• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
THE PERFECT FIT
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • تناسب عالی

   Aplio i700 به شما کمک می‌کند که کیفیت بهتری را در زمان کمتری به دست آورید. Aplio i700 به گونه‌ای طراحی شده است که با ترکیب تصویربرداری عالی و کاربری آسان، به همراه ابزارهای تخصصی متنوع، نیازهای کلینیکی شما را در هر زمان برآورده سازد.

 • فناوری تصویربرداری

  تناسب عالی

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های Aplio i-series با پهنای باند فرکانسی بسیار وسیع، پهنای باند دو پروب معمولی را پوشش داده و حساسیت و قدرت تفکیک برتری را در میدان دید نزدیک و دور ارائه می‌دهند. ضمن کاهش قیمت، طراحی متحولانه این پروب‌ها، صرف نظر از وضعیت بیمار، می‌تواند تصویربرداری بهتری را فراهم آورد.

    

    

    

    

    


   قابلیت بهبود یافته Wide View در Aplio برای پروب‌های کانوکس، میدان دید حداکثر 140 درجه را برای تجسم بهتر اندام‌های بزرگ یا مناطق مورد نظر وسیع‌تر ارائه می‌دهد.

    

   sou

    

    

  • دیدن نادیدنی‌ها با استفاده از SMI در دستگاه i700

   تصویربرداری جریان خون رنگی با جزئیات و وضوح تصویر بی‌همتا را در Aplio i800 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI)، دامنه جریان خون قابل مشاهده را افزایش می‌دهد تا جریان ظریف عروقی با سرعت پایین را تا که به حال با سونوگرافی تشخیصی رایج قابل مشاهده نبود؛ به تصویر بکشد.

    

    

   پیشرفت در فناوری پرتوهای متعدد و منحصر به فرد Canon Medical باعث بهبود بیشتر عملکرد تصویربرداری عروق بسیار ظریف (iSMI) می‌شود.

    

    


    

   سطح تجسم عروقی SMI، همراه با frame rate بالا، هنگام تشخیص شبکه عروق ریز اندام‌ها و ضایعه‌ها، اطمینان تشخیصی را افزایش می‌دهد.

    

    


    

   Smart Sensor 3D به شما امکان می‌دهد تا حجم‌های سه بعدی دقیق را با یک پروب خطی یا کانوکس استاندارد، حتی در حالت SMI نیز اتخاذ کنید.

    

    

    

  • از تصویر عالی لذت ببرید

   +Precision تصاویری فوق‌العاده هموار با مرزهای تیز و مشخص از ساختارهای آناتومیکی و ضایعه‌ها و همچنین، یکنواختی تصویر بیشتر و آشفتگی کمتر را حتی در بیمارانی با BMI بالا ارائه می‌دهد.

    

    


    

   قابلیت ترکیب فرکانسی +™ApliPure کنتراست تصویر را افزایش و نویز نقطه‌ای را کاهش می‌دهد تا تجسم و تصویرسازی بهتری را ارائه دهد.

    

    


    

   قابلیت هارمونیک‌های افترافی بافت (Differential Tissue Harmonics)، تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک فضایی بی‌نظیر و نفوذ عمق بسیار افزایش یافته را ارائه می‌دهد.

    

    


    

   فناوری پردازش سیگنال و پروب‌های با پهنای باند وسیع Aplio، حساسیت، عمق نفوذ و قدرت تفکیک فضایی فوق‌العاده‌ای را برای همه حالت‌های داپلر ابه ارمغان می‌آورد.

    

    


    

   Advanced Precision حتی در بیمارانی با BMI بالا، تصاویری به صورت استثنایی هموار با جزئیات چشم‌گیر را ارائه می‌دهد.

    

    

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت ببرند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق‌العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    

    

   Advanced Dynamic Flow قدرت تقکیک فضایی عالی را به تصویربرداری داپلر رنگی اضافه می‌کند تا الگوهای جریان ظریف خون را با دقت و جزئیات بی سابقه‌ای نمایش دهد. ADF ضمن آن که کیفیت تصویر کامل را در حالت تصویربرداری B-mode حفظ می‌کند؛ frame rate بالایی را نیز فراهم می‌آورد.

    

    


    

   قابلیت Luminance ترکیبی سه‌بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می‌آورد.

    

    


    

    

    طیف گسترده‌ای از گزینه‌های MultiView سطح مقطع‌هایی با وضوح بالا را ارائه می‌دهند که در درک بهتر روابط آناتومیکی یا اندازه یک ضایعه مشخص به شما کمک می‌کنند.

    

    

    

 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • عملکرد استثنایی برای امروز و فردا
   عملکرد استثنایی برای امروز و فردا

    

   گردش‌کار هوشمند Aplio اتوماسیون و استانداردسازی را با تمرکز بر به حداقل رساندن مراحل تکمیل اسکن، ارتقا می‌دهد. در حال حاضر، قابلیت FleXstyle (رابط کاربری با دقت طراحی شده)، انتقال روان به شیوه کار مورد نظر شما را امکان‌پذیر می‌سازد.

    

   اکنون، می‌توانید ارتفاع پنل را با فشار یک دکمه تنظیم کنید و به این ترتیب، همیشه می‌توانید با تلاش بسیار اندک، در موقعیت بهینه کار کنید.

    

    

    

  • به همه نواحی دسترسی یابید
   به همه نواحی دسترسی یابید

   صفحه نمایش لمسی بزرگ و شبیه به تبلت Aplio با سه منطقه تعاملی به شما امکان می‌دهد تا از بین قابلیت‌های مختلف، عملکرد مورد نظر خود را سریع مرور کرده و انتخاب کنید؛ در حالی که در این حین، سایر قسمت‌های صفحه نمایش بدون تغییر باقی می‌ماند.

    

  • به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید
   به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربری حساس به محتوای Aplio به گونه‌ای طراحی شده است تا تصویربرداری شما را ساده‌تر و سریعتر نماید. در عین حال که تنظیمات خودکار می‌تواند نیازهای بالینی روزمره را برطرف کند؛ شما همیشه در صورت نیاز، کنترل تمام پارامترهای تصویربرداری را نیز در اختیار خواهید داشت.

    

    

   • پیمایش هوشمند در صفحه نمایش

    قابلیت پیمایش (navigation) روی صفحه حساس به حالت تصویربرداری برای گوی گردان مرکزی (trackball)، گردش‌کار و کارایی شما را افزایش می‌دهد. این قابلیت با راهنمایی بصری در حین معاینه، به شما امکان می‌دهد تا به سرعت دستگاه را به وضعیت مطلوب خود تطبیق دهید و با آن کار کنید.

    

    

    


    

   Realtime QuickScan با تضمین این که کیفیت تصویر همواره در سطح عالی باقی می‌ماند؛ به شما امکان می‌دهد تا در معاینات خود به دقت و اطمینان بیشتری دست یابید.

    

     


    

   شما می‌توانید داده‌های بالینی خود را در هر زمان، بدون از دست دادن عملکرد، بهینه‌سازی کرده، بازبینی نمایید یا تجزیه و تحلیل کنید و گزارش دهید. این توانمندی‌ها مرهون ویژگی داده‌های خام جاسازی شده Aplio است.

    

    

    


    

    

   طیف وسیعی از ابزارهای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل خودکار به شما کمک می‌کنند تا دقت، ثبات و سرعت معاینات خود را افزایش دهید.

    

    


    

    

   Aplio از تعداد زیادی پروتکل‌های استاندارد برای توصیف، گزارش‌دهی و مدیریت ضایعه‌ها از جمله ™BI-RADS™ ، LI-RADS و ™TI-RADS پشتیبانی می‌کند.

    

  • برای دسترسی بهتر، به وضعیت بی‌سیم (wireless) بروید
   برای دسترسی بهتر، به وضعیت بی‌سیم (wireless) بروید

   Aplio i-series به شما امکان می‌دهد کاربری دستگاه را از راه دور از طریق یک تبلت به صورت بی‌سیم (wireless) انجام دهید. این امر می‌تواند به ویژه در معاینات ناحیه اسکلتی-عضلانی (MSK) و معاینات عروقی مفید باشد؛ زیرا در این معاینات، اسکن بیمار و دسترسی همزمان به پنل دستگاه بدون از دست دادن دید روی مانیتور دشوار است.

    

   علاوه بر این، تبلت بی‌سیم برای اسکن در محیط‌های متحرک، شرایط استریل و همچنین، برای کنترل عفونت به منظور محافظت از دستگاه در برابر آلودگی احتمالی ایده‌آل است.

    

    

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • کمّی‌سازی دقیق عملکرد میوکارد به صورت موضعی

   ارزیابی عملکردی اساس تصویربرداری قلب و عروق است. قابلیت‌های بالینی پیشرفته Aplio با ارائه اطلاعات اضافی ارزشمند در قالب‌های بصری، پارامتری یا کمّی قابل درک، می‌تواند در دریافت سریعتر و مطمئن‌تر پاسخ تشخیصی به شما کمک کند.

    

  • به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید

   مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله‌ای ارائه می‌دهد. پروب‌های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری در افزایش دقت و اطمینان، حین معاینات مداخله‌ای و پیگیری‌های بعدی به شما کمک می‌کند.

    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر  CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه‌ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی‌های پیشرفته را با اطمینان پیمایش کنید.

    

    

    


    

   Smart Fusion به شما اجازه می‌دهد که برای ارزیابی جامع، در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با داده‌ها و تصاویر از پیش تعریف شده نمایش می‌دهد.

    

    


    

   Smart Navigation به شما کمک می‌کند که نوک سوزن را با ایمنی و اطمینان هدایت کنید. خطوط رنگی بیوپسی مجازی، ردیابی سوزن را در تصویر سونوگرافی زنده و تصویر ترکیب شده جانبی ادغام شده تسهیل می‌کند.

    

    


    

   تکنولوژی BEAM شرکت Canon مشاهده آشکارتر سوزن نمونه‌برداری را در تصویر زنده فراهم می‌کند. این قابلیت با تمامی اندازه‌های رایج سوزن‌های نمونه‌برداری کارایی دارد و نمایش برجسته و بهینه آن را به طور خودکار به عمل می‌آورد.

    

    


    

   بسته Fusion در Aplio با کاربردی آسان، بارگذاری بسیار سریع و ثبت احجام را فراهم می‌کند. این قابلیت در حال حاضر، از نقشه‌برداری و نگاشت بیوپسی سه‌بعدی برای پروستات نیز پشتیبانی می‌کند.

    

    

  • اطمینان خود را افزایش دهید؛ قابلیت خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته‌ها، به شما در بهینه‌سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان، به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

   مجموعه جامع تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) در حال حاضر، برای طیف گسترده‌ای از معاینات استاندارد و تخصصی، تصویربرداری دقیق‌تر و یکنواخت‌تری را ارائه می‌دهد.

    

     


    

   فناوری تصویربرداری موج برشی (shear wave) شرکت Canon یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع‌پذیری بافت را در در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام‌های کوچک) ارائه می‌دهد.

    

    


    

   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمّی‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد Aplio یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی را تخمین می‌زند.

    

    


    

   ارتجاع‌نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده‌های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده‌های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرار پذیری بالا کمک می‌کند.

    

    

    

بستن