• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
ADVANCED. SEAMLESS. INTEGRATED
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • پیشرفته، یکپارچه و منسجم

   Aplio a550 فناوری‌های تصویربرداری پیشرو در صنعت، برنامه‌های کاربردی پیشرفته و روش‌های کنترل بصری را برای پزشکان پر مشغله ادغام و تجمیع می‌کند. Aplio a550 که برای افزایش بهره‌وری و توان عملیاتی، ضمن اعتلای اطمینان بالینی طراحی شده است؛ سیستم ایده‌آلی برای بخش‌های رایج تصویربرداری است. مجموعه برنامه‌های کاربردی پیشرفته و گسترده آن به شما اطمینان می‌دهد که دستگاه شما طیف وسیعی از نیازهای بالینی را برآورده می‌کند. 

 • فناوری تصویربرداری

  دیدن نادیدنی‌ها

  • دیدن نادیدنی‌ها

   تصویربرداری جریان رنگی خون را با جزئیات و وضوح تصویر بی‌همتا در Aplio a550 تجربه کنید. تصویربرداری عروق بسیار ظریف (SMI) دامنه جریان خون قابل مشاهده را تا حدی افزایش می‌دهد که پیش از این با سونوگرافی تشخیصی قابل مشاهده نبود. قابلیت انحصاری iSMI در این دستگاه، اکنون به شما امکان می‌دهد تا بدون کاهش frame rate، از مناطق بزرگتری که مورد نظرتان هست؛ تصویربرداری کنید.

    

    

   سطح تجسم عروقی SMI، همراه با frame rate بالا، هنگام ارزیابی کیست‌ها، تومورها و ضایعه‌ها، اطمینان تشخیصی را افزایش می‌دهد.

    

    


    

   SMI با کد رنگی به شما امکان می‌دهد تا اطلاعات جریان خون و مقیاس خاکستری تصویر (grayscale) را با قدرت تفکیک زمانی و مکانی بالا، به طور همزمان به تصویر بکشید.

    

    


    

   تصویربرداری داپلر رنگی سنتی (تصویر سمت چپ) با سرکوب مولفه کم سرعت جریان خون، آشفتگی را از تصاویر حذف می‌کند و در نتیجه، نمایش جریان خون در عروق کوچک از بین می‌رود. SMI (تصویر سمت راست) جریان خون را به طور موثر، از حرکت بافت مجاور رگ تفکیک می‌کند و از هم تمایز می‌دهد؛ به طوری که حتی ظریف‌ترین مولفه کم سرعت جریان خون را با جزئیات و وضوحی بی‌نظیر حفظ می‌کند.

    

    


    

   +Precision تصاویری فوق‌العاده هموار با مرزهای تیز و مشخص از ساختارهای آناتومیکی و ضایعه‌ها و همچنین، یکنواختی تصویر بیشتر و آشفتگی کمتر را ارائه می‌دهد.

    

    


    

   قابلیت ترکیب فرکانسی +™ApliPure کنتراست تصویر را افزایش و نویز نقطه‌ای را کاهش می‌دهد تا تجسم و تصویرسازی بهتری را ارائه دهد.

    

    


    

    

   قابلیت هارمونیک‌های افترافی بافت (Differential Tissue Harmonics)، تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک فضایی بی‌نظیر و نفوذ عمق بسیار افزایش یافته را ارائه می‌دهد.

    

    

  • اعتماد به نفس خود را حین معاینات بالینی افزایش دهید
   اعتماد به نفس خود را حین معاینات بالینی افزایش دهید

   فناوری‌های تصویربرداری کارآمد Aplio با کاهش آشفتگی، تقویت سیگنال و بهبود تصویرسازی، کیفیت تصویر بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. معماری منحصر به فرد aBeam در دستگاه‌های Aplio a-series این قابلیت را فراهم می‌کند تا اطمینان حاصل شود که همه فناوری‌های منحصر به فرد تصویربرداری Aplio به طور یکپارچه، برای یکنواختی بیشتر تصویر در همه زمینه‌های کاربردی، به خوبی و هماهنگ با یکدیگر، فعال هستند.

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های سبک وزن این دستگاه که برای افزایش کارایی طراحی شده‌اند؛ از تنوع بالینی چشم‌گیر، شکل و طراحی ارگونومیک و همچنین، کابل‌های نازک و فوق‌العاده انعطاف‌پذیر برخوردار هستند. Aplio a550 با طیف گسترده‌ای از پروب‌های مختلف از محدوده محصولات Aplio سازگار است و این نکته، ضمن این که به کاهش هزینه تامین پروب‌های تخصصی کمک می‌کند؛ بهره‌وری بالا را نیز تضمین می‌نماید.

    

 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد.

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   Aplio با برخورداری از طراحی هوشمند و ابزارهای خودکار، در رسیدن به یک نتیجه‌گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از شرایط بیمار، به شما کمک می‌کند.

    

  • به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است
   به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است

   کاربری Aplio a550 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio a550 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه‌سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند.

  • به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید
   به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربری حساس به محتوای Aplio به گونه‌ای طراحی شده است تا تصویربرداری شما را ساده‌تر و سریعتر نماید. در عین حال که تنظیمات خودکار می‌تواند نیازهای بالینی روزمره را برطرف کند؛ شما همیشه در صورت نیاز، کنترل تمام پارامترهای تصویربرداری را نیز در اختیار خواهید داشت.

    

    

   • پیمایش هوشمند در صفحه نمایش

    قابلیت پیمایش (navigation) روی صفحه حساس به حالت تصویربرداری برای گوی گردان مرکزی (trackball)، گردش‌کار و کارایی شما را افزایش می‌دهد. این قابلیت با راهنمایی بصری در حین معاینه، به شما امکان می‌دهد تا به سرعت دستگاه را به وضعیت مطلوب خود تطبیق دهید و با آن کار کنید.

  • به همه نواحی دسترسی یابید
   به همه نواحی دسترسی یابید

   صفحه نمایش لمسی بزرگ و شبیه به تبلت Aplio با سه منطقه تعاملی به شما امکان می‌دهد تا از بین قابلیت‌های مختلف، عملکرد مورد نظر خود را سریع مرور کرده و انتخاب کنید؛ در حالی که در این حین، سایر قسمت‌های صفحه نمایش بدون تغییر باقی می‌ماند.

  • Realtime QuickScan
   Realtime QuickScan

   Realtime QuickScan با تضمین این که کیفیت تصویر همواره در سطح عالی باقی می‌ماند؛ به شما امکان می‌دهد تا در معاینات خود به دقت و اطمینان بیشتری دست یابید.

  • داده‌های خام جاسازی شده
   داده‌های خام جاسازی شده

   داده‌های خام جاسازی شده Aplio به شما امکان می‌دهد تا داده‌های بالینی خود را در هر زمان، بدون از دست دادن عملکرد، بهینه‌سازی کرده، بازبینی نمایید یا تجزیه و تحلیل کنید و گزارش دهید.

  • ابزارهای اندازه‌گیری خودکار
   ابزارهای اندازه‌گیری خودکار

   طیف وسیعی از ابزارهای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل خودکار به شما کمک می‌کنند تا دقت، ثبات و سرعت معاینات خود را افزایش دهید.

 • کاربردهای پیشرفته

  اعتماد بیشتر، قابلیت بهتر

  • اطمینان خود را افزایش دهید؛ قابلیت خود را گسترش دهید
   اطمینان خود را افزایش دهید؛ قابلیت خود را گسترش دهید

   تشخیص زود‌هنگام و شناسایی قابل اعتماد یافته‌ها، به شما در بهینه‌سازی روند درمان بیمارتان یاری می‌رساند. مجموعه وسیع عملکردهای تشخیصی-کمّی‌سازی Aplio می‌تواند به شما کمک کند که به سرعت و با اطمینان به تشخیصی قاطع نایل آیید.

    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می‌دهد که دینامیک خون‌رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات تخصصی، ارزیابی کنید.

    

    

    

    


    

   فناوری موج برشی (shear wave) شرکت Canon یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع‌پذیری بافت را در معاینات متنوع (از ناحیه شکم تا اندام های کوچک) ارائه می‌دهد.
    
    

    

   Smart Maps به شما کمک می‌کند که انتشار موج برشی را به صورت زنده، مشاهده و کمیّ‌سازی کنید. نقشه انتشار موج منحصر به فرد Aplio یک ابزار قوی و شهودی است که به صورت بصری، کیفیت ارتجاعی بافت را تخمین می‌زند.
    
    

    

   ارتجاع‌نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده‌های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده‌های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرارپذیری بالا کمک می‌کند.
    
    
  • به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید
   به سهولت هدایت کنید، با اطمینان اقدام کنید

   Aplio مجموعه وسیعی از ابزارها را برای تصویربرداری پیشرفته و مداخله‌ای ارائه می‌دهد. پروب‌های اختصاصی و وفور ابزارهای تصویربرداری و هدایتگری به شما در افزایش دقت و اطمینان حین اقدامات مداخله‌ای و پیگیرانه کمک می‌کند.

    

   انواع هدایتگرهای سوزن بیوپسی با قابلیت جهت‌دهی آزاد در چندین زاویه با دستگاه‌های Aplio a-series سازگار بوده و قابل کاربری هستند که با استفاده از براکت یا بدون نیاز به آن، مستقیماً روی پروب نصب می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که کنترل کاربری آنها آسان و با دقت بالا انجام شده و همچنین، منطقه کور به حداقل میزان ممکن کاهش یافته است.

    

    

    

    


    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده، ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه‌ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی‌های پیچیده را با اطمینان پیمایش کنید.

    

    


    

   Smart Fusion به شما این اجازه را می‌دهد که برای ارزیابی جامع در حالات چندگانه مانند داپلر رنگی و سونوگرافی کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) تصویربرداری کنید. حالت نمایش چهارگانه، تصویر سونوگرافی زنده را به صورت همزمان با تصاویر و داده‌های از پیش تعریف شده، نمایش می‌دهد.

    

    

  • ترکیب مدالیته‌های مختلف برای بهبود تصویرسازی
   ترکیب مدالیته‌های مختلف برای بهبود تصویرسازی

   نمایش و ترکیب همزمان تصاویر دو مدالیته مختلف در دستگاه Aplio، فرآیندی ساده و دو مرحله‌ای است. هدف و نقاط نشانگر هوشمند، پیمایش و جهت‌یابی را در ناحیه مورد نظر شما در تصویر، تسهیل می‌کند.

    

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر
   جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت ببرند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق‌العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

  • دسترسی بهتر به ناحیه بین دنده‌ای
   دسترسی بهتر به ناحیه بین دنده‌ای

   پروب‌های کانوکس و نازک Aplio برای اسکن بین دنده‌ای (intercostal) بسیار مناسب هستند. قطعه جدید هدایتگر سوزن بیوپسی با حداقل ناحیه کور و زاویه ورودی قابل تنظیم شرایط نمونه‌برداری مطلوبی را برای هر بیمار تسهیل می‌کند.

    

  • Doppler Luminance
   Doppler Luminance

   قابلیت داپلر Luminance یک نمایش رنگی همگن، دقیق و با جزئیات غنی که تفسیر آن حتی در کوچکترین عروق آسان است را فراهم می‌کند.
   داپلر Luminance با حفظ کامل کیفیت تصویر در حالت  frame rate ، B-mode بالایی را عرضه می‌کند.

  • Luminance
   Luminance
   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می‌آورد.
  • MultiView
   MultiView
   گزینه‌های وسیع MultiView تصاویر سطح مقطع با قدرت تفکیک بالایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا ارتباطات آناتومیک یا ابعاد یک ضایعه خاص را بهتر شناسایی کنید.
بستن