• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
GETTING TO THE HEART OF THE MATTER
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • دسترسی به لُبّ مطلب

   Aplio i900 را ملاقات کنید! Aplio i900 به گونه‌ای طراحی شده است تا در اتخاذ اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری مطمئن و سریع به شما یاری رساند. Aplio i900 تصویربرداری قلب و عروق را به سطح تازه‌ای از دقت، کارایی تشخیصی و بهره‌وری ارتقا می‌دهد.

   طراحی متحولانه iBeam به همراه قدرت پردازش فوق‌العاده افزایش یافته، شفافیت پیش‌بینی نشده‌ای را در تصویربرداری از ظریف‌ترین تا درشت‌اندام‌ترین بیماران با عمق نفوذ بهبود یافته فراهم می‌آورد.

 • فناوری تصویربرداری

  رسیدن به لُبّ مطلب

  • عملکرد تصویربرداری اکوکاردیوگرافی قلب را به حداکثر برسانید

   بسیاری از فناوری‌های تصویربرداری منحصر به فرد Aplio-i900 با کاهش نویز، تقویت سیگنال و بهبود روش‌های تصویرسازی، کیفیت تصویر بهتری را برای شما فراهم می‌آورد. این دستگاه برای استفاده همزمان از قابلیت‌هایی که با سایر حالت‌های تصویربرداری فعال می‌شوند؛ طراحی شده است تا از یکنواختی فوق‌العاده‌ای در همه زمینه‌های کاربردی برخوردار باشد.

    

   قابلیت Tissue enhancement تصاویری بدون نویز و با وضوحی خیره کننده را ارائه می‌دهد که مرزهای اندوکارد را به ویژه در بیمارانی که وضعیت دشواری دارند؛ به طور فوق العاده‌ای ترسیم می‌کند.

    

    

   Flex-M به شما این امکان را می‌دهد که رد حرکات بافت در تصویر  M-mode را از تصاویر دو بعدی زنده یا ذخیره شده با کیفیت مشابه در تصویر M-mode معمولی به صورت آناتومیک تنظیم کنید.

    

    

   داپلر رنگی بسیار حساس این دستگاه، جت‌های کوچک یا جریان خون برگشتی به سمت ورید ریوی را با قدرت تفکیک فضایی و زمانی فوق‌العاده نشان می‌دهد.

    

    

    

   Aplio-i900 تصاویر Tissue Doppler و Pulsed-Wave-TDI با frame rate بالا را برای تشخیص زمان‌بندی دقیق عملکرد قلب در دو فرمت بصری و کمّی در اختیار شما قرار می‌دهد.

    

    

   فناوری پردازش سیگنال Aplio-i900 به همراه پروب با پهنای باند وسیع آن، حساسیت، عمق نفوذ و وضوح فضایی فوق‌العاده‌ای را برای همه حالت‌های تصویربرداری داپلر به ارمغان می‌آورد.

    

    

    

    

   معاینات اکوکاردیوگرافی میان مری (Trans-esophageal) با استفاده از طیف گسترده‌ای از پروب‌های معمولی و حجمی TEE ساخته شده با فناوری تک کریستال شرکت Canon بسیار آسان و موثر است.

    

    

  • هر گوشه و زاویه قلب را سریع و با اطمینان کاوش و بررسی کنید
   هر گوشه و زاویه قلب را سریع و با اطمینان کاوش و بررسی کنید

   Aplio-i900 به شما امکان می‌دهد تا تصاویر 4D با کیفیت بالا وframe rate بالا را اتخاذ کنید. مجموعه ابزارهای پیشرفته تحلیلی این دستگاه، امکان ارزیابی دقیق آناتومی و عملکرد قلب را فراهم می‌کند.

    

   Aplio-i900 کار با مجموعه داده‌های 4D را آسان می‌کند. به عنوان مثال، با لمس ساده یک دکمه، دریچه میترال را از زاویه دیدی که برای یک جراح قابل مشاهده است؛ نشان می‌دهد تا ارزیابی بصری دریچه‌های قلب را برای برنامه‌ریزی‌های جراحی تسهیل کند.

  • قلب جنین و کودکان را با جزئیات استثنایی کاوش و بررسی کنید
   قلب جنین و کودکان را با جزئیات استثنایی کاوش و بررسی کنید

   برای برآورده ساختن نیازهای پیچیده تصویربرداری کودکان، Aplio-i900 طیف گسترده‌ای از پروب‌ها و ابزارهای نرم افزاری اختصاصی برای تصویربرداری از نوزادان تا بزرگسالان را عرضه می‌کند. ابزارهای پیشرفته اکوکاردیوگرافی جنین شرکت Canon برای هر مرحله از بارداری، از جمله سه ماهه اول که بسیار حائز اهمیت است؛ تصویرسازی و اندازه‌گیری‌های کمّی قابل توجهی را ارائه می‌دهد.


   پروب‌های شرکت Canon با پهنای باند بسیار وسیع با طیف گسترده‌ای از فناوری‌های بهبود تصویر برای نمایش وضوح و جزئیات چشم‎‌گیر همراه با کاهش نویز، کارآیی دارد.

    

    

    

   داپلر رنگی حساس این دستگاه به شما امکان می‌دهد که جریان خون را در اطراف ساختارهای اصلی آناتومی قلب و عروق بزرگ، با وضوح و حساسیت بالا به تصویر بکشید و در عین حال، کیفیت تصویر را به طور سراسری برای تصویرسازی فوق‌العاده از جزئیات حفظ کنید.

    

    

    

   Aplio-i900 به شما امکان می‌دهد تا شاخص عملکرد قلب (MPI) و سایر زمان‌بندی‌های قلب جنین را بر اساس استاندارد تصاویر Tissue Doppler تعیین کنید. این قابلیت یک ابزار کاربردی برای تصویربرداری پیشرفته با وضوح زمانی بالا است. 

    

    

   طیف اختصاصی پروب‌های شرکت Canon وضوح تصویر فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد که از شما در ارزیابی کامل بیماری مادرزادی قلبی، حتی در محدوده سنی کودکان پشتیبانی می‌کند.

    

    

   طیف وسیعی از پروب‌های TEE برای تصویربرداری موجود است که می‌تواند شما را در هدایت و مدیریت روش‌های تصویربرداری مداخله‌ای مانند استقرار انسداد کننده‌های حفره سپتوم توانمند سازد.

    

    

   پروب اختصاصی آرایه ماتریسی این دستگاه برای معاینات اطفال با طراحی کوچک و سبک خود، داده‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای ارزیابی جزئی ناهنجاری‌های پیچیده قلبی به صورت 3D/4D بسیار مفید باشد.

    

    

  • عمق نفوذ فوق‌العاده و کیفیت سیگنال بهینه برای تصویربرداری قلب و عروق
   عمق نفوذ فوق‌العاده و کیفیت سیگنال بهینه برای تصویربرداری قلب و عروق

   معاینات عروقی می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. پروب‌های اختصاصی Aplio-i900 وضوح تصویر و حساسیت بهینه را برای بسیاری از معاینات عروقی فراهم می‌آورد. ضمناً، پروتکل‌های اسکن به شیوه خودکار و همچنین، اندازه‌گیری‌های خودکار این دستگاه، شما را در بهبود کارایی و اعتبار تشخیص یاری می‌رساند.

    


   پروب‌های با پهنای باند بسیار وسیع شرکت Canon کنتراست و وضوح تصویر فوق‌العاده‌ای را در طیف وسیعی از اعماق بافت، ارائه می‌دهد؛ حتی برای بیمارانی که تصویربرداری از آنها دشوار است.

    

    

   TwinView به شما امکان می‌دهد تا تصویر B-mode و تصویر داپلر رنگی را در کنار هم نمایش دهید. این قابلیت، ارزیابی همزمان مورفولوژی و همودینامیک خون را برای شما ممکن می‌سازد.

    

    

    

   SMI محدوده قابل مشاهده جریان خون را تا سطح قابل توجهی از جزئیات گسترش می‌دهد. به عنوان مثال، شما را قادر می‌سازد که لخته خون نئو-وسکولاریزاسیون را دقیقاً در کنار جریان عروقی تجسم کنید.

    

    

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های Aplioi900 با پهنای باند بسیار وسیع، پهنای باند دو پروب معمولی را پوشش می‌دهند و حساسیت و وضوح فوق‌العاده‌ای را برای میدان‌های دور و نزدیک ارائه می‌دهند. طراحی متحولانه این پروب‌ها، ضمن آن که به کاهش هزینه کمک می‌کند؛ می‌تواند بدون توجه به وضعیت بیمار، تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • بهره‌وری اکوکاردیوگرافی قلب را به حداکثر برسانید
   بهره‌وری اکوکاردیوگرافی قلب را به حداکثر برسانید

    

   گردش‌کار هوشمند Aplio اتوماسیون و استانداردسازی را با تمرکز بر به حداقل رساندن مراحل تکمیل اسکن، ارتقا می‌دهد. در حال حاضر، قابلیت FleXstyle (رابط کاربری با دقت طراحی شده)، انتقال روان به شیوه کار مورد نظر شما را امکان‌پذیر می‌سازد.

    

   اکنون، می‌توانید ارتفاع پنل را با فشار یک دکمه تنظیم کنید و به این ترتیب، همیشه می‌توانید با تلاش بسیار اندک، در موقعیت بهینه کار کنید.

    

    

    

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   Aplio مجموعه‌ای از ابزارهای هوشمند پشتیبانی از گردش‌کار و اتوماسیون را ارائه می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا صرف نظر از شرایط بیمار، به نتایج سریع و با کیفیت بالا دست یابید.

  • برای بهره‌وری اکوکاردیوگرافی قلب، به حالت کاربری خودکار auto-pilot تغییر وضعیت دهید
   برای بهره‌وری اکوکاردیوگرافی قلب، به حالت کاربری خودکار auto-pilot تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربری حساس به محتوای Aplio به گونه‌ای طراحی شده است تا تصویربرداری شما را ساده‌تر و سریعتر نماید. در عین حال که تنظیمات خودکار می‌تواند نیازهای بالینی روزمره را برطرف کند؛ شما همیشه در صورت نیاز، کنترل تمام پارامترهای تصویربرداری را نیز در اختیار خواهید داشت.

    

    قابلیت پیمایش (navigation) روی صفحه حساس به حالت تصویربرداری برای گوی گردان مرکزی (trackball)، گردش‌کار و کارایی شما را افزایش می‌دهد.

    

   این قابلیت با راهنمایی بصری در حین معاینه، به شما امکان می‌دهد تا به سرعت دستگاه را به وضعیت مطلوب خود تطبیق دهید و با آن کار کنید.

    

    


    

   Realtime QuickScan با تضمین این که کیفیت تصویر همواره در سطح عالی باقی می‌ماند؛ به شما امکان می‌دهد تا در معاینات خود به دقت و اطمینان بیشتری دست یابید.

    

    

    

   شما می‌توانید داده‌های بالینی خود را در هر زمان، بدون از دست دادن عملکرد، بهینه‌سازی کرده، بازبینی نمایید یا تجزیه و تحلیل کنید و گزارش دهید. این توانمندی‌ها مرهون ویژگی داده‌های خام جاسازی شده Aplio است.

    

    

    

   طیف وسیعی از ابزارهای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل خودکار به شما کمک می‌کنند تا دقت، ثبات و سرعت معاینات خود را افزایش دهید.

    

  • ارگونومی چشم‌گیر و نتایج قلبی عروقی با کیفیت و اعتبار بالا
   ارگونومی چشم‌گیر و نتایج قلبی عروقی با کیفیت و اعتبار بالا

   معاینات عروقی می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. پروب‌های اختصاصی Aplio i900 حساسیت و وضوح تصویرعالی را برای بسیاری از معاینات عروقی امکان‌پذیر می‌کند. ضمناً، اندازه‌گیری‌ها و پروتکل‌های خودکار اسکن، در بهبود کارایی و سازگاری، به شما یاری می‌رسانند.

  • به معاینات قلبی خود بشتابید - زمان بیشتری را در جایی که به آن نیاز دارید؛ اختصاص دهید

   قابلیت navigation نوآورانه گردش‌کار Canon به شما این امکان را می‌دهد تا پروتکل‌های تعریف شده توسط کاربر را گام به گام دنبال کنید. این امر در بهبود گردش‌کار، ارتقای اعتبار معاینات در سراسر بخش یا تضمین این که تمام مراحل معاینه هنگام نهایی شدن معاینات، به انجام رسیده‌اند؛ می‌تواند به شما یاری رساند.

    

    

   قابلیت Protocol Assistant در Aplio شما را در حین کار هدایت می‌کند و به شما اطمینان می‌دهد که معاینات را به طور مداوم، بیمار پس از بیمار، انجام دهید. این ویژگی ضمن این که منوی واضحی را فراهم می‌کند که خواندن آن آسان است؛ شما را در هنگام معاینه راهنمایی می‌کند و همچنین، انعطاف‌پذیری ورود و خروج در هر زمان مورد نیاز را نیز فراهم می‌آورد.

    

    

    

   Aplio با پشتیبانی از پروتکل‌های استاندارد و تعریف شده توسط کاربر برای هر دو نوع معاینه stress echo به شیوه فیزیکی یا دارویی، یک بسته نرم‌افزاری جامع برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره قلب ارائه می‌دهد.

    

  • برای دسترسی بهتر به عروق، به وضعیت بی‌سیم (wireless) بروید
   برای دسترسی بهتر به عروق، به وضعیت بی‌سیم (wireless) بروید

   Aplio i-series به شما امکان می‌دهد کاربری دستگاه را از راه دور از طریق یک تبلت به صورت بی‌سیم (wireless) انجام دهید. این امر می‌تواند به ویژه در معاینات عروقی مفید باشد؛ زیرا در این معاینات، اسکن بیمار و دسترسی همزمان به پنل دستگاه بدون از دست دادن دید روی مانیتور دشوار است.

    

    

    

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • عملکرد پیشرفته اکوکاردیوگرافی قلب را به حداکثر برسانید

   ارزیابی عملکردی اساس تصویربرداری قلب و عروق است. قابلیت‌های بالینی پیشرفته Canon با ارائه اطلاعات اضافی ارزشمند در قالب‌های بصری، پارامتری یا کمّی قابل درک، می‌تواند در دریافت سریعتر و مطمئن‌تر پاسخ تشخیصی به شما کمک کند.

    

    

   • قابلیت ارزیابی خودکار میوکارد به طور موضعی
    Aplio امکان اندازه‌گیری دقیق و قابل تکرار قلب را تنها با چند کلیک فراهم می‌کند. این دستگاه به طور خودکار Ejection Fraction، حجم LV و سایر پارامترهای مهم را محاسبه می‌کند.

    

    

   • ردیابی حرکت دیواره قلب (Wall Motion Tracking)
    فناوری پیشرفته Wall Motion Tracking در Aplio ، دسترسی فوری، بصری و کمّی به دینامیک حرکت دیواره میوکارد به صورت سراسری و موضعی در دو قالب نمایشی دو بعدی و سه بعدی، از جمله کرنش (strain) اختصاصی هر لایه از میوکارد را فراهم می‌آورد.

    

    

   • عملکرد بطن راست
    قابلیت Wall Motion Tracking سه بعدی برای بطن راست همراه با صفحه نمایش عملکردی در مدل RV و همچنین، شکل موج قطعه‌ای موجود است.

    

    

   • ردیابی چهار حفره‌ای (Quad-chamber tracking)
    این قابلیت ردیابی چندین حفره قلبی را در یک نما به همراه شکل موج نمایش می‌دهد.

    

    

   • همه اطلاعات در یک نمای کلی ساده
    صرف نظر از این که نتایج تجزیه و تحلیل چقدر پیچیده و مفصل باشد؛ Aplio داده‌های مربوطه را در یک قالب واضح و قابل فهم نمایش می‌دهد.

    

  • ابزارهای قوی برای روش‌های پیشرفته اکوکاردیوگرافی قلب

   Aplio i900 مجموعه‌ای جامع از ابزارها را برای ارزیابی مناسب بودن بیمار برای روش‌های استقرار Transcatheter Heart Valve (THV) و همچنین، برنامه‌ریزی و پایش مرحله به مرحله ارائه می‌دهد.

    

   • تجزیه و تحلیل دریچه میترال (MVA)
    ابزار MVA ارزیابی آناتومیک و عملکردی دریچه میترال را ارائه می‌دهد. صفحه نمایش چهارگانه این قابلیت یک نمای کلی و واضح از سطوح مختلف اسکن را ارائه می‌دهد.

    

   • تجزیه و تحلیل دریچه آئورت (AVA)
    ابزار AVA یک راه حل جامع برای ارزیابی مناسب بودن بیمار برای TAVI و همچنین، برنامه‌ریزی و پایش روش تصویربرداری مداخله‌ای است.

    

    

    

  • ادغام مدالیته‌های مختلف تصویربرداری برای کسب نمای پیشرفته از قلب

   Cardiac Fusion یک ابزار منحصر به فرد برای ادغام تصاویر CT کرونری است که آناتومی دقیق کرونر را به همراه تصاویر سونوگرافی سه بعدی Wall Motion Tracking نشان می‌دهد و یک نمایش همزمان از نمای کلی و عملکرد دیواره قلب را ارائه می‌دهد.

    

    

   این ابزار همزمان‌سازی خودکار برای مطابقت موقعیت سی تی کرونر با تصاویر حجمی اولتراسوند را ارائه می‌دهد. این قابلیت با نگاشت کردن و برهم‌نهی تصاویر سه بعدی کرونر روی مدل پارامتری 4D LV، ارزیابی دقیق ناهنجاری عروق کرونر را بر اساس آناتومی کرونر و عملکرد حرکت دیواره قلب ارائه می‌دهد.

    

    

    

   Cardiac Fusion انواع مختلف زاویه دید و نگاشت‌ها را برای مقایسه و نمای بهتر، از جمله مقایسه دو نمای تلفیقی برای مطالعات قبل/بعد یا استرس/استراحت ارائه می‌دهد. Cardiac Fusion به لطف معماری داده‌های خام Aplio روی مجموعه نمایشگر Vitrea بدون هیچ گونه فقدان عملکردی، در دسترس است.

بستن