• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
COMPLETE FLEXIBILITY, OUTSTANDING QUALITY
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • انعطاف‌پذیری کامل، کیفیت فوق‌العاده
   انعطاف‌پذیری کامل، کیفیت فوق‌العاده

   برای کارایی قدرتمندی که در محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی، بتوانید به آن اعتماد کنید؛ فراتر از Aplio i600 را نجویید ! Aplio i600 با تلفیقی از ابزار های سهل‌الوصول برای تشخیص پیشرفته و اقدامات دقیق تهاجمی، اطمینان تشخیصی و بهره‌وری عالی را تضمین می‌کند.

 • فناوری تصویربرداری

  جزئیات استثنایی

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های سبک وزن این دستگاه که برای افزایش بازدهی طراحی شده‌اند؛ از کاربری چندگانه و ساده کلینیکی، شکل ارگونومیک و کابل‌های باریک و بسیار انعطاف‌پذیر برخوردار هستند. پروب‌های Aplio کیفیت تصویر عالی را برای محدوده وسیعی از کاربردهای کلینیکی ارائه می‌دهند.

    
   +Precision تصاویر فوق‌العاده هموار را با لبه‌های تیز شده در محل ضایعه‌ها، یکنواختی افزایش یافته در کل تصویر و آشفتگی کمتر ارائه می‌دهد.
    
    

    
   +™ApliPure برای بهبود تصویرسازی، کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه‌ای را کاهش می‌دهد.
    
    

    
   Differential Tissue Harmonics  تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک فضایی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق‌العاده را فراهم می‌کند.
    
    

    
   فناوری پردازش سیگنال و پروب‌های با پهنای باند وسیع Aplio حساسیت، عمق نفوذ و قدرت تفکیک فضایی فوق‌العاده را برای تمام حالات داپلر به ارمغان می‌آورد.
    
  • دیدن نادیدنی‌ها با استفاده از SMI در دستگاه i600

   تصویربرداری جریان رنگی خون با جزئیات و دقتی بی‌همتا را در Aplio i600 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) محدوده جریان خون قابل مشاهده برای دیدن سرعت‌های کم جریان عروق بسیار ریز را که پیش از این هرگز مشاده نشده بود؛ افزایش می‌دهد.

    

   مشاهده‌پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه‌ها، کیست‌ها و تومورها افزایش می‌دهد. 

    
    

    
   Smart Sensor 3D به شما اجازه می‌دهد که احجام سه‌بعدی دقیق را با پروب‌های استاندارد خطی یا کانوکس در حالت SMI اتخاذ کنید.
    
  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت ببرند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق‌العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    
    
   جریان دینامیکی پیشرفته (ADF) برای نمایش الگوی ظریف جریان خون با دقت و جزئیات غیر قابل انتظار، قدرت تفکیک فضایی فوق‌العاده‌ای را به تصویربرداری داپلر رنگی می‌افزاید. ADF ضمن حفظ کیفیت تصویر frame rate، B-mode بالایی را فراهم می‌آورد.
    
    

    
   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می‌آورد.
    
    

    
   گزینه‌های وسیع MultiView تصاویر سطح مقطع با قدرت تفکیک بالایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا ارتباطات آناتومیک یا ابعاد یک ضایعه خاص را بهتر شناسایی کنید.
    
    
 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   Aplio با برخورداری از طراحی هوشمند و ابزارهای خودکار، در رسیدن به یک نتیجه‌گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از شرایط بیمار، به شما کمک می‌کند.

    

   رابط کاربر حساس به محتوای Aplio به نحوی طراحی شده است که روند تصویربرداری را ساده‌تر و سریع‌تر گرداند. این ویژگی با هدایت بصری به شما اجازه می‌دهد که کاربری دستگاه را در کمترین زمان به انجام برسانید.

    

    

   • به تمام قسمت‌ها دسترسی داشته باشید

   صفحه لمسی بزرگ Aplio همانند یک تبلت، با سه ناحیه فعال، به شما اجازه می‌دهد که به سرعت، عملگر مورد نظر خود را بیابید. در این حین، قسمت‌های دیگر نمایشگر بدون تغییر خواهد ماند.

    

    

    

    

    
   Realtime QuickScan  به شما اجازه می‌دهد که همواره به تصویری مطابق با بالاترین کیفیت استاندارد و مورد استناد، دست یابید. 
    

    
   با قابلیت پردازشی داده‌های خام Aplio می‌توانید در هر زمان، داده‌های کلینیکی خود را بدون هیچ نقصانی، بهینه سازی، تحلیل و گزارش‌دهی کنید.
    
    

    
   مجموعه‌ای از اندازه‌گیری‌های خودکار و ابزارهای تحلیلگر به شما کمک می‌کند که دقت، اطمینان‌پذیری و سرعت معاینه را افزایش دهید.
    
    

    

  • نتایج سازگار و باکیفیت، ارگونومی فوق‌العاده

   معاینات عروقی می توانند بسیار چالش برانگیز باشند. پروب‌های اختصاصی Aplio i600 قدرت تفکیک و حساسیت عالی را برای کاربردهای عروقی تضمین می‌کند. ضمناً، پروتکل‌های اندازه‌گیری خودکار، به شما کمک می‌کند تا بازدهی و سازگارپذیری دستگاه را بهبود ببخشید.

    
   قابلیت protocol assistant در دستگاه Aplio برای تضمین این که معاینات پیچیده با سازگاری، برای تمام بیماران، انجام می‌شوند؛ روش قابل اعتمادی را ارائه می‌کند. به محض فعال‌سازی این روش اندازه‌گیری، فهرست واضح و قابل درکی، شما را گام به گام حین معاینه، هدایت می‌کند.
    
    
    

    
   قابلیت Color Quick Scan در دستگاه Aplio به شما در بهینه‌سازی جهت‌دهی محدوده اندازه‌گیری جریان خون، اندازه gate نمونه‌برداری و زاویه اندازه‌گیری جهت جریان خون، با فشردن ساده یک دکمه حین معاینات عروقی، یاری می‌رساند. ضمناً، baseline و محدوده سرعت نیز در صورتی که طیف داپلر نمایش داده شود؛ به طور خودکار، بهینه می‌شوند.
    
    
    
  • به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید
   به شبکه بی‌سیم (wireless) متصل شوید تا دسترسی بهتری داشته باشید

    

   Aplio i-series به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از شبکه بی‌سیم (wireless) یک تبلت، دستگاه را کاربری کنید. این ویژگی بالاخص، در تصویربرداری از دستگاه اسکلتی-عضلانی (MSK) و همچنین، معاینات عروقی که چرخاندن و وضعیت دادن به بیمار و دسترسی داشتن به پنل به صورت همزمان، بدون از دست دادن زاویه دید روی نمایشگر دشوار است؛ مفید و یاری دهنده خواهد بود.

  • به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است
   به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است

   کاربری Aplio i600 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio i600 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه‌سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند.

 • کاربردهای پیشرفته

  از تصویر عالی لذت ببرید.

  • اطمینان خود را افزایش دهید؛ قابلیت خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته‌ها، به شما در بهینه‌سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می‌دهد که دینامیک خون‌رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات، ارزیابی کنید.

    
    

    
   فناوری موج برشی (shear wave) شرکت Canon یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع‌پذیری بافت را در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام های کوچک) ارائه می‌دهد.
    
    

    
   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمیّ‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد Aplio یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی بافت را تخمین می‌زند.
    
    
  • به سهولت هدایت کنید؛ با اطمینان اقدام کنید

   Aplio مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله‌ای ارائه می‌دهد. پروب‌های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما در افزایش دقت و اطمینان حین اقدامات مداخله‌ای و پیگیرانه کمک می‌کند.

    
   • ترکیب مدالیته‌های مختلف برای بهبود تصویرسازی

   نمایش و ترکیب همزمان تصاویر دو مدالیته مختلف در دستگاه Aplio، فرآیندی ساده و دو مرحله‌ای است. هدف و نقاط نشانگر هوشمند، پیمایش و جهت‌یابی را در ناحیه مورد نظر شما در تصویر، تسهیل می‌کند.

    

    


    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده، ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه‌ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی‌های پیچیده را با اطمینان پیمایش کنید.

    

    


    

   Smart Fusion  به شما این اجازه را می‌دهد که برای ارزیابی جامع در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با تصاویر و داده‌های از پیش تعریف شده، نمایش می‌دهد.

    

    


    

   تکنولوژی BEAM شرکت Canon مشاهده آشکارتر سوزن نمونه‌برداری را در تصویر زنده فراهم می‌کند. این قابلیت با تمامی اندازه‌های رایج سوزن‌های نمونه‌برداری کارایی دارد و نمایش برجسته و بهینه آن را به طور خودکار به اجرا در می‌آورد.

    

  • کمّی‌سازی دقیق عملکرد میوکار به صورت موضعی

   ارزیابی عملکردی، نقطه قوت و اساس تصویربرداری قلبی-عروقی است. قابلیت‌های پیشرفته کلینیکی Aplio با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند و قابل درک به صورت بصری، پارامتری یا کمّی، می‌توانند شما را در رسیدن به تشخیص سریعتر و قابل اعتمادتر، یاری رسانند.

    

    
    
   Aplio با پشتیبانی از پروتکل‌های استاندارد و تعریف شده توسط کاربر برای استرس‌های فیزیکی یا دارویی، مجموعه جامعی را برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره‌های قلب عرضه می‌کند.
    
    

    
   تکنولوژی پیشرفته ردیابی حرکت دیواره‌های قلب (WMT) دسترسی سریع، کمّی و بصری به حرکت سراسری و موضعی ماهیچه قلب را در حالت دو بعدی و سه‌ بعدی ممکن می‌سازد.
    
    

    
   Aplio تصاویر Tissue Doppler و طیف‌های Pulsed Wave TDI با frame rate بالا را به منظور زمان‌بندی دقیق فعالیت قلبی، به دو صورت بصری و کمّی، برای شما مهیا می‌کند.
    
    
    

    
   Flex-M به شما اجازه می‌دهد که ردهای آناتومیک درستی را در تصویر M-mode از روی تصاویر زنده یا ذخیره شده با کیفیت یکسان به دست آورید.
    
    
    
بستن