• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
MAGIC INSIDE
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • باطن جادویی

   Aplio i800 برای ایجاد دقت و بهره‌وری فوق‌العاده کلینیکی طراحی شده است. تصاویر بسیار شفاف با قدرت تفکیک و عمق نفوذ بهبود یافته و وفور ابزارهای تخصصی به شما در اتخاذ تصمیمی قاطع، قابل اطمینان و سریع کمک می‌کند.

   طراحی متحولانه iBeam به همراه قدرت پردازش فوق‌العاده افزایش یافته، شفافیت پیش‌بینی‌ نشده‌ای را در تصویربرداری از ظریف‌ترین تا درشت‌اندام‌ترین بیماران با عمق نفوذ بهبود یافته فراهم می‌آورد.

 • فناوری تصویربرداری

  باطن جادویی

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های Aplio i-series با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع، پهنای باند دو پروب معمولی را پوشش داده و حساسیت و قدرت تفکیک برتری را در میدان دید نزدیک و دور ارائه می‌دهند. ضمن کاهش قیمت، طراحی متحولانه این پروب‌ها، صرف نظر از وضعیت بیمار، می‌تواند تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

    

   تکنولوژی Intelligent Dynamic MicroSlice دقت تشخیص بالینی را افزایش می‌دهد و با باریک کردن ضخامت اسلایس تصویر به صورت الکترونیکی، جزئیات بیشتری را در همه عمق‌ها آشکار می‌کند.

    

  • دیدن نادیدنی‌ها با استفاده از SMI

   تصویربرداری جریان رنگی خون با جزئیات و دقتی بی‌همتا را در Aplio i800 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) محدوده جریان خون قابل مشاهده برای دیدن سرعت‌های کم جریان خون عروق بسیار ریز را که پیش از این هرگز مشاده نشده بود؛ افزایش می‌دهد.

    

    

   مشاهده‌پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه‌ها، کیست‌ها و تومورها افزایش می‌دهد.

    

    


    

   Smart Sensor 3D به شما اجازه می‌دهد که احجام سه‌بعدی دقیق را با پروب‌های استاندارد خطی یا کانوکس در حالت SMI اتخاذ کنید.

    

    

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   +Precision تصاویر فوق‌العاده هموار را با لبه‌های تیز شده و کاملاً واضح در محل ضایعه‌ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.

    

    


    

   +™ApliPure کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه‌ای را کاهش می‌دهد.

    

    


    

   Differential Tissue Harmonics  تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک فضایی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق‌العاده را فراهم می‌کند.

    

    


    

   فناوری پردازش سیگنال و پروب‌های با پهنای باند وسیع Aplio، حساسیت، عمق نفوذ و قدرت تفکیک فضایی فوق‌العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می‌آورد.

    

    

 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   کاربری Aplio i800 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i800 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه‌سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند. Aplio با برخورداری از طراحی هوشمند و ابزارهای خودکار، در رسیدن به یک نتیجه‌گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از شرایط بیمار، به شما کمک می‌کند.

    

   • به تمام قسمت‌ها دسترسی پیدا کنید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت، عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت‌های دیگر نمایشگر بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

  • به حالت خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. با توجه به تنظیمات خودکار دستگاه، شما، همواره و به مقتضای نیاز، به تمامی پارامترهای تصویربرداری دسترسی و کنترل دارید.

    

   • جهت‌یابی هوشمند روی صفحه نمایش

   جهت‌دهی گوی گردان مرکزی (trackball) فعال در تمام حالت‌های تصویربرداری، گردش‌کار و بازده کار شما را افزایش می‌دهد. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می‌دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    

    

    


    

    

   Realtime QuickScan به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید.

    

    


    

   با قابلیت پردازشی داده‌های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده‌های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه‌سازی، تحلیل و گزارش‌دهی کنید.

    

    


    

   مجموعه‌ای از اندازه‌گیری‌های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان‌پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.

    

    

    

  • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید
   به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی (MSK) و همچنین، معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان، بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

   تبلت بی‌سیم (wireless) در محیط‌های متحرک و شرایط استریل، برای کنترل عفونت و جلوگیری از آلوده شدن دستگاه، ایده‌آل است.

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت ببرند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق‌العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    

   قابلیت Luminance ترکیبی سه‌بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می‌آورد.

    

    


    

   با قابلیت Shadow Glass، ساختارهای آناتومیک و جریان عروقی را ترکیب کنید. اضافه کردن اثری مانند شیشه نیمه شفاف به سطح پوست، به شما کمک می‌کند که جزئیات کلینیکی بیشتری را تشخیص دهید.

    

    

  • اطمینان خود را افزایش دهید؛ توانایی خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته‌ها، به شما در بهینه‌سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان، به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

   برای ارزیابی جامع‌تر، گزینه Smart Fusion به شما کمک می‌کند که تصویر سونوگرافی را به صورت زنده، همزمان در کنار تصاویر از پیش گرفته شده MRI ، CT یا داده های سونوگرافی نمایش دهید.

    

    


    

   مجموعه جامع ارتجاع‌نگاری کرنشی  (strain elastography) با سازگاری با داده‌های خام (raw data)، به شما در موقعیت‌یابی و تشخیص دقیق، حساس و تکرارپذیر توده‌های قابل لمس کمک می‌کند.

    

    


    

   Aplio ابزاری ارزشمند برای بهبود جلوه دیداری آناتومی‌های پیچیده در حالت دو‌ بعدی یا سه‌ بعدی، در ترکیب با حالت‌های تصویربرداری پیشرفته مثل  Shadow Glass ، SMI یا الاستوگرافی، ارائه می‌دهد.

    

    


    

   با FlyThru از میان حفرات، مجاری و عروق پرواز کنید! این ابزار مشابه یک آندوسکوپی مجازی به شما اجازه می‌دهد که ضایعه‌ها و توده‌ها را بیابید و روند معاینات مداخله‌ای را برنامه‌ریزی کنید.

    

    

بستن