پذیری کامل بالینی و مراقبت از بیمار، راحتی و گردش‌کاری پیشرو در صنعت تصویربرداری پزشکی را ارائه می‌دهد.

    

  • پیکربندی‌های جدید Alphenix 4D CT
   • پیکربندی‌های ممکن

     

   پیکربندی اول (برای یک اتاق) پیکربندی دوم (برای یک اتاق) پیکربندی سوم (برای یک اتاق) پیکربندی چهارم (برای دو اتاق)
   Alphenix Sky +Alphenix Sky +Alphenix Sky +Alphenix Sky

   CAT860

   (تخت بدون قابلیت زاویه‌دار شدن)

   CAT880

   (تخت با قابلیت زاویه‌دار شدن و حرکت گهواره‌ای)

   CAT880

   (تخت با قابلیت زاویه‌دار شدن و حرکت گهواره‌ای)

   CAT880

   (تخت با قابلیت زاویه‌دار شدن و حرکت گهواره‌ای)

   Aquilion Prime SP Aquilion Prime SP Aquilion ONE GENESIS Aquilion Prime SP
   AiCE AiCE AiCE AiCE
  • تصاویر بالینی از قلب
   • آنژیوگرافی کرونری (CAG)

    


    

   • آنژیوگرافی کرونری (CAG) با نمای جانبی

    


    

   • آنژیوگرافی بطن چپ (LVG)

    


    

   • نمای عنکبوتی برای بیمار با وزن بیش از 100kg

    


    

   • مرحله پیش از آنژیوگرافی مداخله‌ای کرونری از زیر پوست (PCI)

    


    

   • مرحله پس از آنژیوگرافی مداخله‌ای کرونری از زیر پوست (PCI)

    


    

   • شریان کرونری راست (RCA) همراه با استنت

    


    

   • نمای عنکبوتی

    


    

   • نمای حالت استنت

  • تصاویر بالینی رادیولوژی مداخله‌ای
   • آمبولیزاسیون شیمیایی میان-شریانی (TACE)

    


    

   • آمبولیزاسیون شریان رحم (UAE)

    

    

  • تصاویر بالینی اعصاب

   تصاویر Hi-Def *

   * (انحصاری شرکت Canon Medical)

    

   * تصویر  1,5 اینچی Hi-Def

    

    

   * تصویر  3 اینچی Hi-Def

    

    

   * تصویر  2,3 اینچی Hi-Def

    

    

   * LVIS™ & Coils در میدان دید 2,3 اینچی

    

    

   * LVIS™ & Coils در میدان دید 1,5 اینچی

    


    

   • استنت‌گذاری شریان کاروتید (CAS LM)

    


    

   • آنژیوگرافی افتراقی دیجیتال (DSA)

    


    

   • نقشه‌راه‌یابی (roadmapping)

    


    

   • سی‌تی اسکن آلفای رگ

    

بستن