• تلفن: 43086-021 فکس: 88198439-021
 • info@Tppmadeforlife.com
انتخاب زبان
ADVANCED. SEAMLESS. INTEGRATED
 • بررسی محصول
 • فناوری تصویربرداری
 • مزایای بهره‌وری
 • کاربردهای پیشرفته
استعلام قیمت
  • پیشرفته، یکپارچه و منسجم

   Aplio a450 یک محصول غنی از قابلیت‌ها است که حتی می‌تواند تا مقیاس گسترده‌ترین مجموعه‌های تشخیصی مناسب باشد. کیفیت تصویر عالی و کاربری بصری که از تجهیزات پیشرفته Canon Medical به ارث رسیده است؛ به شما کمک می‌کند تا از بهره‌وری فوق‌العاده و توان عملیاتی آن اطمینان حاصل کنید. فناوری‌های تصویربرداری پیشرفته به افزایش اعتماد به نفس بالینی شما در ضروری‌ترین موارد کمک می‌کند.

 • فناوری تصویربرداری

  تشخیص برتر

  • تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود
   تشخیص بهتر از اینجا آغاز می‌شود

   پروب‌های سبک وزن این دستگاه که برای افزایش بازدهی طراحی شده‌اند؛ از کاربری چندگانه و ساده کلینیکی، شکل ارگونومیک و کابل‌های باریک و بسیار انعطاف‌پذیر برخوردار هستند.

   پروب‌های مختلف Aplio a450 با طیف گسترده‌ای از پروب‌های محصولات Aplio سازگار هستند و این نکته، علاوه بر تضمین بهره‌وری بالا، به کاهش هزینه پروب‌های تخصصی نیز کمک می‌کند.

  • +Precision
   +Precision
  • +™ApliPure
   +™ApliPure
   +™ApliPure برای بهبود تصویرسازی، کنتراست تصویربرداری را افزایش و نویز نقطه‌ای را کاهش می‌دهد.
  • Differential Tissue Harmonics
   Differential Tissue Harmonics
   هارمونیک‌های افتراقی بافت (Differential Tissue Harmonics) تصاویر هارمونیک با قدرت تفکیک فضایی بی‌نظیر و عمق نفوذ فوق‌العاده را فراهم می‌کند.
  • SMI
   SMI

   مشاهده‌پذیری عروق توسط SMI با frame rate بالا، اطمینان تشخیصی را هنگام ارزیابی ضایعه‌ها، کیست‌ها و تومورها افزایش می‌دهد. 

  • اعتماد به نفس خود را حین معاینات بالینی افزایش دهید
   اعتماد به نفس خود را حین معاینات بالینی افزایش دهید

   فناوری‌های تصویربرداری کارآمد Aplio با کاهش آشفتگی، تقویت سیگنال و بهبود تصویرسازی، کیفیت تصویر بهتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. معماری منحصر به فرد aBeam در دستگاه‌های Aplio a-series این قابلیت را فراهم می‌کند تا اطمینان حاصل شود که همه فناوری‌های منحصر به فرد تصویربرداری Aplio به طور یکپارچه، برای یکنواختی بیشتر تصویر در همه زمینه‌های کاربردی، به خوبی و هماهنگ با یکدیگر، فعال هستند.

 • مزایای بهره‌وری

  Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

  • Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد
   Aplio گردش‌کار شما را برقرار می‌سازد

   Aplio با برخورداری از طراحی هوشمند و ابزارهای خودکار، در رسیدن به یک نتیجه‌گیری سریع با کیفیت بالا، صرف نظر از شرایط بیمار، به شما کمک می‌کند.

  • به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است
   به یاد کاربران و برای آنان، طراحی شده است

   کاربری Aplio a450 به علت ابعاد کوچکتر و وزن سبکتر، آسان است. Aplio a450 با ارتفاع پنل قابل تنظیم تا حدود 36cm، چرخش جانبی و بازوی مفصل‌دار و کاملاً متحرک نمایشگر، به شما در بهینه‌سازی موقعیت تصویربرداری یاری می‌رساند.

  • به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید
   به حالت کاربری خودکار (auto-pilot) تغییر وضعیت دهید

   رابط کاربری حساس به محتوای Aplio به گونه‌ای طراحی شده است تا تصویربرداری شما را ساده‌تر و سریعتر نماید. در عین حال که تنظیمات خودکار می‌تواند نیازهای بالینی روزمره را برطرف کند؛ شما همیشه در صورت نیاز، کنترل تمام پارامترهای تصویربرداری را نیز در اختیار خواهید داشت.

  • به همه نواحی دسترسی یابید
   به همه نواحی دسترسی یابید

   صفحه نمایش لمسی بزرگ و شبیه به تبلت Aplio با سه منطقه تعاملی به شما امکان می‌دهد تا از بین قابلیت‌های مختلف، عملکرد مورد نظر خود را سریع مرور کرده و انتخاب کنید؛ در حالی که در این حین، سایر قسمت‌های صفحه نمایش بدون تغییر باقی می‌ماند.

  • Realtime QuickScan
   Realtime QuickScan

   Realtime QuickScan با تضمین این که کیفیت تصویر همواره در سطح عالی باقی می‌ماند؛ به شما امکان می‌دهد تا در معاینات خود به دقت و اطمینان بیشتری دست یابید.

  • داده‌های خام جاسازی شده
   داده‌های خام جاسازی شده

   داده‌های خام جاسازی شده Aplio به شما امکان می‌دهد تا داده‌های بالینی خود را در هر زمان، بدون از دست دادن عملکرد، بهینه‌سازی کرده، بازبینی نمایید یا تجزیه و تحلیل کنید و گزارش دهید.

  • ابزارهای اندازه‌گیری خودکار
   ابزارهای اندازه‌گیری خودکار

   طیف وسیعی از ابزارهای اندازه‌گیری و تجزیه و تحلیل خودکار به شما کمک می‌کنند تا دقت، ثبات و سرعت معاینات خود را افزایش دهید.

 • کاربردهای پیشرفته

  اعتماد بیشتر، قابلیت بهتر

  • اطمینان خود را افزایش دهید، قابلیت خود را گسترش دهید
   اطمینان خود را افزایش دهید، قابلیت خود را گسترش دهید

   مجموعه تصویربرداری و عملکردهای کمّی Aplio a-series معیارهایی را برای کمک در تشخیص سریع و با اطمینان عرضه می‌کند. علاوه بر این، ترکیب این مجموعه عملکردها با ابزارهایی برای تشخیص زودهنگام و مشخص‌یابی قابل اطمینان ضایعه‌ها، می تواند در بهینه‌سازی شیوه درمان بالینی بیماران شما مفید و یاری‌رسان باشد.

    

    

    

    


    

   ارتجاع‌نگاری کرنشی (strain elastography) جامع این دستگاه که با داده‌های خام (raw data) سازگار است؛ به شما در موقعیت‌یابی و ارزیابی توده‌های قابل لمس با دقت، حساسیت و تکرارپذیری بالا کمک می‌کند.
    
    

    

   فناوری موج برشی (shear wave) Aplio یک معیار کمّی و نمایشی زنده از ارتجاع‌پذیری بافت را ارائه می‌دهد. Smart Maps به شما کمک می‌کند تا میزان انتشار و کیفیت الاستوگرام را ارزیابی کنید.
    
    

    

   مجموعه کمّی‌سازی و تصویربرداری کنتراست افزوده با استفاده از ماده حاجب (CEUS) به شما اجازه می‌دهد که دینامیک خون‌رسانی را برای محدوه وسیع و طیف متنوعی از معاینات تخصصی، ارزیابی کنید.

    
    

    

   Smart Fusion تصاویر سونوگرافی زنده را با تصاویر CT، MRI یا سونوگرافی از پیش تهیه شده، ترکیب می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که ضایعه‌ها را به راحتی شناسایی کرده و آناتومی‌های پیچیده را با اطمینان پیمایش کنید.

    
  • دسترسی بهتر به ناحیه بین دنده‌ای
   دسترسی بهتر به ناحیه بین دنده‌ای

   پروب‌های کانوکس و نازک Aplio برای اسکن بین دنده‌ای (intercostal) بسیار مناسب هستند. قطعه جدید هدایتگر سوزن بیوپسی با حداقل ناحیه کور و زاویه ورودی قابل تنظیم شرایط نمونه‌برداری مطلوبی را برای هر بیمار تسهیل می‌کند.

  • جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر
   جزئیات استثنایی برای تشخیص دقیق‌تر

   پزشک و بیمار هر دو می‌توانند از سونوگرافی حجمی منفعت ببرند. تصویربرداری حجمی و جامع Aplio توانایی تشخیصی شما را به بعدی دیگر از تصویربرداری با کیفیت تصویری فوق‌العاده و گردش‌کار غیر قابل انتظاری، ارتقا می‌دهد.

    

    

    

    

    

    

    

  • MultiView
   MultiView

   گزینه‌های وسیع MultiView تصاویر سطح مقطع با قدرت تفکیک بالایی را ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا ارتباطات آناتومیک یا ابعاد یک ضایعه خاص را بهتر شناسایی کنید.

  • داپلر رنگی
   داپلر رنگی

   Aplio تصویربرداری داپلر رنگی با قدرت تفکیک فضایی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد که الگوهای جریان ظریف خون را با دقت و جزئیات بی‌سابقه‌ای با frame rate بالا، ضمن حفظ کامل کیفیت تصویر در حالت B-mode نمایش می‌دهد.

  • Luminance
   Luminance

   قابلیت Luminance ترکیبی سه بعدی و طبیعی از کیفیت و دقت بالا ارائه می‌دهد که تشخیص بصری قوی را در عمق، در ابتدای سه ماهه اول بارداری، فراهم می‌آورد.

  • کمیّ‌سازی دقیق عملکرد میوکار به صورت موضعی
   کمیّ‌سازی دقیق عملکرد میوکار به صورت موضعی

   ارزیابی عملکردی، نقطه قوت و اساس تصویربرداری قلبی-عروقی است. قابلیت‌های پیشرفته کلینیکی Aplio با ارائه اطلاعات تکمیلی ارزشمند و قابل درک به صورت بصری، پارامتری یا کمّی، می‌توانند شما را در رسیدن به تشخیص سریعتر و قابل اعتمادتر، یاری رسانند.

    

    

    


    

    Protocol Assistant روش قابل اعتمادی را ارائه می‌دهد که تضمین کننده اجرای یک معاینه مشخص از تمامی بیماران است. به محض فعال سازی، این ابزار فهرستی واضح و سهل الوصول را روی نمایشگر رونمایی کرده و شما را حین معاینه، راهنمایی می‌کند.

    

    


    

   Aplio تصاویر Tissue Doppler و طیف‌های Pulsed Wave TDI با frame rate بالا را به منظور زمان‌بندی دقیق فعالیت قلبی، به دو صورت بصری و کمّی، برای شما مهیا می‌کند.
    
    

    
   Aplio با پشتیبانی از پروتکل‌های استاندارد و تعریف شده توسط کاربر برای استرس‌های فیزیکی یا دارویی، مجموعه جامعی را برای ارزیابی سریع و دقیق حرکت دیواره‌های قلب عرضه می‌کند.
    
    

    
   تکنولوژی پیشرفته ردیابی حرکت دیواره‌های قلب (WMT) دسترسی سریع، کمّی و بصری به حرکت سراسری و موضعی ماهیچه قلب را در حالت دو بعدی و سه‌ بعدی ممکن می‌سازد.
    
بستن